EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Koniec Megaupload - Megavideo !

Dodał: DrinkOrDie 19 Styczeń 2012 22:06


Koniec Megaupload - Megavideo !


Prokuratorzy federalni stanu Virginia zlikwidowali jeden z największych na świecie serwisów związanych z wymianą plików, - Megaupload.com, oskarżając tym samym założycieli i pracowników Megaupload o naruszenie praw związanych z ustawami anty pirackimi.
Akt oskarżenia przeciwko Megaupload opiewa na kwotę 500 milionów dolarów, - tak wyszacowano straty jaki ponieśli właściciel praw autorskich poprzez utracony przychodów z pirackich filmów i innych treści.

Najdziwniejsze jest to że akcja ta miała miejsce zaraz po burzliwej dyskusji i globalnym sprzeciwie przeciwko nowemu wynalazkowi hegemoni ameryka?skich mózgów, - oczywiście chodzi mi o nowy internetowy komunizm i masową propagandę cenzury zwaną dzisiaj PIPA (PROTECT IP Act) a wczoraj SOPA (Stop Online Piracy Act).

Megaupload uplasował się na 13 miejscu najbardziej popularnych i najczęściej odwiedzanych stron w globalnym internecie ! Dzisiaj został zamknięty i prawdopodobnie zako?czył swój żywot...


Koniec Megaupload - Megavideo !



Więcej informacji na ten temat:

http://www.foxnews.com/scitech/2012/01/19/feds-shut-down-file-sharing-website/#ixzz1jwAWja9y

http://thenextweb.com/insider/2012/01/19/megaupload-faces-fbi-charges-for-piracy-site-taken-down/

http://news.cnet.com/8301-31001_3-57362152-261/fbi-charges-megaupload-operators-with-piracy-crimes/

Użytkownik VIP

B89VIP Uploader

#1 | Dodany: 19 Styczeń 2012 22:08

belay
Użytkownik VIP

UploaderEXSiteUżytkownik

#2 | Dodany: 19 Styczeń 2012 22:09

Wszystko zaczyna upadać poleciało RS potem HF następnie WU teraz UL...

Niedługo nie będzie na co upać.

Z MU często pobierałem filmy z wbb szkoda, że upadło.
Użytkownik VIP

MarrakechVIP

#3 | Dodany: 19 Styczeń 2012 22:12

to MiELONY idziemy przepalic nie ma co Mega zamkneli feel
Użytkownik VIP

markstepUżytkownik

#4 | Dodany: 19 Styczeń 2012 22:13

exsite.pl
Użytkownik VIP

VIVO9002VIP

#5 | Dodany: 19 Styczeń 2012 22:13

Mega praktycznie nieobecne na EXS ale w sieci nie raz waliłem z tego hostingu bo pliki długo żyły...

PS1. Który to już z kolei?

PS2. Tyle lat i dupa :|
Chciałem zmienić świat. Doszedłem jed­nak do wnios­ku, że mogę je­dynie zmienić siebie.
Użytkownik VIP

NikodemskyUżytkownik

#6 | Dodany: 19 Styczeń 2012 22:13

jeszcze wczoraj wszystko działało bez problemu, a dzisiaj już serwis zamknęli... no cóż, póki ludzie nie wezmą sprawy w swoje ręce, to dalej będą zamykać serwisy aż w ko?cu nie będzie nic poza gównianymi, ustawianymi przez rząd stronami ;p
Użytkownik VIP

BlodVarkVIP Uploader

#7 | Dodany: 19 Styczeń 2012 22:15

A u nas za tydzie? ACTA. what
Użytkownik VIP

FeeVeeRUżytkownik

#8 | Dodany: 19 Styczeń 2012 22:16

sad
Nie robie reuploadów!
Użytkownik VIP

DrinkOrDieUżytkownik

#9 | Dodany: 19 Styczeń 2012 22:16

Filesharing schodzi na psy, amerykanie niszczą warez, - ostro główkują jak wszystkich udupić, szkoda tylko że zaczyna to się rozrastać w sferze wolności słowa i wolności ogólnej, nasze prawa są dla nich niczym - jeb*ne korporacje i sprzedajni politycy ...

