EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

ACTA,- koniec wolnego internetu !

Dodał: DrinkOrDie 20 Styczeń 2012 18:50


ACTA,- koniec wolnego internetu !


Nie bądź obojętny to dotyczy także Ciebie !


26 stycznia Polska podpisze Anti-Counterfeiting Trade Agreemen (ACTA) jest to międzynarodowe porozumienie dotyczące walki z naruszeniami własności intelektualnej projektowane w ukryciu od 2007 roku. Szczegóły prowadzonych negocjacji były tajne do 22 maja 2008, kiedy to robocza wersja dokumentu pojawiła się w serwisie WikiLeaks. 16 grudnia 2011 Rada Unii Europejskiej przyjęła porozumienie w sprawie ACTA. Przyjęcie ACTA przez Radę UE zostało dokonane w okresie polskiej prezydencji.

ACTA oznacza Anti-Counterfeiting Trade Agreement i ma w teorii za zadanie chronić (?) rynek przed zalewem podrobionych towarów oraz piractwem internetowym oraz wpomaganie i ochronę praw autorskich - czytaj praw największych i najbogatszych na świecie korporacji i koncernów.

Pod tym – jak zawsze – niewinnym plaszczykiem kryje sie jednak ogormne ogranicznie wolnosci działa? w sieci, a takze jej cenzura.

Ostatnie ożywienie dyskusji w internecie na temat ameryka?skich ustaw SOPA i PIPA pokazało jak wiele może internet i jak ważne dla ludzi jest "poczucie wolnego internetu".

Dlaczego o ACTA porozumieniu zagrażającemu prawom prywatności i wolności słowa nikt nic oficjalnie nie mówi, dlaczego tak ważny dokument oddziałujący w tak inwazyjny sposób na nasze życie nie jest poruszany w szerszym aspekcie medialnie ..?

ACTA w moim mniemaniu jest dokumentem narzucającym Nam ameryka?ski sposób myślenia o własności intelektualnej. ACTA zadziała szkodliwie na innowacyjność w krajach Starego Kontynentu. Innowacje mogą być ryzykowne z punktu widzenia finansowego, a do tego ACTA może ponownie zbudować mury tam, gdzie już osiągnięto kompromis.

ACTA chroni własność intelektualną w sposób agresywny i szkodliwy dla osób trzecich. W akcie często pada słowo „przemysł”, ale o prawach obywateli już się tak dużo nie mówi.

Porozumienie może zaangażować dostawców Internetu w walkę z piractwem, co może zaowocować blokowaniem niektórych usług i monitorowaniem ruchu, a więc ograniczaniem komunikacji i naruszaniem prywatności abonentów.

Tymczasem, mimo licznych apeli organizacji pozarządowych (na przykład Internet Society i Panoptykon) ani polski rząd, ani Parlament Europejski nie wspominają nawet słowem o konsekwencjach podpisania porozumienia.









Nie bądź obojętny to dotyczy także Ciebie !

Co robić?



Wejdź na stronę rządu polskiego i napisz Email, do jednego z posłów w którym wyrażasz swój sprzeciw ! To ważne !

http://sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/poslowie.xsp?type=A


Podziel się tą informacją wszędzie gdzie możesz ! Niech będzie jak wirus, niech rozniesie się po wszelkich większych i mniejszych portalach polskiego internetu!

Dodaj tą informację na Facebook'u, Twitterze, NK, wszędzie gdzie tylko możesz, stwórzmy ła?cuch informacji która rozprzestrzeni się nawet tam gdzie nikt by się tego nie spodziewał ! Musimy reagować, nie możemy na to pozwolić, niech Nas usłyszą , mamy mało czasu! Niech internet pozostanie wolny - nie pozwólmy go ograniczyć i cenzurować !


ACTA,- koniec wolnego internetu !

Użytkownik VIP

amh91VIP

#1 | Dodany: 20 Styczeń 2012 18:53

ban
.

