EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Koncepcja nowego EXSite'a

Dodał: Sebuninho 28 Listopad 2011 15:11


Szacujemy, że średnia wieku użytkowników EXSite waha się w okolicach 18 lat i są to ludzie poszukujący wszelkiej rozrywki w sieci. W związku z tym, zastanawiamy się po pierwsze czy powinniśmy im dawać jakieś nowe formy rozrywki, a po drugie jeśli tak to jakie powinny być to formy. Oczywiście całość sprowadza się do zwiększenia liczby osób odwiedzających serwis.

Plan drastyczny zaczyna się od zerwania z obecnym wizerunkiem serwisu. Zakładając ten plan, zmienilibyśmy nazwę na Git.pl (oczywiście w dalszym ciągu będzie można wchodzić na stronę używając domeny EXSite.pl, jak również zostaną utrzymane pozycje w google, aby nie spowodować utraty liczby wejść na początku).

1) Serwis zostałby podzielony na cztery sekcje:

a) Sekcja z grami online
b) Sekcja z demotywatorami
c) Sekcja z śmiesznymi filmami
d) Sekcja z forum oraz giełdą plików

2) Całkowicie przebudowana zostałaby grafika

3) Całkowicie zmienione zostałoby oprogramowanie

4) Użytkownicy mogliby personalizować stronę, tzn. ręcznie ją sobie poustawiać. Na przykład możnaby ustawić opcję, dzięki której po zalogowaniu użytkownik wchodziłby od razu do jednej wybranej przez siebie sekcji oraz sekcja ta byłaby dopasowana do jego gustu (ustawienia strony, rozmieszczenie boxów, wielkość newsów itp).

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że to może wyglądać zbyt mocno, ale sądzimy, że mogłoby się to przysłużyć znacznemu rozwojowi portalu. Co myślicie na ten temat?

EDIT: Prosimy szczególnie o informację czy podoba Wam się zmiana domeny na Git.pl, która jest krótsza, łatwiejsza do wypowiedzenia oraz łatwiejsza do wymówienia i zapisania

Użytkownik VIP

Kocik44Gość

#1 | Dodany: 28 Listopad 2011 15:15

Dla mnie bardzo dobry pomysł na 1 miejscu do zmiany postawiłbym wyszukiwarkę bo jest naprawdę ciężko coś znaleźć przez portalową musze szukać w google dopisując exsite by coś znaleźć
Użytkownik VIP

offiUżytkownik

#2 | Dodany: 28 Listopad 2011 15:15

wszystkie punkty git.
A punkt 4 najlepszy

Kocik44: you right
Użytkownik VIP

k6io6VIP

#3 | Dodany: 28 Listopad 2011 15:16

Jakoś nie wyobrażam tego sobie :D
Użytkownik VIP

wi3cznyUżytkownik

#4 | Dodany: 28 Listopad 2011 15:17

Czyżby serwis miał spadek liczby nowych użytkowników ? Lub liczby wejść ? Bo wychodzę z założenia że jeżeli coś jest dobre to po co to zmieniać ? Zmiany które proponujecie jak dla mnie są nie do przyjęcia. Jeszcze trochę i zrobicie z tego fotkę.peel :\
Użytkownik VIP

Lord23Użytkownik

#5 | Dodany: 28 Listopad 2011 15:19

Nie dla mnie wole stare ale dobre exsite love
Użytkownik VIP

amdekUżytkownik

#6 | Dodany: 28 Listopad 2011 15:20

Mi się podoba jak jest, faktycznie można poprawić wyszukiwarkę i byłby ideał
Użytkownik VIP

k6io6VIP

#7 | Dodany: 28 Listopad 2011 15:22

Ja proponował bym forum, gdzie by znajdowały się jakieś działy, humor, dyskusje o filmach itp. oraz ja wiem, może i dział download dodatkowo w nim?
To by zawierało, chyba wszystkie wasze plany ( większość)
Użytkownik VIP

leooUżytkownik

#8 | Dodany: 28 Listopad 2011 15:26

Zostawic jak jest. Lepsze jest wrogiem dobrego!
A co do zmiany. To tylko modyfikacja wyszukiwarki by sie przydala.
Jak wiadomo linki zazwyczaj zyja krotko. Tak wiec zmienic tylko domyslne segregowanie wynikow na - po dacie > malejaco. I bedzie dobrze.