btw:
ocb z tymi obrazkami na exsite - jak dodam z imgur to zaraz pada a na innych stronach działają bez problemów O.o, może ktoś to wymoderować bo ja nie mam uprawnie?....
Użytkownik VIP

Matt55VIP

#10 | Dodany: 19 Styczeń 2012 22:20

O nieeee!!!
Użytkownik VIP

darolekUżytkownik

#11 | Dodany: 19 Styczeń 2012 22:21

spoko - na akcję jest ZAWSZE reakcja :-D czyli chłopaki z MiT i innych szkółek znowu wymyślą coś nowego :-P
GóWno czytasz - gówno wiesz !
Użytkownik VIP

ziom4ziomUżytkownik

#12 | Dodany: 19 Styczeń 2012 22:21

Szkoda - to był jeden z lepszych hostów z filmami Anime... jak ja nie cierpię amerykanów...
Użytkownik VIP

k6io6VIP

#13 | Dodany: 19 Styczeń 2012 22:22

Super what
Użytkownik VIP

saimon321Użytkownik

#14 | Dodany: 19 Styczeń 2012 22:27

Najlepszy hosting zamknęli, no nie wierzę. Co to będzie teraz?
Użytkownik VIP

k6io6VIP

#15 | Dodany: 19 Styczeń 2012 22:31

Strony z kreskowkami, mają teraz czystą baze, wszystko stało na MV xD
Użytkownik VIP

orynia55Użytkownik

#16 | Dodany: 19 Styczeń 2012 22:35

Jakiś tydzie? temu sko?czyłem ściągać stamtąd Naruto wink
W ostatniej chwili ;)
Istnieją trzy rodzaje prawdy:
-zwyk?a prawda,
-świ?ta prawda
-i g?wno prawda
Użytkownik VIP

arturosa23Użytkownik

#18 | Dodany: 19 Styczeń 2012 22:40

a może to jednak nieprawda..... przy początkach exsite linki były tylko na megaupload,rapidshare ehhhh stare czasy
Proszę nie pisać do mnie w sprawach reuploadów moich starych wstawek ! Nie jestem już Uploaderem ! Jestem już na to za stary :)

Powstanie Exsite: 15.11.2006r. Moja rejestracja: 24.11.2006r. (43 uzytkownik) Legenda! :D
Użytkownik VIP

bagi07Użytkownik

#19 | Dodany: 19 Styczeń 2012 22:42

Je..ć komuchów i cenzurę w necie. PIPA to wymyśliła i mam nadzieję, że PIPA (za przeproszeniem) im z tego wyjdzie.
Użytkownik VIP

DrinkOrDieUżytkownik

#20 | Dodany: 19 Styczeń 2012 22:43

Cytat: Starbuck
A jeszcze niedawno : http://www.youtube.com/watch?v=o0Wvn-9BXVc


No z tym też nie było ciekawie:


W grudniu 2011 roku, Megaupload opublikował słynny już teledysk Mega Song który był na dobrej drodze do stania się hitem, jednak plany te zniweczyło studio Universal Music które zmusiło serwis Youtube do usunięcia teledysku. Niezwłocznie po tych wydarzeniach Megaupload złożył pozew przeciwko Universal Music, dzięki czemu Mega Song powróciło na YT. Universal stwierdza ,- nie mogą nam nic zrobić w kwestii DMCA, dzięki nowemu założeniu wytwórnia może usunąć każdy materiał, nawet jeśli nie narusza ich praw autorskich.

Na całej tej sytuacji najbardziej jednak traci, a może zyskuje serwis YouTube który teraz staje w świetle reflektorów, przykuwając uwagę setek tysięcy ludzi. Walka o naruszenie praw autorskich trwała nie przerwanie przez cały tydzie?, zarówno online, jak i w sądach.

