EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Petycja o odwołanie Rządu Donalda Tuska

Dodał: DrinkOrDie 26 Styczeń 2012 21:57

Użytkownik VIP

DrinkOrDieUżytkownik

#1 | Dodany: 26 Styczeń 2012 21:59

lol
Użytkownik VIP

hilkonUżytkownik

#2 | Dodany: 26 Styczeń 2012 22:04

cytat " Panie Tusk Polacy dziekują za motywacje do opuszczenia własnego kraju"


Jedzcie, Krzyżyk na drogę. Białoruś i Grecja, czekają na Was z otwartymi rękami :)
Użytkownik VIP

bagi07Użytkownik

#3 | Dodany: 26 Styczeń 2012 22:06

No i niech go odwołają. Zasłużył sobie, a tego ACTA sejm raczej itak nie zatwierdzi, bo tam też się buntują.
Użytkownik VIP

cziwo.74Użytkownik

#4 | Dodany: 26 Styczeń 2012 22:07

Cytat: amh91
ban

AMH, za co wyjeb.ć tę bandę ok
Użytkownik VIP

algadaffiUżytkownik

#5 | Dodany: 26 Styczeń 2012 22:10

linki
Użytkownik VIP

DrinkOrDieUżytkownik

#6 | Dodany: 26 Styczeń 2012 22:10

Na taczkę tego skurwiela i wywieźć z Sejmu na ulicę !

Podpisywać się pod petycją - już jest ponad 49 tysięcy głosów!
Użytkownik VIP

bagi07Użytkownik

#7 | Dodany: 26 Styczeń 2012 22:12

Nie na taczkę, tylko do wora i do jeziora.
Użytkownik VIP

leooUżytkownik

#8 | Dodany: 26 Styczeń 2012 22:20

tylko ze ta petycja nie jest w zaden sposob wiazaca.
Jak juz to mozna zebrac 500 tys podpisow i zwolac referendum w sprawie wczesniejszych wyborow parlamentarnych.
A to , to mozna traktowac jak ankiete.
Użytkownik VIP

germinUżytkownik

#9 | Dodany: 26 Styczeń 2012 22:22



DrinkOrDie,


Niby dużo, ale jeszcze bardzo mało, jak nie będzie max.., to trzeba będzie go ręcznie wyjebać .!

PS.. Jakby ta petycja coś dała, to bym jeszcze dopłacił, aby go więcej nie oglądać ..

Użytkownik VIP

SaipherUżytkownik

#10 | Dodany: 26 Styczeń 2012 22:25

Tacy wszyscy wygadani ...
A który powie kogo na jego miejsce ?
I kto ma rządzić ?
Poza tym oni i tak nie słuchają opinii publicznej, a więc tą pseudo petycję można se wsadzić.
Flynn Lives !
Użytkownik VIP

amh91VIP

#11 | Dodany: 26 Styczeń 2012 22:26

cziwo.74,
Za całokształt ;)
.

Audycje - DJ HIT - 18.05.2012 - Hot Hits

Gorąco Polecam ! - Zippyshare.com


.
Użytkownik VIP

DrinkOrDieUżytkownik

#12 | Dodany: 26 Styczeń 2012 22:28

Cytat: Saipher
Tacy wszyscy wygadani ...
A który powie kogo na jego miejsce ?
I kto ma rządzić ?
Poza tym oni i tak nie słuchają opinii publicznej, a więc tą pseudo petycję można se wsadzić.


