EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Koniec z zarabianiem na Wupload

Dodał: arturiano 23 Listopad 2011 17:36



Koniec z zarabianiem na Wupload
Koniec z zarabianiem na Wupload

Koniec z zarabianiem na Wupload

Przedstawiam e-mail jaki niestety wiele osób pewnie już otrzymało:

To Our Valued Friends and Affiliates,
It is with a heavy heart that I inform you that as of November 28th, Wupload will officially be closing its affiliate program.

After an incredible period of growth in such a short period of time, we have had to make the tough decision to close our affiliate program as it is no longer financially viable for us to continue it.

Wupload's file hosting service will remain active and technical support will still be provided as per usual, and our customer support system will remain active for any inquiries by members, whether free or paid. We encourage all users and affiliates to continue to use Wupload to store and share their files, and we will remain one of the most reliable and secure storage solutions in the business. We will honour all memberships that were already purchased by affiliates or by regular users.

Thanks to the loyalty and the hard work of all of our friends and affiliates, we were able to surpass our growth expectations in terms of traffic, but as anybody in the file hosting business can tell you, traffic does not always mean profitability.

Now, where does this leave you, the hardworking affiliate with unpaid earnings?

We are going to pay out every dollar owed to our affiliates. The affiliate program will close on November 28th, a Sunday, and the last payout will be November 30th, the following Wednesday.

Wupload could not have achieved the growth it did without the hard work, effort and enthusiasm that you all brought to our affiliate program, so I thank you and wish you all nothing but luck and good fortunes in your future endeavours.

Sincerely,
Willy Wupload
Willy@Wupload.com
ICQ: 623831013
SKYPE: wupload


Z tego co zrozumiałem pieniądze będą zliczane do poniedziałku 28 listopada. A wszystkie wypłaty bez względu na ich wysokość będą realizowane w środę 30 listopada.

PS dostałem nauczkę by nie wykupywać premek na kilka miesięcy do przodu, bo nikt nie wie co się zdarzyć może.


Użytkownik VIP

szykmon2VIP

#1 | Dodany: 23 Listopad 2011 17:36

lol

Wygas?y linki? Napisz do mnie wiadomoś? z linkiem do news'a :)
Użytkownik VIP

amh91VIP

#2 | Dodany: 23 Listopad 2011 17:38

no
.

Audycje - DJ HIT - 18.05.2012 - Hot Hits

Gorąco Polecam ! - Zippyshare.com


.
Użytkownik VIP

cziwo.74Użytkownik

#3 | Dodany: 23 Listopad 2011 17:39

loler hehe ...sami chcą zarobić
Użytkownik VIP

SebaSTIVIP Uploader

#4 | Dodany: 23 Listopad 2011 17:39

każdy o tym sie dowiedzial osobno...wysyłali meile i info na WU...Chwała im za to ze nie zwineli interesu i tyle....wyplaty jeszcze dwie zalicza ,Serwer godny zaufania do ko?ca, szkoda ze im nie wyszło
Użytkownik VIP

smerf45Użytkownik

#5 | Dodany: 23 Listopad 2011 17:41

Do naszego cennego Przyjaciele i Partnerzy,
to z ciężkim sercem, że informujemy, że z dnia 28 listopada Wupload będzie oficjalnie zamknięcie programu partnerskiego. Po niezwykłym okresie wzrostu w tak krótkim okresie czasu, musieliśmy podjąć trudną decyzję o zamknięciu naszego programu, ponieważ nie jest już rentowna dla nas do jego kontynuowania. pliku Wupload na hosting pozostaje aktywny i wsparcie techniczne będzie nadal pod warunkiem, jak zwykle, a nasz system obsługi klienta pozostaje aktywne dla każdego pytania przez członków, czy darmowe lub płatne. Zachęcamy wszystkich użytkowników i partnerów do dalszego korzystania z Wupload do przechowywania i udostępniania swoich plików, a my nadal jednym z najbardziej niezawodnych i bezpiecznych rozwiąza? pamięci masowej w firmie. Będziemy przestrzegać wszystkich członkostwa, które zostały już zakupione przez partnerów lub przez zwykłych użytkowników. Dzięki lojalności i ciężkiej pracy wszystkich naszych przyjaciół i partnerów, udało nam się przekroczyć nasze oczekiwania wzrostu w zakresie ruchu, ale jak ktoś w Plik firmy hostingowej można powiedzieć, ruch nie zawsze oznacza rentowność. Teraz, gdy to was opuścić, pracowity partnerskie z niewypłaconych zarobków? Będziemy wypłacać każdego dolara wobec naszych partnerów. Program partnerski będzie blisko 28 listopada, w niedzielę, a ostatnie wypłaty będzie 30 listopada w następną środę. Wupload nie mógłby osiągnąć wzrost to nie bez ciężkiej pracy, wysiłku i entuzjazmu, które wniosły do naszego programu partnerskiego , więc dziękuję i życzę tylko powodzenia i dobrej fortuny w przyszłych przedsięwzięciach. poważaniem, Willy Wupload Willy@Wupload.com ICQ: 623831013 SKYPE: wupload
P.S.
Tłumacz automatyczny