Audycje - DJ HIT - 18.05.2012 - Hot Hits

Gorąco Polecam ! - Zippyshare.com


.
Użytkownik VIP

B89VIP Uploader

#2 | Dodany: 20 Styczeń 2012 18:55

Takie pytanie, ile jeszcze newsów powrzucacie ? Nie wystarczy 1?
Użytkownik VIP

DrinkOrDieUżytkownik

#3 | Dodany: 20 Styczeń 2012 18:56

Więcej informacji na temat ACTA można znaleźć na:

http://prawo.vagla.pl/node/8735
http://prawo.vagla.pl/node/9631
http://di.com.pl/news/30116,0,ACTA_MKiDN_wyjasnia_polskie_stanowisko.html
http://di.com.pl/news/42908,0,Apel_w_sprawie_ACTA_Niech_polski_rzad_powie_co_chce_zrobic.html
http://di.com.pl/news/42977,0,Polska_podpisze_ACTA_26_stycznia.html


Cytat: PiratXXIw.
Takie pytanie, ile jeszcze newsów powrzucacie ? Nie wystarczy 1?


Nie widziałem tutaj newsa o ACTA widziałem tylko o Megaupload i Fileserve ...
Użytkownik VIP

Tr4n3Użytkownik

#4 | Dodany: 20 Styczeń 2012 19:07

Niech grupa Anonymous weźmie się za parę polskich rządowych stron to może rzad się zastanowi co robi. Ta grupa zadzierała nie tylko z rządem ameryka?skim, ale z rożnymi kartelami narkotykowymi, może oni coś poradzą.
A ten facet z filmiku ma racje, nie powstrzymają piractwa, skoro jednej człowiek coś wymyślił to drugi to może obejść, albo nawet i zniszczyć. Nie ma rzeczy niemożliwych.
Użytkownik VIP

Arthur_93VIP

#5 | Dodany: 20 Styczeń 2012 19:14

Dobrze, że wrzucają, bo to ważna sprawa. Poza tym news jest przejrzysty i przykuwa uwagę. Żebyście się potem nie obudzili z ręką w nocniku, jak wszystko będzie już podpisane i zatwierdzone, a wy nagle napiszecie: "A czemu tak? Nic nie wiedziałem!". Ja już napisałem maila jakiś czas temu. Mam nadzieję, że ten news trafi do jak największej liczby osób, bo inaczej nie tylko EXSite, ale i inne warezy padną.
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#6 | Dodany: 20 Styczeń 2012 19:30

Cytat: Tr4n3
Niech grupa Anonymous weźmie się za parę polskich rządowych stron to może rzad się zastanowi co robi.

Wierzysz w to, ze gdyby nawet, coś to zmieni ?
Użytkownik VIP

infernoTRHUżytkownik

#7 | Dodany: 20 Styczeń 2012 19:53

jedno mnie rozśmieszyło: "STWIERDZAJĄC ŻE: skuteczne dochodzenie i egzekwowanie praw własności intelektualnej ma decydujące znaczenie dla trwałego wzrostu gospodarczego we wszystkich gałęziach przemysłu oraz na całym świecie;"
ta liczba nielegalnie nabytych kopii produktów jak muzyka, filmy, programy po wprowadzeniu agresywnej polityki zwalczania piractwa i paserstwa (spotkałem się już nawet z taką interpretacją, że jedno i drugie to to samo LOL) nie przemieni się nagle na wzrost sprzedaży legalnych kopii. wystarczy przypomnieć choćby historię z wyciekiem filmu "X-Men Geneza: Wolverine". ci co będą chcieli iść do kina to i tak pójdą, a ci co szkoda forsy, czy z powodu jej braku poczekają na dvd/br i sobie skopiują od kogoś dvdshrinkiem, czy innym wynalazkiem.
swoją drogą "towar podrobiony" to też ten kradziony?? czy chodzi o te tzw. ripy, zmiany formatów? kopia zapasowa staje się towarem podrobionym? xD miałem podstawy prawa, ale na tej lekcji chyba mnie nie było, albo nie czytam ze zrozumieniem :P xD
inne zapisy dotyczące środków zbierania danych, statystyk, czy wykorzystywanych środków "wymierzania sprawiedliwości" wydaje się trochę zbyt ogólny. niby jest tam m.in. o prawie ochrony danych osobowych, ale też jakoś kurna ogólnikowo.
Użytkownik VIP

