EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Risen 2: Mroczne wody / Risen 2: Dark Waters (2012) XBOX360-SWAG | PEŁNA POLSKA WERSJA J?ZYKOWA

Dodał: B89 13 Lipiec 2012 22:03

-

Risen 2: Mroczne wody / Risen 2: Dark Waters (2012) XBOX360-SWAG | PEŁNA POLSKA WERSJA J?ZYKOWA

OPiS / iNFO

Risen 2: Dark Waters to druga próba zawładnięcia rynkiem gier cRPG przez studio Piranha Bytes po tym, jak niemiecka grupa straciła prawa do tworzenia kolejnych odsłon Gothica. Produkcja kontynuuje wątki z pierwszego Risena i stanowi rozwinięcie pomysłów obecnych w poprzedniej odsłonie.

Opowieść rozpoczyna się dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części. Bezimiennego przez ten czas los nie oszczędzał i nasz bohater coraz chętniej zagląda do butelki. Pewnego dnia odnajduje go znana z pierwowzoru Patty, czyli córka legendarnego pirata Stalowobrodego. Trafiła ona na trop artefaktu, który może posłużyć jako bro? przeciwko poczynającym sobie coraz odważniej tytanom, i potrzebuje pomocy w jego odszukaniu. Nadarza się ku temu dobra okazja, gdyż wkrótce potem Bezimienny dostaje od Inkwizycji zadanie zinfiltrowania pirackiej frakcji na wyspie Puerto Sacarico. Lokalna kolonia zajmuje się uprawą trzciny cukrowej – dostawy stamtąd były w ostatnich miesiącach wyraźnie mniejsze niż poprzednio. Od tego prostego śledztwa zaczyna się wielka przygoda, w której spróbujemy uratować świat przed dominacją tytanów.

Risen 2: Dark Waters to podobnie jak część pierwsza RPG czystej krwi. Zabawa polega więc na przemierzaniu rozległych wysp, prowadzeniu rozmów, wykonywaniu zlecanych zada?, mordowaniu potworów i gromadzeniu skarbów. Wraz z postępami w kampanii nasz bohater nabiera doświadczenia i rozwija swoje umiejętności. W porównaniu z pierwowzorem znacząco ulepszono system walki. W trakcie starć możemy korzystać zarówno z normalnych ciosów, jak i z potężnych uderze? specjalnych oraz wyprowadzać kontry i łączyć to wszystko w kombosy. Możliwe są nawet ciosy wręcz. Przykładowo, odbijamy mieczem ostrze wroga, po czym przywalamy mu pięścią w twarz. Dodatkowego smaczku dodaje bro? palna oraz pirackie zagrywki jak np. użycie papugi w celu rozpraszania wrogów.

Zwiększono też dynamikę wirtualnego świata, który teraz lepiej reaguje na nasze poczynania. Bieganie z wyciągniętą bronią nie jest już tolerowane, choć jednocześnie możemy to wykorzystać do zastraszania postaci niezależnych. Nie wolno nam już też pałętać się po cudzych pokojach, a do biur oficjeli nie wpuszczą nas w samych majtkach. W grze otrzymujemy własny statek, ale nie możemy nim samodzielnie pokierować. Mimo to istotną częścią zabawy jest kompletowanie własnej załogi. Na naszym pokładzie znajdziemy centrum dowodzenia i postacie niezależne, spośród których wybierzemy towarzyszy na czas misji.

Risen 2: Dark Waters może pochwalić się piękną oprawą graficzną, która stanowi olbrzymi postęp w porównaniu z pierwszą częścią. świat gry prezentuje się wybornie. Tekstury są ostre, roślinność gęsta, a wnętrza pokojów pełne małych, cieszących oko detali, takich jak zwoje, kubki czy liczydła na stołach. Zwiększono też wyraźnie poziom szczegółowości postaci i poprawiono ich animację.