Użytkownik VIP

maciunio121Trial Uploader

#6 | Dodany: 23 Listopad 2011 17:46

No szkoda na pewno, bo serwer dobry. sad
Użytkownik VIP

arturianoUżytkownik

#7 | Dodany: 23 Listopad 2011 17:50

Ja jedynie w ramach alternatywy mogę polecić fileposta gdzie PL jest w grupie B i ma świetne stawki. Jeśli ktoś nie ma tam konta a byłby tak miły i chciał się zarejestrować z mojego reffa to zapraszam na PW.
Wielkie dzi?ki za pobranie ode mnie plik?w. Jeśli masz jakiś problem lub moje linki nie dzia?ają napisz na PW a b?d? Ci si? stara? pom?c.
Użytkownik VIP

SuperSnajperVIP

#8 | Dodany: 23 Listopad 2011 17:54

arturiano
tylko część osób juz ma tam zablokowane konta za "pliki należące do hollywood", więc hosting raczej nie warty uwagi. Juz lepszy jest FileFungle, niby kopia FileServe, ale predkości pobierania na free dość dobre.

Szkoda wu, bo dobrze sie na nim zarabiało
Użytkownik VIP

VIVO9002VIP

#10 | Dodany: 23 Listopad 2011 18:26

lol dobrze że nie rzuciłem się jak na kurę znoszącą złote jaja - teraz bym pluł sobie w brodę jak co niektórzy
Chciałem zmienić świat. Doszedłem jed­nak do wnios­ku, że mogę je­dynie zmienić siebie.
Użytkownik VIP

marcin822Użytkownik

#11 | Dodany: 23 Listopad 2011 18:45

arturiano,
Cytat: arturiano
Ja jedynie w ramach alternatywy mogę polecić fileposta gdzie PL jest w grupie B i ma świetne stawki. Jeśli ktoś nie ma tam konta a byłby tak miły i chciał się zarejestrować z mojego reffa to zapraszam na PW.


A ja odradzam banują tam konta jak na hotfile za nielegalne treści bez praw autorskich na digitalpoint wiara pisze ,że im pobanowali
Użytkownik VIP

arturianoUżytkownik

#12 | Dodany: 23 Listopad 2011 18:53

Dzięki marcin822. Ja mam tam dopiero 100 giga danych i nic mi nie znikło. Lepsze to zawsze od fileserve w którym ciągle miałem wrażenie, że oszukiwali ludzi na pobraniach. Na fileposcie mam wszystko super rozpisane.
Wielkie dzi?ki za pobranie ode mnie plik?w. Jeśli masz jakiś problem lub moje linki nie dzia?ają napisz na PW a b?d? Ci si? stara? pom?c.
Użytkownik VIP

marjo7878Użytkownik

#13 | Dodany: 23 Listopad 2011 19:55

Miejmy nadzieję, że zniknie w ten sposób trochę remoterów.
Z alternatyw niestety ciężko coś konkretnego wskazać. Większość hostingów to "FileServove" twory, które w większości nie oferują ani wysokich stawek ani wysokiej prędkości pobierania dla free.
W razie problem?w z moim uploadem pisz na PW.
Użytkownik VIP

maaaniek2VIP

#14 | Dodany: 23 Listopad 2011 19:56


E tam..wyszło im ..nie wyszło im, takie tam pierdzielenie.. Niby co im miało nie wyjść? skoro był to jeden z liderów idący łeb w łeb z FSN i FS a może nawet lepiej.. A to co napisali to no w ko?cu coś napisac muszą.. Prawda jest taka że niektóre hostingi celowo tak robią by pewne organizacje nie zdążyły im koło pióra narobić..tak jak to było z krachem RS czy HF.. i dziwić się nie ma czemu.. Za jakiś czas z pewnością właściciele WU otworzą nowy host, też na jakiś tam czas i tyle wink

..W tej dziedzinie życia wszystko jest tak niestałe i niepewne jak pogoda w marcu. Z dnia na dzie? hosting może wydawac się silny i wypłacalny by na drugi dzien go nie było wcalecrying ..kalejdoskop po prostu..Dlatego zawsze śmiać mi się chce gdy słyszę, czytam że ktoś tam wykupił sobie na jakimś hoście premium na dłużej niż pól roku albo jeszcze lepiej life time wink ... są to osoby pozbawione wyobraźni..delikatnie ujmując.. :(
Użytkownik VIP

FoXr0xUżytkownik

#15 | Dodany: 23 Listopad 2011 21:37

nowości żeś nie zapodał kolo... każdy ubolewa nad tym ;) ale cóż.. bywa

?

Użytkownik VIP

DrexklerUżytkownik

#16 | Dodany: 23 Listopad 2011 22:21

A ja kupilem na 3 ms-c konto , fuck , wprawdzie nie duzo dalem ale zawsze cos .
Pozdrawiam wszystkich .
Użytkownik VIP

FoXr0xUżytkownik

#17 | Dodany: 24 Listopad 2011 00:42

Drexkler, konto będziesz mieć.. tylko nikt prawie nie będzie tam wrzucał... chyba, że na wbb, tak jak z RS zeby ludzi zwabić :) bo wtedy zapewne WU będzie miał prędkości free 500kb/s - 2MB/s

?