Megaupload złożył wniosek przeciwko UMG:

(1) attempting to bar the distribution, hosting, linking, or display of the MegaUpload Video at issue in this case; (2) submitting or advancing any takedown notices under the Digital Millennium Copyright Act; or (3) declining any request by MegaUpload to withdraw any takedown notices with respect to the MegaUpload video.

Sędzina zajmująca się tą sprawą Claudia Wilken z sądu the US District Court for Northern California, odroczyła rozprawę do dzisiaj (16 Grudnia) aby dać UMG szansę na odpowiedź.

Wytwórnia odpowiedziała w dniu wczorajszym, jednak zawartość tej odpowiedzi przeniosła sprawę na kolejny poziom, kontrowersji. Zacznijmy od tła całej historii:

W celu zredukowania przypadków naruszenia praw autorskich, YouTube stworzył system identyfikacji treści (Content ID system). System ten daje właścicielom praw autorskich możliwość podjęcia szeregu działa?, jeżeli ich treść zostanie przesłane przez innych użytkowników.

System umożliwia właścicielowi praw autorskich zarabianie na jego treści poprzez umieszczenie reklam w teledysku, ograniczenie dostępu na poziomie regionalnym oraz całkowite zablokowanie danej treści w witrynie YouTube. Jak pewnie się domyślacie wytwórnia Universal wybrała to ostatnie działanie w uniemożliwienia ekspansji Mega Song.

W normalnej sytuacji do podjęcia takich działa? potrzebne byłoby złożenie odpowiedniego wniosku DMCA przez właściciela praw autorskich. UMG uważa jednak że nie było to konieczne a wręcz w ogóle nie przejmuje się zaistniałą sytuacją You Cant Touch Us:

The UMG-YouTube agreement grants UMG rights to effect the removal of user-posted videos through YouTubes Content Management System (CMS), based on a number of contractually specified criteria that are not limited to the infringements of copyrights owned or controlled by UMG,

Jak nie trudno się domyślić Universal Music ma zawarte prywatne porozumienie dotyczące DMCA z serwisem YouTube które umożliwia wytwórni usunięcie treści innych osób które w żaden sposób nie naruszają ich praw autorskich!

W 18 stronicowym piśmie złożonym przez UMG wytwórnia ani razu nie podała powodu blokady Mega Song w serwisie Youtube, jak również nie wspomniała o tym iż teledysk piosenka narusza ich prawa autorskie.

Megaupload dzisiaj świętuje swoje zwycięstwo, Niemniej jednak, prawna walka nadal trwa.

Victory, napisał założyciel firmy Megaupload Kim Dotcom w e-mailu do TorrentFreak. Nasz film został przywrócony na Youtube!

Wygląda na to iż Google (właściciel YouTube) dało Universal Music ultimatu ,- pokażcie Nam że Macie prawo do zablokowania Mega Song, w przeciwnym razie teledysk powraca na YT. UMG celowo pominęło ich ostateczny termin odpowiedzi a video wróciło na YouTube i w tym momencie ma już ponad 280 tysięcy wyświetle?.

Oczywiście gdyby nie nadużycie swoich praw, cenzura i arogancja wytwórni Universal Music wyświetle? byłoby na pewno o wiele więcej, jednak jak wiadomo wielkie wytwórnie czują się bezkarne i zawsze dbają tylko o swój interes, kosztem innych

Our legal battle with UMG is ongoing and we are going to reveal the whole truth about this censorship and the illegal take down, adds Kim. Lets join together against Internet dictatorship by corporations.