DANE TECHNiCZNE / RELEASE iNFO
RELEASE: Risen.2.Dark.Waters.XBOX360-SWAG

REGiON: RF
J?ZYK: ENG | PL [napisy + dubb]
ABGX360: http://tnij.org/re02
XGD3: NIE
UPDATE: TAK [14719]

OPiS UPLOADU
WAGA: 6,55 GB
KOMPRESJA: .RAR
ZAWARTOśĆ UPLOADU: .iSO i .DVD
WERSJA J?ZYKOWA: ENG | PL [napisy + dubb]
DANE NAPRAWCZE: 1%
HASŁO: BRAK / NO PASSWORD

ZDJ?CiA / SCREENS
KLiKNiJ ABY POWi?KSZYĆ

galeria GryOnline.pl

POBiERZ / DOWNLOAD

MOŻNA POBiERAĆ NAPRZEMiAN
ALL LiNKS ARE iNTERCHANGEABLE

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

BEZ HASŁA / 1% DANYCH NAPRAWCZYCH / MOŻNA POBiERAĆ NAPRZEMiAN

-

Użytkownik VIP

B89VIP Uploader

#1 | Dodany: 13 Lipiec 2012 22:03

brawo
Użytkownik VIP

elamigosUżytkownik

#2 | Dodany: 13 Lipiec 2012 22:04

Risen 2: Mroczne wody / Risen 2: Dark Waters PL XBOX360 (2012), 6.54GB
Wydanie Swag.

Wielkość całości / do pobrania: 6701MB
Wielkość paczek: 1000MB (naprzemienne/kompatybilne)
Wielkość obrazu ISO: 7475MB (XGD2)
Ilość kompresji: 1 raz
Region: Free
Dane naprawcze: brak
Hasło: brak
Wersje językowe: Polski, English, French, Italian, German, Spanish
Dubbing/Audio: Polski, English, German

abgx360:
http://www.abload.de/img/2csu4z.png

----------------
Użytkownik VIP

olchowoUżytkownik

#3 | Dodany: 13 Lipiec 2012 22:05

ok
Użytkownik VIP

B89VIP Uploader

#4 | Dodany: 13 Lipiec 2012 22:17

Jest PL :)
Użytkownik VIP

djkazikUżytkownik

#5 | Dodany: 13 Lipiec 2012 22:20

Risen 2: Mroczne wody / Risen 2: Dark Waters (2012) XBOX360-SWAG
Polska Wersja Językowa! (Audio i Napisy PL)

Dane Techniczne:

...

Można ściągać naprzemian!
1GB Party

----------------

Użytkownik VIP

B89VIP Uploader

#6 | Dodany: 13 Lipiec 2012 22:26

Znowu sama gra tylko 50% pojemności DVD zajmuje ;D
Użytkownik VIP

mokasinioUżytkownik

#7 | Dodany: 13 Lipiec 2012 22:30

niech wrzuci ktoś linki z peejeshare
Użytkownik VIP

StasioKutasioUżytkownik

#8 | Dodany: 13 Lipiec 2012 22:30

Podziekował
Użytkownik VIP

ProLogic8Użytkownik

#9 | Dodany: 13 Lipiec 2012 22:54

ok
Użytkownik VIP

vrooUżytkownik

#10 | Dodany: 14 Lipiec 2012 00:08

Targam, ale i tak kupię kolekcjonerkę. Kto jak kto, ale piranię zasłużyli na każdą złotówkę :)
Użytkownik VIP

MKIS92Użytkownik

#11 | Dodany: 14 Lipiec 2012 06:54

mógłby ktoś wrzucić left 4 dead 2 ???
Użytkownik VIP

ampatinisUżytkownik

#12 | Dodany: 14 Lipiec 2012 07:56

DANE TECHNiCZNE / RELEASE iNFO

OPiS UPLOADU
KOMPRESJA: .RAR
WERSJA J?ZYKOWA: ENG | PL [napisy + dubb]
DANE NAPRAWCZE: 1%
HASŁO: BRAK / NO PASSWORD

----------------
Użytkownik VIP

inferno192Użytkownik

#13 | Dodany: 14 Lipiec 2012 08:55

Witam wrzuci ktoś na frogup albo coś szybkiego darmowego? :)
Użytkownik VIP

PanYazonUżytkownik

#14 | Dodany: 14 Lipiec 2012 10:21

ok
Użytkownik VIP

procontrol2Użytkownik

#15 | Dodany: 14 Lipiec 2012 10:24

Czy ta giera poleci na 1.91 lt bo nie wiem czy zawracac sobie garnek belay
Użytkownik VIP

