EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Od dzisiaj, nie dublujemy.

Dodał: NonScene 29 Kwiecień 2012 14:19


Od dzisiaj, nie dublujemy.


Witajcie drodzy uzytkownicy. Razem z ekipa, zmienimy troche zasady ktore beda panowaly na dodawaniu dublowanych newsow. "Ale o jakich dublach on mowi?!"
A o takich, ktore do tej pory byly akceptowane, czyli te duble z torrentow.
Jasniej? Ok, podam wam przyklad: wychodzi lektor do filmu "Napadl lysy na fabryke grzebieni", biore wiec audio PL, sciagam szybko np. video od grupy ViSiON, SANTi itd. podmieniam glos, i wrzucam na exsite ok. A jak wiemy, torrenty moga zrobic to samo, czyli biora lektora, sciagaja takie samo video i podmieniaja tylko glos.
Od dzis jesli my (warezowicze) bedziemy pierwsi z source, zakazane jest wrzucanie takiego samego source jak to robia torrentowi koledzy. Bo wtedy film sie niczym nie rozni, tylko tagiem, a to uznajemy jako dubel.

Przyklad:

Contraband.2011.PL.480p.BRRip.XviD.AC3-J25 (source DVD9/ViSiON) - szybko podmienil audio i wstawil odrazu na exsite - TAK.

Contraband.2011.PL.480p.BRRip.XviD.AC3-PSiG (source DVD9/ViSiON) - szybko podmienili audio lecz jeszcze nie wyseedowali - NIE. Bo wstawiajac takie cos, dublujemy kolege wyzej.

To dziala tez na odwrot, jesli torrenty beda pierwsi od nas, i ktos zauploaduje wstawke z torrentow na exsite, to wiadomo ze nie mozemy juz wstawic takiego samego source i podpisywac naszym tagiem bo to bedzie dubel.

PS. Oczywiscie wstawki z trackerow, musimy podawac pelne dane techniczne filmow, aby kazdy wiedzial jakie source zostalo uzyte.

Serdecznie pozdrawiamy,
Ekipa EXSite.pl

Użytkownik VIP

GHunter Użytkownik

#1 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 10:34

brawo
Użytkownik VIP

UruK21VIP

#2 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 10:36

ok
Użytkownik VIP

B89VIP Uploader

#3 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 10:37

winked
Użytkownik VIP

hulkkUżytkownik

#4 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 10:37

ok
Użytkownik VIP

:-(Trial Uploader

#5 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 10:38

:-)
Użytkownik VIP

NonSceneVIP

#6 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 10:42

Kto pierwszy, ten lepszy bully nuta
Użytkownik VIP

KliomtVIP Uploader

#7 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 10:43

to sie będzie działo winked
✿♫ ❤‿♥ ☆•°*”˜♪˜”*°•☆ ◔‿◕ ♫✿
Użytkownik VIP

UruK21VIP

#8 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 10:46

BTW.
W dziale HD tez trafiają się duble.
Użytkownik VIP

NonSceneVIP

#9 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 10:47

UruK21,
To dotyczy, kazdego dzialu.
Użytkownik VIP

januszbisUżytkownik

#10 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 10:55

NARESZCIE przeciez to denerwowalo jak ten sam film byl na exsite 20 razy.Dziekuje i pozdrawiam.
Użytkownik VIP

marcin822Użytkownik

#11 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 11:25

To nic nie da tu każdy daje to samo tylko ze zmienioną nazwą lol

Macie tu przykład pierwszy wstawił ghunter

Kronika / Chronicle (2012) PLSUBBED.DVDRip.XviD-BiDA / Napisy PL + x264


http://www.exsite.pl/filmy_video_movies/filmy-dvdrip-brrip/718359-kronika-chronicle-2012-plsubbeddvdripxvid-bida-napisy-pl.html



