EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Renegade Ops XBLA XBOX360

Dodał: ilowiak 31 Grudzień 2011 13:56

waga 1,7 GB

Renegade Ops jest dynamiczną grą akcji studia Avalanche, które odpowiedzialne jest za serię Just Cause. Dystrybucja opisywanej produkcji odbywa się jedynie drogą cyfrową za pośrednictwem Steama, Xbox Live Arcade i PlayStation Network.

Renegade Ops wysyła gracza na misję, której celem jest uratowanie świata przez szale?cem o pseudonimie Inferno. W tym celu zostajemy zrzuceni za linię wroga, gdzie bierzemy udział w kolejnych misjach, podczas których przemierzamy rozmaite tereny, korzystamy z czterech typów pojazdów wyposażonych między innymi w działa emitujące fale elektromagnetyczne czy karabiny Gatlinga. Gra zawiera domieszkę elementów cRPG – awansujemy na kolejne poziomy doświadczenia i tym samym ulepszamy dostępne giwery.

Renegade Ops oprócz trybu dla pojedynczego gracza oferuje także możliwość zabawy w kooperacji: we dwójkę na podzielonym ekranie bądź też w czwórkę poprzez internet.

Trailer:

Fotka z gry:

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Użytkownik VIP

irasek1Użytkownik

#1 | Dodany: 31 Grudzień 2011 14:05

wygląda ciekawie. RGH już mam w mojej Slimce to będzie można popykać w to kiedyś.
Użytkownik VIP

pendzelprodUżytkownik

#2 | Dodany: 31 Grudzień 2011 14:57

Działa normalnie po odpaleniu płytki czy potrzebny jest JTAG? bully
Użytkownik VIP

QbaQbaPLUżytkownik

#3 | Dodany: 1 Styczeń 2012 10:42

JTAG lub RGH! Dla normalnych sie nie nada!
Użytkownik VIP

krzysiek30311Użytkownik

#4 | Dodany: 4 Styczeń 2012 17:21

o co chodzi z tym ITAG jak nagrac i co zrobic po wypakowaniu albo ja ta gre wypalic prosze o pomoc???????MOJ NR.GG 33617329
mam nowa przerubke czy da sie przez to grac?
Użytkownik VIP

misieksiekUżytkownik

#5 | Dodany: 4 Styczeń 2012 21:19

krzysiek30311 Jak chcesz grać w to albo inne gierki z tego XBLA lub w DLC to musisz mieć specjalną przeróbke JTAG lub nowsze,lepsze RGH( można wtedy grać w gry bez koniecznosci obecnosci płyty w napedzie- trzeba tylko zainstalowac giere) Bez RGH nie da się grać w DLC ani w gry z XBLA
Szybkie porady o Xboxie 360
Użytkownik VIP

krzysiek30311Użytkownik

#6 | Dodany: 4 Styczeń 2012 23:22

Jeszcze raz dzieki za wytlumaczenie o co chodzi z tym ITAG dal bys mi nr. gg jak bym cos potrzebowal czasami to bym zapytal z gory dzieki stary ok
Użytkownik VIP

tarniUżytkownik

#7 | Dodany: 5 Styczeń 2012 21:01

czyli jak to sie instaluje? moze ktos pomoc? mam po rozpakowaniu plik : 23414571D858E1A4F9A317B06F7FDE79BB2E51A958 bez zadnego rozszerzenia. nagrywam go na plytke czy jak ?
Użytkownik VIP

siiimoooUżytkownik

#8 | Dodany: 7 Styczeń 2012 14:27

Przecież kolega 2 posty napisał wyżej że to jest na JTag'a ;/
Użytkownik VIP

wiki01Użytkownik

#9 | Dodany: 28 Styczeń 2012 09:35

The Elder Scrolls V: Skyrypt proszę o wstawkę region free, najlepiej w polskiej wersji i odświerzcie wszystkie wsawki z pierwszych 6 stron bo wszystko usunięte

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.