Nie robcie z tego drugiego peba! Forma taka jaka jest jest bardzo dobra.
Pozdrawiam
Użytkownik VIP

ZDZISIU222Użytkownik

#9 | Dodany: 28 Listopad 2011 15:26

A, co z download? Nie będzie już można tutaj wyszukać linków do interesujących nas rzeczy do pobrania? Jak tak to ja dziękuje z taką przemianą. Jest dobrze tak jak jest.
Użytkownik VIP

hiob89Użytkownik

#10 | Dodany: 28 Listopad 2011 15:27

Sądzę że koncepcja były by dobre ale w układzie 3D
a) Sekcja z grami online
b) Sekcja z demotywatorami
c) Sekcja z śmiesznymi filmami
d) Sekcja z forum oraz giełdą plików

To była by rewolucja dla waszej strony i na pewno wielu osobom by się to spodobało.
Inspiracje można zaczerpnąć chyba z najlepszego źródła czyli win 7.
Mogę to przybliżyć wystarczy nacisnąć Start + Tab i ALT + Tab.
Układ tzw. banana czyli przejście ramek z jednego kra?ca do drugiego co chyba wyglądało by najładniej.
To moja sugestia ale jak z realizacją to już nie moja działka potrzebny wam wybitny programista nie żółtodzioby.
Jeżeli coś wam nie wypali pozostanie to nadal zwykłym Exsite.pl + dodatkowe śmieci co mogą tylko odrzucać nie przyciągać ludzi.
Kwestia doboru.
Użytkownik VIP

spokojUżytkownik

#11 | Dodany: 28 Listopad 2011 15:28

za mało panowie admini zarabiają widocznie skoro takie pomysły topowe ;)
XBOX 360 Jasper 120GB JTAG @ 24" LG G2420HDBL
Użytkownik VIP

muczakabraUżytkownik

#12 | Dodany: 28 Listopad 2011 15:30

Mi również podoba się jak jest lecz przedstawiona propozycja zmiany wyglądu też może być fajna.
Jestem na tak
Użytkownik VIP

MaaniuUżytkownik

#13 | Dodany: 28 Listopad 2011 15:30

Raczaj wszystko jest w najlepszym porządku
jedynym dla mnie problemami są tak jak wcześniej było powiedziane:
-przeglądarka
-no i dla mnie osobiście dodawanie news-ów, bo jestem użytkownikiem exsite od ponad 2 lat i wiele razy próbowałem umieścić coś od siebie, no i niestety nie udało mi się pomimo podporządkowania się do wytycznych i korzystania z dodanego kreatora.
Pozdrawiam
Użytkownik VIP

ShaQ72Trial Uploader

#14 | Dodany: 28 Listopad 2011 15:31

tak jak teraz jest git, mozna by dodac tylko jakieś forum i tyle

PS. jak chcecie jakies demoty tu robic czy co podobnego to zróbcie i dajcie gdzieś na boku w polecane stronki i tyle, w koncu exsite to warez jest a nie jakis portal społecznościowy

Cytat: Sebuninho
Prosimy szczególnie o informację czy podoba Wam się zmiana domeny na Git.pl, która jest krótsza, łatwiejsza do wypowiedzenia oraz łatwiejsza do wymówienia i zapisania.

exsite.pl jest fajniejsze od git, wole zeby tak zostało
Użytkownik VIP

Matiix25Użytkownik

#15 | Dodany: 28 Listopad 2011 15:34


ShaQ72,
tak jak teraz jest git, mozna by dodac tylko jakieś forum i tyle


Zgadzam się z przedmówcą, według mnie wszystkie 4 punkty są do bani.
Zapraszam na mojego chomika:
http://www.chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=matiix25
Użytkownik VIP

