EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Resident Evil 6 Demo (2012) XBOX360-P2P

Dodał: GHunter 3 Lipiec 2012 20:19

Resident Evil 6 to kolejna odsłona znanej serii survival horrorów, która doczekała się już większej ilości produkcji niż wskazuje na to cyfra przy tytule. Wartym zaznaczenia jest fakt, że za grę nie odpowiada już Jun Takeuchi, nazywany niegdyś ojcem serii Resident Evil.
RE6 rezygnuje z dokona? dwóch poprzednich części, do łask powracają więc zombie i tajemniczy wirus. Gracz staje w obliczu globalnego zagrożenia atakami bioterrorystycznymi w kampaniach pokazujących losy trzech postaci: Leona Kennedy'ego podczas śledztwa na temat epidemii w Tall Oaks w USA, Chrisa Redfielda w pogoni za tajemniczą kobietą, która doprowadziła do śmierci wielu ludzi z jego oddziału oraz Jake'a Mullera - najemnika i syna Alberta Weskera, głównego antagonisty z poprzednich epizodów. W zależności od tego, którą historię rozpoczniemy, gra przyjmie nieco inny charakter – na przykład podczas rozgrywki Leonem stanie się bardziej survival-horrorem, a gdy wcielimy się w Chrisa, shooterem.
W Resident Evil 6 nie brakuje nowości. Wachlarz ruchów głównego bohatera został wzbogacony o możliwość ruszania się i strzelania jednocześnie, ślizgania się na plecach oraz bardziej rozbudowaną walkę wręcz. Tym zmianom sekundują dodatki do bestiariusza. Przez tajemniczy wirus C powstają bardziej przerażające typy zombie, w tym J'avo - inteligentni przeciwnicy, którzy mogą korzystać z broni palnej i mutować zranione części ciała, poczwarki – zawinięci w kokony ludzie, a także zwyczajne żywe trupy, teraz jednak bardziej żywotne, skaczące i biegające.
Oprócz trzech kampanii, które można rozegrać w kooperacji (każdemy z bohaterów towarzyszy wtedy pomocnicza postać), w Resident Evil 6 znajdziemy także tryb Mercenaries, pozwalający bawić się sześciu osóbom za pośretnictem Internetu. Polega on na odpieraniu kolejnych fal coraz groźniejszych zombie, do czego niezbędna jest współpraca między poszczególnymi graczami. Pojawia się też tradycyjny multiplayer, który stawia przeciw sobie do ośmiu zawodników.

Publication Type: DEMO
Firmware: Any
Dashboard: 14,179 +
Language: English
Size: 865 MB

1 link - ściągasz - odpalasz - nie ma pitu pitu ;)

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Informacja dla "młodych gniewnych" oraz "starych wkur******":
Jeśli masz płakać, narzekać, że serwer, że wolno [co do tego, patrz wyżej], że wtopione, że pogoda zła, że ci się spóźnia okres - skręć sobie lolka i przesta? spinać.

Użytkownik VIP

Aaron_1988Użytkownik

#1 | Dodany: 3 Lipiec 2012 20:32

ok
NA EXSITE OD 14 Maj 2010
„Jasność tysiąca słońc, rozbłysłych na niebie, oddaje moc Jego potęgi. Teraz stałem się Śmiercią, niszczycielem światów”.
Użytkownik VIP

Amethyzt7Użytkownik

#2 | Dodany: 3 Lipiec 2012 20:58

Elegancko, czekalem na to ok
Użytkownik VIP

marus18Użytkownik

#3 | Dodany: 3 Lipiec 2012 22:11

demko jest już na xbox live ?
Użytkownik VIP

D4Ru73KUżytkownik

#4 | Dodany: 3 Lipiec 2012 22:29

marus18, jest dostępne tylko jako bonus do preorderu Dragon's Dogma. Jeśli nie masz kodu z pudełka przy zakupie tego tytułu to oficjalnie demo na XBL będzie dostępne we wrześniu. Radzę uważać na takie demo, bo Microsoft lubi banować konto za nielegalny dostęp do zawartości, która oficjalnie nie jest dostępna.
Użytkownik VIP

Aaron_1988Użytkownik

#5 | Dodany: 3 Lipiec 2012 22:35

ja dopiero jutro sobie pogram pendrive mi się zjebał jak na złość masakra no kurwa nie wierze to jest to noszenie palucha w kieszeni angry
NA EXSITE OD 14 Maj 2010
„Jasność tysiąca słońc, rozbłysłych na niebie, oddaje moc Jego potęgi. Teraz stałem się Śmiercią, niszczycielem światów”.
Użytkownik VIP

elamigosUżytkownik

#6 | Dodany: 3 Lipiec 2012 22:43

Resident Evil 6 XBOX360 (2012) Demo, 0.82GB

Wielkość całości / do pobrania: 838MB
Wielkość dema: 838MB
Region: Free
Ilość kompresji: 1 raz
Dane naprawcze: brak
Hasło: brak
Wersje językowe: English (+ pewnie inne)

http://www.youtube.com/watch?v=2VtB9p9tX8Y

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Użytkownik VIP

cedriusUżytkownik

#7 | Dodany: 3 Lipiec 2012 22:49

D4Ru73K,

Jaki dostęp do zawartości jak ono się nie ''odhacza'' w profilu.
Z reszta nie trzeba się logować na profil i grać na LIVE
Użytkownik VIP