tłumaczyłem po części z torrentfreak
Użytkownik VIP

aspertUżytkownik

#21 | Dodany: 19 Styczeń 2012 22:43

niestety ,świat dzieli się na bogatych i biednych tylko ci bogaci nie zamierzają
się dzielić z biednymi za rozsądną cenę ,tylko powiększać swoje bogactwo
Użytkownik VIP

maaaniek2VIP

#22 | Dodany: 19 Styczeń 2012 22:45

Cóż..szkoda recourse Znów wypasione mordy pazernych polityków, dystrybutorów i innych k...tasów z organizacji antypirackich się cieszą.. Cieszą się z tego że bogaty (dystrybutor) będzie miał więcej a biedny nie będzie mógł sobie życia osłodzić darmowymi mutimediami, które akurat leżały na MU .....na które legalnie go by nie stać było.....
Użytkownik VIP

jakubprobeUżytkownik

#23 | Dodany: 19 Styczeń 2012 22:47

Przerażające - SOPA, ACTA :/ Miejmy tylko nadzieję, że tak jak napisał 'darolek' - "na akcję jest ZAWSZE reakcja" i przeżyjemy kolejny skok techniczny tak jak to było 10 lat temu kiedy przesiadaliśmy się z torrentów na serwery hostujące pliki...
Użytkownik VIP

ziom4ziomUżytkownik

#24 | Dodany: 19 Styczeń 2012 22:51

Niby jest jeszcze p2m ale to strasznie powolny system ssania ze skrzynek...
Użytkownik VIP

DrinkOrDieUżytkownik

#25 | Dodany: 19 Styczeń 2012 22:52

Tak przy okazji to już sobie wyobrażam rozpacz adminów portali z filmami online, bajkami czy "omi? limity" ... Oj ciężki cios ...
Użytkownik VIP

MarrakechVIP

#26 | Dodany: 19 Styczeń 2012 22:58

To sie nazywa cios poniżej pasa czyli w jaja
Cytat: bagi07
Je..ć komuchów i cenzurę w necie. PIPA to wymyśliła i mam nadzieję, że PIPA (za przeproszeniem) im z tego wyjdzie.


Pipe to mozna wiesz ... i gotowe fellow
Użytkownik VIP

zwolenUżytkownik

#27 | Dodany: 19 Styczeń 2012 23:11

Wielka SZKODA !
Jedyny hosting z ktorego lecialo mi na maxa bez premium zawsze jak cos mialem sciagac szukalem linkow na megaupload duza strata az w szoku jestem tyle lat byl i nie bylo problemu
RIP MEGAUPLOAD
Użytkownik VIP

SebaSTIVIP Uploader

#28 | Dodany: 19 Styczeń 2012 23:22

Niestety , ale kolejnym serwerem bedzie Filesonic....i w kolko beda nowe serwisy itd....
Użytkownik VIP

DrinkOrDieUżytkownik

#29 | Dodany: 19 Styczeń 2012 23:37

Cytat: SebaSTI
Niestety , ale kolejnym serwerem bedzie Filesonic....i w kolko beda nowe serwisy itd....


No nie dokładnie bo jak przejdzie PIPA to to wszystko padnie na pysk ...

Anonymous wkroczyło do gry ! wink

https://twitter.com/anonops

REMEMBER REMEMBER We are #Anonymous We are too many for them! #Megaupload http://JUSTICE.GOV RIAA MPAA UNIVERAL MUSIC ALL DOWN!


Nieziemscy są, odwet jest bezlitosny !
Użytkownik VIP

amh91VIP

#30 | Dodany: 19 Styczeń 2012 23:57



Nie dla ACTA - Say NO to ACTA
http://www.youtube.com/watch?v=kZOK-O15li8&feature=related



wink
.

Audycje - DJ HIT - 18.05.2012 - Hot Hits

Gorąco Polecam ! - Zippyshare.com


.
Użytkownik VIP

VIVO9002VIP

#31 | Dodany: 20 Styczeń 2012 00:18

SAY FUCKING NO!

