EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Forum EXSite

Dodał: Sebuninho 12 Luty 2012 10:48


Od dłuższego czasu wielu użytkowników pisze do nas w sprawie stworzenia forum, w związku z czym postanowiliśmy "ruszyć" ten temat.

Wydaje się, że najlepszym miejscem na umieszczenie forum jest strona główna serwisu (to miejsce - http://i42.tinypic.com/qr1con.jpg). Kliknięcie w jakąkolwiek kategorię w lewym menu skutkowałoby przejściem do podstron wyglądających identycznie jak to jest obecnie. Zmieniłaby się jedynie strona główna, na której w miejscu newsów umieszczone zostałoby forum. Czy taki pomysł się Wam podoba?

Pozdrawiam

Użytkownik VIP

QbaQbaPLUżytkownik

#1 | Dodany: 12 Luty 2012 10:51

Podoba!

Dodatkowo, w zwiazku z tym iz pedla straszna ilosc plikow na roznych serwerach, mozna zalozyc to samo, w takiej samej formie, ale nazywalo by sie "Koncert Życze?".
kazdy kto cos potrzebuje, bedzie mogl zamiescic prosbe, ktora zrealizuje jakis uploader.
Użytkownik VIP

wiking44Użytkownik

#2 | Dodany: 12 Luty 2012 10:52

Mi osobiście się to nie podoba, wole oglądać newsy ...
Za forum jestem lecz kategoria forum mogla by być w lewym menu nie na głównej stronie ...
Użytkownik VIP

sokol0073Użytkownik

#3 | Dodany: 12 Luty 2012 10:52

ok

Jestem na tak
Użytkownik VIP

koksik117Użytkownik

#4 | Dodany: 12 Luty 2012 10:53

przejscie na forum z lewej strony, nie na głównej, klimat exsite powinien pozostać taki jaki jest ;)
Użytkownik VIP

losstloverUżytkownik

#5 | Dodany: 12 Luty 2012 10:55

ja również jestem na tak Jestem tu niemal od początku forum będzie świetnym pomysłem
Użytkownik VIP

QbaQbaPLUżytkownik

#7 | Dodany: 12 Luty 2012 11:04

first_person,
To raczej za malo na tak duza strone.
Użytkownik VIP

LKR1Użytkownik

#8 | Dodany: 12 Luty 2012 11:04

Zdecydowanie lepiej będzie pasować po lewej stronie smile
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości.."
Użytkownik VIP

dj_wilkuUżytkownik

#9 | Dodany: 12 Luty 2012 11:05

Forum jest dobrym pomysłem, ale nie na głównej
Użytkownik VIP

KovalikUżytkownik

#10 | Dodany: 12 Luty 2012 11:08

Forum jak najbardziej OK.
Wygląd też może być, ale niech otwiera się w osobnej zakładce :)
Poza tym jestem za pomysłem "Koncert Życze?" - to faktycznie może być duże ułatwienie ponieważ często coś znajduję na exsite ale już z serwerów zostało usunięte (zwłaszcza stare filmy) no i nie ma skąd pobrać. Pisałem nieraz do tych co to zamieszczali, ale nikt nie zamieścił ponownie, ani nie odpisał. Także "Koncert Życze?" powinien powstać nawet pomimo forum :D
Użytkownik VIP

QbaQbaPLUżytkownik

#11 | Dodany: 12 Luty 2012 11:15

dj_wilku,
Ja tam bardziej wole "Koncert Życze?"

Tylko, ze taki "Koncert Życze?" musial by byc z ograniczeniami. jeden user jedna zyczenie dziennie, ale wczesniej sprawdzajac, czy juz ktos tego sobie nie zyczyl, gdyz w szybkim tempie zrobi sie syf. Jakos to trzeba zorganizaowac, zeby byla fajnie, milo i transparentnie.
Użytkownik VIP

SebuninhoUżytkownik

#12 | Dodany: 12 Luty 2012 11:28

Powiem tak - jeśli forum ma powstać to powstanie w miejscu, które wskazałem na wstępie i to jest bezdyskusyjne, bo ma też swój ukryty cel, o którym nie chcę teraz pisać. Chciałbym abyście się tutaj jasno opowiedzieli za lub przeciw umieszczeniu forum w tym miejscu.