Release: PLSUBBED.DVDRip.XviD-BiDA
Waga: 700 MB
Dane naprawcze: 1%
Zawartość: avi
Audio: DVD [eng]
Napisy: PL, wtopione
VIDEO: [XVID] 640x352 24bpp 23.976 fps 1019.1 kbps (124.4 kbyte/s)
AUDIO: 48000 Hz, 2 ch, s16le, 128.0 kbit/2.08% (ratio: 4000->192000)




tu teraz zobaczyłem post innego uploadera


Kronika / Chronicle (2012) PLSUBBED.DVDRip.XviD-DiAM0ND / NAPiSY PL


LiCZBA CD...: 1
ViDEO.......: XviD 1042kbps 640x352
AUDiO.......: MP3 128kbps
NAPiSY......: Polskie wbudowane
HASŁO.......: diamond



http://www.exsite.pl/filmy_video_movies/filmy-dvdrip-brrip/719140-kronika-chronicle-2012-plsubbeddvdripxvid-diam0nd-napisy-pl.html



----------------------------------------------------------------------

Porównajcie parametry techniczne i powiedzcie mi czym te filmy się różnią bo dla mnie chyba tylko dopiskami na ko?cu


lol

I tak jest ze wszystkimi wstawki filmów po ghunterze co da jako pierwszy



Użytkownik VIP

NonSceneVIP

#12 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 11:30

1042kbps vs 1019.1 kbps - Polecam okuliste ok

PS. Subbed nie wchodzi w gre.
Użytkownik VIP

marcin822Użytkownik

#13 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 11:32

Cytat: NonScene
1042kbps vs 1019.1 kbps - Polecam okuliste ok




czyli tak zrobię ripa i birate będzie inne o 2kbps to juz nie jest dubel lol

A wy pieprzycie o jakimś audio hahahahaha .Ludzie zastanówcie się co wy wypisujecie bo jedno wyklucza drugie

Czyli dla mnie wygląda to tak np biorę dvd wersje podaje source i robię taki sami rip jak ghunter to samo wszystko tylko birate np zwiększam o 10 i podpisuje dopiskiem j23 hahahaha i jest git lol
Użytkownik VIP

xXxMateusz00xXxUżytkownik

#14 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 11:40

ogólnie to zbyt duzo jest juz tych riperów na ex
Użytkownik VIP

joseph0025VIP Uploader

#15 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 11:54

marcin822

czyli tak zrobię ripa i birate będzie inne o 2kbps to juz nie jest dubel lol

A wy pieprzycie o jakimś audio hahahahaha .Ludzie zastanówcie się co wy wypisujecie bo jedno wyklucza drugie

Czyli dla mnie wygląda to tak np biorę dvd wersje podaje source i robię taki sami rip jak ghunter to samo wszystko tylko birate np zwiększam o 10 i podpisuje dopiskiem j23 hahahaha i jest git lol


Najpierw zrób jakiegoś , bo widze dużo gadasz , a pojecia masz ZERO , nawet nie zrozumiałesz co zostało wyżej napisane , więc nie udzielaj się lol
:)
Użytkownik VIP

savio39VIP

#16 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 12:41

www.amhsite.pl
UPLOAD WSTRZYMANY DO ODWO?ANiA.
WSZELKiE REUPLOADY i UPLOADY NiEMO?LiWE.
Użytkownik VIP

joseph0025VIP Uploader

#17 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 12:47

Tak savio dotyczy "składaków"
:)
Użytkownik VIP

B89VIP Uploader

#18 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 12:59

marcin822,
Jak ci tu tak źle to na co tu jeszcze siedzisz?
Użytkownik VIP

CrashRedVIP

#19 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 13:35

Hmm ja tam zawsze ta zasadę przestrzegałem i wydawało mi sie ze juz tak bylo ze dubel jest identyfikowany po danych technicznych a nie po tagu grupy takiej czy innej . Nie prościej napisać ze nie można wstawiać filmów o takich samych danych technicznych jak sa na stronie niezależnie jaka grupa je wypuściła i juz ...
Użytkownik VIP

maaaniek2VIP

#20 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 14:17

Niestety ..to bardzo bez sensu jest i wprowadzi dodatkowy bałagan na EX... Mało tego! Moderatorzy będziecie mieć dodatkowo więcej PW w skrzynkach "bo ten to dubel tego a tamten tego" tłumaczenia..wyjaśniania, podawania dowodów. ...przemyślcie to jeszcze, jak możecie.. bo naprawdę...na ch...to potrzebne jest..
Użytkownik VIP