SebuninhoUżytkownik

#16 | Dodany: 28 Listopad 2011 15:36

Prosimy szczególnie o informację czy podoba Wam się zmiana domeny na Git.pl, która jest krótsza, łatwiejsza do wypowiedzenia oraz łatwiejsza do wymówienia i zapisania.
Użytkownik VIP

Lord23Użytkownik

#17 | Dodany: 28 Listopad 2011 15:39

Przyzwyczaiłem sie do obecnej domeny. Niech zostanie
Użytkownik VIP

hiob89Użytkownik

#18 | Dodany: 28 Listopad 2011 15:41

Exsite.pl zapadł już w pamięć nie warto zmieniać czegoś na co sie pracowało kilka kilkanaście lat dla mnie to jest złe rozwiązanie zmiana domeny na Git.
Exsite zbyt długo na siebie pracował.
Użytkownik VIP

KocembaUżytkownik

#19 | Dodany: 28 Listopad 2011 15:45

Gierki, demotywatory, śmieszne filmiki - to rzeczywiście jest dobre dla małolatów, ale nie powinno na to być miejsca na EXSITE. Że już nie wspomnę o zmianie nazwy. Grafika jest przejrzysta i o to chodzi, wyszukiwarka też się sprawdza. Jest dobrze tak jak jest i nie ruszać tego, bo nic dobrego nie wyniknie.
Aha, moja średnia wieku jest dużo wyższa od przyjętej tutaj.
Użytkownik VIP

maaaniek2VIP

#20 | Dodany: 28 Listopad 2011 15:45

ShaQ72,
Podzielam zdanie w zupełności



Sebuninho,
Ja opowiadam się za EXSite.pl Generalnie z takimi transformacjami można przedobrzyć i .... Nie lepiej zostawić i nazwę i charakter tak jak jest? Może tylko właśnie kilka drobnych dodatków o których już wyżej wspomniano.. to by naprawdę wystarczyło..




Użytkownik VIP

SilvesterUżytkownik

#21 | Dodany: 28 Listopad 2011 15:46

Przede wszystkim słowo "git" w slangu więźniarskim oznacza dobry człowiek, dobra rzecz, itd.
Czy chcecie aby Wasza strona kojarzyła się z takim towarzystwem i językiem??

Co za geniusz wpadł na taki pomysł ????
Użytkownik VIP

luxorEXUżytkownik

#22 | Dodany: 28 Listopad 2011 15:48

zmiana nazwy ? to się robi gdy marka podupada....

b) Sekcja z demotywatorami
c) Sekcja z śmiesznymi filmami
stronek tego typu teściami jest full..

chyba że zmieniacie charakter strony ???
Użytkownik VIP

hiob89Użytkownik

#23 | Dodany: 28 Listopad 2011 15:50

luxorEX,
Cytat: luxorEX
stronek tego typu teściami jest full..


Teście zostały w domu :-P :-)
Użytkownik VIP

elvira3Użytkownik

#24 | Dodany: 28 Listopad 2011 15:52

uciekłam z a**.pl właśnie ze względu na takie zmiany. Jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Dzięki przerażającym zmianom (m.in. gry flash) jakim poddał właściciel tamtą stronkę wielu zrejterowało jak z tonącego statku. Ale ja opuszczając tamten statek trafiłam do rajską wysepkę zwaną EXSite.pl. Obym nie musiała z niej rejterować sad i szukać sobie innej piaskownicy do zabawy.

Git.pl, bez obrazy ale co to za nazwa lol . Mi się kojarzy z Glut.pl

Jedyna przydatna zmiana dla EXSite.pl to poprawa wyszukiwarki. Ta po wpisaniu "day of dead 2008 lektor" znajduje zamiast kilku wyników, dokładnie 52885 artykułów z tym filmem co jest jakąś kpiną lol , no chyba że jest tu faktycznie ponad 50 tys. wstawek z tym filmem.