PS. obecna strona główna, w tej konfiguracji, znajdowałaby się w lewym menu, po kliknięciu w "NOWOśCI".
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#13 | Dodany: 12 Luty 2012 11:31

Forum to dobry pomysł. Chociaż wiadomo, dodatkowa praca dla moderacji. Administracja powinna jeszcze rozważyć by pod newsami była opcja raportowania. Mam na mysli wstawki które wiszą niepotrzebnie a linki dawno offline. By była opcja raportowania ze linki padly. Po co to ma wisiec na stronie
Użytkownik VIP

papas34Użytkownik

#14 | Dodany: 12 Luty 2012 11:33

Dobrze by było żeby news został jak jest A Forum było w menu głównym jak wszędzie.Jak ma być na stronie głównej to ja jestem przeciw.Niech zostanie po staremu.Dla mnie forum by się przydało ale jak nie ma to też nie będę płakał.Kiedyś było forum i admin zamknął a teraz kombinuje.
Użytkownik VIP

wcfnUżytkownik

#15 | Dodany: 12 Luty 2012 11:36

Sebuninho czyżby chodziło o ACTA?

a co do pytania to TAK. love
<><><><><><><><><><><>
Jestem bo jestem. ..........
Użytkownik VIP

QbaQbaPLUżytkownik

#16 | Dodany: 12 Luty 2012 11:39

Sebuninho,
a na "Koncert Życze?" jest szansa???
Użytkownik VIP

maaaniek2VIP

#17 | Dodany: 12 Luty 2012 11:49

first_person,
Podpisuje się rękami i nogami pod tym!! Jak najbardziej taki przycisk by się przydał.. Wiele ze wstawek ostatnio przecież u wszystkich co wrzucali na FSN/FS jest padniętych... Żeby je ożywić trzeba się dokopywać a i tak mozna co najwyżej linki podmienić na "żywe" na innych hostingach.. lecz wstawka jest i tak daleko ..daleko zakopana..

Usunięcie + zgłoszenie+ powiadomienie uploadera o takiej martwej wstawce, co dodatkowo sygnalizuje że taki tytuł jest potrzebny komuś do pobrania, daje możliwość reuploadu i wrzucenia od nowa... a nie zakopanego pod stosem często wielu miesięcy czy lat nawet newsa...z często offline okładką i wygląda to jak grób na cmętarzu po zimie no Takie moje zdanie, tym bardziej po ostatnim krachu hostingów.

Ludzie nie tylko pobierają nowości a także starsze tytuły, często ich szukają, pytają się na PW czy pod newsami...warto im to ułatwić. Więcej porządku, więcej estetyki i przede wszystkim, w krótkim czasie strona EXSite wyróżniająca się największa ilością linków online! . a przecież o to też chodzi wszystkim smile

Co do forum, jak najbardziej TAK.
Użytkownik VIP

maciunio121Trial Uploader

#18 | Dodany: 12 Luty 2012 13:45

Forum dobry pomysł, ale nie na głównej ! Jeśli będziecie dalej tak kombinować zniszczycie tą stronę ... Bo próbujecie dogodzić tylko userom. Zły pomysł z forum na głównej. Osobna strona z forum-ok.
Użytkownik VIP

maaaniek2VIP

#19 | Dodany: 12 Luty 2012 14:05

Cytat: maciunio121
Bo próbujecie dogodzić tylko userom

....i osobom wrzucającym często po bokach strony czyli..w polecanych..ale to tak na marginesie..

