EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

NFL Street (2004) PAL.NGC-SUNSHiNE

Dodał: Starbuck 28 Maj 2012 22:09

NFL Street (2004) PAL.NGC-SUNSHiNE


Odmiana ulicznego, ameryka?skiego footballu . Gracz wybiera lub tworzy własną drużynę i staje do ostrych pojedynków w jednym z kilku dostępnych trybów. Szczególny nacisk położono na rozbudowany i widowiskowy zarazem multiplayer.

Z racji tego, iż całość wyraźnie nakierowana jest na luźną arcade’ową zabawę „NFL Street” nie ma zbyt wiele wspólnego z prawdziwym ameryka?skim footballem. Warto jednak przy tym dodać, iż rozgrywka nie jest prosta, kluczem do sukcesu wydaje się perfekcyjne opanowanie klawiszy sterujących. Z pomocą przychodzi na szczęście stosunkowo rozbudowany tutorial, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób można poznać podstawowe typy zagra?. Do kolejnych pojedynków stają drużyny, w skład których wchodzi po siedmiu zawodników. Co ciekawe, nie ma konieczności ograniczenia się do odgórnie przygotowanych osób, równie dobrze można stworzyć własnego zawodnika czy wręcz całą drużynę. Każda z postaci nosi charakterystyczne ubrania, których wygląd można oddzielnie dopasowywać (bluzy, spodnie itp.). Zawodnicy w miarę kolejnych pojedynków udoskonalają poznane już sztuczki lub poznają zupełnie nowe, dzięki którym stają się bardziej przydatni na murawie.

Podstawowy tryb zabawy to Challenge Mode. Gracz przystępuje w nim do coraz trudniejszych wyzwa?, których w sumie jest około dwustu. Zadania nie są jednak zbyt długie, wiele z nich wykonuje się w przeciągu kilkunastu minut. Gracz musi również na bieżąco dbać o prowadzoną przez siebie drużynę gdyż w przeciwnym przypadku może ona nie poradzić sobie z aktualnie wyznaczoną „misją”. Bardziej doświadczonych graczy zainteresuje zapewne drugi z singleplayerowych trybów, w którym staje się do walki ze sławnymi drużynami NFL (w ich skład wchodzi w sumie około 300 wyśmienitych zawodników). Esencję zabawy stanowią jednak liczne tryby multiplayerowe. Gracze mogą staczać pojedynki między sobą a nawet działać w kooperacji.

Oprawa wizualna gry prezentuje nieco wyższy poziom od wspominanego „NBA Street”. Co ciekawe, z racji zręcznościowego wizerunku gry pojedynki toczone są w niecodziennych lokacjach (w sumie jest ich siedem), między innymi na plaży czy w parku. Kontrolowani zawodnicy niejednokrotnie wykonują karkłomone akrobacje, które w rzeczywistości nie mogłyby mieć miejsca.NFL Street (2004) PAL.NGC-SUNSHiNE
Region: PAL
Platform: Nintendo Gamecube & Nintendo Wii
Version: 1.00
Languages: English
NFL Street (2004) PAL.NGC-SUNSHiNE
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


Zobacz inne moje newsy na EXSite.pl

Użytkownik VIP

andrzej99Użytkownik

#1 | Dodany: 29 Maj 2012 16:27

niech ktos to wzuci jakos normalnie do pobrania a nie jakies fanaberie


to jest w WBFS bo jakos malo wazy

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.