Download KillerUploader

#8 | Dodany: 20 Styczeń 2012 20:02

To na nic. Góra nigdy nie słucha tego co na dole. Myślicie, że się przebijecie? Że rząd tego nie podpisze? Ludzie, Polacy, idioci. Złodziej jabłka będzie się bronił tym, że był głodny, ale pominie fakt, że dokonał setki rozbojów, zabijał i gwałcił. Jesteście w takim samym położeniu. Też jestem przeciwnikiem ACTA, PIPA itd., ale nie dlatego, że sram w gacie, bo nie będę mógł pobrać filmu czy upnąć i zarobić. Większość wrzasku właśnie do tego zmierza. W dupie macie wolność słowa, permanentną inwigilacje, czy handlowanie waszymi danymi. Boicie się o swoje marne grosiki i brak możliwości naściągania gierek lub muzy. Też upam, też dla zysku, ale nie sram się jak wy. A teksty
jest dokumentem narzucającym Nam ameryka?ski sposób myślenia

są pełne nienawiści, braku znajomości historii oraz zasad polityki. Znalazł się patriota. Teksty rodem z PRLu. Nikt nie lubi być komuś podległy, jednak małym podpisem można utorować sobie drogę do własnej korzyści. Mnie ciekawią powody, dla których rządy na to się godzą.
Spragniony anime, mangi i info z Japonii? Klikaj:
Projekt K7 M&A


Moje dotychczasowe publikacje na EXSite
http://exsite.pl/user/Download+Killer/news
Użytkownik VIP

darkwizardUżytkownik

#9 | Dodany: 20 Styczeń 2012 20:03

skuteczne dochodzenie i egzekwowanie praw własności intelektualnej ma decydujące znaczenie dla trwałego wzrostu gospodarczego we wszystkich gałęziach przemysłu oraz na całym świecie
Nie bez powodu teraz chca to wprowadzic, od dwoch lat czekali na moment taki aby doczekac sie kryzysu gospodarczego i jak juz go mamy to po tym tekscie durni ludzie stwierdza ze warto to wprowadzic bo moze jest to lekarstwo na kryzys gospodarczy...
tylko darmowe hosty
Użytkownik VIP

infernoTRHUżytkownik

#10 | Dodany: 20 Styczeń 2012 20:50

bo to jest taki sam pic na wodę co tzw "efekt skapywania", teoria ciągłego wzrostu gospodarczego nie uwzględniającego wyczerpywalności zasobów, że banki centralne są potrzebne, czy mit zbitej szyby itp.itd.
Użytkownik VIP

kakapatoUżytkownik

#11 | Dodany: 20 Styczeń 2012 21:13

Download Killer,
Cytat: Download Killer
To na nic. Góra nigdy nie słucha tego co na dole. Myślicie, że się przebijecie? Że rząd tego nie podpisze? Ludzie, Polacy, idioci. Złodziej jabłka będzie się bronił tym, że był głodny, ale pominie fakt, że dokonał setki rozbojów, zabijał i gwałcił. Jesteście w takim samym położeniu. Też jestem przeciwnikiem ACTA, PIPA itd., ale nie dlatego, że sram w gacie, bo nie będę mógł pobrać filmu czy upnąć i zarobić. Większość wrzasku właśnie do tego zmierza. W dupie macie wolność słowa, permanentną inwigilacje, czy handlowanie waszymi danymi. Boicie się o swoje marne grosiki i brak możliwości naściągania gierek lub muzy. Też upam, też dla zysku, ale nie sram się jak wy. A teksty
jest dokumentem narzucającym Nam ameryka?ski sposób myślenia
są pełne nienawiści, braku znajomości historii oraz zasad polityki. Znalazł się patriota. Teksty rodem z PRLu. Nikt nie lubi być komuś podległy, jednak małym podpisem można utorować sobie drogę do własnej korzyści. Mnie ciekawią powody, dla których rządy na to się godzą.




może właśnie o to większości chodzi, jednak zauważ że mają też "malutką" racje. Zauważ że gry które możesz znaleźć tutaj na exsite. Kosztują nawet po 230zł w sklepach. Jeżeli Ciebie stać na zakup to dobrze dla Ciebie, ale dla niektórych to może być tygodniowa pensja. Tak samo z filmami... czy muzyką.

