EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Jak pobierac z HELLSHARE jezeli mieszkamy za granica a nie mozna.

Dodał: first_person 22 Luty 2012 01:38


Jak pobierac z HELLSHARE jezeli mieszkamy za granica a nie mozna.
HELLSHARE
JAK POBIERAC NP Z UK

OK od razu przechodzę do sedna.

Na początek pobieramy ten program

Hide IP Easy 5.1.5.2
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


Tak wygląda po instalacji:


Teraz, jak juz mamy uruchomiony program, mieszkamy np w UK, to zmieniamy w programie narodowosc....

NP POLSKA
Jak pobierac z HELLSHARE jezeli mieszkamy za granica a nie mozna.

Nie musi byc koniecznie POLSKA (...) to dla przykladu.

Jak juz zmienicie (kraj), bez problemu mozecie pobierac z tego serwera. Testowalem u siebie na laptopie dziala !!!!

BTW:
Transfer można kupić na
www.hellspy.pl
a nie trzeba logować się na czeskie.

Pozdrawiam fperson

Użytkownik VIP

dyskoteka1987Trial Uploader

#1 | Dodany: 22 Luty 2012 01:44

Ja tak bany na IP obchodzę ... loler
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#2 | Dodany: 22 Luty 2012 01:46


Dziala na 100 % nie ma juz komunikatu:

502 Bad Gateway
We are sorry, but HellShare is unavailable in x (x to kraj)

tongue
Użytkownik VIP

neobraVIP

#3 | Dodany: 22 Luty 2012 01:56

smile
Użytkownik VIP

wlodek1266Użytkownik

#4 | Dodany: 22 Luty 2012 02:03

love
Użytkownik VIP

pmokryUżytkownik

#5 | Dodany: 22 Luty 2012 02:09

wszystko śmiga aż miło :)
Użytkownik VIP

temoUżytkownik

#6 | Dodany: 22 Luty 2012 02:32

thx
Użytkownik VIP

djrufiUżytkownik

#7 | Dodany: 22 Luty 2012 02:49

spoko działa dzieki wielkie smile
Użytkownik VIP

krystian_ysUżytkownik

#9 | Dodany: 22 Luty 2012 07:03

ale nadal pobiera wolno... w jaki sposób zrobic by sciągało szybciej?
Użytkownik VIP

maaaniek2VIP

#10 | Dodany: 22 Luty 2012 08:14

first_person,
Normalnie Wielgachne Dziękuwy i Ukłony ode mnie za ten temat z poradnikiem!!! thx
Trzeba będzie link do niego dodawać w podpisie lub w newsach czy komentarzach.. smile
Użytkownik VIP

szybki900Użytkownik

#11 | Dodany: 22 Luty 2012 08:27

"w jaki sposób zrobic by sciągało szybciej?"

Jedyny w tej chwili sposób bez konta premium na hellshare to wyszukać i pobrać wstawkę w kilku częściach, bo np. film w 3 partach pobierze się szybciej niż film w całości.Sposoby na pobieranie jednocześnie kilku plików z hellshare są już powszechnie znane.
Użytkownik VIP

SkaaraUżytkownik

#12 | Dodany: 22 Luty 2012 10:17

szybki900 czy możesz podać jaki sposób "powszechnie znany" masz na myśli?
Chętnie skorzystam z tego sposobu.
Użytkownik VIP

slucaUploader

#13 | Dodany: 22 Luty 2012 10:43

Cytat: Skaara
szybki900 czy możesz podać jaki sposób "powszechnie znany" masz na myśli?
Chętnie skorzystam z tego sposobu.


