EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

"Dlaczego nie ma fileserwe?? DAJCIE FILESERV!!"

Dodał: GHunter 22 Styczeń 2012 14:57


"Dlaczego nie ma fileserwe?? DAJCIE FILESERV!!"

"Dlaczego nie ma fileserwe?? DAJCIE FILESERV!!"

Aby wyjaśnić, bo pytacie od samego rana, i pytać będziecie przez 2 miesiące, czy to na PW czy w komentarzach.

Nikt nie wrzuca [albo ew. nieliczni]na Fileserve z powodu takiego, iż

w dniu dzisiejszym wszyscy uploaderzy na Fileserve dostali zbiorowego bana :)

W związku z tym szczegółem nie ma co i po co wrzucać :-)

Pozdrawiam i miłego dnia, znajdźcie sobie nowy serwer do pobierania...

Tak, my też żałujemy. Tak, my też mieliśmy tam konta premium. Niektórzy na rok albo dłużej. Życie.

Użytkownik VIP

amh91VIP

#1 | Dodany: 22 Styczeń 2012 14:59

help
.

Audycje - DJ HIT - 18.05.2012 - Hot Hits

Gorąco Polecam ! - Zippyshare.com


.
Użytkownik VIP

HubmazUżytkownik

#2 | Dodany: 22 Styczeń 2012 15:01

A z jakiej okazji ten ban? To ma coś wspólnego z SOPA, ACTA czy innymi ustrojstwami?
Wierz?, ?e Pan jednak mnie nie opuści
Jak by mia? z rąk taką zdobycz wypuści?
Pan - ale kt?ry? Pytasz si? zdziwiony
Ot?? ten jeden z odpowiedniej strony.
Użytkownik VIP

GHunter Użytkownik

#3 | Dodany: 22 Styczeń 2012 15:03

Hubmaz, ciężko stwierdzić. Na pewno narobili w gacie po zamknięciu megaupload. Ale też sama akcja dała im doskonały pretekst, by się nachapać, wywalić wszystkich ludzi a linki pozostawić aktywnymi. Tak, wszyscy mają bana, ale stare linki działają. Dlatego jak wyżej, na pewno częściowo powodem była chęć nachapania się.
Użytkownik VIP

B89VIP Uploader

#4 | Dodany: 22 Styczeń 2012 15:04

A fileserve będzie?
Użytkownik VIP

Bilu.VIP

#5 | Dodany: 22 Styczeń 2012 15:05

Hubmaz,

wystraszyli się akcji FBI na megaupload i usuwają szybko dowody
Użytkownik VIP

Gorn4Użytkownik

#6 | Dodany: 22 Styczeń 2012 15:05

to chamy angry
Użytkownik VIP

B89VIP Uploader

#7 | Dodany: 22 Styczeń 2012 15:06

men66,
To nie temat o megaupload, czy tu znowu trzeba spam robić?
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#8 | Dodany: 22 Styczeń 2012 15:06

Cytat: PiratXXIw.
A fileserve będzie?

Coś czuję że zostanie, ale na zasadzie jak obecnie WUPLOAD. Chociaż, pożyjemy zobaczymy, zegar tyka.

PS. Z tym że wupload kont nie kasowali :P
Użytkownik VIP

GHunter Użytkownik

#9 | Dodany: 22 Styczeń 2012 15:06

PiratXXIw., w ramach rekompensaty może być dzik w śmietanie.
Użytkownik VIP

maciunio121Trial Uploader

#10 | Dodany: 22 Styczeń 2012 15:06

PiratXXIw., Sam serwer będzie tyle, że nasze konta dostały bana :-/ Jestem ciekaw czy wypłacą Nam kase (pewnie nie, bo dali bana).
Użytkownik VIP

wojak32Użytkownik

#11 | Dodany: 22 Styczeń 2012 15:06

Na pewno przestraszyli się Akcji z Megaupload i czyszczą wszystko. Tak właśnie ginie wolność internetu.
Użytkownik VIP

SpeedX2Użytkownik

#12 | Dodany: 22 Styczeń 2012 15:11

szczerze??? *** się na ***.


/Pana, prywatne przytyki na PW.
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#13 | Dodany: 22 Styczeń 2012 15:14

Cytat: wojak32
Na pewno przestraszyli się Akcji z Megaupload i czyszczą wszystko. Tak właśnie ginie wolność internetu.

The only reason its happening is fear.
Cytat: maciunio121
jestem ciekaw czy wypłacą Nam kase (pewnie nie, bo dali bana).