B89VIP Uploader

#16 | Dodany: 14 Lipiec 2012 11:06

yanumak,
Nie ma.
Użytkownik VIP

wilczyUżytkownik

#17 | Dodany: 14 Lipiec 2012 11:45

thx
Użytkownik VIP

jajek123Użytkownik

#18 | Dodany: 14 Lipiec 2012 12:44

Netload mozna prosic ??
Użytkownik VIP

sang24Użytkownik

#19 | Dodany: 14 Lipiec 2012 12:58

ul.to padł :(
Użytkownik VIP

juankisas1Użytkownik

#20 | Dodany: 14 Lipiec 2012 13:02

Risen 2 Dark Waters XBOX360-SWAG

Rozmiar: 7,3GB
Region: Free
Język: Polski dubbing, English dubbing, French, Italian, German dubbing, Spanish

| można pobierać naprzemiennie |

----------------

----------------

----------------

----------------
Widzisz niedziałające moje linki? Napisz do mnie prywatną wiadomość, a wrzucę ponownie. Nie wrzucam poszczególnych partów, tylko całość od nowa. Pamiętaj napisać, czy to ma być film, czy gra na pc, xbox itd. jdownloader ma problem z wypakowaniem paczki, która była stworzona w najnowszym winrar`ze. Dlatego wypakowuj najnowszym winrar`em, czy freearc.
Użytkownik VIP

vrooUżytkownik

#21 | Dodany: 14 Lipiec 2012 14:10

Cytat: yanumak
po zobaczeniu tego filmiku xD nawet szkoda mi plyty na to cus :PP

Ten filmik wygląda jak beta. Gra jest bardzo dobra, chociaż słabsza od Gothic 1 i 2. Przede wszystkim nie podoba mi się, że obcięto możliwość pływania, osady są malutkie, za to jest ich więcej. Niemniej utrzymano wysoki poziom. Grafika choć słabsza od tej z mocnego pieca prezentuje się fantastycznie jak na x360 i IMO wygląda znacznie lepiej od Skyrima. Początek gry prezentuje się nieciekawie, bo jest szaro-buro, na dodatek postać potrafi wykonać tylko prosty atak, co sprowadza walkę do klepania X na padzie, ale im dalej w las, z każdą kolejną wyspą do zwiedzenia i kolejnymi umiejętnościami postaci robi się coraz lepiej i ciekawiej. Dla fanów Gothica must-have :)
Użytkownik VIP

coulUżytkownik

#22 | Dodany: 14 Lipiec 2012 16:35

Gry na Xbox nigdy nie beda wygladac tak jak na PC, nawet xbox 720 po roku lub dwoch bedzie uznawany za szmelc ja jednak robie wszystkie wieksze gry na boxie nie na piecu i nie narzekam na grafe bo box jest stworzony do gry.
Użytkownik VIP

disharoUżytkownik

#23 | Dodany: 14 Lipiec 2012 18:17

coul przecierz nie ma zadnej ruznicy w gameplayu x-pc dokladnie gra sie tak samo...technologia to wiadomo juz...na konsolach gram tylko w te tytuly kturych nie ma na pc cala reszta zmiata technologicznie konsole...
Użytkownik VIP

TomtradeUżytkownik

#24 | Dodany: 14 Lipiec 2012 19:29

Bardzo proszę o linki na rapidshare.
Użytkownik VIP

konsole3Użytkownik

#25 | Dodany: 14 Lipiec 2012 19:30

po co ta gatka granie na konsolach daje przyjemnosc konsolowcy to czoja blaszakowcy nie bardzo od wieczy problem konsola czy blaszak
Użytkownik VIP

widmo666Użytkownik

#26 | Dodany: 14 Lipiec 2012 20:12

Panowie, jeżeli ktoś z was posiada "The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena" bardzo bym prosił o wstawienie - chyba już wszyscy zapomnieli o tej perełce, a to przecież znakomity klasyk. Będę bardzo wdzięczny.