Korzystanie z kilku przeglądarek jednocześnie. Odpalasz firefoxa, chrome'a i opere i ściągasz 3 pliki w tym samym czasie.
Użytkownik VIP

szybki900Użytkownik

#14 | Dodany: 22 Luty 2012 10:48

@Skaara
Jak ominąć ograniczenia na Hellshare? (by @GHunter)

METODA I: by pobierać kilka plików jednocześnie wystarczy zainstalować kilka przegladarek:
Firefox, IE, Opera, inne do wyboru. Odpalamy je i na kazdej z nich pobieramy jeden plik.
METODA II: odpalamy jedną przegladarkę, po rozpoczeciu pobierania pierwszego pliku czyścimy
w niej ciasteczka/cookie i juz mozemy pobrac kolejny plik.


Ja korzystam z metody II w ten sposób, że zainstalowałem dodatkowo Operę w której czyszczenie ciasteczek i pobieranie wielu plików z hellshare jest banalnie proste.

Użytkownik VIP

SkaaraUżytkownik

#15 | Dodany: 22 Luty 2012 11:04

Dzięki szybki900 skorzystam z II metody.
Użytkownik VIP

sajmon22VIP

#16 | Dodany: 22 Luty 2012 13:03

tak HD zbanuja 100 milionow proxy :) to zes wymyslil
Użytkownik VIP

maaaniek2VIP

#17 | Dodany: 22 Luty 2012 13:53

HD,
Ty już wiesz najlepiej i najwięcej na ten temat..


sajmon22,
W zasadzie po co by mieli, nawet gdyby mogli to robić?
Jesli chodzi o pobieranie free, to i tak nawet jak np 5 partów na raz zaciagniesz to prędkość nie powali na kolana. Nie jest to zadne więc oszukiwanie by pobierac full.

Jeśli chodzi o proxy to też nie po to wyłączyli dla innych krajów by przeciętny pobierajacy nie mógł pobrać, bez przesady, to nie jest zrobione przeciw jakiemuś zwykłemu francuzowi czy anglikowi. Wyłączyli z innych powodów jak wszyscy wiemy..

Raz ze chodziło im o to że oficjalnie nikt z poza PL, CZ, SK nie mógł im koło pióra narobić...zawęzili to do kilku pa?stw, zawsze bezpieczniej. Tym bardzie po niedawnych ekscesach z hostingami.

Dwa chodziło o nachalne spamowanie uploadem przez przede wszystkim polaków z shelli, dedyków w zachodniej Europie, zawalanie im przestrzeni .. to akurat "przeskoczyliśmy" czeskim czy polskim ip wink więc umilają nam w takim razie co jakiś czas obniżoną prędkością uploadu wink

Hellshare pomimo ze jest wypłacalne i opłacalne .. nie jest hostem typu byłego Filesonic czy Fileserve ...megahostów ogólnoswiatowych z których to co dzie? miliony ludzi korzystało , premki były tanie, dostępne dosłownie wszędzie za parę zł lub pobierali ludzie za darmo z link-generatorów itp...

To jest host lokalny, dobrze pilnowany przeciw oszustom, nie sprzedający premek by ktoś nie korzystał bez ich zarobku tak jak to było z ALLEGRO czy rapidleo i innych serwisach typu multipremium. Można wykupić kredyty ale u nich i to z czeskiego ip.

Rownież jest to host obecnie najlepszy dla uploaderów, uczciwie zliczający pobrania i wypłacalny.

Jak dla mnie to prowadzą to ludzie naprawde z głową na karku, idą własnymi pomysłami i patentami...oby tak dalej.

Może to i dziwnie dla kogoś będzie ale osobiście mi sie podoba własnie w HS to że nie mozna robic kopii plikow, często sa ograniczenia z prędkością uploadu (tu moze troche za bardzo) że nie ma mowy o remote, że żadem cwaniak handlarz na ich premkach nie zarabia. Oraz wiele innych rozwiąza? które tylko oni mają.. Dlatego własnie maja szansę się utrzymać na dłużej.
Użytkownik VIP

joseph0025VIP Uploader

#18 | Dodany: 22 Luty 2012 15:22

HD
weź sie juz nie osmieszaj , bo cie żal. lol
:)
Użytkownik VIP

endy.77Użytkownik

#19 | Dodany: 22 Luty 2012 15:29

banalne pytanie ale proszę o podpowiedżco zrobic z tym crackiem co i jak bo nie wiem a nie chcę eksperymentować , coś namieszam i co? smile
Użytkownik VIP

maciunio121Trial Uploader

#20 | Dodany: 22 Luty 2012 15:39

Cytat: Cytat: HD
Proste obniżą pobieranie do 2 kb/s i po sprawie.