Forum jak najbardziej tak ale .. nie pochopnie ...
Użytkownik VIP

tad123Użytkownik

#20 | Dodany: 12 Luty 2012 14:44

Zostawcie stronę główną tak jak jest
Użytkownik VIP

VIVO9002VIP

#21 | Dodany: 12 Luty 2012 15:45

Tylko nie forum na głównej
Chciałem zmienić świat. Doszedłem jed­nak do wnios­ku, że mogę je­dynie zmienić siebie.
Użytkownik VIP

UtakataVIP Uploader

#22 | Dodany: 12 Luty 2012 16:04

Forum jest bardzo potrzebne , nie tylko byśmy rozwiązywali tam problemy ale można się komunikować z innymi userami strony
Jak najbardziej za !
Użytkownik VIP

SebaSTIVIP Uploader

#23 | Dodany: 12 Luty 2012 19:11

Jak dla mnie lepiej zajac sie usuwaniem starych newsów, bo 80% ich już jest dawno nieaktywna przez padajace serwery...Forum to tylko bedzie syf warezowy jaki jest na zagranicznych forach...
Użytkownik VIP

moorientesUżytkownik

#24 | Dodany: 12 Luty 2012 19:35

SebaSTI,

Latwo obliczyc .. newsow 300tys . w tygodniu 3tys dodanych (najmniej w historii) odliczajac ostatnie 3 tygodnie .. wychodzi jakies 97% . ale moge sie myslic... a co do forum to zatrudnic trzeba bedzie kupe moderatorow ktorzy beda sprawdzac co chwlie przewaznie uzytkownikow jak beda co chwile pisac .. jak ten mu sie nie podoba . GHunter mnie banuje dlaczego. SebaSTI ma vipa a ja nie .. dlatego uzytkownicy mecza administratora zeby zrobil forum dla nich :D
Użytkownik VIP

maciunio121Trial Uploader

#25 | Dodany: 12 Luty 2012 20:20

Cytat: Cytat: maaaniek2
Forum jak najbardziej tak ale .. nie pochopnie ...


Jeśli chodzi o same forum jestem za, ale nie na głównej ...
Użytkownik VIP

KocembaUżytkownik

#26 | Dodany: 12 Luty 2012 21:13

Forum w zakładce, nie na głównej.
Raportowanie czy inna forma zgłaszania padniętych linków
jak najbardziej wskazana.
Użytkownik VIP

kokosevUżytkownik

#27 | Dodany: 12 Luty 2012 23:37

moim zdaniem jest dobrze tak jak jest ale "koncert zyczen " bylby milym dodatkiem bo czesto zdarza sie ze starsze wstawki sa offline i zadko kiedy ktos odpowiada na prosby o reupload
Użytkownik VIP

marqueriteUżytkownik

#28 | Dodany: 13 Luty 2012 01:28

Nie chciałabym aby EXSITE jakkolwiek się zmieniło, ale jeżeli mają być jakieś zmiany to niech będzie, od bidy, obecna strona główna pod nowościami z lewej strony menu,a na głównej forum, jakoś się przyzwyczaję, mam tylko nadzieję ,że ta zmiana nie wyjdzie na gorsze,koncert życze? super pomysł love
Użytkownik VIP

Download KillerUploader

#29 | Dodany: 13 Luty 2012 11:48

Znowu wałkujecie temat forum?
* NIE dla zajęcie str. głównej przez forum
* TAK dla zakładki forum
* NIE dla powielająych się działów z innych warezów (peby, sreby i inne)
* TAK dla raportowania padniętych linków
* NIE dla "Koncertu życze?"

Ogólnie jestem lekko przeciw powstaniu forum, bo zaleje je fala SPAMU.

