EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Champion Jockey: G1 Jockey & Gallop Racer (2011) ISO.NTSC.Wii-dumpTruck

Dodał: LGS 21 Listopad 2011 15:05


Champion Jockey: G1 Jockey & Gallop Racer (2011) ISO.NTSC.Wii-dumpTruck_for_EXSite.pl_

Champion Jockey: G1 Jockey & Gallop Racer  (2011) ISO.NTSC.Wii-dumpTruck


Producent: Koei
Wydawca: Koei
sportowe

Champion Jockey: G1 Jockey & Gallop Racer to stworzony z myślą o entuzjastach koni symulator wyścigów. Gracze mają okazję wcielić się w dżokejów i wystartować w gonitwach na 19 najbardziej znanych japo?skich i europejskich torach konnych.
Zgodnie z tytułem gry, gracze mają okazję wcielić się w rolę dżokeja. Twórcy zadbali o szereg opcji rozgrywki – począwszy od treningu, poprzez udział w pojedynczej gonitwie i mistrzostwach a na rozbudowanym trybie kariery sko?czywszy.
W porównaniu do wcześniejszych gier konnych spod szyldu Koei, w Champion Jockey: G1 Jockey & Gallop Racer uproszczono system sterowania, co stanowi ukłon w stronę mniej zaawansowanych graczy. Mimo to deweloperzy starali się oddać złożoność symulacji jazdy konnej. O sukcesie w wyścigach decydują bowiem nie tylko umiejętność posługiwania się pejczem czy skakania przez przeszkody, ale także właściwy balans ciałem dżokeja, wyczucie rytmu biegu konia a nawet znajomość charakteru wirtualnego wierzchowca.
Gonitwy w Champion Jockey: G1 Jockey & Gallop Racer rozgrywane są na 19 najbardziej znanych europejskich torach wyścigów konnych. Są to zarówno obiekty z nawierzchnią trawiastą, jak i piaszczystą; płaskie oraz z przeszkodami. Każdy tor odwzorowany został z dbałością o szczegóły, w tym chociażby charakterystykę łuków, umiejscowienie przeszkód, trybuny i zabudowania.
Oprawa wizualna gry wyróżnia się dbałością o detale wyglądu zwierząt i jeźdźców. Domyślnie praca kamery umożliwia obserwację zza pleców dżokeja (TPP), jednak w powtórkach wyścigu oglądać można na wzór relacji telewizyjnych.
Na uwagę zasługuje fakt, że Champion Jockey: G1 Jockey & Gallop Racer wykorzystuje możliwości bezprzewodowych kontrolerów ruchu. W takich przypadkach gracze mogą skorzystać z bardziej intuicyjnego modelu sterowania, a sama rozgrywka w większym stopniu nabiera zręcznościowego charaktery.
Atutem gry jest także zaimplementowany tryb multiplayer. Pozwala on m.in. na rywalizację z innymi graczami za pośrednictwem sieci Internet. Dodatkowo najlepsze rezultaty rejestrowane są na tablicy Live Jockey Rankings.

Wielkość: 4,39 GB
Kompresja: RAR
Zawartość: ISO
Wersje językowe: multi
Dane naprawcze: 10% danych naprawczych


Champion Jockey: G1 Jockey & Gallop Racer  (2011) ISO.NTSC.Wii-dumpTruck
Champion Jockey: G1 Jockey & Gallop Racer  (2011) ISO.NTSC.Wii-dumpTruck

Champion Jockey: G1 Jockey & Gallop Racer  (2011) ISO.NTSC.Wii-dumpTruck

Champion Jockey: G1 Jockey & Gallop Racer  (2011) ISO.NTSC.Wii-dumpTruck
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Zobacz inne moje newsy na EXSite.pl

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.