No i co z tego ? Nie zrobią tego bo splajtują. Jeśli już masz się zamiar wypowiadać to rób to z rozumem ...
Użytkownik VIP

Download KillerUploader

#22 | Dodany: 22 Luty 2012 16:19

Po co od razu zaśmiecać PC-ta, skoro jest tyle serwerów proxy...
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Wystarczy podszyć się pod szwabskie i np. z FS leci po 500-800 kB/s

How it's made it:
Szukamy najlepszego proxy (najlepsze są DE, RU i GB), kopiujemy IP i port serwera, wklejamy do ustawie? przeglądarki (w Operze: ustawienia, preferencje, zaawansowane, sieć, serwer proxy, użyj ręcznej konfiguracji...),otwieramy nową kartę, wklejamy dowolny link i pobieramy ile wlezie n_n.

Proste, tanie i bezpieczne.
Spragniony anime, mangi i info z Japonii? Klikaj:
Projekt K7 M&A


Moje dotychczasowe publikacje na EXSite
http://exsite.pl/user/Download+Killer/news
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#23 | Dodany: 22 Luty 2012 16:26

Cytat: Download Killer
Po co od razu zaśmiecać PC-ta, skoro jest tyle serwerów proxy...

Dalem tego newsa, bo w latwy sposób moze obejść ograniczenia pobierania z innych krajów. A mozesz mi wierzyć, ze bywaja tu i tacy co im to ten program bez specyficznej wiedzy ulatwi :)

Znam bardziej zaawansowane metody jak chociażby softem Advanced Onion Router (AdvOR). Tylko w założeniu, metoda ma być prosta ale skuteczna :)
Użytkownik VIP

endy.77Użytkownik

#24 | Dodany: 22 Luty 2012 17:56

dzięki za odpowiedż smile
Użytkownik VIP

mat232Użytkownik

#25 | Dodany: 22 Luty 2012 18:03

ma ktos cos na wolne wrzucanie na hell?
Użytkownik VIP

hulkkUżytkownik

#26 | Dodany: 22 Luty 2012 18:07

first_person,
Wielkie dzięki za info jak pobiera Hellshare.net co prawda, mam Polskie IP ale jak pewnie wiesz to co przedstawiłeś odnosi się nie tylko do pobierania z Hellshare.net ale także do bezpiecze?stwa i anonimowości co w ostatnim czasie nasz rząd próbuje nam odebrać. Jeśli mu się uda, ten post na pewno przyda się każdemu kto nie che aby go inwigilowano.
Użytkownik VIP

mistrz1991Użytkownik

#27 | Dodany: 22 Luty 2012 18:50

panowie a nie lepiej by bylo zamiast na hellshare dac na cos innego np.upload i po sprawie???
Użytkownik VIP

sajmon22VIP

#28 | Dodany: 22 Luty 2012 19:00

Cytat: HD
dziękujemy za zwrócenie uwagi, sprawą się zajmiemy.

W razie pyta?, prosimy o kontakt.

Z pozdrowieniami

Lubomir Jungwirth
HellShare.pl


głupich nie sieją ban
Użytkownik VIP

joseph0025VIP Uploader

#29 | Dodany: 22 Luty 2012 19:30


HD co się chwalisz że jesteś frajerem i konfiturą , pewnie z chaty nie wychodzisz , bo ci każdy wpierdol spuszcza . Z frajerami nie piszę , więc nie odpowiadaj śmieciu lol
:)
Użytkownik VIP

maaaniek2VIP

#30 | Dodany: 22 Luty 2012 20:00

Cytat: HD
Wasz poziom wypowiedzi doskonale świadczy o waszym poziomie inteligencji.