Można zmienić wyświetlanie stronki na pełne 16/9

Proponowane zmiany absolutnie mi się nie podobają linki
Użytkownik VIP

maaaniek2VIP

#25 | Dodany: 28 Listopad 2011 15:56

Cytat: hiob89
Teście zostały w domu :P :)

...a nie pojechały? wink
Użytkownik VIP

marcin822Użytkownik

#26 | Dodany: 28 Listopad 2011 15:58

Jestem jak najbardziej za przydałoby się coś nowego loler

Użytkownik VIP

tad123Użytkownik

#27 | Dodany: 28 Listopad 2011 15:59

Lepsze jest wrogiem dobrego!
Użytkownik VIP

jajobajoUżytkownik

#28 | Dodany: 28 Listopad 2011 16:12

Nie podoba mi się to. Może lepiej załóżcie nową stronkę? Jak chcecei coś kombinować to nie za daleko, aby strona chodziła sprawnie i szybko bez zawieszania się. Na xboxforum przestałem wchodzić z racji tego, że strona muli i zawiesza mi przeglądarkę
Użytkownik VIP

ShaQ72Trial Uploader

#29 | Dodany: 28 Listopad 2011 16:13

wyszukiwarka jest jak najbardziej ok, ale oczywiście ta stara ;)
z nowej nie korzystam bo na prawde cienko wyszukuje albo ja cos zle robie ;(
korzystam ciągle ze starej i nie mam zastrzeże? do niej
Użytkownik VIP

sigmaipiUżytkownik

#30 | Dodany: 28 Listopad 2011 16:16

Ja bym radził Wam zastanowić się czy na pomysły które macie istnieje zapotrzebowanie i jeśli wyjdzie że tak to przeanalizować czy umiecie ten pomysł porządnie wdrążyć w życie. Bo ile jest już stron z demotywatorami ? Chcecie być 1563 stroną o tym samym ? Popularność demotywatorów i tak znacznie spadła od kiedy internet zalały klony pierwowzoru i hurtowo tworzone głupie demotywary idące na ilość. Strona z filmikami... i co będziecie kopiować filmiki ze smoga, milanosa i liveleaka ?Odgrzewany kotlet. Gry online to samo, jest już milion innych stron więc pomysł spóźniony o jakieś 5 lat. Za to dobrych polskich stron z wstawkami na hostingi jest niewiele. Największą waszą konkurencją jest peb, jeśli zdobędziecie tak dużą ilość wstawek z tak dobrą segregacją kategorii i precyzyjną wyszukiwarką to możecie być nr.1. Ja bym radził się właśnie na tym skupić, jedna strona z jedną tematyką za to dopracowana w najdrobniejszych szczegółach i z dużą ilością "ofert".
Użytkownik VIP

ceitiUżytkownik

#31 | Dodany: 28 Listopad 2011 16:16

Proponuję zrobić sondę z wynikami procentowymi na ten temat.
Użytkownik VIP

kotwickiUżytkownik

#32 | Dodany: 28 Listopad 2011 16:20

dobrze jest jak jest.juz sie ludzie przyzwyczaili ,pozatym, wyszukiwarka tak.i nic pozatym.
Użytkownik VIP

wcfnUżytkownik

#33 | Dodany: 28 Listopad 2011 16:21

Jestem za zostawieniem strony po staremu - jest to jedna z najlepszych stron jak dla mnie - i jak widzę po postach nie tylko ja jestem za tym żeby zostało tak jak jest - jak dla mnie propozycje są w ogóle nie do przyjęcia - tak jak spora liczba osób to na jedyną poprawkę kwalifikuje się wyszukiwarka.
Proponuje zrobić stronkę o tej nie udanej nazwie git z której po jakimś czasie może zostać tylko kit..... . Tak więc proszę Administracje o przemyślenie sprawy. Tak jak napisał ktoś wyżej dobre stare ale jare love