Mnie tam posadźcie, Drinkordie na prezydenta - Tusków i inne kaczory zaraz bym wysłał na banicję taniec lol
Użytkownik VIP

LKR1Użytkownik

#13 | Dodany: 26 Styczeń 2012 22:35

Cytat: DrinkOrDie
KONIEC Z PO !

winked Zobaczymy przy nastepnych wyborach...
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości.."
Użytkownik VIP

SilvesterUżytkownik

#14 | Dodany: 26 Styczeń 2012 22:46

PO i Donald Tusk - Wróg Publiczny Nr. 1.
Użytkownik VIP

savio39VIP

#15 | Dodany: 26 Styczeń 2012 23:05

Dziękujemy Donaldzie, że doprowadziłeś kraj do nędzy.
UPLOAD WSTRZYMANY DO ODWO?ANiA.
WSZELKiE REUPLOADY i UPLOADY NiEMO?LiWE.
Użytkownik VIP

maaaniek2VIP

#16 | Dodany: 26 Styczeń 2012 23:09

Prośba do modów! Nie wywalajcie tego newsa, tematu! Piszę tak bo kilka poleciało a ten naprawdę jest ważny!! i jeszcze raz WAŻNY!
Użytkownik VIP

bagi07Użytkownik

#17 | Dodany: 26 Styczeń 2012 23:22

A co za frajerzy na niego głosowali?? Ja głosowałem na Ruch Palikota. Na Tuska głosowały naiwne dzieciuchy, które wierzą w św. Mikołaja i bajki (w tym słowa tego pajaca), a teraz mają za swoje, mają to, o co się prosiły.
Użytkownik VIP

m4rcin-3kUżytkownik

#18 | Dodany: 26 Styczeń 2012 23:37

Ogólnie to prezydent nie lepszy. Koleś jest zupełnie nieobecny, nie potrafi zająć żadnego stanowiska w żadnej sprawie, człowiek cie? jest ale go nie ma. W tym kraju to jakiś totalny absurd. Premier robi co chce bo i tak pewnie wy..doli do Parlamentu Europejskiego, a ten się nie odzywa bo by sobie chciał poprezydentować kolejną kadencje w ko?cu fajna robota. Pier..enie przy kawie za konkretną kasę.
Użytkownik VIP

maaaniek2VIP

#19 | Dodany: 26 Styczeń 2012 23:37

bagi07,
Ja nie głosuje od lat... na nikogo bo żadnemu ugrupowaniu nie ufałem i nie ufam..

Co za tym idzie, nie głosowalem tez na POjeba?ców ale nie można tych co na nich głosowali teraz winą obciążać za to co ten Tusk wyprawia!

Jestem przekonany że zdecydowana większośc co na nich głosowali teraz pluje sobie w brodę po prostu dali się omamić tym co zawsze przed wyborami się serwuje by zdobyc głosy, czyli obietnico-kłamstewkami.... i tyle.. Wina to ich nie jest..

Teraz my wszyscy powinniśmy stać po jednej stronie a nie się między soba kłócić! ten za PIS ten za inna partia i jeszcze inny obwinia wyborców za działania rządu...Nie tędy droga!!! Jesteśmy RAZEM WSZYSCY PRZECIW TEMU ZBRODNIARZOWI I KONIEC!!!

Nie ważne czy jesteśmy za jedna czy druga partia czy wolimy tych czy innych..

Ja szanuję Was Wszystkich za to że jesteśmy po jednej stronie ...i tak powinno byc...W jednosci siła a w podziałach zawsze słabość...
Użytkownik VIP

hulkkUżytkownik

#20 | Dodany: 26 Styczeń 2012 23:46

LKR1,
niestety to trochę potrwa specjalnie wprowadzili ACTA po wyborach
Użytkownik VIP

bagi07Użytkownik

#21 | Dodany: 26 Styczeń 2012 23:59

maaaniek2 Oczywiście, że jestem z wami, ale to częściowa wina tych, którzy na niego głosowali, bo wiedzieli, co ten kretyn robi z naszym krajem. Podatki podniósł przed wyborami, więc wiedzieli, że ten fałszywy rudy kutas nic dobrego dla kraju nie zrobi, a itak na niego zagłosowali. W skrócie: menda podniosła podatki, a wyborcy w ramach wdzięczności zagłosowali na tą mendę -chyba lubią podwyżki. Nie zdziwiłbym się, gdyby teraz podniósł podatek VAT do 24%.
Użytkownik VIP

maaaniek2VIP

#22 | Dodany: 27 Styczeń 2012 00:13

bagi07,
Więc oni (głosujacy na PO) mają, powinni miec więcej jeszcze żalu, zawodu do tych Platformersów co ich w ch..ja zrobili..
Oczywiście PO odpowiada przed całym narodem ale dubeltowo przed własnymi wyborcami... co dali im głosy a teraz im z pewnością przykro z tego powodu...

