EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Hostmat.eu - hosting obrazków / okładek / screenów stworzony z myślą o EXSite

Dodał: GHunter 11 Luty 2012 20:53


Hostmat.eu - hosting obrazków / okładek / screenów stworzony z myślą o EXSite

Hostmat.eu - hosting obrazków / okładek / screenów stworzony z myślą o EXSite

Nie tak całkiem dawno powstał hosting zdjęć, którego głównym celem było utrzymywanie obrazków na EXSite.pl.
Być może jest to jakaś alternatywa, biorąc pod uwagę choćby ban otofotki.pl i paru innych, większych hostingów.

Podstawowe informacje:
- max rozmiar pliku 10mb
- możliwość tworzenia skróconego linku do zdjęcia
- możliwość usuwania wrzuconego zdjęcia [generowany link do kasacji]
- miniatury, skalowanie
- hotlink aktywny [czyli okładki działają]

I tak dalej...

Zapraszamy do testowania / mordowania serwera - skoro autor chciał, to ma lol

->> By przejść do hostingu, kliknij tutaj <<-

Użytkowanie Hostmat.eu nie jest obowiązkowe. Jednocześnie administracja informuje, iż nie ma wiele wspólnego z danym hostingiem, poza znajomością z autorem przedsięwzięcia [żeby nie było, że swoje reklamujemy, olaboga].

Jednocześnie autor uroczyście oświadczył, iż wrzuconych obrazków na wielkie, czarne penisy podmieniać ni teraz, ni w przyszłości nie zamierza.

Z pozdrowieniami, Administracja & Moderatorzy.

Użytkownik VIP

MarrakechVIP

#1 | Dodany: 11 Luty 2012 20:54

czarne penisy
wassat
Użytkownik VIP

QbaQbaPLUżytkownik

#2 | Dodany: 11 Luty 2012 20:56

love
Użytkownik VIP

UtakataVIP Uploader

#3 | Dodany: 11 Luty 2012 20:59

GHunter masz jakieś dojścia do tej strony ?
Zależało by Mi aby był flash upload czyli zaznaczam kilka obrazków naraz i się wrzuca :) ok
Użytkownik VIP

MaNieK_13Użytkownik

#4 | Dodany: 11 Luty 2012 21:01

Jest możliwość dodania wielu obrazków naraz, kliknij taki "+" :)
Użytkownik VIP

FeeVeeRUżytkownik

#5 | Dodany: 11 Luty 2012 21:01

ok
Nie robie reuploadów!
Użytkownik VIP

SkyRunUżytkownik

#6 | Dodany: 11 Luty 2012 21:01

Marrakech,
Ładny masz avatar. lol
Się zobaczy czy nie padnie ok
Użytkownik VIP

GHunter Użytkownik

#7 | Dodany: 11 Luty 2012 21:01

Utakata, się nie martw, założyciel pewnie wątek monitoruje. Ja tyle wiem, że host działa :D
Użytkownik VIP

UtakataVIP Uploader

#8 | Dodany: 11 Luty 2012 21:03

GHunter ,
Ok miejmy nadzieje , że w najbliższej przyszłości uda Mu się dodać to :D
Użytkownik VIP

MaNieK_13Użytkownik

#10 | Dodany: 11 Luty 2012 21:20

No chyba ni ma :D
Użytkownik VIP

mat_marVIP

#11 | Dodany: 11 Luty 2012 22:02

ok
NAJWI?KSZY ZBI?R FILM?W FULL DVD | HD

<<KLIK>>


Użytkownik VIP

moorientesUżytkownik

#12 | Dodany: 11 Luty 2012 22:23

Przed chwilą wrzuciłem i przetestowałem plik/film/fotke/hosting na kilkaset for z użyciem "czarnego penisa" (Pozdro dla GHunter) o dziwo.. żadna strona/forum nie zablokowało tego hosta z ko?cówką .eu . Ale jeśli jest nowy.... to sie zobaczy. jak na głównej są obrazki losowe .,. to wylosują "czarne penisy" też ciekawe lol
Użytkownik VIP

LKR1Użytkownik

#13 | Dodany: 12 Luty 2012 07:57

Widzę ,że ktoś skorzystał z mojej propozycji i b.d.b poza właścicielem nikt tych zdjęć nie wykasuje wink
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości.."
Użytkownik VIP