Aaron_1988Użytkownik

#8 | Dodany: 4 Lipiec 2012 00:50

Pendrive pożyczyłem i ok więc pierwsze wrażenia akcja szybko się dzieje kamera zdecydowanie za szybko co do strzelania w ruchu gra odbiega od 4 i 5. w demku najlepiej mi się grało JAKIEM a wam ??
NA EXSITE OD 14 Maj 2010
Użytkownik VIP

jarema1203Użytkownik

#9 | Dodany: 4 Lipiec 2012 09:23

mam pytanie nigdy nie odpalałem żadnego dema, jak to odpalić, normalnie na pena wrzucam i śmiga ???? pozdrawiam
Użytkownik VIP

snk_krkUżytkownik

#10 | Dodany: 4 Lipiec 2012 11:07

Musi być RGH ?
Użytkownik VIP

krykwaUżytkownik

#11 | Dodany: 4 Lipiec 2012 12:14

nie do dema nie ptrzeba RGH
Użytkownik VIP

coulUżytkownik

#12 | Dodany: 4 Lipiec 2012 12:35

Leon ma jeszcze jako taki klimat, reszta to czysty shooter.
Użytkownik VIP

niszczyciel11Użytkownik

#13 | Dodany: 4 Lipiec 2012 13:11

panowie wrzucilem to na pen drive i nic nie dziala nic nie widzi nawet skonfigurowalem to xboxem co robic !!!
Użytkownik VIP

krykwaUżytkownik

#14 | Dodany: 4 Lipiec 2012 13:38

ogólnie demko spoko krótkie ale czego można było sie spodziewać Jackiem kampania była ok Leon typwy horrorwy klimat ta 2 (nie pamietam kim :D ) czysty shooter ale nie było tragedii

niszczyciel11 jeżeli masz RGH to wrzucasz na pena i do 0...... a jeżeli nie to konfigurujesz pena w x i potem programem xtaf wrzucasz do odpowiedniesz struktury folderów jak cos to pisz na priv
Użytkownik VIP

marecky1977Użytkownik

#15 | Dodany: 4 Lipiec 2012 18:22

witam pomożcie jak to zrzucic na pena bo nie mam pojęcia
Użytkownik VIP

krykwaUżytkownik

#16 | Dodany: 4 Lipiec 2012 19:42

ehm na niektórych ludzi nic sie nie poradzi :D
Użytkownik VIP

elamigosUżytkownik

#17 | Dodany: 4 Lipiec 2012 19:46

Cytat: marecky1977
witam pomożcie jak to zrzucic na pena bo nie mam pojęcia

http://lmgtfy.com/?q=demo+x360+pendrive
Użytkownik VIP

niszczyciel11Użytkownik

#18 | Dodany: 4 Lipiec 2012 20:13

najpierw musimy pena sformatowac na xbox zeby czytalo to jako karte pamieci itp .nastepnie lapiemy sie za pc sciagamy program usbxtaf 4.4 instalujemy nastepnie zalaczamy go klikamy na opcje File nastpnie wybieramy Open First USB Drive pojawi sie Cache Partition i Data Partition klikamy prawym od myszki i wybieramy opcje New Folder i wpisujemy jego nazwe jako Content po tym po lewej stronie pojawi sie ten utworzony folder Content i klikamy na niego i po prawej pojawi sie puste okienko wtedy klikamy na te prawe puste okienko prawym i wybieramy opcje Inject Folder potem szukamy folder z sciagnietego residenta 6 i wybieramy ten z 0000000000000000 i go wybieramy klikamy ok i czekamy az na dolnym lewym rogu pokaze sie Done troche to trwa ale dziala i dzieki za pomoc Krykwa pozdro
Użytkownik VIP

karolck93Użytkownik

#19 | Dodany: 4 Lipiec 2012 21:37

ejj, jest może jakiś inny sposób, bo za każdym razem jak uruchamiam ten USB XTAF to mi się wiesza... i nic przez to zgrać nie mogę...
Ewentualnie, czy idzie zgrać na płytę, jeśli tak, to jak...