Nie ma co ich za to oper....ać.. cóz, albo ulegli obietnicom albo nie do ko?ca mieli przemyslane, to co robią, na kogo głosują..

Tak że miejmy nadzieję że ci ludzie wyciągną wnioski na przyszłość...to z pewnością.. ale teraz to najważniejszym jest by tego dziada zrucić ze stołka bo łajza tutaj w ko?cu do rozlewu krwi doprowadzi..w naszym kraju... dużo nie brakuje..

ale jemu to już widac zwisa... spierdoli do ciepełka gdzies w Unii i będzie się bawił za te łapówy co dostał od lobbystów za ACTA i...nie tylko
Użytkownik VIP

EbenexerUżytkownik

#23 | Dodany: 27 Styczeń 2012 00:22

bagi07 - ... przecież w 2010 zapowiadali, że mają dojść do 25... 23% jest stawką przejściową... fakt, że nawet Ty o tym zapomniałeś świadczy o nieźle wykonanej misji TVN i TVP. Swoją drogą, czy też tylko ja pamiętam jak Tusk tuż przed objęciem władzy grzmiał o likwidacji abonamentu RTV??!! Gdy tylko obsadził TVP swoimi ludźmi przestał o tym mówić... bo i TVP przestało mówić źle o Tusku...
Tak samo było z winietami jak w 2002 roku Tusk i PO organizowało strajki, bo opłaty za drogi wtedy były dla nich absurdem...

W Polsce są szanse na zmiany. Tylko najpierw Polacy muszą utracić pamięć złotej rybki, i zacząć kojarzyć fakty i zdarzenia w perspektywie czasowej przekraczającej 5 sekund wstecz :(.
Użytkownik VIP

StarbuckUżytkownik

#24 | Dodany: 27 Styczeń 2012 00:38

Klik :

"Tango Down!". Teraz Czesi

Cytat: bagi07
A co za frajerzy na niego głosowali?? Ja głosowałem na Ruch Palikota. Na Tuska głosowały naiwne dzieciuchy, które wierzą w św. Mikołaja i bajki (w tym słowa tego pajaca), a teraz mają za swoje, mają to, o co się prosiły.


Problemem jest to ze prawa wyborcze ma kazdy . I kazdy moze głosowac .
Nie odbierałbym nikomu prawa do głosowania (Jak tego chce chyba Korwin Mikke - któremu nie jestem przychylny) , ale wprowadziłbym prawo ze przed kazdymi wyborami , wyborca musiałby starac sie o pozwolenie na wzięcie udziału w wyborach . Mogło by to wyglądac tak ze kazdy kto chce oddac głos musi sie wykazac podstawową wiedzą polityczną np. ile jest posłów w sejmie , senacie (a są tacy co nie wiedzą i oni głosują ! ) , co to jest konwent seniorów , jakie obowiązki ma senat , ile trwa kadencja rządu , prezydenta .
To są podstawowe informacje (nie wszystkie) które wyborca powinien
spełniac + znajomosc programu wyborczego parti / posła na którego sie głosuje .
I tak powinno byc . A nie tak jak w tym filmiku (od 5 minuty 45 sekundy) :

http://www.youtube.com/watch?v=L0rZd7ZSXro

A tak ogólnie Tusk ma pozamiatane bo jutro (28) są kolejne protesty , tym razem kierowców . Więc jak nie hakerzy , to internauci , jak nie internauci to kierowcy . Internauci - głównie młodzi , kierowcy - starsi i starzy .
Juz wszyscy nastawieni przeciw PO i przeciw Tuskowi . Juz nawet dochodzi do ataków ludzi na siedziby PO .

