EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

HELLSHARE - DODANO MOZLIWOSC KUPNA KONTA PREMIUM

Dodał: first_person 16 Kwiecień 2012 21:59


HELLSHARE - DODANO MOZLIWOSC KUPNA KONTA PREMIUM

Tak tak od dziś na "stronie" dodali możliwość kupna konta premium.
Konto mozna kupic za pomoca SMS-a, PayPlay lub PayU

HELLSHARE - DODANO MOZLIWOSC KUPNA KONTA PREMIUM

Zobaczymy czy dzieki temu na hellshare zmiany pojda na dobre.

Użytkownik VIP

GHunter Użytkownik

#1 | Dodany: 27 Marzec 2012 10:03

wink
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#2 | Dodany: 27 Marzec 2012 10:05


wink


GHunter ,

Jedno mnie zastanawia

Tak, HellShare naprawdę wypłaca prowizje za pliki, które były pobrane za darmo.
Użytkownik VIP

UKFVIP Uploader

#3 | Dodany: 27 Marzec 2012 10:08

first_person, dokładnie. Drugie zdanie też. Wtedy za 1000 pobra? 2GB było 122 zł, a teraz ~73.

Wszyscy co dawali sposoby na omijanie limitów teraz mają nieaktualne informacje. Próbowałem i nie idzie teraz pobierać po wyczyszczeniu ciasteczek.

I ciekawe czy jak mam premium to moje linki mają taką żywotność dopóki premium. Bo pliki, które miały sensowne pobrania wygasają po 30 dniach...
Jeżeli jesteś głupim człowiekiem to proszę nie pobieraj ode mnie.
Dziękuję :)
Użytkownik VIP

maciunio121Trial Uploader

#4 | Dodany: 27 Marzec 2012 10:09

Czyli będzie mniej pobra? z hell :/
Użytkownik VIP

xXxMateusz00xXxUżytkownik

#5 | Dodany: 27 Marzec 2012 10:09

ok
Użytkownik VIP

illmarinenUżytkownik

#6 | Dodany: 27 Marzec 2012 10:13

Nie da się pobierać za darmo.
Użytkownik VIP

jedrekch1976Użytkownik

#7 | Dodany: 27 Marzec 2012 10:14

A czy mozna dalej pobierać za darmo po rejestracji? Proszę o info, dzięki!
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#8 | Dodany: 27 Marzec 2012 10:15

Cytat: UKF
I ciekawe czy jak mam premium to moje linki mają taką żywotność dopóki premium. Bo pliki, które miały sensowne pobrania wygasają po 30 dniach...

NA FB, co do kasowania plikow
http://www.facebook.com/pages/HellSharepl/164665763618945


Cytuje:
Jeżeli plik został pobrany 1-5 razy, to jest usunięty po 30 dniach bez pobrania. Natomiast jeżeli plik był pobrany więcej jak 5 razy, to jest usunięty dopiero 60 dni od ostatniego pobrania.
Użytkownik VIP

UKFVIP Uploader

#9 | Dodany: 27 Marzec 2012 10:17

first_person, gdzie to widziałem. Miałem filmy po ~100 pobra? na parta a one po 31 dniach poszły. Ale może dmca, w sumie nie ważne.

jedrekch1976, da się, ale teraz to zależy od obciążenia serwerów. Nie raz wywala, że możesz pobierać a nie raz, że darmowe pobieranie niedostępne i kupuj premium.
Jeżeli jesteś głupim człowiekiem to proszę nie pobieraj ode mnie.
Dziękuję :)
Użytkownik VIP

mikolajtUżytkownik

#10 | Dodany: 27 Marzec 2012 10:20

Ale kaszanka, trzeba będzie przeprosić się z osiołkiem i chomikiem :)
Użytkownik VIP

xXxMateusz00xXxUżytkownik

#11 | Dodany: 27 Marzec 2012 10:20

Coś kombinują ze statystykami
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#12 | Dodany: 27 Marzec 2012 10:24

Cytat: UKF
first_person, gdzie to widziałem. Miałem filmy po ~100 pobra? na parta a one po 31 dniach poszły.

Poki co na HS z tego co zauwazylem, najdluzej pliki trzymaja. Według mnie, kwestia czasu ze pliki beda kasowac w blyskawicznym tempie. Mam na mysli DMCA itd...

Użytkownik VIP

marcin822Użytkownik

#13 | Dodany: 27 Marzec 2012 10:32

Cytat: UKF
first_person, dokładnie. Drugie zdanie też. Wtedy za 1000 pobra? 2GB było 122 zł, a teraz ~73.