wink
Chciałem zmienić świat. Doszedłem jed­nak do wnios­ku, że mogę je­dynie zmienić siebie.
Użytkownik VIP

bagi07Użytkownik

#32 | Dodany: 20 Styczeń 2012 00:29

J..ać pipę... która to wymyśliła. Do pipy z taką ustawą. Może pogłoski o ko?cu w 2012r są prawdziwe. Wygląda na to, że III wojna światowa rozegra się w internecie i o internet. Anony zrobią swoje, niedawno zaatakowali 70 ameryka?skich agencji rządowych (w tym FBI i CIA) wykradając przy tym tajne przez poufne dane. Mam nadzieję, że tym razem zaatakują serwery wszystkich ameryka?skich agencji rządowych +białego domu, a skradzione tajne dane opublikują na swojej stronie. To dopiero będzie cios poniżej pasa. Tym Ameryka?com już chyba się w dupach poje.... Najpierw przeprowadzają największy w historii zamach terrorystyczny na własny kraj (11.09.2001r.) mordując przy tym tysiące własnych rodaków za ich podatki, żeby mieć pretekst do zaatakowania Iraku, a teraz próbują atakować cały świat, żeby nim zawładnąć. Poraz kolejny ameryka?ski rząd pokazuje swoje prawdziwe oblicze -oblicze okupatora. Jeśli myślą, że cały świat będzie należał do nich, to się grubo mylą. Przeżyliśmy 3 zabory, przeżyliśmy i kaczory (narazie jednego), Z nimi też wygramy. Jeśli to ma być III wojna światowa, to hackerzy są na nią przygotowani i zrobią im z rządowych serwerów jesie? średniowiecza. NIE POZWOLIMY IM ZNISZCZYĆ WOLNOśCI W NECIE. A swoją drogą to jakim prawem zamykają serwis hostingowy? Przecież to nie wina jego właścicieli, że korzystają z niego piraci. Dzisiaj serwis hostingowy, a jutro co?? Aresztują producentów broni, bo korzystają z niej mordercy?? Producentów aparatów i kamer, bo korzystają z nich pedofile?? Właścicieli klubów, bo chodzą tam dilerzy?? To chore! Ten, kto wymyślił takie chore prawo niech się rozbiegnie i o drzewo je8nie. Stara go chyba kołysała w betoniarce, a stary przywiązywał mu do szyi kawałek mięsa, żeby chociaż pies się z nim bawił.
Użytkownik VIP

StarbuckUżytkownik

#33 | Dodany: 20 Styczeń 2012 00:43

Cytat: amh91
Nie dla ACTA - Say NO to ACTA
http://www.youtube.com/watch?v=kZOK-O15li8&feature=related


Cytat: DrinkOrDie
Anonymous wkroczyło do gry !

https://twitter.com/anonops

REMEMBER REMEMBER We are #Anonymous We are too many for them! #Megaupload http://JUSTICE.GOV RIAA MPAA UNIVERAL MUSIC ALL DOWN!

Nieziemscy są, odwet jest bezlitosny !



wink

Prawde mówiąc wkurza mnie biadolenie (na róznych forach / stronach) nad tym co sie dzieje i twierdzenie ze zle sie dzieje , ze nic nie mozna zrobic , ze to tak czy siak przejdzie i co my mozemy ?
Tu tekst z wikipedi o projekcie SOPA :
"Projekt ustawy ma szerokie wsparcie organizacji opierających się na prawach autorskich, w tym Motion Picture Association of America, Recording Industry Association of America, Macmillan Publishers, Viacom, oraz innych firm powiązanych z telewizją, filmem i muzyką. Wśród zwolenników są też firmy opierające się na znakach towarowych, jak Nike, L'Or?al i Acushnet Company[6][7]."

Pogrubiłem nazwy firm popierających ten projekt , zawsze mozna zrobic bojkot produktów danych firm które popierają tego typu ustawy . Nie kupowac zadnych płyt wydawanych przez Universal Music , tylko jak juz to ...sciągac z sieci :) Nie chodzic na filmy wytwórni które popierają Acta , Sopa , Pipa itd . a filmy pobierac tylko z sieci .
Jesli zmniejszą im sie znacząco zyski z sprzedanych biletów , płyt ,dvdików to sie drugim razem dwa razy zastanowią nad popieraniem faszystowskich ustaw .

Cytat: bagi07
Wygląda na to, że III wojna światowa rozegra się w internecie i o internet.