Użytkownik VIP

ShaQ72Trial Uploader

#25 | Dodany: 27 Styczeń 2012 00:44

ja wcale nie głosowałem, bo nikt mi nie pasował ;)
Użytkownik VIP

bagi07Użytkownik

#26 | Dodany: 27 Styczeń 2012 01:13

ShaQ72 Mi Palikot pasował i na niego oddałem głos. On, jako jedyny widzi co w tym kraju jest nie tak. Zlikwidowałby te debilne ograniczenia prędkości do 50km/h, zalegalizowałby zioło, bimber itp. Za jego rządów Polakom żyłoby się lepiej.
Użytkownik VIP

ExeliteUżytkownik

#27 | Dodany: 27 Styczeń 2012 01:17

http://www.internetblackout.org/usa-nie-bedzie-ratyfikowac-acta,0.html
haha Polski rząd nadstawił d*py a Usa i wyr***ło
,,Nic nie jest prawdą, Wszystko jest dozwolone"
Użytkownik VIP

multisyncsbUżytkownik

#28 | Dodany: 27 Styczeń 2012 01:31

bagi07,

bagi07, powiedz ile masz lat? ja juz stary jestem :( 37 z okladem - wiele widzialam i z mojego dowswiadczenia powiem, ze poalikot to zagrywka PO i do tego jak wynika z jegio biografi, zwykly ubek - przejecie polmosu za pieniadze polmosu, ojciec to byl zwykly szmalcownik
http://kontrowersje.net/tresc/czy_marian_palikot_ojciec_janusza_byl_poszukiwany_przez_izraelskie_organizacje_scigajace_zbrod, glosujac na niego zrobiles z siebie idiota - niestety
Użytkownik VIP

kamciooUżytkownik

#29 | Dodany: 27 Styczeń 2012 01:52

Zaczyna się
http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Europejski-Trybunal-Sprawiedliwosci-ACTA-nielegalne,wid,14201642,wiadomosc.html
Użytkownik VIP

qaz10Użytkownik

#30 | Dodany: 27 Styczeń 2012 02:01

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Użytkownik VIP

illmarinenUżytkownik

#31 | Dodany: 27 Styczeń 2012 04:14

Cytat: Saipher
...Nastepny w kolejce jest kaczor, a ten to juz całkiem jest psychiczny i jest wstanie rozpocząć wojnę z rosją o braciszka.

No i fajnie, postrzelamy sie z ruskimi, będziesz mieć takie Call of Duty ale na żywo, zobaczysz że w realu jest fajniej...
Użytkownik VIP

wi3cznyUżytkownik

#32 | Dodany: 27 Styczeń 2012 05:49

podpisane ^^
Użytkownik VIP

hubcioxkUżytkownik

#33 | Dodany: 27 Styczeń 2012 07:45

A ja glosowalem na PIS uwarzam ze to jedyna partia ktora dbalaby o dobro Polski a nie wysprzedawala wszystko jak PO i wchodzila w uklady z Rosja....myslcie co chcecie ale smolensk to nie byl przypadek.... to fakt ze w mediach jest nagonka na niego a ludzie co widza w telewizji to swiete...oglupiaja spoleczenstwo wprowadza cenzure a wtedy juz beda przedstawiac informacje takie jakie beda chciali w TV, prasie i w necie....
Użytkownik VIP