MaNieK_13Użytkownik

#14 | Dodany: 12 Luty 2012 08:23

Widziałem już te wrzucone "czarne penisy" - i nie usuwam nic :)

Chce zacząć prace nad systemem kont
Użytkownik VIP

LKR1Użytkownik

#15 | Dodany: 12 Luty 2012 10:02

Mała uwaga winked limit 10 MB to za dużo jak na hosting o wiele za dużo fellow pzdr
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości.."
Użytkownik VIP

MaNieK_13Użytkownik

#16 | Dodany: 12 Luty 2012 10:56

Zawsze można dać 5mb :)
Użytkownik VIP

maaaniek2VIP

#17 | Dodany: 12 Luty 2012 11:34

MaNieK_13,
Hosting ma byc dostosowany pod EXSite? To dać limit dopuszczalny jaki obowiązuje czyli 350kb i tyle.. Raz że więcej nie trzeba na okładki a dwa że zaoszczędziło by to warnów osobom co świadomie lub nie, często przekraczają wagę obrazków wink i sprawa załatwiona...
Użytkownik VIP

StarbuckUżytkownik

#18 | Dodany: 13 Luty 2012 00:26

A to ktoś czytał ? :

http://hostmat.eu/tos.php

To ja podziękuje za taki hosting .

Użytkownik VIP

MaNieK_13Użytkownik

#19 | Dodany: 13 Luty 2012 08:36

Starbuck - spokojnie, chyba jakiś regulamin musiał być naskrobany?

Każdy hosting obrazków ma taki regulamin, a Ty się czepiasz człowieku.. Czym się tak przejmujesz...
Użytkownik VIP

kokoszekUżytkownik

#20 | Dodany: 15 Luty 2012 21:55

A nie lepiej wrzucać swoje obrazki do jakiejś chmury np dropboxa i po problemie z wygasaniem zdjęć.
Użytkownik VIP

maaaniek2VIP

#21 | Dodany: 17 Luty 2012 09:51

kokoszek,
Co Ty w ogóle piszesz ? :( Wiesz co to są hostingi fotek i jakie dają możliwości, których to np dropbox czy coś innego nie umożliwia? ..chyba nie bardzo wiesz...
Użytkownik VIP

MaNieK_13Użytkownik

#22 | Dodany: 17 Luty 2012 20:48

Lepiej Pany powiedzcie , jak się podoba Wam nowy styl? :)
Użytkownik VIP

MaNieK_13Użytkownik

#23 | Dodany: 22 Luty 2012 18:48

Nic się nie zesrało, tylko podpinany jest przez kolejne 48h drugi serwer, jeden będzie na samą stronę, a drugi na same obrazki, myślę że to dobre rozwiązanie.

Przerwy typu 503 są widoczne właśnie przez wdrażanie i poprawienie skryptu, do podpięcia serwerów :)
Użytkownik VIP

MaNieK_13Użytkownik

#24 | Dodany: 23 Luty 2012 09:02

Przeniesione, jakby co nie grało to pisać mi na PW, albo na bok@hostmat.eu
Użytkownik VIP

oldwinerUżytkownik

#25 | Dodany: 26 Luty 2012 09:59

Ja i tak zostanę na photobucket.com od paru lat korzystam. Każdy może zrobić swoje konto obrazki nigdy nie są usuwane więc nie można narzekać.
Użytkownik VIP

MaNieK_13Użytkownik

#26 | Dodany: 26 Luty 2012 20:14

Każdy wybierze to co woli, jak wykonałem myślę swoją robotę dla exsite.pl i również obrazków nie mam zamiaru kasować. Dysk jest na tyle duży że pomieści ich trochę a w razie czego można podpiąć drugi serwer
Użytkownik VIP

maciunio121Trial Uploader

#27 | Dodany: 3 Marzec 2012 18:59

Przez spory okres dodawałem na ten hosting. Moja opinia jest pozytywna, ale nie podoba mi się to, że macie problemy z serwerami-na kilku stronach usuneli mi newsy z powodu padnięcia okładek, które właśnie wrzuciłem na hostmat ;)
Użytkownik VIP

MaNieK_13Użytkownik

#28 | Dodany: 7 Marzec 2012 15:55

maciunio121,

To było spowodowane podpinaniem 2 serwera, aby strona była na oddzielnym serwerze, a obrazki na oddzielnym.