"Biednemu zawsze wiatr w oczy."


Ty też jesteś uploaderem więc w mniejszym czy większym stopniu chodzi Ci również o zarobek. Oczywiście na ten temat każdy może mieć jakiekolwiek zdanie.


Co do Polityki Amerykanów ( pomysłodawców cenzury), wchodzą z butami tam gdzie ich nikt nie chce.
Już planują atak na IRAN ( kolejne pa?stwo które posiada złoża ropy), bo niby mają bomby itd.
A ja się pytam co jest ? Dlaczego nie wkroczą do Korei Płn. (która ogłosiła już ładnych pare lat temu że również mają bomby) Moim zdaniem najbardziej dyktatorskie pa?stwo na świecie bardziej od Iraku za czasów Sadama. Odp. nie ma ropy.


Oczywiście nasi wchodzą w D. Ameryka?cą. i pewne jest że ACTA zawita do Poloni
"Szczeroś? jest przywilejem odwa?nych"
Użytkownik VIP

Maxim128Użytkownik

#12 | Dodany: 20 Styczeń 2012 21:26


PROTESTUJ?!
Zamkną wszystkie strony i co będzie?

Wejdzcie na
http://www.facebook.com/pages/Anti-ACTA/106175812744911
i kliknijcie Lubię to!

To na nic. Góra nigdy nie słucha tego co na dole. Myślicie, że się przebijecie? Że rząd tego nie podpisze? Ludzie, Polacy, idioci.


Z takim nastawieniem nic nie osiągniesz. "Chcieć to móc", nie słyszałeś?
"Telewizja wy?ącza nam m?zg.
Komputer w?ącza nam m?zg"-Steve Jobs.

"Piractwo komputerowe. Legenda g?osi, ?e kogoś za to z?apano"
Użytkownik VIP

kakapatoUżytkownik

#13 | Dodany: 20 Styczeń 2012 21:31

Cytat: Maxim128
PROTESTUJ?!
Zamkną wszystkie strony i co będzie?


I będziemy żyć jak 50 lat temu recourse
"Szczeroś? jest przywilejem odwa?nych"
Użytkownik VIP

Download KillerUploader

#14 | Dodany: 20 Styczeń 2012 21:43

Cytat: kakapato
Dlaczego nie wkroczą do Korei Płn.

Ponieważ doprowadziłoby to do III WOJNY śWIATOWEJ! Korea?ce mają sojusznika w postaci Chin i Rosji. Amerykanie mogą liczyć na Japonię i Europę. Co więcej, Jeśli doszłoby do konfliktu zbrojnego, jedno z mocarstw gospodarczych - Indie - będę przeciw USA. W ich ślad pójdzie połowa krajów arabskich oraz część z Ameryki Płd. Za to Iran nie ma jawnych sojuszników, ponieważ ich złoża, a w zasadzie ich bezpiecze?stwo, jest w interesie wszystkich. Podsumowując. Jeśli Jankesi zaatakują Iran, poprze ich 80-90% śWIATA.
Tu nie chodzi o ropę dla USA, tylko o bezpiecze?stwo energetyczne USA i Europy, dlatego NATO tak im pomaga.
Spragniony anime, mangi i info z Japonii? Klikaj:
Projekt K7 M&A


Moje dotychczasowe publikacje na EXSite
http://exsite.pl/user/Download+Killer/news
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#15 | Dodany: 20 Styczeń 2012 21:52

Pozwole sobie na spam :)

New clip from upcoming 'We Are Legion' Anonymous documentary Turning the Internet Back on in Egypt - http://goo.gl/7BZjx or http://youtu.be/sneIQpDPPco

Cytat: kakapato
I będziemy żyć jak 50 lat temu

Sprawdza się przepowiednia Azteków o ko?cu swiata
Użytkownik VIP

maaaniek2VIP

#17 | Dodany: 20 Styczeń 2012 22:26

załatwią nas dziady wassat do roboty kuźwa trza iść i tyle .. crying
Użytkownik VIP