GhostRaiderUżytkownik

#34 | Dodany: 27 Styczeń 2012 08:14

http://www.internetblackout.org/usa-nie-bedzie-ratyfikowac-acta,0.html


To sobie przeczytajcie.
Tragedia i kpina. I co teraz Tusku powie? Dali się wydymac bez mydła a przy okazji wydymali nas wszystkich. Banda idiotów!!!
Intel Core i7 4790K 4.80 GHz|Thermalright HR-02 - Macho 120 Rev. A
ASRock Z97 EXTREME6|G.Skill RipjawsX DDR3 4x4GB 2133MHz CL9
MSI GeForce GTX 1080 Gaming, 8GB GDDR5X
Be Quiet! Pure Power BQT L8-CM-630W|Samsung 2.5'' SSD 840 Evo 250GB
Seagate 1 TB Barracuda (64MB, SATA/600)
Lite-ON DVD+/-RW IHAS122-18 bulk black|Aerocool GT-R | Samsung 46" |Logitech Z906
Użytkownik VIP

maaaniek2VIP

#35 | Dodany: 27 Styczeń 2012 08:23

qaz10,
No tak jak pisałem wyżej w którymś z postów że USA chce trzymac za morde wszystkich, tez i u nas.. W przykładzie (linku) co podałes widac że interesuje ich także SEjm i to co jest tam w tej sprawie robione....

Będą ekstradycje do USA i na 10 do puchy....z afro-amerykanami wink
Użytkownik VIP

marekmajerUżytkownik

#36 | Dodany: 27 Styczeń 2012 09:34

bagi07 jesteś naiwny jak dzieciak PALIKOT to zwykły populista. Jedyna nadzieja dzisiaj jest w LEWICY !!!! Jako jedyni głosowali przeciw ACTA w europarlamencie.
Użytkownik VIP

SaipherUżytkownik

#37 | Dodany: 27 Styczeń 2012 10:11

Cytat: bagi07
Zlikwidowałby te debilne ograniczenia prędkości do 50km/h, zalegalizowałby zioło, bimber itp. Za jego rządów Polakom żyłoby się lepiej.

Ty masz dzieciaku nasrane w głowie.
Debilne ograniczenie do 50km? To mam nadzieje że jakiś pajac rozjedzie cię jadąc po mieście 100km.
Legalizacja zioła ... widać żeś szczyl.
Mnie to wali czy zalegalizują czy nie. Ale takie zagrywki jakie on robi sa po prostu śmieszne. Zamiast podejść do tematu poważnie on robi cyrk, jak w sumie z każdego tematu. On nie dorósł do tego żeby być w rządzie, i jak kolega parę postów wyżej, uważam go za marjonetkę.
Flynn Lives !
Użytkownik VIP

DrinkOrDieUżytkownik

#38 | Dodany: 27 Styczeń 2012 12:19

Cytat: Saipher
Ty masz dzieciaku nasrane w głowie.
Debilne ograniczenie do 50km? To mam nadzieje że jakiś pajac rozjedzie cię jadąc po mieście 100km.
Legalizacja zioła ... widać żeś szczyl.
Mnie to wali czy zalegalizują czy nie. Ale takie zagrywki jakie on robi sa po prostu śmieszne. Zamiast podejść do tematu poważnie on robi cyrk, jak w sumie z każdego tematu. On nie dorósł do tego żeby być w rządzie, i jak kolega parę postów wyżej, uważam go za marjonetkę.


Ja się tam bardziej boję tych którzy dorośli - bo jak widać to właśnie oni sprzedają Nasz kraj i robią z Nas niewolników ameryka?skich korporacji !
Użytkownik VIP

illmarinenUżytkownik

#39 | Dodany: 27 Styczeń 2012 13:43

Oto najnowszy sondaż polityczny: KLIK

Kolejny sondaż: KLIK
Użytkownik VIP

MaRCiNJaCKUżytkownik

#40 | Dodany: 27 Styczeń 2012 18:37

Tusk szykuje sobie już azyl w "bezpiecznej" ameryce,
dlatego tak im podciera dupe na każdym kroku, USA nie bedą ACTA ratyfikować daj boże,
a Donek jak zwykle się kompromituje, nic dziwnego że w UE tusk z tą polską bandą są wypraszani za drzwi, gdy chodzi o ważne uzgodnienia w UE nikt go poważnie nie traktuje
- oby opamiętali się Ci popierający tą bande szkodników!
Teraz już bede chodził na każde wybory