W sumie jest tak w czechach nic się nie zmieniło tam nie ma kont premium tylko traffik do konta dokupujesz , i mają więcej za 1000 pobra? (chyba ,że to co napisali na pl te 73 zł jest bugiem)

tu macie screen z czeskiego ip na koncie hellshare

http://s5.ifotos.pl/img/6jpg_rnnnanp.jpg

ile płacą
Użytkownik VIP

karwinson1991Użytkownik

#14 | Dodany: 27 Marzec 2012 10:32

na hell zawsze 100 mi leci nie wazne czy zalogowany czy wylogowany jestem... oni sa nienormalni chyba.... jak kupie premium to co haha nadal po 100 bedzie mi lecial kazdy part ; o do tego jak oni sobie to wycenili sms za 24zł -.-
Użytkownik VIP

marcin822Użytkownik

#15 | Dodany: 27 Marzec 2012 10:33

no wybacz jeden z drugim ale nikt wam mówie tu o uploadujących nie będzie kasy za free wypłacała i pobierający też za free wiecznie nie będą pobierać
Użytkownik VIP

sutelloUżytkownik

#16 | Dodany: 27 Marzec 2012 10:33

pozarabiane :D , czas TORTÓW i MAGNETlinków powróci----tak ot HELL stało się historią :D
Użytkownik VIP

marcin822Użytkownik

#17 | Dodany: 27 Marzec 2012 10:35

Cytat: sutello
pozarabiane :D , czas TORTÓW i MAGNETlinków powróci----tak ot HELL stało się historią :D



tak mentalnośc polaka , płacisz za konto premium na 2 tyg 20zł bo tyle wychodzi.Teraz sobie oblicz ile rzeczy pobierzesz od gier po filmy ,programy przez te 2 tyg za 20zł .A ile zapłaciłbyś kupując te filmy .gry w sklepie
Użytkownik VIP

elvira3Użytkownik

#18 | Dodany: 27 Marzec 2012 10:38

recourse hellshare dead
szkoda, bo to był ostatni sensowny serwer przy pobieraniu jako free user
Użytkownik VIP

UKFVIP Uploader

#19 | Dodany: 27 Marzec 2012 10:42

Dzie? dobry,

pragniemy poinformować, że system prowizji jest ustalony tak, że prowizja jest naliczana za darmowe pobrania i to w wysokości 3%. Przepraszamy, ale w związku z przeprowadzoną zmianą będą statystyki z dziś dostępne dopiero jutro.

W razie pyta?, prosimy o kontakt.

Z pozdrowieniami

Lubomir Jungwirth
HellShare.pl

Nie dość, że kombinujesz, żeby do nich wysłać coś, bo wszyscy poblokowali to jeszcze takie cyrki..
Jeżeli jesteś głupim człowiekiem to proszę nie pobieraj ode mnie.
Dziękuję :)
Użytkownik VIP

karwinson1991Użytkownik

#20 | Dodany: 27 Marzec 2012 10:43


marcin822, spoko to kup mi premium na hella :)
Użytkownik VIP

joseph0025VIP Uploader

#21 | Dodany: 27 Marzec 2012 10:43

Dzie? dobry,

pragniemy poinformować, że system prowizji jest ustalony tak, że prowizja jest naliczana za darmowe pobrania i to w wysokości 3%. Przepraszamy, ale w związku z przeprowadzoną zmianą będą statystyki z dziś dostępne dopiero jutro.

W razie pyta?, prosimy o kontakt.

Z pozdrowieniami

Lubomir Jungwirth
HellShare.pl


Czekam na odpowiedz , dlaczego nie można pobierać jako free
:)
Użytkownik VIP

marcin822Użytkownik

#22 | Dodany: 27 Marzec 2012 10:46

Cytat: karwinson1991
marcin822, spoko to kup mi premium na hella :)



daj 20zł to ci kupię
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#23 | Dodany: 27 Marzec 2012 10:49

Na stronie po wprowadzeniu takiej funkcji "kupna konta", metamorfoza nastala. Ja spokojnie czekam, jak to sie wszystko potoczy.
Użytkownik VIP

karwinson1991Użytkownik

#24 | Dodany: 27 Marzec 2012 10:51

Jak to było na początku hellshare można pobierać dużo plików -> później 1 plik -> a teraz premium ~~
Użytkownik VIP

GHunter Użytkownik

#25 | Dodany: 27 Marzec 2012 10:54

Nie panikujta, powoli się ogarną. Sam fakt, że podpisali umowy na premki, już o czymś świadczy. Z drugiej strony dobrze marcin napisał, 2 dychy [a nawet 15.45 przelewem / paypal] za 2 tygodnie to nie jest dużo. Tyle, ze my nie będziemy z tego mieli kasy. Więc ssijcie za darmo. Oh wait, nie da się recourse
Użytkownik VIP

joseph0025VIP Uploader

#26 | Dodany: 27 Marzec 2012 10:56


Masakra haha -czytajcie co mi napisali :)