Zapomnij :)
Użytkownik VIP

dawid15gtUżytkownik

#14 | Dodany: 22 Styczeń 2012 15:14

skladam kondolęcje tym ktory mieli konta premum
http://www.rapideo.pl/polecam,dawid15gt
Użytkownik VIP

dawid15gtUżytkownik

#15 | Dodany: 22 Styczeń 2012 15:16

skladam kondolęcje tym którzy mieli konta premium
http://www.rapideo.pl/polecam,dawid15gt
Użytkownik VIP

maaaniek2VIP

#17 | Dodany: 22 Styczeń 2012 15:20

men66,
No przeciez nie inaczej.. SONY, wytwórnie Hollywood i inne biedne nie są i na łapówy ich stać..by osiągnąć to co chcą nawet nieprawdopodobnie idiotyczne ustawy...kasa czyni cuda ..
Użytkownik VIP

wojak32Użytkownik

#18 | Dodany: 22 Styczeń 2012 15:21

No jeszcze tylko filesonic wuupload i filejungle niech zamkną i już nie będzie z czego pobierać. Ciekawe potem jak sobie exite sobie poradzi.
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#19 | Dodany: 22 Styczeń 2012 15:32

Cytat: GHunter 
Hubmaz, ciężko stwierdzić. Na pewno narobili w gacie po zamknięciu megaupload. Ale też sama akcja dała im doskonały pretekst, by się nachapać, wywalić wszystkich ludzi a linki pozostawić aktywnymi. Tak, wszyscy mają bana, ale stare linki działają. Dlatego jak wyżej, na pewno częściowo powodem była chęć nachapania się.

Racja, dali dupy po całości. Ricky został milionerem i ma w 4literach konsekwencje :]

WUPLOAD przynajmniej nikogo nie olali w porównaniu z tym Hostem. Ciekawe jak sie poczuli ci co konta kupili na sporo czasu :)
Użytkownik VIP

Fragii21Użytkownik

#20 | Dodany: 22 Styczeń 2012 15:47

W tej chwili należy spodziewać się żę wszystkie większe serwisy hostingowe zostaną zamknięte i nic się na to nie poradzi
Użytkownik VIP

wojak32Użytkownik

#21 | Dodany: 22 Styczeń 2012 15:59

No trzeba będzie nową pracę znaleźć ja za to będę musiał kompa sprzedać bo będzie bez użyteczny a ma już 4 lata więc wątpię żeby jakiś kupiec się znalazł
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#22 | Dodany: 22 Styczeń 2012 16:03

BigBg1225,
Jeżeli tak będzie, to nie tylko warezy polecą: Torrenty, etc. Wtedy każdemu wystarczy net 512 góra 1 MB, po co szybszy? Skoro dozwolone będzie tylko wrzucanie fotek z wakacji. Jeszcze pod ścisłym nadzorem, czy o zgrozo nie ma tam odrobiny golizny :]
Użytkownik VIP

turok2Użytkownik

#23 | Dodany: 22 Styczeń 2012 16:11

first_person
fotki tyko z wakacji w górach!!! ok
Użytkownik VIP

wojak32Użytkownik

#24 | Dodany: 22 Styczeń 2012 16:22

taa a nie daj borze że tam będzie skrawek jakiegoś plakatu filmu lub książki to już mamro murowane
Użytkownik VIP

VIVO9002VIP

#26 | Dodany: 22 Styczeń 2012 17:26

40 dolców na serve poszło w pizdu ale dobra trzeba znaleźć zastępstwo takie życie upacza. Life is Brutal.
Chciałem zmienić świat. Doszedłem jed­nak do wnios­ku, że mogę je­dynie zmienić siebie.
Użytkownik VIP

moorientesUżytkownik

#27 | Dodany: 22 Styczeń 2012 17:30

hotfile megaupload fileserve to tylko poczatki . wszystko pozamykaja pobanuja i nic nie bedzie. rapidshare wroci taniec
Użytkownik VIP

maaaniek2VIP

#28 | Dodany: 22 Styczeń 2012 17:38

moorientes,
Gdzie wróci?
Nie masz pojęcia widać o co tutaj chodzi... Może se wrócic i nawet powstać 1000 hostów jeszcze tylko kto na nie się dostanie za jakiś czas jeśli ACTA by weszła w życie... Operatorzy będę blokowac adresy które będę mieli nakaz i tyle a o żadnym proxy i innym ominięciu też można zapomnieć...

Nawet jeśli się dostaniesz...uda się to jakoś i wrzucisz pliki to nie znaczy że przeciętny pobierający tez tak będzie umiał a co za tym idzie... gówno nie pobrania ot co...


Że nie wspomnę o planowanej kontroli ruchu w sieci czyli jak ktoś będzie za dużo gb wysyłał czy pobierał to....no własnie..
Użytkownik VIP

SebaSTIVIP Uploader

#29 | Dodany: 22 Styczeń 2012 17:44

GHunter , tak szczerze ty nie boisz sie? mozemy trafic za kraty a ty cie cieszysz:D
Użytkownik VIP

B89VIP Uploader

#30 | Dodany: 22 Styczeń 2012 17:48

SebaSTI,
A co płakać mamy? Smiejemy sie póki można ;D potem już nam nie pozwolą :]
Użytkownik VIP