Przyjdzie czas i na was!

ale wczesniej na ciebie przyjdzie... frajerze usuwający własne posty by bana nie zarobić.

Wasz poziom wypowiedzi doskonale świadczy o waszym poziomie
a twój poziom wypowiedzi? o czym świadczy? o inteligencji? czy o zeszmaceniu i skurwieniu?

DO WSZYSTKICH!

Zawsze zapisujcie jako cytat jego posty w swoich, by menda była zawsze widoczna co pisała. bo trollkapuś już nie raz nasmrodził i potem własne posty pousuwał...

joseph0025,
Tak...masz rację widac że to tchórz i pewnie już go przeorali...boi się spojrzeć ludziom w oczy w realu to jeszcze ma przeciez net gdzie może swoje cweloskie nawyki spełniać...

,,,zastanawia mnie czasem..jak istota ludzka może tak nisko upaść, zeszmacić się, nie mieć za grosz wstydu i godności...
Użytkownik VIP

joseph0025VIP Uploader

#31 | Dodany: 23 Luty 2012 07:41


http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Tworca-Megaupload-wyszedl-z-aresztu-za-kaucja,wid,14272950,wiadomosc.html

:)
Użytkownik VIP

Dark Angel 81Użytkownik

#32 | Dodany: 23 Luty 2012 12:45

proszę pomóżcie. może dla niektórych to błachostka, ale ja nie wiem co robić, a może z Holandii sie nie da? zainstalowałem program ale jak chcę zmienić kraj wyskakuje ''please check your network connection and try again''.
Użytkownik VIP

Dark Angel 81Użytkownik

#33 | Dodany: 23 Luty 2012 14:09

make.believe wielkie dzieki za pomoc. śmiga
Użytkownik VIP

bmx181275Gość

#34 | Dodany: 23 Luty 2012 15:44

Dzieki,dzieki kiedys kopare piłowałem o info na ten temat teraz ostatni dziekuje taniec
Użytkownik VIP

NonSceneVIP

#35 | Dodany: 23 Luty 2012 21:06

thx
Użytkownik VIP

niechmniechUżytkownik

#36 | Dodany: 26 Luty 2012 12:58

Mam małą prośbę do wstawiających na hellshare, dzielcie materiał na więcej partów jeśli to nie problem . Dużo szybciej pobiera się np. 5GB w 25 partach niż w 3-ech .
Ameryki tu nie odkrywam, w ten sposób może lecieć full łączem.
PZDR dla Uploaderów thx
Użytkownik VIP

kpt.hunterUżytkownik

#37 | Dodany: 27 Luty 2012 19:58

brawo
Użytkownik VIP

YakrafVIP

#38 | Dodany: 28 Luty 2012 15:15

jak na razie przy necie 60mBit plik zasysa 90KB/s to jakaś parodia a nie serwer , czy jest jakiś sposób żeby pliki ściągać przy pomocy jdownloader bo jakoś mi nie idzie ?






Użytkownik VIP

ghwaySuper Uploader

#39 | Dodany: 28 Luty 2012 23:14

Yakraf,

Zaktualizuj JD do wersji nigthly, nawet sam ci captche będzie przepisywał ;P
Użytkownik VIP

LemPioUżytkownik

#40 | Dodany: 29 Luty 2012 00:40

mi nie działa...mieszkam w danii i jak zmienieam ip to nie mam wogole internetu....nawet w expolorerze. internet mam w tdc. mogbły ktos pomoc?? z gory dzieki.
Użytkownik VIP