Niestety nie (niestety bo to byłaby bezkrwawa wojna ) .
Ale masz racje ze czeka nas (III swiatowa ? ) wojna .
I to najpewniej za kilka miesięcy a ogniskiem zapalnym będzie Iran a celem jego gaz ziemny . Bedzie ostro bo Iran nie jest tak słaby jak Irak no i po jego stronie staną Chiny przeciw UE , USA i Rosji . Będzie ostro .

Użytkownik VIP

AxelF73Użytkownik

#34 | Dodany: 20 Styczeń 2012 00:45

Department of Justice shut down Megaupload. In return.. Anonymous shut down the Department of Justice.
Użytkownik VIP

maaaniek2VIP

#35 | Dodany: 20 Styczeń 2012 00:47

bagi07,
Pięknie powiedziane ok
Użytkownik VIP

DrinkOrDieUżytkownik

#36 | Dodany: 20 Styczeń 2012 01:02

Starbuck SOPA nie przeszła , poczytaj trochę więcej, ...
Użytkownik VIP

StarbuckUżytkownik

#37 | Dodany: 20 Styczeń 2012 01:09

Cytat: DrinkOrDie
Starbuck SOPA nie przeszła , poczytaj trochę więcej, ...


Nie moge , musze upać zanim zamkną filesonic ,
fileserve , uploaded itd smile


Użytkownik VIP

marqueriteUżytkownik

#38 | Dodany: 20 Styczeń 2012 01:09

WOLNOśĆ W INTERNECIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!, RIP MEGAUPLOAD sad
Użytkownik VIP

B89VIP Uploader

#39 | Dodany: 20 Styczeń 2012 01:19

Starbuck,
lol
Użytkownik VIP

infernoTRHUżytkownik

#40 | Dodany: 20 Styczeń 2012 03:11

MU był moim ulubionym serwerkiem, bo dla free userów był chyba jednym z najlepszych. brak ogranicze?, kodu do wpisywania... nigdy nie miałem w zwyczaju płacenia za "piraty" w tej czy w innej formie i tak pozostanie, ale teraz jak co to będzie ch*jowo coś znaleźć. pozostaje mediafire i rapidshare com (gdzieś od pół roku też bez żadnych ogranicze?) no jeśli chodzi o zagraniczne stronki, lub powrót do torrentów.

swoją drogą jak coś szukam to wywala mi m.in. coś takiego: "Odpowiadając na zażalenie, które otrzymaliśmy w związku z 'US Digital Millennium Copyright Act', usunęliśmy 1 rezultat/y/ów wyszukiwania. (...)" czasami zamiast tego US Digital Millennium Copyright Act podaje co innego. szaleją jankesi, szaleją
Użytkownik VIP

maciunio121Trial Uploader

#42 | Dodany: 20 Styczeń 2012 08:23

Szkoda sad
Użytkownik VIP

rx2w2Użytkownik

#43 | Dodany: 20 Styczeń 2012 11:51

Wariaci w tej ameryce zamiast po prostu nałożyć nie wielki podatek w skali 1-2% które by spływały do spólnego funduszu i z tego funduszu rekompensować straty koncernów (które wcale nie są duże) rozwiązało by to problem zamiast zamykać hostingi za które się i tak płaci. Cóż Anonymous powinni wtargnąć na serwery ameryka?ców i wszystkie dane wykasować bo również korzystają nielegalnej treści i zbierają nie legalnie dane o społecze?stwie nie tylko swoim ale całego świata. Googli nie zamkną bo za dużo by stracili na tym....