Dzie? dobry,

zadarmo można pobrać tylko niektóre pliki. O tym, czy można pobrać plik zadarmo, czy nie decyduje ilość pobra? pliku i data, kiedy on był wgrany. Im starszy plik, tym lepiej.
:)
Użytkownik VIP

GHunter Użytkownik

#27 | Dodany: 27 Marzec 2012 10:56

No ta, ale plików sprzed 3 dni pobierać nie można. Możesz im napisać, żeby się w łeb je***** lol
Użytkownik VIP

joseph0025VIP Uploader

#28 | Dodany: 27 Marzec 2012 10:58


Może rok trzeba czekać , w takim wypadku mówie im bye bye

:)
Użytkownik VIP

H1sVIP Uploader

#29 | Dodany: 27 Marzec 2012 11:00

Hehe zmniejszyli % od pobra?, do tego mniejsze możliwości pobierania dla free usera, z premium nie nalicza nic (bo nie ma trafiku), same korzyści :)
Moje Uploady:
KLIK!
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#30 | Dodany: 27 Marzec 2012 11:02

Cytat: GHunter 
Nie panikujta, powoli się ogarną. Sam fakt, że podpisali umowy na premki, już o czymś świadczy. Z drugiej strony dobrze marcin napisał, 2 dychy [a nawet 15.45 przelewem / paypal] za 2 tygodnie to nie jest dużo. Tyle, ze my nie będziemy z tego mieli kasy. Więc ssijcie za darmo. Oh wait, nie da się

UFF dobrze ze dawałem mirrory na TURBOBIT, chociaż nie we wszystkich newsach. Nie wiem czy to prawda, bo allegro nie sledze, ale na ten wlasnie hosst mozna kupic konto i po 2-5 zl. Co do samego HELLA, jak nie będą zliczać pobra? jezeli ktoś pobiera z premek (jak to mialo miejsce na fileserve) to nieco lipton. Zegar tyka, zobaczymy jak to będzie wyglądać.
Użytkownik VIP

H1sVIP Uploader

#31 | Dodany: 27 Marzec 2012 11:04

@first_person

Żeby sensownie naliczało z premek musi być trafic tak jak kiedyś na rapidshare inaczej tego nie widzę.
Moje Uploady:
KLIK!
Użytkownik VIP

jajobajoUżytkownik

#32 | Dodany: 27 Marzec 2012 11:07

karwinson1991

To dziwne. U mnie na free leci z reguły po 100, ale czasem tak ja kwczoraj z pełną prędkością łącza czyli 600-700KBs :D
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#33 | Dodany: 27 Marzec 2012 11:08

Na uploaded.to tez cos zamieszanie.... Pisalem u PiratXXIw w newsie o tym wczoraj

Ze screenu wynika ze wyłączyli program PPD, zostało tylko PPS...
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Chyba ze to tylko chwilowe zabiegi.
Użytkownik VIP

savio39VIP

#34 | Dodany: 27 Marzec 2012 11:08



Serdecznie zapraszam na najlepszy warez w Polsce.

!!! DARMOWE SERWERY !!!


AMHSite.pl
KLiKAJ SMiAŁO



UPLOAD WSTRZYMANY DO ODWO?ANiA.
WSZELKiE REUPLOADY i UPLOADY NiEMO?LiWE.
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#35 | Dodany: 27 Marzec 2012 11:19

Cytat: H1s
Żeby sensownie naliczało z premek musi być trafic tak jak kiedyś na rapidshare inaczej tego nie widzę.

True mate....

Cytat: savio39
Od dziś czasy zarobku z uploadu uważam za historyczne ;-)

Ja je uważam od stycznia 2012 r.
Dokladnie od momentu jak FBI zrobilo nalot na Megaupload.
Po tym fakcie, wszystko się p.... ło
Użytkownik VIP

gawron275Użytkownik

#36 | Dodany: 27 Marzec 2012 11:23

co za barany! platny server zeby zrobic smiech na sali hahhahah
Użytkownik VIP

sutelloUżytkownik

#37 | Dodany: 27 Marzec 2012 11:28

Cytat: marcin822
tak mentalnośc polaka , płacisz za konto premium na 2 tyg 20zł bo tyle wychodzi.Teraz sobie oblicz ile rzeczy pobierzesz od gier po filmy ,programy przez te 2 tyg za 20zł .A ile zapłaciłbyś kupując te filmy .gry w sklepie


za krótko stąpasz po PL ziemi oraz znasz słabo historię warez ,osiołek itd :)

...za 4zł miałem kiedyś 1 miech FS , a teraz 15zł mam dać za 2 tyg ,z czego przesiaduje na kompie z 2 dni na te właśnie 2tyg(w dobrych czasach FS RS przez 1 dobę pobrało się kilkadziesiąt GB danych co mi stykało).