UtakataVIP Uploader

#41 | Dodany: 29 Luty 2012 05:31

ok
Użytkownik VIP

dev00nUżytkownik

#42 | Dodany: 2 Marzec 2012 22:39

jest prostsze wyjście!! konto na nopremium.pl albo twojlimit.pl - ściągasz z każdego kraju, lol koszt mały bo ok 15gr za gb, a to taniej niz normalna premka na hellshare!! (ktora kosztuje 33 euro za 500 gb.. crying )
Użytkownik VIP

simon_kaUżytkownik

#43 | Dodany: 5 Marzec 2012 20:20

Czy coś przegapiłem ale dzisiaj pierwszy raz hellshare zaczęło śmigać z prędkością 350 kB/sec. Wiem, że to nic wielkiego ale do tej pory max. to 100 kB/sec. ???? Też tak macie?
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#44 | Dodany: 6 Marzec 2012 08:08


Panie, panowie na wszelkie pytania na PM odpisuję z opóźnieniem "wiec sorki" :D

Powód: Ostatnio brak czasu.....
Użytkownik VIP

Kristofeus123Użytkownik

#45 | Dodany: 7 Marzec 2012 18:40

Mam pytanie bowiem wszędzie piszą że usuniesz ciasteczka i możesz z hellshare ściagać dalej ale mi to na żadnej przęgladarce nie wychodzi a mam ich nainstalowanych 5 żaden z tych dwóch sposobów nie działa ciasteczka w operze a jeden part na każdej przęglądarce dlaczego?
Użytkownik VIP

Kornell88Użytkownik

#46 | Dodany: 11 Marzec 2012 14:23

czy na hellshare.pl mozna wykupić premium ?? chodze szukam i patrze ale nie widze u nich na stronei takiej opcji ;/
Użytkownik VIP

marti82Użytkownik

#47 | Dodany: 13 Marzec 2012 01:20

A mnie ten cały hellshare coraz bardziej wkur...., dość że idzie jak flak w oleju to jeszcze poszli tropem rapida czyli po ograniczali prędkość do minimum w sposób taki: ściągą się 2sek!! 3sek stoi! i tak w kółko!!, mało tego ostatnio uwielbia w połowie zrywać połączenie!!, i załóżmy ściągamy sobie 1,40 giga plik który w całości z ich prędkością wynosi 2h,40 min!!, po 2h okazuję się że zassaliśmy 65% zamiast 80%, mało tego 5 min później jebidupa połączenie z serwerem zerwane!!!
i czas poświęcony na ściąganie szlak trafił!, kilowaty zeżarte a pliku nie ma i nie ma opcji go dociągnąć!!!! wg. mnie juh nie serweram także ja życzę temu serwerowi szybkiego upadku na łeb na szyję bully a i żeby nie było wyraziłem tylko swoją opinię i zdanie na temat tego cienkiego serwera! loler mam nadzieję że nie spotkam się z falą krytyki wink
Użytkownik VIP

BlackDrawUżytkownik

#48 | Dodany: 13 Marzec 2012 22:54

A próbował ktoś może mediafire.com ? belay
przyzwoite prędkości pobierania na kontach free, na kotach premium max łączem. Mi zawsze podobał się ten serwer laughing
Użytkownik VIP

stawekUżytkownik

#49 | Dodany: 16 Marzec 2012 10:47

Moze wkoncu ktos pojdzie po rozum do glowy i zacznie wrzucac na normalne serwery, od kiedy weszla moda na HELLSHARE praktycznie nic juz nie sciagam na exsite.pl bo nie mam zamiaru ciagnac 90kb na kilkunastu megowym laczu, a odpalenie kilku przegladarek i reczne wklejanie linkow jak za czasow ery win98 to juz nie dla mnie!
Nie lepje wam zeby pare tysiecy osob dziennie nabijalo wam kase za pomoca JDownloadera sciagajac hurtowo linki z wupload, FILESONIC, uploaded???
Użytkownik VIP

tadek47Użytkownik

#50 | Dodany: 16 Marzec 2012 20:48

POPIERAM stawek

Informacje