EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Double Dragon Neon (2012) XBLA for JTAG/RGH XBOX360

Dodał: hosse6668 13 Wrzesień 2012 21:26

wersja językowa:angielska
12 września 2012 ( światowa data premiery )
obecnie brak planów wydania ( w Polsce )
12 września 2012 ( Europejska premiera PAL )
12 września 2012 ( premiera w USA NTSC )

Nowa wersja klasycznej chodzonej bijatyki Double Dragon z 1987 roku. Podobnie jak oryginał, pozwala ona na jednoczesną zabawę dwóch osób, które wcielają się w wyszkolonych w sztukach walki braci, walczących z groźnym gangiem.
Double Dragon: Neon to odświeżona wersja klasycznej japo?skiej chodzonej bijatyki Double Dragon. Gra pojawiła się po raz pierwszy w salonach arcade w 1987 roku, a w latach 90. była wielokrotnie przenoszona na domowe konsole i doczekała się wielu kontynuacji. Producentem uwspółcześnionej edycji przeboju z automatów jest ameryka?skie studio WayForward. Deweloper od lat tworzy tytuły na wszystkie najważniejsze platformy sprzętowe, a jego najbardziej znane gry to: Aliens: Infestation, BloodRayne: Betrayal, Contra 4 oraz Silent Hill: Book of Memories.

Historia przedstawiona w Double Dragon: Neon jest równie banalna i nieskomplikowana jak ta sprzed ponad dwudziestu lat. Ponownie wcielamy się w Billy`ego lub Jimmy`ego, bliźniaków o nazwisku Lee, specjalizujących się w ulicznych sztukach walki. Bohaterowie wkraczają na teren jednego z groźnych gangów, który porwał ich wspólny obiekt westchnie? – dziewczynę o imieniu Marian.

Cel zabawy jest prosty i nie odbiega od tego do czego przyzwyczaiły nas inne chodzone bijatyki. Postacie graczy przemieszczają się w jednym kierunku po nieskomplikowanych dwuwymiarowych planszach, a ich zadaniem jest eliminacja kolejnych fal wrogów i okazjonalnie bossów. Bohaterowie dysponują zasobem zróżnicowanych ciosów, mogą też posługiwać się znalezioną bronią, taką jak noże czy pałki lub elementami otoczenia (skrzynie, beczki). W każdej chwili do rozgrywki może przyłączyć się inny gracz, zarówno za pośrednictwem sieci jak i lokalnie po podłączeniu drugiego pada. Wartą odnotowania ciekawostką jest to, że twórcy wprowadzili do gry przeciwników oraz lokacje, które pojawiły się w najpopularniejszych odsłonach Double Dragon, co powinni docenić starzy fani serii.

Oprawa graficzna tytułu jest hołdem złożonym stylistyce lat 80. przez co jest bardzo kolorowa, a miejscami kiczowata. Przeciwnicy ubrani są w charakterystyczne stroje znane każdemu miłośnikowi popkultury z tamtego okresu, a do naszych uszu dociera muzyka zgodna z duchem epoki. Postacie oraz niektóre elementy scenografii wykonano w trójwymiarze, wielowarstwowe tła pozostają jednak dwuwymiarowe.

Tryb gry: single / multiplayer Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran Liczba graczy: 1-2

REGiON: All
Waga Uploadu: 1.12 gb
J?ZYK:ENG
Dane naprawcze: brak
Hasło: brak

Platform: Xbox 360
Type: XBLA
Need: Jtag / RGH

Install to HDD under the following directory path:
HDD:/Partition3/Content/0000000000000000/

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Użytkownik VIP

hosse6668VIP

#1 | Dodany: 13 Wrzesień 2012 21:29

ok
Poradniki do GIER
Użytkownik VIP

KRZYS.DCUżytkownik

#2 | Dodany: 14 Wrzesień 2012 17:58

świetny remake jednej z najlepszych gier z gatunku SideScroller. Polecam!!
Użytkownik VIP

Kamil21135Użytkownik

#3 | Dodany: 15 Wrzesień 2012 16:06

Wie ktoś może jak to nagrać na płytke bo jak wypakuje to to jest folder i jakies foldery a nie plik iso albo dvd
Użytkownik VIP

elkasiaUżytkownik

#4 | Dodany: 15 Wrzesień 2012 18:26

kolego, 250 zł przerobisz poczytasz i zagrasz :)
Użytkownik VIP

coulUżytkownik

#5 | Dodany: 15 Wrzesień 2012 18:26

Kamil21135,

nie mozna musisz miec RGH.
Użytkownik VIP

Kamil21135Użytkownik

#6 | Dodany: 16 Wrzesień 2012 15:40

Mam konsole przerobioną tylko chodzi mi jak nagrać tą gierke na płyte bo żeby smigala gra na konsoli musi bys nagrana na plyte albo w iso albo w dvd i gry np darksiders jak pobrałem to byl jeden plik iso przerobiłem go na dvd nagralem na plyte i smiga a to jak wypakuje to jest folder o nazwie 58410B6C i jak wchodze w ten folder to mam jeden plik o nazwie 58410B6C i mi chodzi jak to nagrac na plyte zeby smigalo :D
Użytkownik VIP

Cheetos84Użytkownik

#7 | Dodany: 17 Wrzesień 2012 20:23

Kamil21135
a masz kolego przeróbkę RGH ? chyba nie masz wiec nie zagrasz
Xbox 360 Slim 250gb RGH LT+ 2.0 dash 16537 TV 32 CAL + Logitech X-530
Użytkownik VIP

Kamil21135Użytkownik

#8 | Dodany: 18 Wrzesień 2012 22:06

Przeróbkę mam bo 2 tygodnie temu była robiona :) ,ja wg tenie na płytke nie nagrywałem bo nie umiem :D i w tym sęk , bo jak gierki nagrywam to chyba powinny być w iso lub dvd nie ?

Ja wg tego na płytę nie nagrywałem ******
Użytkownik VIP

domel1001Użytkownik

#9 | Dodany: 19 Wrzesień 2012 21:55

może ktoś wystawić na innej stronce upload ?

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.