Teraz już mogę ze swojej strony obiecać bezawaryjną pracę :)
Użytkownik VIP

MaNieK_13Użytkownik

#29 | Dodany: 9 Marzec 2012 12:07

cirus,

Tak, już myślałem o tym. Myślę o tym aby stworzyć przyjazny, i przejrzysty panel użytkownika, z możliwością tworzenia własnych galerii zdjęć.
Użytkownik VIP

Misiu69Super Uploader

#30 | Dodany: 11 Marzec 2012 17:54

Można wiedziec co jest grane? Zaufałem hostingowi, a nagle wszystkie moje obrazki nie działają, cała wstawka wygląda jak z przed roku...
Użytkownik VIP

SceneHunterUżytkownik

#31 | Dodany: 11 Marzec 2012 18:28

Misiu69, ja mam nadzieję, że to tylko awaria.
Użytkownik VIP

MaNieK_13Użytkownik

#32 | Dodany: 11 Marzec 2012 20:31

Naprawione :)

Po restarcie serwera, nie wstał drugi serwer, gdzie są obrazki, ale go podniosłem ręcznie :)

Dzięki chłopaki za zaufanie :)
Użytkownik VIP

MaNieK_13Użytkownik

#33 | Dodany: 12 Marzec 2012 20:13

Mamy małą rocznicę :)

Pierwszy 1TB transferu przekroczony przez hostmat.eu :)

DZI?KOWAĆ
Użytkownik VIP

maaaniek2VIP

#34 | Dodany: 14 Kwiecień 2012 17:29

Cos padł ten host... tzn. część okładek dzisiaj off.. Jak to ma być usuwanie tak jak na innych hostach to nie widzę sensu by oferować na EXSite swoje usługi... bo niby co tu ma być? legal?
Użytkownik VIP

maciunio121Trial Uploader

#35 | Dodany: 14 Kwiecień 2012 18:57

Chyba lepiej zostać przy ifotos, zbyt często problemy tam macie. Dla uploaderów właśnie liczy się dodawanie bez awarii, a nie dość, że nie można było dodawać przez jakiś okres to okładki padły. Jeśli chcesz mieć dobrą opinie to wystrzegaj się jakichkolwiek awarii, a jeśli już szybciutko je naprawiaj :)

Pozdro
Użytkownik VIP

MaNieK_13Użytkownik

#36 | Dodany: 16 Kwiecień 2012 21:29

Słucham kiedy coś padło, a jeśli coś padło , to czy człowiek jest 24/7 przy kompie? Nie wydaje mi się . Czemu nie piszecie na PW i nie powiadomicie?

Maniek - a czy coś do cholery zostało usunięte? Weźcie ludzie zanim coś ocenicie, dajcie sobie trochę czasu na wstrzymanie...

Jakoś kolega miffetka zauważył pewien błąd ZGŁOSIŁ GO PRZEZ PW , i został on naprawiony, za co mu dziękuje. I od czego jest zakładka kontakt na stronie? Od tego żeby chyba o czymś powiadomić też prawda? Ale po co, lepiej napisać komentarz ściśle negujący coś, nad czym człowiek się napracował.

EDIT : 19.04

I nie dziwi mnie teraz brak odpowiedzi, bo narzucać błota jest łatwo, wiem, ale pochwalić coś jest trudniej. Pozostawiam to Wam . Pozdrowionka
Użytkownik VIP

maaaniek2VIP

#37 | Dodany: 22 Kwiecień 2012 10:52

MaNieK_13,
Nie ma co się spinać :) Okładki zniknęły mi kilka dni temu w jednej chwili i to dość sporo, wraz z komunikatem. Zniknęły na jakiś czas a teraz jest wszystko OK :) Jesli chodzi o mnie to nadal wrzucam do Ciebie, przynajmniej w częsci. Podoba mi się opcja zmiany rozmiaru z innych na odpowiedni na EX smile Mam nadzieję że Twój host się rozwinie i z czasem nie będą już występować problemy, czego szczerze Tobie i nam wszystkim życzę smile

Ode mnie Dzięki i Pozdro :)
Użytkownik VIP

MaNieK_13Użytkownik

#38 | Dodany: 22 Kwiecień 2012 18:08

Wiadomo że problemy w każdy jednym serwisie czasami występują, i takie będą się zdarzać, a to czy się rozwinie nie zależy tylko ode mnie, ale też od Was, jednakże dziękuje za zaufanie, mam nadzieję że nie zawiodę. Jak jakiś błąd się pojawi, zgłaszać na PW

Informacje