EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Globalna sieć sprzedawców uruchomiona

Dodał: RiCo26 4 Kwiecień 2012 21:29


Globalna sieć sprzedawców uruchomiona






Drodzy Użytkownicy,

ze względu na duże zapotrzebowanie klientów i dostawców, zdecydowaliśmy się rozszerzyć zasięg naszych produktów za pośrednictwem globalnej sieci resellerów, aby dać wszystkim najlepsze możliwości uzyskania Premium-konto.

Ta innowacja prowadzi do bardziej dostępnych opcji dla klientów, klienci mogą nabyć Premium-Konta przez różnych dostawców dla uczciwych cenach, są one także w stanie zapłacić pożądanych produktów za pośrednictwem nowych metod płatności teraz.
Możesz znaleźć przegląd aktualnie dostępnych i certyfikowanych dystrybutorów na naszej Reseller-Mapa świata.



Czyli jak rozumie uruchomili zaku premek u Zewnetrznych sprzedawców ?

Tłumaczenie z google wiec zrozumcie. Jesli małowazny temat to usu?cie :)

http://uploaded.to/news/103/Changes+and+news+about+uploaded.to Uploaded sprzedane. Co dalej _ ŁD

Użytkownik VIP

UtakataVIP Uploader

#1 | Dodany: 29 Marzec 2012 20:16

Po co info ? lol
Użytkownik VIP

RiCo26VIP

#2 | Dodany: 29 Marzec 2012 20:19

Cytat: manitou666
nie zmienia to faktu, że nie płacą


Mi wypłacili a dzis za upload nic nie mam 0 na koncie :D
Użytkownik VIP

sajmon22VIP

#3 | Dodany: 29 Marzec 2012 20:48

Cytat: manitou666
nie zmienia to faktu, że nie płacą

maja teraz wazniejsze sprawy na glowie tongue
Użytkownik VIP

B89VIP Uploader

#4 | Dodany: 29 Marzec 2012 21:06

Wyczytałem na jednym z for (nie DW ;D) że podobno mają zamknąć od 1 kwietnia program partnerski, ktoś coś na ten temat wie?
Użytkownik VIP

DarQ29VIP

#5 | Dodany: 29 Marzec 2012 21:15

jeśli nie DW to masz mało wiarygodne źródło :D
Farewell ...
Użytkownik VIP

B89VIP Uploader

#6 | Dodany: 29 Marzec 2012 21:20

Cytat: DarQ29
jeśli nie DW to masz mało wiarygodne źródło :D

loler
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#7 | Dodany: 30 Marzec 2012 05:46

PiratXXIw.,
proigram partnerski dali off. .. Cos na zasdzie bit share niby jest ale nie wiadomo jak i po co

jak juz na
http://www.wjunction.com/95-file-hosts-official-support
milcza o UL to nie dobrze..
Użytkownik VIP

sajmon22VIP

#8 | Dodany: 30 Marzec 2012 09:38

to ciekawe po co im globalna siec resellerów lol
chyba proste ze jak nie bedzie programu partnerskiego to nikt tam upal nie bedzie a jak nikt nie bedzie upal to kto bedzie kupowal premki brawo
Użytkownik VIP

RiCo26VIP

#9 | Dodany: 30 Marzec 2012 12:12

Ale ciekawi mnie fakt, że od wczoraj nic nie ruszyły zarobki. Czy to jakiś ich błąd czy coś innego. Może ktoś coś wie ?
Użytkownik VIP

FoXr0xUżytkownik

#10 | Dodany: 30 Marzec 2012 20:18

Niedługo w kiosku kupimy premke na UPLOADED! wow normalnie! :D

?

Użytkownik VIP

kpt.hunterUżytkownik

#11 | Dodany: 30 Marzec 2012 20:38

lol
Użytkownik VIP

DarQ29VIP

#12 | Dodany: 30 Marzec 2012 23:13

sajmon22, może to po prostu próba nachapania się przed zwinięciem interesu ....
Farewell ...
Użytkownik VIP

hopitUżytkownik

#13 | Dodany: 31 Marzec 2012 14:54

Lepiej niech podniosą prowizje dla uploterów żeby zachęcić ich do umieszczania na tym serwisie a nie jak konta premium sprzedawać.
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#14 | Dodany: 31 Marzec 2012 19:15