3 x NIE
Dziękuję, dobranoc.
Spragniony anime, mangi i info z Japonii? Klikaj:
Projekt K7 M&A


Moje dotychczasowe publikacje na EXSite
http://exsite.pl/user/Download+Killer/news
Użytkownik VIP

Ridd1cK_83Użytkownik

#30 | Dodany: 13 Luty 2012 16:06

Ja już dawno zrezygnowałem z for bo są bardzo zaśmiecone, na stronce jest wszystko ładnie i pięknie. Forum tak ale jako dodatek do strony, jak ktoś będzie sobie chciał pogadać.

POZDRO
Użytkownik VIP

FeeVeeRUżytkownik

#31 | Dodany: 13 Luty 2012 19:45

Forum może powstać bo byłoby miejsce, w którym użytkownicy pogadali by sobie o różnych sprawach/problemach ale powinno to powstać w osobnym miejscu (przejście na forum z lewej strony) w MENU GŁÓWNE dodać zakładkę "FORUM"
lecz nie na stronie głównej - na stronie głównej bardziej pasują newsy i po prostu jest ładny wygląd ok

Także jestem za utworzeniem forum natomiast jestem PRZECIW za jego utworzeniem na głównej
Nie robie reuploadów!
Użytkownik VIP

Preliminary Monty16kUżytkownik

#32 | Dodany: 13 Luty 2012 19:46

E.. A po co forum? Źle jest tak jak teraz?
Użytkownik VIP

maciunio121Trial Uploader

#33 | Dodany: 14 Luty 2012 10:21

Cytat: Cytat: Preliminary Monty16k
E.. A po co forum? Źle jest tak jak teraz?
Tak jest źle, bo jak zauważyłeś w dziale "Informacje" zbaczamy z tematu by normalnie porozmawiać :-)
Użytkownik VIP

MaRCiNJaCKUżytkownik

#34 | Dodany: 14 Luty 2012 14:30

Zgadzam się całkowicie z FeeVeeR
Użytkownik VIP

GrubSonVIP

#35 | Dodany: 15 Luty 2012 01:59

..forum? owszem... oddzielnie w Kategoriach [FORUM] kto będzie chętny, wejdzie, tylko nie na stronie głównej, żadnego tam forum, żadnych postów, ten layout exsite to bezcen z tym rozmieszczeniem newsów winked nie niszczyć go, tak jak loga... wink lol
Użytkownik VIP

apoUżytkownik

#36 | Dodany: 15 Luty 2012 16:18

Juz Ockham mowił ...."Nie należy mnożyć bytów ponad potrzebę"
jak chcecie sobie o czyms pogadac - to spokojnie powinien Wam bardziej podkreslam bardziej wystarczyć - rozbudowany shoutbox! :D
Użytkownik VIP

QbaQbaPLUżytkownik

#37 | Dodany: 16 Luty 2012 18:44

Ja tam "Koncert Życze?" widziałem już na zagranicznych stronach i tylko z powodu tego, ze miliony plikow poszly do pichu.
Użytkownik VIP

losstloverUżytkownik

#38 | Dodany: 18 Luty 2012 22:08

Mam prośbę Można by umieścić w portalu dział: "Kino Europejskie"? Jest tyle świetnych filmów rodem z Europy(Hiszpania Włochy Skandynawia Bałkany) Może gdyby powstał osobny dział dla takich filmów jak: "Grbavica" "Nie bój się mnie" czy "Cela 211" byłyby dostępniejsze a w portalu zapanowałby większy porządek Skoro powstał całkiem osobny dział z filmami azjatyckimi, których wartość jest powiedzmy dyskusyjna, dlaczego nie uczynić podobnego działu dla Europy? Proszę o przychylenie się do mojej prośby.
Użytkownik VIP