PS. Mile widziane linki na uploaded i rapidgator.

thx am thx am thx am thx
Użytkownik VIP

xdomUżytkownik

#27 | Dodany: 14 Lipiec 2012 20:43

PODZI?KOWAŁ

taniec
Użytkownik VIP

82tommyUżytkownik

#28 | Dodany: 14 Lipiec 2012 22:11

thx
Użytkownik VIP

dajmitujacitezdamUżytkownik

#29 | Dodany: 14 Lipiec 2012 23:04

konsole3,

odwieczny problem -> Polskie szkolnictwo , jesteś wyśmienity z Polskiego ziomek
Użytkownik VIP

disharoUżytkownik

#30 | Dodany: 15 Lipiec 2012 01:50

konsolowcy to czoja blaszakowcy nie bardzo

a możesz z łaski swojej to rozwinąć?dlaczego konsolowcy to czują a pc nie?
czy tak po prostu pie*dolisz bez sensu?
Użytkownik VIP

siiimoooUżytkownik

#31 | Dodany: 15 Lipiec 2012 11:40

Konsole lubie za to że jak mi się chce grać to włączać chwila moment i już ciupie na padzie jest on dla mnie bardzo wygodny po prostu taki oldschool, czy po pijaku czy na bani nie musze włączać kompa klikać myszką i siedzieć na stołku tylko walne się na kanapę i ciupię ile wlezie.

A jeśli komuś tylko i wyłącznie zależy na grafie to niech kupuje sobie PC'ta. Jak dla mnie xbox jeszcze daje rade.
Użytkownik VIP

bubus85Użytkownik

#32 | Dodany: 15 Lipiec 2012 12:04

czy pójdzie to na lt 2.0?
Użytkownik VIP

Laki88Użytkownik

#33 | Dodany: 15 Lipiec 2012 15:06

mam prośbę do jakiegokolwiek uploadera o wrzucenia gta 4 PL :)
Armin Van Buuren Feat. Laura V - Drowning ( New Song 2011)
Użytkownik VIP

Radek2711Użytkownik

#34 | Dodany: 15 Lipiec 2012 15:52

porazka troche grafika lezy strasznie animacja dretwe to wszystko wiedzmin miazdzy go
Użytkownik VIP

garillUżytkownik

#35 | Dodany: 15 Lipiec 2012 19:46

A ja wolę konsole bo nie muszę co roku lądować kilka stówek w grafe bo coś mi tam nie pójdzie. No i gapienie się w mały ekran monitora to odpada teraz gram na 46 calowej plazmie i jest wypas
Użytkownik VIP

faza2111Użytkownik

#36 | Dodany: 16 Lipiec 2012 00:32

Mam prośbę, dajcie grę na http://frogup.com/ thx
Użytkownik VIP

disharoUżytkownik

#37 | Dodany: 16 Lipiec 2012 01:43

Konsole lubie za to że jak mi się chce grać to włączać chwila moment i już ciupie na padzie jest on dla mnie bardzo wygodny po prostu taki oldschool, czy po pijaku czy na bani nie musze włączać kompa klikać myszką i siedzieć na stołku tylko walne się na kanapę i ciupię ile wlezie.

A ja wolę konsole bo nie muszę co roku lądować kilka stówek w grafe bo coś mi tam nie pójdzie. No i gapienie się w mały ekran monitora to odpada teraz gram na 46 calowej plazmie i jest wypas

czekałem na takich speców jak Wy!Gówno wiecie o PC i te wasze śmieszne argumenty że wole grać na padzie...na dużym tv ;d proszę Was ;d
Gram na PC podpiętym do 50cali samsunga full HD(tak da się i zapomnij o takiej rozdziaće na konsoli) siedzę wygodnie na skórzanym fotelu jak trzeba to sie na kanapie położę z padem w ręku(tak też się da mało tego pad od x-boxa 360) i komfort grania jest TAKI SAM jak na konsoli a nawet lepszy bo gry w rozdz 1920-1080(nie którzy mogą sobie pozwolić na 2500+) z aax8,anisotropic x 16(jeżeli wogle wiesz co to jest) + cała masa efektów z pod dx11 sprawia że jakość tekstur wypala oczy i żaden filmik ci tego nie pokarze...W dupie mam że cie na to nie stać,mnie stać i mówimy tu o możliwościach pc-konsola i to właśnie pc daje ci technologie jakiej nigdy na konsoli nie zobaczysz i ciężko ci to przyznać...Jeszcze raz powtórzę komfort grania mam taki sam z padem w ręku przed tv w rozdzielczości o jakiej konsole mogą narazie pomarzyć...I żeby było jasne nie jestem funboyem mam ps3 jak i x i jedyny tytuł który miażdzy technologicznie pc to Uncharted i Castlevania...Gdyby wyszło to na pc to aż strach pomyśleć jak by to wyglądało ;d