NAJNOWSZY SONDAŻ FAKTÓW TVN z dnia 27.01.12
PO - 33% spadek o 5% a to dopiero początek
- ta banda powinna zejśc ze sceny politycznej raz na zawsze
Użytkownik VIP

overbreakerUżytkownik

#41 | Dodany: 27 Styczeń 2012 22:12

Saipher,
Cytat: Saipher
Nastepny w kolejce jest kaczor

OD Premiera Jarosława Kaczy?skiego to ty sie kurwo odpierdol.Jebany wykształciuchu z miasta,to przez takich jak ty mamy teraz ten chlew a nie rząd.Tacy jak ty dają dupy thuskowi.
Użytkownik VIP

bagi07Użytkownik

#42 | Dodany: 27 Styczeń 2012 22:59

marekmajer Wiesz co to w ogóle znaczy lewica?? Co to znaczy mieć lewicowe poglądy?? Chyba nie wiesz, skoro tak piszesz. Lewica te przede wszystkim wysokie podatki, a tego chyba byś nie chciał? Jak na nasze zarobki podatki itak są za wysokie. Może gdyby oni rządzili tym krajem, to nie podpisaliby ACTA, ale za to podnieśliby podatki do 25%, jak nie lepiej.

Saipher Pewnie mieszkasz gdzieś w śródmieściu i nie wychodzisz z domu, albo nawet od kompa. Gdybyś wychodził z domu, to byś widział, jak wyglądają np. obrzeża miast. Dałoby radę bez problemu jeździć tam 100km/h. W centrach miast ograniczenie do 50km/h jest ok, ale problem polega na tym, że te ograniczenia dotyczą wszystkich terenów zabudowanych, w tym przedmieść, gdzie prawie nic i nikogo nie ma, czyli nie ma kogo przejechać. Po drugie, nie jestem szczyl. Jestem dorosły i nikt nie będzie mi mówił co mam jarać.
Użytkownik VIP

darolekUżytkownik

#43 | Dodany: 27 Styczeń 2012 23:11

Niezmiernie mnie raduje, kiedy codziennie obserwuję jak ryża świnia codziennie wbija sobie kolejny gwózdek do trumny politycznej. Należy mu się, bo cała jego "kariera" korzeniami tkwi w gównie zwanym "nocną zmianą" - kiedy to haniebnie zamordowano świeżą polska wolność.
GóWno czytasz - gówno wiesz !
Użytkownik VIP

DrinkOrDieUżytkownik

#44 | Dodany: 28 Styczeń 2012 10:55

Cytat: overbreaker
OD Premiera Jarosława Kaczy?skiego to ty sie kurwo odpierdol.Jebany wykształciuchu z miasta,to przez takich jak ty mamy teraz ten chlew a nie rząd.Tacy jak ty dają dupy thuskowi.


Tu nie chodzi o jakieś przekomarzanie się typu "PiS jest lepszy" - " Nieprawda bo PO" - tu chodzi o to że rząd który jest u władzy jest nie skuteczne a wręcz działa na szkodę obywateli swojego kraju !
Użytkownik VIP

maaaniek2VIP

#45 | Dodany: 28 Styczeń 2012 21:44

DrinkOrDie,
Dokładnie tak..

Ludziska zrozumcie taka prostą prawdę że każda partia przed wyborami składa obietnice...

Każde ugrupowanie co innego mówi przed i po wyborach gdy zostaną wybrani...

Gdyby było tak, że mówili by przed wyborami Wam prawdę, to nie mieli by szans na cokolwiek....