NonSceneVIP

#39 | Dodany: 18 Luty 2012 22:24

Dla mnie jest dobrze jak jest, lepiej poprawic to co mamy czyli szukajke, troche szate zmienic graficzna itd. forum to raczej nie pasuje do zycia EXSite, nie bylo i raczej nie przejdzie...jedynie co mozna by zrobic, to nowa zakladke Prosby/Problemy, i poprostu zrobic 2 glowne tematy w ktorych by ludzie pisali o problemach, prosbach...ja tak to widze :-)
Użytkownik VIP

gulgulkaUżytkownik

#40 | Dodany: 19 Luty 2012 19:23

Non Scene ma racje , dwa osobne drzewka prosby und problemy
Użytkownik VIP

FeeVeeRUżytkownik

#41 | Dodany: 21 Luty 2012 21:40

Cytat: NonScene
jedynie co mozna by zrobic, to nowa zakladke Prosby/Problemy, i poprostu zrobic 2 glowne tematy w ktorych by ludzie pisali o problemach, prosbach...ja tak to widze :-)


dokładnie to w 101% by się przydało :)
tylko musiałoby to być jakoś zmodyfikowane czyli żeby każdy user mógł napisać prośby bez względu jaką ma rangę - a najlepiej jak by to bazowało tak, że ten dział byłby podzielony na 2 kategorie (Prośby, Problemy)

Użytkownik chcąc napisać prośbę o coś dopisuje się do tego NA 2 SPOSOBY:

1. na bazie postów jak na niektórych forach (nie pisze newsów tylko posty) Jest 1 temat i w nim użytkownicy piszą swoje prośby użytkownik, który wypełni daną prośbę powinien najlepiej podesłac link moderatorowi aby edytował prośbę oraz dołożył do tego odnośnik do newsa wypełnionego na prośbę

2 SPOSÓB (lepszy)

2. na bazie komentarzy - czyli jest 1 news jako dodatkowa kategoria i użytkownicy piszą w komentarzach swoje prośby (wszystkie inne będą kasowane) a użytkownik, który wypełni prośbę pisze do moderatora odpowiedzialnego za ten dział aby wy edytował komentarz z prośbą oraz umieścił w nim odnośnik do wypełnionej prośby w ten sposób unikałoby się śmietnika

"czyli jest 1 news jako dodatkowa kategoria"

chodziło mi o to, że jak się klika na jakiś dział np. Filmy to otwiera się podstrona z Filmami w tej kategorii i sobie wybieramy co nas intresuje
w tym przypadku byłby zrobiony 1news i on byłby umieszczony jako Kategoria: Prośby Najlepiej zaraz pod działem "Informacje" i pogrubiona jakoś aby każdy widział
Nie robie reuploadów!
Użytkownik VIP

MaNieK_13Użytkownik

#42 | Dodany: 23 Luty 2012 15:10

Powiem krótko i tak, forum by się przydało, jestem za forum, ale nie kosztem głównej . Jak dla mnie główna powinna zostać a forum powinno powstać jako dodatkowa zakładka, np na subdomenie forum.exsite.pl , albo exsite.pl/forum
Użytkownik VIP

jogurt35Użytkownik

#43 | Dodany: 28 Maj 2012 20:48

Witam, to jest mój pierwszy post wiec proszę o wyrozumiałość.
Mam pytanie, czemu nowości nie są dodawane na Netload przecież też jest szybki i można tanio kupić konta premium.
Pozdrawiam
Użytkownik VIP

pilar220Użytkownik

#44 | Dodany: 30 Styczeń 2013 11:23

ma ktoś może film Bolesna Tajemnica?proszę o wstawke na Exite
Użytkownik VIP

hektor66Użytkownik

#45 | Dodany: 21 Czerwiec 2013 13:08

kurwy skasujcie mi konto
Użytkownik VIP

pukatekUżytkownik

#46 | Dodany: 4 Styczeń 2015 02:33

Prośba do posiadaczy serialu nip tuck/bez skazy.... mógł by ktoś udostępnić ten serial :)
Użytkownik VIP

dexior1978Użytkownik

#47 | Dodany: 20 Marzec 2015 17:20

Proszę o wystawkę gry o tron sezon 3 jakość HD (720p) z lektorem na rapidu
Użytkownik VIP

tymoteushUżytkownik