EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Informacje z dn. (24.02.2012)

Dodał: FeeVeeR 24 Luty 2012 19:01


Informacje z dn. (24.02.2012)

Witamy

W związku z tym, że nie każdy Użytkownik wie do jakiego Moderatora ma pisać w jakiejś sytuacji poniżej znajduje się lista Moderatorów oraz informacja w jakiej sprawie należy/można pisać

Napisałem ten artykuł bo pytacie na PM kto jest od tego i tego działu, do kogo mam napisać...

Kontakt z Administracją (Kliknij na nick, by wysłać PW)

Rudestus - Wszystkie sprawy związane z serwisem
Sebuninho - Wszystkie sprawy związane z serwisem


Kontakt z Moderatorami (Kliknij na nick, by wysłać PW)

GHunter - Nadawanie rang, duble, dział Filmy

NonScene - Mod Ogólny, Poczekalnia, duble,

FeeVeeR - Mod Ogólny, duble, Poczekalnia, ogólna pomoc użytkownikom

adamo2026 - Dział Muzyka, duble, Poczekalnia

Dr Dundersztyc - Dział Programy i Ebook, duble, Poczekalnia

ModX - Dział GRY (za wyjątkiem telefonów komórkowych / PDA), Poczekalnia

Anetta.Keys - Dział XXX, duble, Poczekalnia (XXX)



Prosimy również nie pisać na PM pyta? typu kiedy będzie akceptacja newsów, dlaczego mój news został usunięty, oraz próśb o akceptację newsów itp. rzeczy
Akceptacja odbywa się co 1-3dni

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

A dla tych co nie wiedzą dlaczego został im skasowany news, bądź nie wiedzą jak go dodać polecam przeczytać/skorzystać:

Kliknij poniżej

ZANIM DODASZ NEWS KONIECZNIE PRZECZYTAJ!!

oraz

F.A.Q. Jak dodać news

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Oraz przypominam o REGULAMINIE STRONY bo co niektórzy go chyba zapomnieli


>>> Kliknij i przeczytaj Regulamin strony EXSite.pl <<<



Pozdrawiamy Administracja Serwisu



Użytkownik VIP

FeeVeeRUżytkownik

#1 | Dodany: 24 Luty 2012 19:01

Noo - teraz macie listę Moderatorów odpowiedzialnych za coś więc możecie wysyłac do nas PM w danych sprawach ok
Nie robie reuploadów!
Użytkownik VIP

amh91VIP

#2 | Dodany: 24 Luty 2012 19:02

;]]
.

Audycje - DJ HIT - 18.05.2012 - Hot Hits

Gorąco Polecam ! - Zippyshare.com


.
Użytkownik VIP

xXxMateusz00xXxUżytkownik

#3 | Dodany: 24 Luty 2012 19:04

Bardzo sie przyda brawo
Użytkownik VIP

olchowoUżytkownik

#4 | Dodany: 24 Luty 2012 19:04

ok
Użytkownik VIP

StarbuckUżytkownik

#5 | Dodany: 24 Luty 2012 19:07

Nawet nie było mi wiadome ze mamy takich a takich moderatorów smile

Użytkownik VIP

Aquarius79Gość

#6 | Dodany: 24 Luty 2012 19:23

laughing
Użytkownik VIP

H1sVIP Uploader

#7 | Dodany: 24 Luty 2012 19:28

Przydała by się aktualizacja regulaminu.
Moje Uploady:
KLIK!
Użytkownik VIP

maaaniek2VIP

#9 | Dodany: 24 Luty 2012 19:46

FeeVeeR, Wytłumacz no dokładnie na czym ma polegać:
zgłaszanie newsów z wygasłymi linkami
co jest z tego co napisałes, w Twojej kompetencji.. Co z takimi "martwymi" newsami będzie, czy maja byc usuwane czy może uploaderzy powiadamiani? Bo przecież już takie rozmowy i propozycje różne były a nadal nie do ko?ca to wiadome jest.. co z tym..

Pytam bo jest to ważne, przecież lwia częśc newsów jest zdechła na stronie..i teraz nie wiadomo, czy uploader ma reaktywować czy taki news idzie w kocioł i można ponownie tytuł taki, relase dodać.. więc jak to jest?
Użytkownik VIP

FeeVeeRUżytkownik

#10 | Dodany: 24 Luty 2012 19:53

maaaniek2,

Ja to rozumiem tak iż użytkownik (nie koniecznie autor newsa) podsyła mi link na PM do newsa z wygasłymi linkami ja sprawdzam czy rzeczywiście linki wygasły i go kasuję i podsyłam na PM informację o skasowaniu wtedya autor wiadomości PM ma prawo dodać ten news z aktywnymi linkami - uploader co wstawił danego newsa nie może ponownie dodać swojego newsa czyt. odświeżyć (zmienić daty na aktualną) tylko wy edytować i dodać działające linki

oczywiście jest zakaz kasowania i ponownego wstawiania newsów - w tym przypadku należy powiadomić moderatora bądź administratora (lepiej moderatora bo szybciej odpowiemy)

dodam że kasujemy newsy z wygasłymi linkami które są na stronie dłużej niż 3-4miesiące


czyli jednym słowem newsy z martwymi przyjmuję i kasuję jak ktoś chce to ponownie dodać na stronę - nie zajmuję się masowym kasowaniem - lepiej aby ktoś to ponownie wrzucił a niżeli miałoby tego nei byc jest wiele osób co chcieliby mieć dany plik bo nie zdążyli pobrać

NA TEN TEMAT NAPISZ? OSOBNY NEWS JAK POGADAM O TYM Z ADMINEM CO I JAK TO BEDZIE
Nie robie reuploadów!
Użytkownik VIP

Invincibl3Użytkownik

#12 | Dodany: 25 Luty 2012 16:10

Nie widzę sensu dodawania Newsów przez szaraków, bo po co?

Każdy mod jaki ma dzie? dobry to doda, jak mu nie pasi to nie doda chociaż jest ok.. Tak jak z banami są za Free :)
Użytkownik VIP

SebaSTIVIP Uploader

#13 | Dodany: 26 Luty 2012 13:38

teraz już wszystko wiem:D

/ to cała lista / FeeVeeR
Użytkownik VIP

kpt.hunterUżytkownik