DrinkOrDieUżytkownik

#18 | Dodany: 20 Styczeń 2012 22:26

Nie rozpisujmy się na temat SOPA czy PIPA - batalia na ten temat była już mocno nagłośniona i trwała od długiego czasu, rozporządzenia te zostały tymczasowo wstrzymane, ale już zaczynają pojawiać się nowe - OPEN Act choćby ... SOPA dotyczyła amerykanów i Ameryki bezpośrednio, tak jak i PIPA z tą różnicą że PIPA miałaby również pośrednie oddziaływanie na globalny "interes internetowy".
Użytkownik VIP

UploaderEXSiteUżytkownik

#19 | Dodany: 20 Styczeń 2012 22:34

http://www.avaaz.org/en/save_the_internet_action_center_b/?slideshow

Wpisywać się wyjazd z tym szajsem...
2,551,854 have signed. Help us get to 3,000,000
Użytkownik VIP

leonidas86Użytkownik

#20 | Dodany: 20 Styczeń 2012 22:35

juz to widze.. scenka z wiezienia:
1- za co siedzisz?
2- ciezkie pobicie, ale jest spoko jeszcze zostały mi 2 lata, a ty?
1- sciagałem pliki z internetu, moze też wyjdę za dwa lata, ale za dobre sprawowanie... crying
to gdzies podobna sprawa jak z płaceniem abonamentu za tv, ja mam płacić w cholere kasy po to aby oni mogłi placic swoim gwiazdom kilkunastotysięczne pensje. Tak sama jest z filmami i muzą, nie stac przeciętnego kowalskiego na takie wydatki, sorry ale do zachodu i ich poziomu życia jeszcze sporo nam brakuje, wiec nie ma sie co dziwic ze ludzie jakos sobie radza, zreszta jako narod jestesmy zaradni:P jakis crack sie na to znajdzie predzej czy pozniej xD
Si vis pacem, para bellum
Użytkownik VIP

maaaniek2VIP

#21 | Dodany: 20 Styczeń 2012 22:41

leonidas86,
Tutaj reżyserzy, twórcy filmów to narzekac nie mają na co...swoje zarabiają.. Najwiecej boli to dystrybutorów!.. To im gul skacze jak widzą kinowy hit w necie i to oni na całym świecie są właśnie sprężyną tego wszystkiego co teraz się dzieje... a reżyserzy..operatorzy, aktorzy na brak kasy nie płaczą..,... NAWET sponsorzy filmow nie boja się inwestować bo wiedzą że i tak na świecie kina będa zapełnione a wydania DVD / BR się będą sprzedawały i wypożyczały...
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#22 | Dodany: 20 Styczeń 2012 23:54


First video: Megaupload founder Kim Dotcom appears in court
http://youtu.be/nZPe97vZJXM


Niezłą kaskę wychaczyli :P

Cytat: (nie dotyczy filmiku, jako tako. Ogolnie)
Założyciel Megaupload i jego wspólnicy mieli ukryte 175 milionów dolarów na 64 kontach na całym świecie, a także pokaźną kolekcję samochodów (m.in. Rolls-Royce Phantom Drop Head Coupe. Maserati GranCabrio) oraz gadżetów (108-calowe telewizory LCD Sharpa). W zbiorach nie zabrakło nawet repliki Predatora z serii filmów pod tym samym tytułem.
Użytkownik VIP

maaaniek2VIP

#23 | Dodany: 21 Styczeń 2012 00:03

first_person,
Ja im nie żałuję...a wręcz przeciwnie, zaradnym ludziom co coś stworzyli, co im sie udało chociaz nie jako pierwszym ale zawsze....to tylko pogratulowac. Natomiast pazernym dystrybutorom multimediów załuję, co tylko patrzą jak najwięcej zarobić na np twórczości filmowej...jak najbardziej ... Solą w oku jest dla nich to, ze jakiś film może przejśc do odbiorcy pomijając ich pazerne łapy...
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#24 | Dodany: 21 Styczeń 2012 00:13

maaaniek2,
Mam przeczucie graniczące z pewnością że gdyby ta witryna miała mizerna dochody, żadna organizacja by się nia nie zainteresowała. Może się łudzę, ale tak mi się wydaje. Też im nie żałuje, mogą nawet f16 po dzieci latać do przedszkola, w dupie to mam.
Użytkownik VIP