Użytkownik VIP

czachajasUżytkownik

#18 | Dodany: 24 Listopad 2011 12:13

pewnie że szkoda, bo firma była i jest fair w stosunku do swoich klientów
Użytkownik VIP

B89VIP Uploader

#19 | Dodany: 25 Listopad 2011 00:27

Cytat: BigBg1225
nigdy awarii :/ ehhh szkoda

to chyba w ostatnim czasie nie miałem okazji tam wrzucać xd
Użytkownik VIP

MarrakechVIP

#20 | Dodany: 25 Listopad 2011 15:41

WU [*] sad
Użytkownik VIP

Download KillerUploader

#22 | Dodany: 25 Listopad 2011 23:55

Dostałem dziś wiadomość, że do niedzieli każdy kto ma ponad 10$ zostanie opłacony z automatu, a reszta powinna ręczenie wypłacić. Tylko nie wiem jak :o

Our affiliate program is coming to an end Sunday, November 27. Please be sure to have your payment details in place in your Wupload account to receive all of your earnings on the 30th!

For affiliates who have reached $10 in earnings by Sunday, you will receive all of your earnings automatically on Wednesday, November 30th.

As our payout system is automated, affiliates who have NOT hit the regular $10 minimum by Sunday will have to REQUEST their payout.

As of Monday, November 28, you will be able to request your payout, and anybody who requests their payout before Wednesday at 6 P.M. (server-time) will receive their payout on Wednesday evening.

We will continue accepting requests for payouts and processing payouts after the 30th, but please allow for 48 hours for us to review and process your payment.

Regards,

Willy


Co do alternatyw, to skłaniałbym się do ul.to. Zawsze też można poczekać, bo niewątpliwie pojawi się na rynku coś ciekawego.

PS
Liczę na to, że pobierania będą na potęgę, żeby uploaderzy mogli się nachapać xD
Spragniony anime, mangi i info z Japonii? Klikaj:
Projekt K7 M&A


Moje dotychczasowe publikacje na EXSite
http://exsite.pl/user/Download+Killer/news
Użytkownik VIP

StarbuckUżytkownik

#23 | Dodany: 27 Listopad 2011 10:17

Cytat: first_person
WU to team Filesonic. Swoje zarobili.... I tak dlugo w suumie podolali, na dwa hosty.


Eeee tam , firma od fileserve ma 3 (lub 4 ) projekty i jakoś wyrabia .

Cytat: SebaSTI
każdy o tym sie dowiedzial osobno...wysyłali meile


Ja zadnego nie dostałem :unsure: , ani pierwszego ani drugiego :/

Użytkownik VIP

savio39VIP

#24 | Dodany: 27 Listopad 2011 13:30

Administrator_01, myślisz, że każdy ma czas siedzieć 24/7 i robić reuploady jakichś wstawek sprzed roku na życzenie? Mnie osobiście denerwują takie prośby. A swoją drogą, upadli to kij im w oko, zaraz będzie pięćset następnych hostingów ;-)
UPLOAD WSTRZYMANY DO ODWO?ANiA.
WSZELKiE REUPLOADY i UPLOADY NiEMO?LiWE.
Użytkownik VIP

CeberebekUżytkownik

#25 | Dodany: 30 Listopad 2011 23:24

A serwis x7?
Co o nim sadzicie?
Użytkownik VIP

jaku1978VIP

#26 | Dodany: 1 Grudzień 2011 01:03

WUPLOAD zachowal sie bardzo fer co do uploaderow szkoda ze odeszli ale zapewne niebawem bedzie cos rownie dobrego
Użytkownik VIP

cziwo.74Użytkownik

#27 | Dodany: 1 Grudzień 2011 18:37

sad szkoda na WU miałem zawsze za free 400-500kb/s, nigzie tyle nie było no może x7 i teraz na RS -ale tu rzadko ktoś wrzuca
Użytkownik VIP

Download KillerUploader

#28 | Dodany: 1 Grudzień 2011 22:03

Cytat: Ceberebek
A serwis x7?Co o nim sadzicie?

Pamiętam jego początek i prędkość 0,1 kbps - 20 kbps
Mało kto z niego korzysta, bo pewnie zyski słabe, a prędkość zbliżona do tej powyżej. Ale głowy nie dam, że tak jest. Może są inne powody.

Również i mi podobało się zachowanie WU. Nie ważne czy miałeś 50$, 10$ czy nawet 1$, opłacili każdego! Podzielam też zdanie, że niedługo pojawi się nowy serwer. Póki co będą rządziły te stare, które się utrzymały.
Spragniony anime, mangi i info z Japonii? Klikaj:
Projekt K7 M&A


Moje dotychczasowe publikacje na EXSite
http://exsite.pl/user/Download+Killer/news

Informacje