Akurat opcja 48h mnie nie interesuje , bo czasem sam nie wiem , co akurat mi danej chwili jest potrzebne (wolę mieć pełny okres )

W PL jak zacznę zarabiać PL= EURO , to zapomnę jak inni i zacznę kupować w sklepie (tak jak byłem na wyspach skarbów)


Szanuję pracę UL i ich wkład(sam long time ago UL na torty i DC++) , ale wszystko co dobre kiedyś się ko?czy ... takie realia ...

Jeśli za 20zl będzie 30 dni oraz system doda ,że premium też będzie punktowało pobrania , to będzie dla obu stron ok (sam kiedyś jednemu UL pobierałem jeden plik 1000 razy (łącze daje rade :P ) i było OK.

Co się stało , to się nie odstanie (to tak jak z ACTA) czekamy :)))))
Użytkownik VIP

slucaUploader

#38 | Dodany: 27 Marzec 2012 11:33

Wiedziałem, że tak będzie także nawet nie brałem się za ten serwis. Polacy jak się dorwą to zarżną każdą firmę. To samo było z turbobit :)
Użytkownik VIP

lokafUżytkownik

#39 | Dodany: 27 Marzec 2012 11:40

ŁOOOOOO JAK DROGO NA 2 TYGODNIE 15 ZŁ sad
Użytkownik VIP

marcin822Użytkownik

#40 | Dodany: 27 Marzec 2012 11:47

Cytat: gawron275
za krótko stąpasz po PL ziemi oraz znasz słabo historię warez ,osiołek itd :)



oj to chyba ty za mało wiesz , ja stawiałem kroki w necie jak nie było żadnej neostrady , było połączenie przez numer tpsa i naliczało korzystanie z internetu ,tak jakbyś dzwonił normalnie .Stałe łącze to było isdn za cęnę 1000tys instalacja sama z tpsa lol .Póżniej weszła neo z traffikiem pobierania i korzystania .Chcesz to korzystaj sobie z emule i torentów jak wolisz

Pozdrawiam

Dla mnie świat się nie zawalił

Użytkownik VIP

sajmon22VIP

#41 | Dodany: 27 Marzec 2012 11:59

www.share-online.biz

został jeszcze jeden host do zarżnięcia :)

może nie płacą rewelacyjnie ale można (jeszcze) pobierać za free

Użytkownik VIP

markus04VIP

#42 | Dodany: 27 Marzec 2012 12:08

Ale jest jeden mały plus tego :D 10% dają za każdą wykupioną premkę :)
Użytkownik VIP

sajmon22VIP

#43 | Dodany: 27 Marzec 2012 12:14

całe 10 % ? taniec ban
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#44 | Dodany: 27 Marzec 2012 12:19

Robimy zrzutę na Exsite na nowy host

Proponuję stawki dla uploaderów po 1000 pobran

plik 1-5 MB = guma orbit
plik 5-100 MB = tic tac(i)
plik 150-500 MB = 2 piwa
plik 550-1GB = kurczak z rozna

wink wink
Użytkownik VIP

Volvos80Użytkownik

#45 | Dodany: 27 Marzec 2012 12:30

No i już po Hellshare, moim zdaniem nawet dobry był to serwer do darmowego pobierania... sad
Użytkownik VIP

kozica74Użytkownik

#46 | Dodany: 27 Marzec 2012 12:36

Pamiętam jak stawiałam pierwsze kroki z ssaniem w Aresie :/. Jaka porażka...Ale wujek google zawsze pomaga potrzebującym.Nie ma co panikować.Przeżyliśmy nie jedno zawirowanie, a ci co mają zarobić i tak zarobią...
Użytkownik VIP

marcin822Użytkownik

#47 | Dodany: 27 Marzec 2012 12:58

Cytat: markus04
Ale jest jeden mały plus tego :D 10% dają za każdą wykupioną premkę :)


no niesamowity plus jeśli kogoś cieszy 1.9zł za konto premium kupione z jego linku lol

To chyba bochenek chleba więcej kosztuje
Użytkownik VIP

B89VIP Uploader

#48 | Dodany: 27 Marzec 2012 13:04

Czy wy myśleliście, że oni cały czas będą dokładać a sami nic nie zarobią?

Zrobili tak jakby promocję aby rozkręcić stronkę a teraz sami chcą zarabiać, proste :)
Użytkownik VIP

leprosyUżytkownik

#49 | Dodany: 27 Marzec 2012 13:09

Cytat: sluca
Polacy jak się dorwą to zarżną każdą firmę.

ok wink
GEOS
RAM: 64 KB
CPU: 1.02 MHz
GPU:Video Interface Controller
Sound Interface Device
The Final Cartridge III
FDD:5 1/4" 1,2 MB
Użytkownik VIP

hulkkUżytkownik

#50 | Dodany: 27 Marzec 2012 13:10

ok

Informacje