EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Nie dla ACTA - Say No To ACTA

Dodał: 85r 22 Styczeń 2012 22:44



Jeśli wejdzie ACTA w Polsce ta strona i jej podobne zostaną zamknięta!

Użytkownik VIP

amh91VIP

#1 | Dodany: 22 Styczeń 2012 22:45

thx
.

Audycje - DJ HIT - 18.05.2012 - Hot Hits

Gorąco Polecam ! - Zippyshare.com


.
Użytkownik VIP

85rUżytkownik

#2 | Dodany: 22 Styczeń 2012 22:46

Zamknięte wink
Użytkownik VIP

madacitaUżytkownik

#3 | Dodany: 22 Styczeń 2012 22:47

chyba i bez acta koniec bedzie szybki..
Użytkownik VIP

venusiceUżytkownik

#4 | Dodany: 22 Styczeń 2012 22:47

Jeszcze sa chiny i ruskie:)
Użytkownik VIP

SaipherUżytkownik

#5 | Dodany: 22 Styczeń 2012 22:49

Na tej stronie można składać głosy pod petycja przeciwko ACTA
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!



SKŁADAĆ GŁOSY !!
Flynn Lives !
Użytkownik VIP

leooUżytkownik

#6 | Dodany: 22 Styczeń 2012 22:50

Z tego co dzisiaj wyczytalem narazie CHAMerykanie dostali po nosie i musieli odpousscic. Co nie znaczy oczywiscie ze nasi debile w sejmie nie podpisza wszystkiego co gnoje zza oceanu im dadze do podpisania.
Użytkownik VIP

StarbuckUżytkownik

#7 | Dodany: 22 Styczeń 2012 22:53

Cytat: leoo
Z tego co dzisiaj wyczytalem narazie CHAMerykanie dostali po nosie i musieli odpousscic. Co nie znaczy oczywiscie ze nasi debile w sejmie nie podpisza wszystkiego co gnoje zza oceanu im dadze do podpisania.


Podpiszą nawet bez czytania tak jak było to z Traktatem Lizbonskim .
Jak sie pytano polityków którzy popierali i podpisali traktat lizbonski , na czym on polega to odpowiedzią było : "eeeeeee" i "yyyyyy" itp.

Użytkownik VIP

SaipherUżytkownik

#8 | Dodany: 22 Styczeń 2012 22:55

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Flynn Lives !
Użytkownik VIP

VamUżytkownik

#9 | Dodany: 22 Styczeń 2012 22:58

I znów w Polsce zapanuje komunizm, tyle, że ładniej nazwany - jakże szlachetnie, walka z piractwem, złodziejami, obrona praw autorskich, bla bla bla... tak naprawdę, to oni chcą zniszczyć wolność słowa. Za dużo osób się wychyla, sprzeciwia się rządowi itp. Zresztą, jeżeli chodzi o piractwo - oni się dziwią? Producenci gier ustalają takie ceny, że mało - naprawdę mało kto ma tyle kasy by na miesiąc kupić sobie średnio... z 3-4 gry? Czasami nawet za 200 zł? Gdybym był takim producentem, to użyłbym swojego mózgu: zysk - a przecież o to głównie im chodzi - będzie większy jeżeli więcej osób kupi go za mniejszą cenę niż żeby garstka ludzi kupowała grę za cenę z kosmosu. To jest sposób na piractwo. Oczywiście jeszcze jakieś darmowe DLC, dodatki itp. wink Oczywiście piractwa całkowicie nie da się powstrzymać, ale właśnie TO jest sposobem na jego zmniejszenie. Amen.
Użytkownik VIP

FeeVeeRUżytkownik

#10 | Dodany: 22 Styczeń 2012 22:59

wassat
Nie robie reuploadów!
Użytkownik VIP

donweneUżytkownik

#11 | Dodany: 22 Styczeń 2012 23:08

Czyżby Filesonic padł:
All sharing functionality on FileSonic is now disabled. Our service can only be used to upload and retrieve files that you have uploaded personally.

If this file belongs to you, please login to download it directly from your file manager.