KristofKUżytkownik

#31 | Dodany: 22 Styczeń 2012 17:50

Jakieś pol roku temu doszedłem do wniosku, ze za najdalej 2 lata sko?czy się ściąganie z internetu, nie sadziłem, iż zacznie się to tak szybko... -muszę pościągać spowrotem moje backupy z filesonic, bo lada dzie? i być może wszystko zniknie... a nie można ich podać do sadu za to? W ko?cu się straciło swoja własność. Ja trzymam na filesonic, tylko backup systemu i żadnych lewych plików... to z jakiej paki mieliby to kasować?
Użytkownik VIP

wojak32Użytkownik

#32 | Dodany: 22 Styczeń 2012 17:56

Kasują co popadnie legalne czy nie bo się boją i nie chcą sko?czyć jak MU

http:img694.imageshack.us/img694/3334/zxcq.jpg
Użytkownik VIP

mistrz1991Użytkownik

#33 | Dodany: 22 Styczeń 2012 18:02

widze ze trzeba bedzie sobie znalezc inne zajecie bo nikt z nas tu juz chyba na uratowanie nas nic nie wymysli ale w razie czego jakby sie znalazlo jakies inne wyjscie to dajcie znac,siedze juz na exsite ze 3 lata i niespodziewalem sie takiego zakonczenia..
Użytkownik VIP

sypki_gtdUżytkownik

#34 | Dodany: 22 Styczeń 2012 19:27

A jednak to prawda ze w 2012 koniec świata
Jay
Użytkownik VIP

darkwizardUżytkownik

#35 | Dodany: 22 Styczeń 2012 19:39

Pamietajmy ze zostaly jeszcze 2 hosty od tego cwela ktory jest wlascicielem serve a mianowicie uploadstation ktory do dzisiaj nie wyplacil kasy piatkowej no i jungle ktory moim zdaniem tez nie wplaci
tylko darmowe hosty
Użytkownik VIP

poddallUżytkownik

#36 | Dodany: 22 Styczeń 2012 19:46

no i zaczeło się na całego
Fileserve,Filejungle or Uploadstation Videobb FilePost.com Uploaded.to VideoZer Wupload, FileHosts itp niszczą konta premium i banują już teraz
w tym tempie nie będzie nam potrzebny internet do niczego tylko by zobaczyć KOMUNIZM - XXI wieku -------- ACTA
Użytkownik VIP

DarcknatUżytkownik

#37 | Dodany: 22 Styczeń 2012 19:51

Ja również, się zastanawiam, ilu ludzi w tym kraju, będzie nadal chciało posiadać internet, z którego nie będą mieli większej korzyści, a który na dodatek będzie stanowił potencjalne źródło zagrożenia.
Użytkownik VIP

B89VIP Uploader

#38 | Dodany: 22 Styczeń 2012 20:15

darkwizard,

I do tego kasują szybko pliki i to po md5, więc ponowne wrzucenie tego same pliku który został skasowany skutkuje tym, że plik a automatu zostaje skasowany...
Użytkownik VIP

MarrakechVIP

#39 | Dodany: 22 Styczeń 2012 20:30

reasumując jak tu nie pić request
Użytkownik VIP

B89VIP Uploader

#40 | Dodany: 22 Styczeń 2012 20:39

Marrakech,
Pijmy póki mamy za co, potem będziemy bidę klepać :]
Użytkownik VIP

BlodVarkVIP Uploader

#41 | Dodany: 22 Styczeń 2012 20:59

Filesonic to samo...
Zajebiście...
Użytkownik VIP

B89VIP Uploader

#42 | Dodany: 22 Styczeń 2012 21:00

Panowie!!

Sonic upada ;/
Użytkownik VIP

marulek1988Użytkownik

#43 | Dodany: 22 Styczeń 2012 21:01

niestetyż....jeszcze ul.to i game over
Użytkownik VIP

hosse6668VIP

#44 | Dodany: 22 Styczeń 2012 21:04

UUUUUUUUUUUUUUUUUUUU Zwala w ch..
Poradniki do GIER
Użytkownik VIP

B89VIP Uploader

#45 | Dodany: 22 Styczeń 2012 21:06

I co teraz będzie? :D To już chyba koniec ;D
Użytkownik VIP

p4tereczkaVIP

#46 | Dodany: 22 Styczeń 2012 21:10

Tylko czekać aż reszta hostingów postąpi tak samo... what
Użytkownik VIP

hulkkUżytkownik

#47 | Dodany: 22 Styczeń 2012 21:13

Jeszcze zostało hellshare.net
Użytkownik VIP

p4tereczkaVIP

#48 | Dodany: 22 Styczeń 2012 21:16

Hellshare.pl nie jest polskie.
Użytkownik VIP

marulek1988Użytkownik

#49 | Dodany: 22 Styczeń 2012 21:17

Cytat: Kentom
hellshare.net to polskie G... weś żal


wypłaty zleca jakiś pepiczek więc czeski ;p
Użytkownik VIP

BlodVarkVIP Uploader

#50 | Dodany: 22 Styczeń 2012 21:20

Total: 0 Files (0 B)
Niech płoną. wink

Informacje