pozdrowionka

PS. przy takiej informacji przydało by się głosowanko na tak lub nie

ja bym głosował na NIE.
<><><><><><><><><><><>
Jestem bo jestem. ..........
Użytkownik VIP

piterO89Użytkownik

#34 | Dodany: 28 Listopad 2011 16:22

Jestem na nie...nazwa Exsite.pl robi furore w necie wsrod warezow ..jak zmienicie to niebedzie to samo to...raz ...a dwa tak jak inni mowia zrobcie forum do pogadania itp. Exsite to bardzo dobry warez ..pamietam jego poczatek love
Ten Jedyny, by rządzi? wszystkimi, ten Jedyny, by wszystkie odnale??
Ten Jedyny, by zebra? je wszystkie i w ciemności zespoli? wi?zami
Użytkownik VIP

wi3cznyUżytkownik

#35 | Dodany: 28 Listopad 2011 16:26

Zamiast forum możecie zrobić chociaż shoutobxa ;-)
Użytkownik VIP

ueeUżytkownik

#36 | Dodany: 28 Listopad 2011 16:30

Jestem za tym by pozostało tak jak jest.
To warez nie centrum rozrywkowe.
Sekcja A,B,C jest w wprost nie do przyjęcia!

Domena EXSite.pl zdecydowanie.
Nie spieraj się z idiotą, ktoś patrzący z boku mógłby was pomylić.
Użytkownik VIP

markotVIP

#37 | Dodany: 28 Listopad 2011 16:38


Bez obrazy, ale jeżeli to był konkurs na najbardziej zwichrowany pomysł, to... mamy zwycięzcę!
Najlepsze strony z których ludzie korzystają, to nie te, gdzie jest "wszystko", ale te które w czymś się wyspecjalizowały i ludzie traktują je jako najlepsze źródło zaspokojenia określonych potrzeb. Zwłaszcza gdy takowych stron z filmikami, grami online czy demotywatorami jest w sieci od groma i na pewno do pięt im nie dorównacie w czymś, co robią i udoskonalają od lat.
Sometimes more is less....

Pomysł zmiany nazwy również tragiczny. Nie dość, że marka w sieci ma ogromną wartość, czymś się wyróżnia i przez lata na trwałe zapadła w umysłach ludzi, to przede wszystkim jest pomysłowa, oryginalna i po prostu... fajna.


A co do wspominanego już wieeelokrotnie wyszukiwania, to rzeczywiście różnie bywa. Wszystko zależy od tytułu...

1) JEŻELI TYTUŁ POSIADA W MIAR? RZADKIE SŁOWO-KLUCZ
to polecam zrobić w ten sposób:
- wybrać "wyszukiwanie zaawansowane"
- wpisać to jedno najrzadsze z tytułu słowo-klucz, np. z tytułu "Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach" nie wybieramy ani całego tytułu bo wyskoczy nam za dużo pobocznych wyników, ani słowa "piraci", bo zawierają je również zupełnie inne tytuły; wybieramy np. "wodach"
- jedyną ale bardzo ważną zmianą w wyszukiwaniu jest też ustawienie sortowania (PO DACIE - MALEJĄCO), gdyż zazwyczaj chodzi nam o najnowsze tytuły i aktywne linki; trzeba również pamiętać, że słowo klucz musi mieć co najmniej 4 litery;
**tu mała sugestia dla administracji: o wiele lepiej korzysta się ze starego wyszukiwania zaawansowanego gdyż możemy wybrać albo pokazywanie tytułów (wtedy mamy listę) albo całych artykułów (z plakatami i opisami), a w nowej wyszukiwarce coś bezsensownego pomiędzy**

2) JEŻELI TYTUŁ NIE POSIADA RZADKIEGO SŁOWA-KLUCZA,
np. day of the day 2008 lektor, to niestety zdecydowanie lepiej jest wpisać w google:
site:exsite.pl "day of the day" 2008 lektor
i wtedy mamy dokładnie to, czego szukamy


Pzdr!