Cytat: Markate
Przecież podatek jest na to nałożony . Nie rozumiem dlaczego mieliby zakykać google ? O.o


chodziło mi o youtube.pl, a to przecież google trzyma bynajmniej tak mi wiadomo, a o tym podatku to szczerze mówiąc nie wiedziałem że jest w ko?cu buli się za internet gdyby był za darmo mogli by się rzucać, ale nie jest darmowy więc coś za coś....
Użytkownik VIP

GrafikillerUżytkownik

#44 | Dodany: 20 Styczeń 2012 13:11

Mogli to zrobić w tamtym tygodniu zanim odnowiłem konto na 4 lata angry zasrani jankesi wszędzie coś muszą spie.....ć.
Szukam
- Mi?dzy wschodem a zachodem" Jacka Wana -
- napisy do "Negima 2" dopasowane do E-D -
Użytkownik VIP

MarkateVIP

#45 | Dodany: 20 Styczeń 2012 15:15

Cytat: rx2w2
Wariaci w tej ameryce zamiast po prostu nałożyć nie wielki podatek w skali 1-2% które by spływały do spólnego funduszu i z tego funduszu rekompensować straty koncernów (które wcale nie są duże) rozwiązało by to problem zamiast zamykać hostingi za które się i tak płaci. Cóż Anonymous powinni wtargnąć na serwery ameryka?ców i wszystkie dane wykasować bo również korzystają nielegalnej treści i zbierają nie legalnie dane o społecze?stwie nie tylko swoim ale całego świata. Googli nie zamkną bo za dużo by stracili na tym....


Przecież podatek jest na to nałożony . Nie rozumiem dlaczego mieliby zakykać google ? O.o
Użytkownik VIP

darkwizardUżytkownik

#46 | Dodany: 20 Styczeń 2012 15:27

poczytajcie sobie o ustawie ACTA
tylko darmowe hosty
Użytkownik VIP

CrashRedVIP

#47 | Dodany: 20 Styczeń 2012 16:27

Mnie to raczej bardziej rusza ze fileserve sie właśnie prawdopodobnie sko?czyło i to jest dopiero bol , a jak oni padaja to do filesonic jeden krok a potem juz koniec ....
Użytkownik VIP

joseph0025VIP Uploader

#48 | Dodany: 20 Styczeń 2012 16:35


A gdzie to wyczytałeś o fileserve ?
:)
Użytkownik VIP

CrashRedVIP

#49 | Dodany: 20 Styczeń 2012 16:41

joseph0025,
odpisalem Ci na Pw ale napisze tez tu dla wszystkich bo widać nie zauważyliście :)

1. Na wj (na subforum o hostingach (edytowane dla naczelnego looolowacza zeby spal dobrze) ) temat z fileserve znikną i pojawił sie nowy bez stawek itd
2. Ludzie juz marudzą w nowym temacie ze linki sa nieaktywne albo masowo kasują pliki
3. Przycisk do przelewania nie istnieje
4. Ze strony zniknęły zakładki z programem partnerskim i ze stawkami za sciagniecia
5. obsluga milczy , zero info

wiec ogolnie narazie niezaciekawie, moze przesadzam bo wprost info nie ma ale osobiście myślę ze marne szanse ze będzie dobrze.



NO I STALO SIE :
właśnie zniknęły zarobki i zakładki ze statystykami , wiec koniec z fileserve :/
Użytkownik VIP

elamigosUżytkownik

#50 | Dodany: 20 Styczeń 2012 16:45

Megaupload employees apparently knew how the site was being used. When making payments through its uploader rewards program, employees sometimes looked through the material in those accounts first. "10+ Full popular DVD rips (split files), a few small porn movies, some software with keygenerators (warez)," said one of these notes. (The DMCA does not provide a "safe harbor" to sites who have actual knowledge of infringing material and do nothing about it.)

In a 2008 chat, one employee noted that "we have a funny business... modern days [sic] pirates :)," to which the reply was, "we're not pirates, we're just providing shipping servies [sic] to pirates :)."

Employees send each other e-mails saying things like, can u pls get me some links to the series called Seinfeld from MU [Megaupload]," since some employees did have access to a private internal search engine.

Employees even allegedly uploaded content themselves, such as a BBC Earth episode uploaded in 2008.


zrodlo:
http://arstechnica.com/tech-policy/news/2012/01/why-the-feds-smashed-megaupload.ars

Informacje