Jakos niedawno po aferze z megaupload etc... Uploaded to z googla znikl, mysle sobie IP poblokowali z USA np.. potem jazdy z PayPal etc.. dziwne czasy... A serwis przeca juz nie mlody. Spojrzec realnie, wszedzie jakies ale
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#15 | Dodany: 31 Marzec 2012 20:17

Cytat: luqo
Mam pytanie czy warto jeszcze inwestować w konto premium? , bo z tego co widzę coś marnie z linkami

ja sobie wziąłem za punkty .. speed ok..

a czy warto inwestowac, watpie....
Użytkownik VIP

KliomtVIP Uploader

#17 | Dodany: 4 Kwiecień 2012 21:51

Popisałam dzis z nimi troche i wyszło na to że program partnerski maja dostępny,ale wyłaczone "nagradzanie za pobierane pliki" jak to napisali.PPD
Ulepszyli za to plan PPS :D 7 euro a nie 3 :D
✿♫ ❤‿♥ ☆•°*”˜♪˜”*°•☆ ◔‿◕ ♫✿
Użytkownik VIP

marus18Użytkownik

#18 | Dodany: 4 Kwiecień 2012 21:54

moze zlikwiduja limity sciagania danych
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#19 | Dodany: 4 Kwiecień 2012 23:39

Kliomt,
sciemka, kazda dobra...
(nie z twojej srony ich:)


marus18,
wydaje mi sie ze jak masz premke, to pociagniesz do konca, dalej to nie wiem.
Użytkownik VIP

tatolUżytkownik

#20 | Dodany: 5 Kwiecień 2012 00:04

Porada dla wszystkich uczestników forum.Aby szbko pobierać pliki z servisów takich jak hellshare,uploaded należy,zainstalować jdownloadera oraz jdownloadera portable (bez instalacji),Wybrać odpowiedni film składający się z dwóch linków, jeden link dodać do jdownloadera zainstalowanego drugi do portable.Oba jdownloadery pobierają prędkością 300kb/s
Użytkownik VIP

FoXr0xUżytkownik

#21 | Dodany: 5 Kwiecień 2012 00:11

Koniec płatnego uploadingu... dalej się oszukujecie? Ktoś porządnie temu łba ukręcił i tyle.

?

Użytkownik VIP

marekmajerUżytkownik

#22 | Dodany: 5 Kwiecień 2012 08:31

czas do normalnej roboty wybrać się :)
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#23 | Dodany: 5 Kwiecień 2012 18:54

Cytat: FoXr0x
Koniec płatnego uploadingu... dalej się oszukujecie? Ktoś porządnie temu łba ukręcił i tyle.

nie robmy jaj z pogrzebu... hosty sa obecnie zalosne.....

Cytat: marekmajer
czas do normalnej roboty wybrać się :)

na zmywak do UK a kysz :D
Mi to tam wsio ryba i tak na kompach robie, hosty beda czy nie jeden uuu (unikat)
Użytkownik VIP

marcin822Użytkownik

#24 | Dodany: 6 Kwiecień 2012 22:28

Cytat: first_person
na zmywak do UK a kysz :D
Mi to tam wsio ryba i tak na kompach robie, hosty beda czy nie jeden uuu (unikat)


Tak powiem tylko tyle co do twojej wypowiedzi odnośnie "roboty na kompach" lol


Dopóki nie było internetu nie wiedziałem, że jest tylu idiotów

Koniec pieśni pozdrawiam
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#25 | Dodany: 7 Kwiecień 2012 17:43

Cytat: marcin822
Dopóki nie było internetu nie wiedziałem, że jest tylu idiotów

Pro forma.
Jak ktos ironii nie kuma, nie moja wina. :)

cheers ^^

BTW:
Poczytajcie, UL fanów już raczej nie ma :P
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Użytkownik VIP

tita42Użytkownik

#26 | Dodany: 12 Kwiecień 2012 13:17

Witam.Posiadam konto premium na uploaded ale ostatnio zauwazylem ze konto nie dziala a jest wazne.Czy ktos wie co sie dzieje?
Użytkownik VIP

slucaUploader

#27 | Dodany: 13 Kwiecień 2012 00:18

Co masz na myśli pisząc, że nie działa? Wczoraj mieli chwilowy problem z bazą i przy logowaniu wyświetlało się "User and password do not match!".

A jakby ktoś nie wiedział to ul zwiększył dzienny transfer do 50GB a kumuluje się maks. do 800GB
Użytkownik VIP

darek6000Uploader

#28 | Dodany: 15 Sierpień 2012 17:28

Ul. wznowił płatny program partnerski za 1000 up.

Informacje