Użytkownik VIP

LKR1Użytkownik

#38 | Dodany: 28 Listopad 2011 16:43

1.Zmiana CMS ok
2.Dodanie forum ok


Reszta ban
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości.."
Użytkownik VIP

starjacker0Użytkownik

#39 | Dodany: 28 Listopad 2011 16:43

Wole exsite.pl niz git.pl - brzmi bardziej egzotycznie, czy jak to inaczej nazwac, a git jak slowo OK.
Jedno na pewno by sie przydalo - ciasteczka, ktore nie traca waznosci po zmianie IP, jak to bylo dawniej. Od nowego designu (czyli od wielu miesiecy, zreszta pisalem do supportu i zero odzewu) wystarczy, ze zmieni sie moje IP i juz musze od nowa logowac sie w serwisie, a mnie to meczy. Mam ustawione ciasteczka, aby byly trzymane do konca waznosci i dawniej nie musialem sie logowac tygodniami, czy miesiacami, bo ciasteczka nie byly wrazliwe na zmiane IP, a teraz co - czasem po kilka razy na dzien wklepywanie loginu i hasla - to meczy (nawet kopiuj - wklej).
Bestią jestem, by się bestią nie stać
Użytkownik VIP

NonSceneVIP

#40 | Dodany: 28 Listopad 2011 16:47

EXSite.pl bylo, jest i bedzie najlepsze ;] Co do domeny Git.pl, moze i jest ona latwiejsza, krotsza itd. itd. ale EXSite.pl bylo zawsze slawne i jak dla mnie, nie zmienial bym tego.
Użytkownik VIP

lukacx123Użytkownik

#41 | Dodany: 28 Listopad 2011 16:50

O nie! ExSite.pl jest o niebo lepsze i rozpoznawalne!

Co do zmian, nie, nie, nie. Niech zostanie tak jak jest, serwisów z grami online, śmiesznymi zdjęciami, jest masa! Nowych demotów czy kwejka nie stworzycie, a ucierpi na tym wiele wiele użytkowników ex...

Pozdrawiam.
Moje Video Kursy Uporządkowane Tematycznie! taniec
www.ituts.eu

www.exsite-lukacx123.pl
Użytkownik VIP

mikul244Użytkownik

#42 | Dodany: 28 Listopad 2011 16:50

Tak jak teraz jest idealnie tylko mogłoby być zamiast wstawianie tego samego pliku tylko np.RIP itp. osobnych wstawek... Moglby by byc dokladane do jednej wstawki. A nie, że pojawia sie 30 wstawek jednego filmu i zeby cos znaleźć trzeba przerzucać kilkanaście stron.
A tak po wejściu w dany tytuł wybieralibyśmy tylko w jakiej wersji chcemy pobrać.
np:
1. Kac Vegas w Bangkoku / The Hangover Part II (2011) PL.BRRip.Xvid-HaZe | LEKTOR PL + RMVB
2. Kac Vegas W Bangkoku / The Hangover Part II (2011) PL.DVDRip.XviD.AC3-BTGIGS
3. Kac Vegas w Bangkoku / Hangover Part II, The (2011) PL.DVDRip.XviD-MANITOU + RMVB / LEKTOR PL
Mogłoby to być jako:
Kac Vegas w Bangkoku / The Hangover Part II (2011) PL
i później dopiero rodzaje.
Wiem, że jak komuś polecam stronkę to zazwyczaj to przeszkadza ze długo trzeba przegladać zeby dokopać sie do czegos innego
AMD Phenom(tm) II X4 955
Radeon HD 7850 1GB DDR5
8GB RAM DDR3
HDD 750 + 200 GB
Win 7 64 Bit
Użytkownik VIP

Download KillerUploader

#43 | Dodany: 28 Listopad 2011 16:50

1) No ale po co?
2) Któryś zainstalował sobie paint.NET i chce szaleć? Nieuczyli was w szkole, że prostota trafia w serca?
3) Mnie to rybka, o ile nie będzie to soft szpiegowski.
4) Zauważyłem tę tendencję już na innych portalach. Jedyny słuszny pomysł.