I tak ze wszystkimi linkami:(
Użytkownik VIP

JerCicUżytkownik

#12 | Dodany: 22 Styczeń 2012 23:10

mam konto na filesonic...Wchodze a tu zonk crying

All sharing functionality on FileSonic is now disabled. Our service can only be used to upload and retrieve files that you have uploaded personally.

If this file belongs to you, please login to download it directly from your file manager.
Użytkownik VIP

zbremiUżytkownik

#13 | Dodany: 22 Styczeń 2012 23:11

Filesonic zablokowal mozliwosc zciagania plikow udostepnionych przez innych uzytkownikow?! Ciekawe co jeszcze ciekawego przyniesie nam 2012. koniec swiata? :)
Użytkownik VIP

maslanaxxxVIP

#14 | Dodany: 22 Styczeń 2012 23:13

filesonic padl dzisiaj.... wszystkie zarobione pieniadze poszly sie walic... what
Użytkownik VIP

krzychu-w1983Użytkownik

#15 | Dodany: 22 Styczeń 2012 23:14

dla zrozumienia powagi sytuacji, polecam ten filmik
http://www.youtube.com/watch?v=h1fJYlQ9iJY
darmowe konta premium: RAPIDSHARE, UPLOADED.TO i inne --> http://www.konta-premium.3-2-1.pl/news.php
Użytkownik VIP

sesquintamUżytkownik

#16 | Dodany: 22 Styczeń 2012 23:16

super tak jak II RP tak i III RP pada po około 20 latach jakieś tak wolności....
1918-1939 [*]
1990-2012 [*]
Kurs Pochodne z etrapez [PL] Zobacz!!!
Has?o do plik?w: sisquintam

Linki pad?y? Napisz PW, a zrobie Re-Upload najszybciej jak si? da!
Użytkownik VIP

wloch7Użytkownik

#17 | Dodany: 22 Styczeń 2012 23:18

To dotyka każdego. Od dziś i mnie. Wiem co to już jest i stanowczo mowie NIE!!!
aleshit.pl
Użytkownik VIP

donweneUżytkownik

#18 | Dodany: 22 Styczeń 2012 23:18

W Polsce tylko jedna partia sprzeciwia się temu pojebanemu syfowi NOWA PRAWICA http://nowaprawica.org.pl/ Ale jak wyborcy też pojebani i wybrali taki rząd to czemu teraz narzekają, ilu z Was, któzy tu powyżej i poniżej teraz klniecie na ACTA nie zagłosowało na PO PIS SLD PSL? Niech każdy Kto na nich głosowal się zamknie i nie komentuje teraz głupio, że ten rząd jest pojebany jak go wybraliscie.
http://nowaprawica.org.pl/home/item/acta-atak-na-wolno-internautow
Użytkownik VIP

wloch7Użytkownik

#19 | Dodany: 22 Styczeń 2012 23:20

to juz sie zaczęło dzis na filesonic mozna tylko up
aleshit.pl
Użytkownik VIP

donweneUżytkownik

#20 | Dodany: 22 Styczeń 2012 23:20

http://www.nowaprawica.org.pl/home/item/protesty-przeciwko-podpisaniu-acta
Użytkownik VIP

petera73Użytkownik

#21 | Dodany: 22 Styczeń 2012 23:22

donwene,
Zgadzam się z Tobą ale cóż głupota i wiara w obietnice wyborcze w tym kraju są powszechne
Użytkownik VIP

sarthonyVIP

#22 | Dodany: 22 Styczeń 2012 23:22

filesonic, fileserve... i co teraz? myślicie że możemy coś zrobić? ja w to nie wierzę...
Problem z plikiem? Pisz PW, na pewno odpowiem.
Użytkownik VIP

stokrotkacskUżytkownik

#23 | Dodany: 22 Styczeń 2012 23:24

Ze swoich upow mozna pobierac lecz od kogos nie można
Filesonic padł
hotfile jeszcze sie trzyma
deposit - trzyma
fileserve - niewiem ale plikow nie mialem

czyli ineternet bedzie tylko gadu i skype w XXI wieku heheheh dobre sobie
jak dluzej pójdzie to rezygnacja z neta bedzie
pozdrawiam userów

