EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Pro Evolution Soccer 2012 (2011) ISO.PAL.Wii-Scrubbed

Dodał: LGS 9 Listopad 2011 00:12


Pro Evolution Soccer 2012 (2011) ISO.PAL.Wii-Scrubbed_for_EXSite.pl_

Pro Evolution Soccer 2012 (2011) ISO.PAL.Wii-Scrubbed


Producent: Konami
Wydawca: Konami
piłka nożna

Gra sportowa odtwarzająca rozgrywki piłki nożnej należąca do popularnej serii firmy Konami. W porównaniu z poprzednimi edycjami poprawiono sztuczną inteligencję i współpracę pomiędzy zawodnikami. Mocno przebudowano obfronę strefową i solidnie podszlifowano grafikę, w tym zwłaszcza animacje postaci.
Pro Evolution Soccer 2012 to kolejna odsłona piłkarskiej serii rozwijanej przez zespół Shingo „Seabassa” Takatsuki. W najnowszej edycji, podobnie jak w poprzednich, autorzy wprowadzili wiele zmian mających jeszcze bardziej przybliżyć grę do prawdziwego meczu piłkarskiego. Przede wszystkim zwrócono uwagę na grę zespołową oraz bardziej instynktowne podejście do rozgrywki, a dodatkowo bardzo poważnym modyfikacjom poddany został system sztucznej inteligencji.
Gra w ataku została uznana za kluczową cechę najnowszej odsłony cyklu PES. Dzięki temu mamy znacznie większy wpływ na dyktowanie tempa rozgrywki. Dodatkowo, drużyna funkcjonuje jako całość, a nie zbiór indywidualności. Sytuacje, w których wybiegamy napastnikiem naprzód i zostajemy sami naprzeciw grupy obro?ców przeciwnika odeszły w niepamięć. Członkowie naszej drużyny biorą bardziej aktywny udział w akcjach ofensywnych. Lepiej wystawiają się do poda?, jak i ściągają na siebie uwagę obro?ców (tym samym dając nam więcej przestrzeni do rozgrywania piłki). Autorzy znacznie bardziej poważnie podeszli do tematu specjalnych umiejętności, jakimi cech*ją się największe gwiazdy futbolu – dzięki ich indywidualnym akcjom niejednokrotnie możemy przesądzić o wyniku spotkania.
Nie zapomniano też o defensywie. Obrona strefowa została mocno przebudowana, co zmusza atakujących do większego wysiłku w tworzeniu sobie sytuacji podbramkowych. O wiele większe znaczenie dla powodzenia akcji obronnej ma współpraca całej formacji, a przy pojedynkach „jeden na jednego” nasz zawodnik w większości prowadzi działania na dystans, atakując przeciwnika w odpowiednim dla powodzenia odbioru piłki momencie. Wprowadzono też nowy system zmiany kontrolowanego zawodnika (używamy prawej gałki analogowej do szybkiego wyboru dowolnego piłkarza). Warto odnotować, że opcja ta jest dostępna również podczas stałych fragmentów gry. To rozwiązanie pozwala nam szybciej reagować na zmieniającą się na boisku sytuację i tym samym skuteczniej przerywać ataki przeciwników. Zupełnie zmieniono także system wykonywania rzutów karnych – kamera jest ustawiona bezpośrednio za zawodnikiem wykonującym „jedenastkę”, co pomaga w ustaleniu siły i precyzji strzału.
Drużyna „Seabassa” postarała się też o usprawnienie bardziej technicznych aspektów najnowszego Pro Evolution Soccer. Ulepszono animacje zawodników, system kolizji i oświetlenie, a także zwiększono różnorodność modeli piłkarzy. Atmosfera stadionowa coraz bardziej przypomina tę znaną z realnych spotka? – autorzy dodali m.in. animowaną sylwetkę trenera, nowe przyśpiewki kibicowskie oraz kamerzystów i fotoreporterów. W grze znajdziemy Ligę Mistrzów oraz Ligę Europy UEFA.

Wielkość: 3.00 GB (compress) / 4,39 GB (ISO)
Kompresja: RAR
Zawartość: ISO
Wersje językowe: multi
Dane naprawcze: 10% danych naprawczych


Pro Evolution Soccer 2012 (2011) ISO.PAL.Wii-Scrubbed
Pro Evolution Soccer 2012 (2011) ISO.PAL.Wii-Scrubbed

Pro Evolution Soccer 2012 (2011) ISO.PAL.Wii-Scrubbed

Pro Evolution Soccer 2012 (2011) ISO.PAL.Wii-Scrubbed
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Zobacz inne moje newsy na EXSite.pl

Użytkownik VIP

myszmisUżytkownik

#1 | Dodany: 10 Listopad 2011 14:31

=====================================

Upload by LGS


Thanks for downloading!

=====================================

REMOCIARZU SIO!!!

REMOTERS FUC**FF!!!

Ciekawe Pół dnia ściągania po to by fajny tekst przeczytać. Bo gry tam na pewno nie ma. Jeśli się myle to popraw mnie.

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.