Nazwę "Git" traktuję jak kit wciskany ludziom. Po co nazwę zmieniać? Ktoś ma do niej uraz? Zresztą cały ten koncept zalatuje innym forum - pebem - który znają wszyscy, więc nie traktujcie go jako konkurencję, bo trzeba się odróżniać, a nie upodabniać na siłę. Przychylam się do zmian wyszukiwarki, która powinna działać w czasie rzeczywistym. A jak chcecie nabić wejścia i się wyróżniać, to zorganizujcie konkurs. święta idą, prezenty przyciągają...


ZOSTAWCIE NAM EXSITE!
ZOSTAWCIE NAM EXSITE!
ZOSTAWCIE NAM EXSITE!
Spragniony anime, mangi i info z Japonii? Klikaj:
Projekt K7 M&A


Moje dotychczasowe publikacje na EXSite
http://exsite.pl/user/Download+Killer/news
Użytkownik VIP

EwasuwUżytkownik

#44 | Dodany: 28 Listopad 2011 17:03

Coś co jest do wszystkiego jest do niczego jak mawiała moja babcia.
Zmiany owszem, ale soft.
1. Dodać forum, to zwykle integruje społeczność.
2. Poprawić wyszukiwarkę.
I tyle.
Co do nazwy - na markę pracuje się latami, można nazwę Żywiec zmienić na Smaczne, tylko po co. Wszyscy wiedzą co to Żywiec.
Użytkownik VIP

amh91VIP

#45 | Dodany: 28 Listopad 2011 17:13

Upped z krzesła spadł jak to przeczytał tongue
.

Audycje - DJ HIT - 18.05.2012 - Hot Hits

Gorąco Polecam ! - Zippyshare.com


.
Użytkownik VIP

B89VIP Uploader

#46 | Dodany: 28 Listopad 2011 17:22

Cytat: amh91
Upped z krzesła spadł jak to przeczytał tongue


Albo już go reanimują :(
Użytkownik VIP

ueeUżytkownik

#47 | Dodany: 28 Listopad 2011 17:31

Cytat: amh91
z krzesła spadł

Na krześle to się siedzi ale raczej w kuchni.
Bez urazy.
Chyba że korzysta z laptopa leżącego na kuchennym stole. : ]
Nie spieraj się z idiotą, ktoś patrzący z boku mógłby was pomylić.
Użytkownik VIP

hiob89Użytkownik

#48 | Dodany: 28 Listopad 2011 17:56

Cytat: uee
Cytat: amh91
z krzesła spadł

Cytat: uee
Na krześle to się siedzi ale raczej w kuchni.
Bez urazy.
Chyba że korzysta z laptopa leżącego na kuchennym stole. : ]


Chciałeś napisać ciętą riposte
Coś ci nie wyszło
Użytkownik VIP

leooUżytkownik

#49 | Dodany: 28 Listopad 2011 18:20

zostawcie to co macie bo jest dobre.
Tylko jeszcze wroccie do oceny upkow/relkow. To mi sie kiedys podobalo.
Użytkownik VIP

sigmaipiUżytkownik

#50 | Dodany: 28 Listopad 2011 18:20

Celem Exsite nie powinno być nabicie jak największej liczby odwiedzin tylko wybicie się na 1 miejsce polskich warezów. Jak to zrobicie to i licznik odwiedzin pokaże więcej odsłon. A jak komuś zależy TYLKO na ilości odsłon to proponuje przemianować strone na pornola w stylu redtuba, tnaflix itp. Ilość odwiedzin będzie gigantyczna recourse

ps. wyszukiwarka exsite to jest koszmar am

Informacje