PRECZ z ACTA
Użytkownik VIP

wloch7Użytkownik

#24 | Dodany: 22 Styczeń 2012 23:26

ale robią to bardzo po cichu, musimy to zatrzymać nagłośnić tu kradną nasza wolność !!!

jakaś akcja ma być ponoć w warszawie...
aleshit.pl
Użytkownik VIP

FadeMindUżytkownik

#25 | Dodany: 22 Styczeń 2012 23:32

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Użytkownik VIP

85rUżytkownik

#26 | Dodany: 22 Styczeń 2012 23:34

24 stycznia 16:00 18:30 Protest przeciwko podpisaniu ACTA przez Polskę- Warszawa
Wszystko macie na pejs booku:
http://www.facebook.com/events/231718760242341/
Użytkownik VIP

Blue129Użytkownik

#27 | Dodany: 22 Styczeń 2012 23:41

MOI DRODZY ... PETYCJE NIC NAM NIE DADZĄ !!

ALBO ROBIM ROZK*W NA ULICACH ... ALBO W NECIE ..

PETYCJAMI WYCIERAJĄ SE DUPY !

Intel Kor 2 Du?o Epincet dwa x tszyy 7.0GHz| GieFors 9999 GieTeEs 1512 Mb| 1 GB Ram Tszy x pincet MB DeDeER2| HaDeDe 160 Gb| ?indo?s IksPe EsPe 3

Ciągle s?ysz? coś m?wią i nie zawsze m?wią dobrze
Użytkownik VIP

yasnalUżytkownik

#28 | Dodany: 22 Styczeń 2012 23:43

Manifestacje
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
BIAŁYSTOK

25 stycznia, godz. 17, Rynek Kościuszki 10.

BIELSKO-BIAŁA
25 stycznia, godz. 18, Urząd Miasta (pl. Ratuszowy 1).

BYDGOSZCZ
25 stycznia, godz. 16.30, Plac Wolności.

CZ?STOCHOWA
25 stycznia, godz. 17, Urząd Miasta (ul. śląska 11/13).

GDA?SK
25 stycznia, godz. 16, Urząd Miasta (ul. Nowe Ogrody 8/12).

JASTRZ?BIE ZDRÓJ
25 stycznia, godz. 18, Urząd Miasta (al. Piłsudskiego 60).

KATOWICE
25 stycznia, godz. 16.30, Urząd Marszałkowski (ul. Ligonia 46).

KIELCE
25 stycznia, godz. 18, al. IX Wieków Kielc 3.

KOSZALIN
25 stycznia, godz. 18, pod ratuszem.

KRAKÓW
25 stycznia, godz. 18 pod Sukiennicami, przy głowie Mitoraja.

LUBI?CIN
28 stycznia, godz. 10, pod sklepem Interkram.

LUBLIN
26 stycznia, godz. 14, Urząd Wojewódzki (ul. Spokojna 4).

ŁÓDŹ
25 stycznia, godz, 18, Urząd Wojewódzki (ul. Piotrkowska 104).

OLSZTYN
25 stycznia, godz. 16, Urząd Miasta (pl. Jana Pawła II 1).

POZNA?
26 stycznia, godz. 17, pod Ratuszem (Stary Rynek).

RADOM
24 stycznia, godz. 16, Urząd Miejski (ul. Kili?skiego 30).

SŁUPSK
25 stycznia, godz. 16.30, Plac Zwycięstwa.

SOSNOWIEC
25 stycznia, godz. 18, Patelnia.

SZCZECIN
25 stycznia, godz. 18 (ul. Wały Chrobrego 4).

TARNÓW
25 stycznia, godz. 18, Urząd Wojewódzki (Aleja Solidarności 5).

TORU?
25 stycznia, godz. 17, pod pomnikiem Mikołaja Kopernika.

WARSZAWA
24 stycznia, godz. 16 pod Parlamentem EU w Warszawie (ul. Jasna 14/16).

WROCŁAW
24 stycznia, godz. 16, Urząd Wojewódzki (pl. Powsta?ców Warszawy 1).

ZAMOśĆ
25 stycznia, godz. 17, Rynek Główny.