garill za
No i gapienie się w mały ekran monitora to odpada
mega LOL gdzie ty żyjesz człowieku;d;d;d czasy 17' z wielka dupą już dawno mineły...
Użytkownik VIP

myszulaUżytkownik

#38 | Dodany: 16 Lipiec 2012 11:30

disharo,
Zapomniales o jednym, nie wszystkimi grami uraczysz sie na PC.
Kolejna sprawa to big fun, sprobuj podpiac Kinect lub move pod swojego pc.
Moj Xbox ma juz swoje lata mimo to wszystkie gry smigaja bez problemow, przypomnij mi ile razy wymieniales plyte glowna, procesor i grafe w swoim piecu.
Zeby byla jasnosc, tez posiadam 'wypasionego' pc.

Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy.
Użytkownik VIP

overek13Użytkownik

#39 | Dodany: 16 Lipiec 2012 12:16

Na lt2.0 smiga bez zadnych przeróbek
Użytkownik VIP

Aglow86Użytkownik

#40 | Dodany: 16 Lipiec 2012 13:20

----------------
Aktualnie przerwa w uploadzie. -.-
Użytkownik VIP

arcyciekaweUżytkownik

#41 | Dodany: 16 Lipiec 2012 14:35

Czy byłby ktoś na tyle uprzejmy, by rzucić grę na Netload? winked
Użytkownik VIP

GimluxUżytkownik

#42 | Dodany: 16 Lipiec 2012 15:31

Pójdzie to na LT 2.0 ? Po wgraniu Topology ?
Użytkownik VIP

dajmitujacitezdamUżytkownik

#43 | Dodany: 16 Lipiec 2012 15:57

pojdzie
Użytkownik VIP

disharoUżytkownik

#44 | Dodany: 16 Lipiec 2012 16:11

myszula zgadzam się...Ale mowie tu tylko o grach które pojawiają się na konsolach i na pc...Właśnie tu widać wielką różnice w technologi a żadnej w gameplayu...Na konsolach gram tylko w gry których nie ma na pc...
P.S. kompa kupliłem 2.5 roku temu i do dziś nie ma gry która w 1080p i maks detale nie pójdzie,co najwyżej AA zmniejsze i pamiętaj że mi chodzi o możliwości danej platformy z takim samym komfortem grania(pad i duży TV) a nie czy kogoś na to stać czy nie...
Równie dobrze mogę zapytać ile razy wydałeś już kasę na nowe baterie do pada ;d;d;d
Dla jednego parę tyś to grosze a dla drugiego parę zł to krocie...
Użytkownik VIP

kokobongo21Użytkownik

#45 | Dodany: 16 Lipiec 2012 17:27

Zaczynają mnie śmieszyć ci wszyści ludzie,którzy biegają po forach i mówią jaki to pc jest wspaniały prawda jest taka że aby mieć taką grafikę jak na xbox-a trzeba na kompa wydać parę tysięcy złoty a na xbox-a duużo mniej.Co do grania na padzie to nie tylko to jest lepsze w konsolach.O wiele lepiej zrobione jest menu szybko zgrabnie i prosto.Osiągnięcia,znajomi,avatary-xbox live daje ci to co nie da żadne forum/gra/program na pc nawet windows live.Nie trzeba ustawiać grafiki(co nie raz jest problemem bo ustawiasz kilka razy i jest źle-czujesz taki nie dosyt że mogłoby być lepiej),np. Max payne 3 żeby odpalić to na maxymalnych to trzeba mieć kompa z kosmosu a na x-sie załączasz to do napędu i masz mniej więcej taką samą grafe jak na pc.Nie trzeba wymieniać co parę lat części,dokupować ram czy robić formatów bo coś ci wirusa ściągneło.A co do tego że też można się do telewizora podłączyć i z padem grać,to tylko potwierdzacie to że konsola jest lepsza,bo gdyby nie konsole to byście o takim czymś mogli pomarzyć i wątpię tak poza tym żeby dużo osób tak robiło.Prawda jest taka że do grania pc nigdy nie zastąpi konsoli,ale jednak gdybym miał mieć tylko pc lub tylko xboxa wybrałbym pc bo on służy bardziej do internetu,oglądania,czytania,sprawdzania a nie tylko do grania tak jak konsola.
Użytkownik VIP