kupczanUżytkownik

#25 | Dodany: 21 Styczeń 2012 09:21

Download Killer,
śmieszny jesteś, jak nie znasz tematu to się nie odzywaj i tyle, bo szkoda zeby ktoś uwierzył w te brednie...
http://rapids.pl/52217
Użytkownik VIP

maaaniek2VIP

#26 | Dodany: 21 Styczeń 2012 10:38

Zapewne operatorom internetowym tez ta chora ustawa nie w smak.., jak będą musieli blokować adresy np. hostingów by pobrać pliki to nikomu nie będzie zależało na szybkim necie...przez co popyt na ich usługi spadnie,.

i to ma się niby kuźwa przyczynic do wzrostu gospodarczego??? Wystarczy każdemu 2mb ...na NK, pocztę i GG wystarczy wink
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#27 | Dodany: 21 Styczeń 2012 11:04

Cytat: maaaniek2
Zapewne operatorom internetowym tez ta chora ustawa nie w smak.., jak będą musieli blokować adresy np. hostingów by pobrać pliki to nikomu nie będzie zależało na szybkim necie...przez co popyt na ich usługi spadnie,.

Mnie bardziej martwi że w każdej chwili PayPal etc może zblokować HOSTINGI :P

PS.

Tu ciekawostka jak sie uploaded.to skromnie broni
http://uploaded.to/affiliate#conditions

Wydupili USA.

Tu więcej... w komentarzach >>> CLICK
Użytkownik VIP

maaaniek2VIP

#28 | Dodany: 21 Styczeń 2012 11:29

first_person,

Sorry ale nadal chyba co nie którzy nie kumają ocb.. Co Ci po hostingach skoro sie na nie nie dostaniesz..

Porozumienie może zaangażować dostawców Internetu w walkę z piractwem, co może zaowocować blokowaniem niektórych usług i monitorowaniem ruchu, a więc ograniczaniem komunikacji i naruszaniem prywatności abonentów.


....bo będą zablokowane przez operatorów ich adresy! Podobnie będzie z portami p2p ... Nie na darmo przygotowywali to od 3 lat...

....a PayPal??? na 100% zablokuje hostingi jeśli będzie miał taki nakaz ja ta pokręcona ustawa wejdzie w życie ...to jest 5 minut i sprawa załatwiona...

Czy to trudne? Czy potrzeba wiele dla operatorów netu by zablokowac pewne porty i adresy? Czy potrzeba dużo czasu by PP mając nakaz zablokowało przelewy z hostów?? To dla nich wszystkich 5 minut a dla nas przekłada się no ta to, że z dnia na dzie? jestes w innym internecie niz teraz...

Hostingów może być tysiące...tylko kto sie na nie dostanie??
Użytkownik VIP

Download KillerUploader

#29 | Dodany: 21 Styczeń 2012 11:56

Cytat: kupczan
Download Killer,śmieszny jesteś, jak nie znasz tematu to się nie odzywaj i tyle, bo szkoda zeby ktoś uwierzył w te brednie...

Ufff. Całe szczęscie jesteś ty i opinia publiczna zna najprawdziwszą prawdę, padającą z twoich złotych ust. Że też cię nie wzięli na ministra czy innego płemieła!
Spragniony anime, mangi i info z Japonii? Klikaj:
Projekt K7 M&A


Moje dotychczasowe publikacje na EXSite
http://exsite.pl/user/Download+Killer/news
Użytkownik VIP

kakapatoUżytkownik

#31 | Dodany: 21 Styczeń 2012 13:40

Cytat: first_person
PS.

Tu ciekawostka jak sie uploaded.to skromnie broni
http://uploaded.to/affiliate#conditions


o a To Ci dobre loler
"Szczeroś? jest przywilejem odwa?nych"
Użytkownik VIP

darkwizardUżytkownik

#32 | Dodany: 21 Styczeń 2012 15:21

http://www.polskieradio.pl/9,Trojka aktualnie trwa audycja na trojce sluchajcie
tylko darmowe hosty
Użytkownik VIP

Rafal4265Użytkownik

#33 | Dodany: 21 Styczeń 2012 16:06

pisałem do Polskich polityków w sprawie ACTA, otrzymałem jedną odpowiedź:
Szanowni Wyborcy,

W odpowiedzi na setki listów e-mail dotyczących Anti-Counterfeiting Trade Agreement...