ZIELONA GÓRA
25 stycznia, godz. 15.30, Rynek Główny (pod ratuszem).
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Nie potrafisz pisa? wstaw emotikon?
Użytkownik VIP

joman1Użytkownik

#29 | Dodany: 22 Styczeń 2012 23:43

Wupload też padł
Użytkownik VIP

cyber220Użytkownik

#30 | Dodany: 22 Styczeń 2012 23:48

Już dostałem kurwa nerwicy.Najpierw megaupload potem fileserve pewnie wyjebią nastepny i następny i zostanie tylko polski chomikuj i przeklej...Namawiam do szybkiego pobierania danych ja już pobrałem od wczoraj 12 filmów po 700mb i jadę do rana.Nic tylko zajebaćććć angry
Użytkownik VIP

saimon321Użytkownik

#31 | Dodany: 23 Styczeń 2012 00:00

Wupload działa, bo można jeszcze pobierać pliki.
Użytkownik VIP

Dragont17Użytkownik

#32 | Dodany: 23 Styczeń 2012 00:03

Pozdrawiam Piratów
Użytkownik VIP

ZDZISIU222Użytkownik

#35 | Dodany: 23 Styczeń 2012 00:14

Czego mówicie, że Fileserve nie działa? Przecież można dalej stamtąd pobierać pliki.
Btw. Uploaded.to niedostępne w USA. :/
Użytkownik VIP

cyber220Użytkownik

#36 | Dodany: 23 Styczeń 2012 00:17

http://uploaded.to/ odpala.
Użytkownik VIP

disharUżytkownik

#37 | Dodany: 23 Styczeń 2012 00:18

Masakra sie dzieje w sieci...
Intel core i7 860 3.39Ghz,16Gb ram,Radeon 5870
Użytkownik VIP

cyber220Użytkownik

#38 | Dodany: 23 Styczeń 2012 00:20

http://www.filesonic.pl/ sprawdź sobie serwer! Już po nim no chyba, że dostanie reinkarnacji...
Użytkownik VIP

germinUżytkownik

#39 | Dodany: 23 Styczeń 2012 00:24




To sk....sny jeba.., banda POtusk, nie dość że ludzi wkurwia w życiu realnym już się hu... żyje !!
A teraz nawet w wirtualnym nie dadzą żyć



STOP ACTA wyje,,. POtuska w kosmos, bo on nasz kraj doprowadzi do rujny w obu światach


PS.. Co się ku... dzieje z tym krajem od kiedy objął władzę jeb..,POtusk skó.. jeba..
Nawet w robocie już się nie chcę robić Jak się widzi, że na nic nie starcza !!


Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#40 | Dodany: 23 Styczeń 2012 00:25


Krzysztof Kononowicz to współczesny Nostradamus.

(...) i niczego nie będzie."

Miał wizję facet.
Użytkownik VIP

robertoscarveza13Użytkownik

#41 | Dodany: 23 Styczeń 2012 00:27

a huj w to wszystko
Użytkownik VIP

adamos564Użytkownik

#42 | Dodany: 23 Styczeń 2012 00:33

Zapraszam na stronę Torrentleech - rejestracja otwarta i pobierajcie puki można.
Użytkownik VIP

cyber220Użytkownik

#43 | Dodany: 23 Styczeń 2012 00:42

SORRY jakiś ciulik mi posłał tego linka na fejsie...Już go usunąłem.
Użytkownik VIP

Do_sieci_eDonkeyUżytkownik

#44 | Dodany: 23 Styczeń 2012 00:52

NIE URATUJECIE tego portalu w żadnym wypadku a mogliście,jak?????? W bardzo prosty sposób po prostu zasysać pliki i trzymać na wypadek takiej właśnie sytuacji i się stało jak widać pada hosting jeden po drugim.......
Zapraszam do sieci eDonkey każdego użytkownika tego portalu tam znajdziecie czego szukacie......
Gdyby choć każdy kto na tym portalu pomyslał,że taka sytuacja może się kiedyś zdarzyć a nie pomyślał.Moglibyście teraz zebrać się w grupę i stworzyć własne ftpy i udostepniać każdemu po podaniu loginu i hasła do waszego ftpa...
Pliki zbiera się latami a nie w ostatniej chwili mówię ogólnie...
Użytkownik VIP

SkrzypeeKUżytkownik