disharoUżytkownik

#46 | Dodany: 16 Lipiec 2012 18:30

A mnie zaczynają śmieszyć tacy znawcy jak ty którzy dalej (po 6latach żywotu konsol) twierdzą że konsola jest och i ach ;d

że aby mieć taką grafikę jak na xbox-a trzeba na kompa wydać parę tysięcy złoty a na xbox-a duużo mniej Max payne 3 żeby odpalić to na maxymalnych to trzeba mieć kompa z kosmosu a na x-sie załączasz to do napędu i masz mniej więcej taką samą grafe jak na pc

Maxa odpaliłem na maxymalnych ustawieniach w 1920\1080 na kompie z przed 2,5 roku i zero problemów...
Wcześniej odpaliłem na xboxie i po 30min wyłączyłem bo jakość tekstur i aliasing tak waliły po oczach że ciężko było grać(oczywiście jest ok dla kogoś kto nie widział na żywo tej gry na mocnym pc)

.A co do tego że też można się do telewizora podłączyć i z padem grać,to tylko potwierdzacie to że konsola jest lepsza,bo gdyby nie konsole to byście o takim czymś mogli pomarzyć

Weź pomyśl,zastanów się i dopiero coś powiedz! Kart graficzne z wyjściami HDMI pojawiły się przed konsolami xbox360 i ps3 więc nie ośmieszaj się...
I raz jeszcze powtórzę co mnie interesuje że jednego z drugim nie stac na taki sprzęt?wielu nie stać też na konsole...PC daje ci ten sam komfort grania co konsole w lepsze oprawie graficznej i na siłę co niektórzy szukają argumentów typu gram na padzie przed wielkim tv itd...prosze was ludzie zrozumcie że technologicznie konsole są lata za pc...I chodź jestem wielkim fanem gier jak Uncharted(życiówka) RDR,MGS4 GOW3,świetny Alan czy castlevania to wszystkie gry jakie widziałem na konsolach wyglądają lepiej na pc i tak jest czy wam się to podoba czy nie;d
Użytkownik VIP

darc0Użytkownik

#47 | Dodany: 16 Lipiec 2012 19:00

wy gracie w wygląd czy w gry?
Użytkownik VIP

vrooUżytkownik

#48 | Dodany: 16 Lipiec 2012 19:17

Podziwiam nieustający zapał gamoni, którzy wytrwale usiłują nawracać heretyków jednej platformy na inną, uparcie przekonując innych, że widelec jest lepszy od łyżki. Niech każdy gra na czym lubi, niech każdy słucha muzyki jaką preferuje, jeśli lubi dres niech chodzi w dresie, a ktoś kto woli jeansy, niech śmiga w jeansach. Już pomijając fakt, że utwierdzanie się w przekonaniu, że dokonało się słusznego wyboru wydając x kasy na jakiś sprzęt, poprzez mieszanie z błotem kogoś, kto postąpił inaczej jest żałosne i dziecinne, sugerowałbym pogodzenie się z tym prostym faktem, że każdy jest inny. Ja pierdole, tyle powiem.
Użytkownik VIP

binladenplUżytkownik

#49 | Dodany: 16 Lipiec 2012 20:18

vroo pieknie to ujoles. a dzieciaki niech sie kluca dalej.
Użytkownik VIP

coulUżytkownik

#50 | Dodany: 16 Lipiec 2012 21:12

Piszac o boxie i grafie nie sadzilem ze bedzie taka dyskusja, a przeciez nie wazne na czym kto gra tylko w co ;p

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.