Kłócą się w TV w Sejmie, zrywają krawaty, krzyczą jeden przez drugiego a potem idą na drinka do baru w miejscu swojej pracy i się śmieją "jak dobrze nam wyszło przed kamerami"...

Na dowód tego spójrzcie w rządy od tzw. upadku komuny, a było ich trochę czy z któregokolwiek ugrupowania rządzącego, ludzie byli zadowoleni po wyborach do ko?ca kadencji? Nie ważne czy lewica czy prawica.. odpowiedź zawsze brzmi NIE!

W każdym jednym były afery, korupcje, i puste obietnice...

Ja wiem że ci co nie głosują, to w/g niektórych przyzwalają na to wszystko..ale ja nie głosuję od dawna bo dlaczego mam to robić jak widzę te zakłamane mordy i wiem, jestem przekonany że to pic na wode!!

Magia władzy, układów i kasy zmienia wszystkich po wyborach, choćby i naprawdę co niektórzy mieli czyste intencje przed wyborami... (nie przeczę że niektórzy mieli) to później o tym zapominają, maja w dupie obywateli i swoich wyborców,!!!

Niektórzy aż robią głupie miny w wywiadach, pycha, pewność siebie i zarozumialstwo wychodzi im na zewnątrz i nie panują nad tym, nie potrafią tego ukryć!

To już nie ci sami politycy proszący WAS przed wyborami o głosy!

To już zupełnie inne osoby...zmienione przez władzę, kase i układy na własną przyszłość... Wspaniałe przyjęcia co chwilę u innego bogacza, nabywanie nowych znajomości które na przyszłość się przydają w zamian za lobbing, łapówy itd...wycieczki po świecie itp... Więc nie miejcie do nich pretensji bo oni już nie pamiętają...

Wszyscy, bez wyjątku...


Co nie znaczy że ja osobiście będę bierny co do tego rządu, jest zbrodniczy wzgledem narodu i dlatego dołączyłem sie w petycjach o wcześniejsze rozwiązanie...

Ale tylko własnie dlatego, bo następcom również nie ufam, bez znaczenia kto to będzie..ale przynajmniej nie będzie tych zbrodniczych ustaw, o których to teraz mówimy... ACTA itd...

A tak, to jestem apolityczny od dawna . oni maja mnie gdzieś..wiem o tym, a ja wykładam na nich lachę i tyle....

Pozdrawiam Wszystkich z EXSite - maaaniek :)
Użytkownik VIP

leszek8182Użytkownik

#46 | Dodany: 29 Styczeń 2012 10:55

Widać gówniarze że nie żyliście za komuny!
Użytkownik VIP

maaaniek2VIP

#47 | Dodany: 29 Styczeń 2012 11:31

leszek8182,

Jesli chodzi o mnie, to już gówniarzem dawno nie jestem tzw "komunę" pamiętam i żyłem w niej... wieku ci pisać nie będę ale byś się zdziwił...

Piszesz o komunie a co jest teraz? Wolność słowa? Nie

Nie ma cenzury? Jest

Jest OK w kraju? Nie!

Ludzie mają mieszkania i pracę? Nie! jest zubożenie społecze?stwa straszne i bezdomność jaka tylko sanacja pamięta..

To jest efekt tych wszystkich rządów po 89 roku..
Wszystkich.. i lewicy i prawicy.. wszystkich co rządzili przez te lata...

Mieli bardzo dużo czasu by cos dobrego w tym kraju zrobić, co zrobili?

Aha, dopiero maja zrobić ci co teraz bedziesz, w następnych wyborach głosował tak? wink

...zrobią tyle co ich poprzednicy czyli nachapią si.ę i poustawiaja siebie i bliskich na cale życie, by nie musieli pracowac przez lata...to własnie zrobią...

świnie się tylko przy korycie zmieniają..przecież każdemu sie należy coś uszczknąć nie?