Ta umowa to skandal. Ja również będę interpelowała i protestowała.
Sądzę, że klub poselski Ruch Palikota w całości dołączy do tego protestu.
Kilka godzin temu złożyłam zapytanie poselskie dotyczące ACTA skierowane do Prezesa Rady Ministrów.

Z poważaniem
Anna Grodzka
hellshare.pl, turbobit.com, ul.to bez limit?w na http://www7.filefox.pl/poleca/Rafal4265 ,zapraszam do rejestracji z mojego reflinka, dzi?ki.
Użytkownik VIP

FoXr0xUżytkownik

#34 | Dodany: 21 Styczeń 2012 16:26

fakt.. w Palikotach jest nadzieja... i może PiS, bo skoro tak zarzekali się żeby cenzury nie było i wolność słowa to ciekawe co teraz z tego wyniknie (nie, nie głosowałem na nich)

Najlepsze jest to, że większość internetowego elektoratu głosowało na PO... i PO teraz zrobi taką wtopę wyborcom w postaci śledzenia każdego i obserwowania najmniejszego ruchu?
Tragedia co oni robią...

Internet powstał dla ludzi i dla ich dobra, a nie dla politycznych gierek i śledzenia...

Wiem tyle, że jak PO wprowadzi to, to mają z swojego 39% z wygranej 10-15% mniej...
- za Internet
- za paliwo
- za bycie marionetką UE... bo zamiast polska się rozwijać bardziej ratujemy patałachów pompując miliony euro o którym się nie mówi oczywiście.

?

Użytkownik VIP

maaaniek2VIP

#35 | Dodany: 21 Styczeń 2012 16:44

Cytat: FoXr0x
- za Internet
- za paliwo
- za bycie marionetką UE... bo zamiast polska się rozwijać bardziej ratujemy patałachów pompując miliony euro o którym się nie mówi oczywiście.

święte słowa.

W naszym kraju wiele dzieci idzie do szkół bez kanapki, za to ma i musi nas obchodzić dużo bogatsza Grecja bo oni tam maja biedactwa kryzys i ładowac grube miliony do kasy unii na Grecję ....k...wa mać! szlag człowieka trafia na to wszystko! Teraz jeszcze będą dziady cenzury, inwigilacje wprowadzać.. czyli symbol totalitaryzmu i najgorszego przeciwie?stwa demokracji i wolności...
Użytkownik VIP

kupczanUżytkownik

#36 | Dodany: 21 Styczeń 2012 16:45

Download Killer
a z ciebie powinii zrobić międzynarodowym ekspertem od złóż ropy i sojuszy na świecie....
http://rapids.pl/52217
Użytkownik VIP

mil_andUżytkownik

#37 | Dodany: 21 Styczeń 2012 17:05

na poczatku byly p2p typu kazaa, pozniej torrenty, teraz na topie sa serwisy hostingowe, nawet jesli ustawa wejdzie w zycie to znajda sie ludzie,ktorzy wymysla jak ja ominac, wiec teraz cala nadzieja w programistach i w tym, zeby bardziej kumaci ode mnie wiedzieli jak zrobic obwodnice wokol ustawy
Użytkownik VIP

DrinkOrDieUżytkownik

#38 | Dodany: 21 Styczeń 2012 20:07

first_person czemu to robisz,- nie postuj adresu wj tutaj bo już wystarczająco dużo jest tam dziwek które spamują a dzięki tobie liczba ta się podwoi w krótkim czasie wassat
Użytkownik VIP

B89VIP Uploader

#39 | Dodany: 21 Styczeń 2012 21:54

http://www29.zippyshare.com/v/91711260/file.html


Krótko o ACTA i takie tam, nagranie z POLSZMATU ;p
Użytkownik VIP

DrinkOrDieUżytkownik

#40 | Dodany: 21 Styczeń 2012 22:16

PiratXXIw., ale propaganda głowa boli, szmaty starego systemu myślą że z internetem sobie poradzą - nie mają szans !
Użytkownik VIP