Sorka za te głupie pytania, ale na prawdę nie mam pojęcie jak to zrobić.
Użytkownik VIP

dajmitujacitezdamUżytkownik

#20 | Dodany: 4 Lipiec 2012 22:10

da rade na płytę , wrzuć folder content na płyte i w demach będzie normalnie , a co do USB XTAF wgraj frameworka najnowszego i uruchom jako administrator.
Użytkownik VIP

krykwaUżytkownik

#21 | Dodany: 5 Lipiec 2012 01:24

jak zawsze do usług ;D
Użytkownik VIP

karolck93Użytkownik

#22 | Dodany: 5 Lipiec 2012 01:25

Dzięki wielkie za odpowiedź :)
Użytkownik VIP

kowal11199999Użytkownik

#23 | Dodany: 5 Lipiec 2012 13:08

Witam mam problem z programami do przerabiania obrazu iso na RGH żaden nie chce mi się uruchomić wyskakuje taki komunikat Application has generated an exception that could not be handled.process ID=0xf18(3864),Thread ID=0xee0(380.
Click ok to terminate the application.
Click Cancel to debug the application. Czy ktoś mógłby mi pomóc
Użytkownik VIP

#24 | Dodany: 5 Lipiec 2012 16:22

jaki masz system operacyjny?
Użytkownik VIP

kowal11199999Użytkownik

#25 | Dodany: 5 Lipiec 2012 17:05

System operacyjny to Windows Xp home edition
Użytkownik VIP

#26 | Dodany: 5 Lipiec 2012 17:14

Może to już oklepane ale polecam wgrać najnowszego net frameworka, program musi być uruchamiany z folderu w którym znajduje się jego plik .dll odpal program z folderu , bo pewnie zainstalowałeś i wyciągnąłeś plik .exe z folderu na pulpit , a musisz z miejsca gdzie znajduje się jego .dll
Jeżeli to nie pomogło , może pomoże zainstalowanie innej wersji , nie wiem pozaka?czaj wszystkie procesy może coś utkwiło w pamięci komputera. Ale myśle że odpalenie pliku z folderu pomoże lub zainstalowanie najnowszego frameworka
Użytkownik VIP

Gothic2011Użytkownik

#27 | Dodany: 5 Lipiec 2012 18:18

mógłby ktos wstawić red dead redemption goty i risen 1 na hellshare? plz
Użytkownik VIP

janułaryUżytkownik

#28 | Dodany: 5 Lipiec 2012 21:17

mam vindowsa senso czyli 9 czy ktos moglby mi powiedziec jak odpalic clona cd oraz planescape tormenta ?
Free...
Użytkownik VIP

ppkarolppUżytkownik

#29 | Dodany: 5 Lipiec 2012 21:35

Wie ktoś czy będzie Demo gry Dead Space 3 ???
Użytkownik VIP

dexter-jarUżytkownik

#30 | Dodany: 6 Lipiec 2012 15:29

Cholera ziomki napiszcie od dechy do dechy najprościej jak można , folder po folderze jak to zrobić - kombinuję na wszystkie sposoby i moja konsola (wersja elite 120GB z LT 3.0 ) nic nie widzi. Na pendrivie jest widoczne zapełnione miejsce ale xbox nic nie widzi
Użytkownik VIP

harrymasonUżytkownik

#31 | Dodany: 6 Lipiec 2012 15:48

Wszystko rób dokladnie według tego poradnika
http://xboxforum.pl/artykuly-71/tutorial-wgrywanie-gier-demo-na-pendriva-50472/
Użytkownik VIP

daro408Użytkownik

#32 | Dodany: 6 Lipiec 2012 15:54

Mi demo nie działa po zainstalowaniu na dysk konsoli wywala czarny obraz
Użytkownik VIP

david.hayden1978Użytkownik

#33 | Dodany: 10 Lipiec 2012 17:51

tutaj także poradnik nie trzeba sie logowac czy tam rejestrować:

http://www.konsola.pl/forum/index.php?showtopic=30895
Jeśli nie mo?esz z czymś/ kimś wygra? to si? przy?ącz.
Użytkownik VIP

pablo198181Użytkownik

#34 | Dodany: 13 Lipiec 2012 17:36

Panowie a co może być przyczyną wyskoczenia komunikatu: Błąd gry. Nie można uruchomić gry. Pobierz ją ponownie. Aby uzyskać szczegółową pomoc bla, bla, bla. Otóż zrobiłem wszystko wg poradnika, konsola widzi demo, nawet na twardziela go skopiowała a gdy je odpalam to po chwili wyskakuje mi komunikat jak wyżej. ściągnę je jeszcze raz ale odkąd pamiętam to zawsze zasysałem od elamigos i nigdy nie miałem żadnego problemu z jakąkolwiek grą od niego.
Użytkownik VIP

tymoteusz537Użytkownik

#35 | Dodany: 13 Lipiec 2012 21:07

jakiś ten resident wolny w sterowaniu
Użytkownik VIP

pablo198181Użytkownik

#36 | Dodany: 15 Lipiec 2012 13:08

i znów to samo :/ zły dashboard czy co? Mam lt2.0
Użytkownik VIP

isloninaUżytkownik

#37 | Dodany: 9 Sierpień 2012 08:59

Do cedrius,

A to ze nie podłączysz kabelka i będziesz grał w kopie gier czy dema to nie znaczy ze nie dostaniesz bana. Ja 3 lata temu dostałem właśnie w taki sposób a na live nigdy kopiami nie grałem.

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.