Ja ci teraz napiszę w takim razie:
"widać żeś euroentuzjasta, ślepy i głuchy na wszystko co się dzieje wokół za wyjątkiem tego co ci serwują z mediów czyli tym co władza chce byś oglądał i słuchał"...

Tacy własnie zawsze będą głosować bo byli naiwni, są naiwni będą naiwni - jak małe dzieci..

Dają se wciskac kit a potem krzyczą że zostali oszukani..wybierają nowych i....znowu dają se wciskac kit request i tak na okrągło... wybór, nadzieja..zawód...wybór..nadzieja ..zawód..

hahaha wink Przy całym tym tragizmie to już śmieszne jest...no ale takich ludzi politole i dorobkiewicze z wszystkich parti potrzebują... by ich wybierano po czym olewaja wyborcow wink

Ile razy musisz się przewrócić by sie nauczyć??? niczym ślepy prowadzący głuchego...
Użytkownik VIP

LeeLooTGość

#48 | Dodany: 29 Styczeń 2012 12:07

Komuna to bylo wiezienie i smuta, teraz jest wszystko jak na zachodzie, bieda i bogactwo mieszka obok siebie, tak jak w NY drapacze i slumsy z tektury.
Użytkownik VIP

maaaniek2VIP

#49 | Dodany: 29 Styczeń 2012 12:26

LeeLooT,
dokładnie... przepaść podziału społecze?stwa jest ogromna...z wielka przewagą tej biednej strony...

są tacy co mogą se tyłki kasa wycierać i tacy co nie maja na kanapkę dla dziecka do szkoły...

No ale przeciez jesteśmy w Unii! w Europie! Mamy wspaniałych sojuszników! którym z chęcia pomagamy wydając miliardy lekka ręka na to..sami..bez przymusu..

To jest najważniejsze dla rządu...rządów... a nie babcia co tyrała całe życie a teraz na leki nie ma...ona niech zdycha bo tylko trzeba jej emeryturę płacić.. :/
Użytkownik VIP

SaipherUżytkownik

#50 | Dodany: 30 Styczeń 2012 11:11

Cytat: overbreaker
OD Premiera Jarosława Kaczy?skiego to ty sie kurwo odpierdol.Jebany wykształciuchu z miasta,to przez takich jak ty mamy teraz ten chlew a nie rząd.Tacy jak ty dają dupy thuskowi.


Ty się lecz pajacu. Przykro mi, ale mam tylko zawodowe i do wykrztałciucha mi daleko,i je*ie w fabryce za grosze jak wiekszość ludzi w polsce. A kaczka jest chory na głowę, powinien się leczyć psychiatrycznie. Tak samo jak ty. Idź daj dupy rydzykowi i kaczce, bo widzę żeś z ich plemienia .


Cytat: bagi07
Pewnie mieszkasz gdzieś w śródmieściu i nie wychodzisz z domu, albo nawet od kompa. Gdybyś wychodził z domu, to byś widział, jak wyglądają np. obrzeża miast. Dałoby radę bez problemu jeździć tam 100km/h. W centrach miast ograniczenie do 50km/h jest ok, ale problem polega na tym, że te ograniczenia dotyczą wszystkich terenów zabudowanych



I bardzo dobrze że dotyczą wszystkich rejonów zabudowanych! Prawko mam przeszło 10lat i tyle wypadków widziałem przez te lata w polsce i nie tylko że dziwię się że prawka nie odbierają za przekraczanie prędkości.
W rzyciu nie dostałem mandatu za przekraczanie prędkości, jeżdże 50 km - 60 km tam gdzie trzeba
i jakoś więcej nie trzeba żeby sie dotać gdzie sie chce.
Ale jak się chce szaleć to zapraszam na jakieś tory do jazdy a nie zabijać ludzi na ulicach.
Mieszkam w stosunkowo małym mieście, zapraszam , mapa google ==> Tychy.
I w okół miasta na ulicach da się depnąć.
Flynn Lives !

Informacje