VIVO9002VIP

#41 | Dodany: 21 Styczeń 2012 22:16

Anonymous zaatakowało stronę sejmu hurra hehe
Chciałem zmienić świat. Doszedłem jed­nak do wnios­ku, że mogę je­dynie zmienić siebie.
Użytkownik VIP

maaaniek2VIP

#42 | Dodany: 21 Styczeń 2012 22:18

VIVO9002,

wink
Użytkownik VIP

mat_marVIP

#43 | Dodany: 21 Styczeń 2012 22:19

Wbijać:

https://www.facebook.com/events/301294013254264/

i blokować:

"to ZATRZYMAJMY ONET.PL i TVN MOŻE WÓWCZAS TVN SI? OBUDZI! 1.) Wpisujemy w google "JS Loic hostzi" i klikamy na drugi link. 2.) Na otwartej stronce w miejsce URL wpisujemy http://www.onet.pl/ Poleć znajomym 3.) W miejsce "Requests per second:" wpisujemy 1000 Klikamy na "IMMA CHARGING MAH LASER"
Zaczynamy show. Zostawiamy stronę otwartą!

Jeśli będzie nas w miarę wiele, onet powinien szybko paść.... :)

Pokażmy im siłę polskich internautów!
Może wówczas TVN się obudzi, kiedy jego onecik nie zadziała???"

Nie wiem czy zadział, ale warto spróbować.
NAJWI?KSZY ZBI?R FILM?W FULL DVD | HD

<<KLIK>>


Użytkownik VIP

Tr4n3Użytkownik

#44 | Dodany: 21 Styczeń 2012 22:28

http://kontakt24.tvn.pl/temat,zablokowane-strony-sejmu-premiera-prezydenta-i-ministerstwa-usterka-czy-atak-za-acta,169500.html

Anonymous, kocham ich normalnie taniec
Użytkownik VIP

Gorn4Użytkownik

#45 | Dodany: 21 Styczeń 2012 22:29

ja to wprowadzą to Tuska zape****ole
Użytkownik VIP

hulkkUżytkownik

#46 | Dodany: 21 Styczeń 2012 22:31

Onet już mi się zacina wink
Użytkownik VIP

mat_marVIP

#47 | Dodany: 21 Styczeń 2012 23:03

NAJWI?KSZY ZBI?R FILM?W FULL DVD | HD

<<KLIK>>


Użytkownik VIP

joseph0025VIP Uploader

#48 | Dodany: 21 Styczeń 2012 23:55

wink
:)
Użytkownik VIP

StarbuckUżytkownik

#49 | Dodany: 21 Styczeń 2012 23:57

Cytat: first_person
Tu ciekawostka jak sie uploaded.to skromnie broni
http://uploaded.to/affiliate#conditions
Wydupili USA.


wink Tyle ze jest nadal problem , bo uploaded lezy w Holandi (jesli sie nie myle) , więc jak acta przejdzie to adios pomidore ..

Cytat: Rafal4265
pisałem do Polskich polityków w sprawie ACTA, otrzymałem jedną odpowiedź:


Ja napisałem do Tuska , Palikota i Kaczynskiego mail wyrazający mój sprzeciw wobec ACTA . Ale jak narazie ani jeden nie odpowiedział :/ Chciałem jeszcze napisac do Michała Boni - ponoć to wazna szycha w rządzie Tuska i nasz premier sie z nim liczy , no i wkoncu jest on ministrem administracji i cyfryzacji - ale nie moge znalesc do niego maila czy coś w tym stylu, zeby napisac :unsure:


Cytat: gnaw
Sejm rozumiem, ale czemu zhakowali stronę Bieberka?


Bo Bobek popiera Sope , Pipe , czy tam Acte - jak zwał tak zwał .


Użytkownik VIP

maaaniek2VIP

#50 | Dodany: 22 Styczeń 2012 00:08

25.01 wychodzimy na ulice - cała Polska przeciw ACTA!

WSZYSCY JEDNEGO DNIA, WSZ?DZIE O JEDNEJ PORZE! - 25.01. godz. 18:00

Informacje