B89VIP Uploader

#21 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 14:31

maaaniek2,
To ty musisz sprawdzić przed dodaniem newsa czy to nie dubel :)

Wiem, że to trochę śmieszne ale taka prawda, bo ja zdublujesz to spotka Cię "kara" ;)
Użytkownik VIP

RaperSuper Uploader

#22 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 14:42

Cytat: NonScene
1042kbps vs 1019.1 kbps - Polecam okuliste


Czyli dwa wymienione na gorze przyklady:

Contraband.2011.PL.480p.BRRip.XviD.AC3-J25 (source DVD9/ViSiON)
Contraband.2011.PL.480p.BRRip.XviD.AC3-PSiG (source DVD9/ViSiON)

niekoniecznie musza byc dublem ?? Inne tech swiadcza juz o tym ze nie jest to to samo ...

Nie prosciej bylo by okreslic ripy jakich grup (badz tez ripperow) mozna dodawac a jakie nie. Bylo by to wszystko o wiele prostsze. Siedzac juz tyle czasu w tym chyba mozna wymienic grupy (ripperow) ktorzy sa pewniakami jesli chodzi o rip'y.
MOJE TEMATY
(O_o) Pozdrawiam (o_O)
Użytkownik VIP

GHunter Użytkownik

#23 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 14:54

Raper, tylko widzisz, tu się rozróżnia naszych EXSiteowych ripperów i trackery. Co z tego, że jest na tracku, skoro nie wyseedowane, a ktoś u nas to wideo dziabnie? :]


maaaniek2, to może nie naku***** 20 razy tym samym szrotem z ipt bez napisów? Bo po co? Strona polska to po co 20 razy jedziesz to samo, mało się o własne nogi nie zabijesz?
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#24 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 17:20

To się będzie działo tongue


Z filmami to ogolnie jest temat rzeka :D
Co do riperów, pseudo grup scenowych etc....
Użytkownik VIP

B89VIP Uploader

#25 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 17:34

Cytat: marcin822
a no po to "fescie" abyś miał zagadkę wiem ,że boli oj wiem jak tylko jedyne źródło to hell i brak perspektyw lol .Teraz idę pić i palić ty czekaj i odświeżaj strony czy czasem coś nowego nie wyszło za 30 zyla na dzie?


Oj ale ci zazdroszczę :)

Tak tak, każdy robi reencode od GH ;D człowieku, mało wiesz a dużo szczekasz :)
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#26 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 17:40

Z grami jest podobnie.

THETA np dała Alan Wake. Ktoś tam kiedyś wrzucił, niby Repack jakiegoś tam lamera.

To było nic innego jak spakowana gra w plik exe. + "silent installation" Pliki te same, sumy kontrolne te same.

THETA w jakimś swoim relku dala w plik nfo wzmiankę o tym kolesiu :) co niby super riper.
Użytkownik VIP

joseph0025VIP Uploader

#27 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 18:27


zrobić to mozesz ty lodita mi lol .Stary mało wiesz jeszcze
pozdrawiam .


lol weź się nie ośmieszaj człowieku , takiego durnia już dawno nie widziałem , ale zawsze musi być jakiś pajac z którego wszyscy toczą beke , gówno wiesz półgłówku , daj sobie już spokój.
:)
Użytkownik VIP

B89VIP Uploader

#28 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 18:53

joseph0025,
Cicho ;D bo on wie lepiej, każdy reencode od GH robi i koniec kropka. :D
Użytkownik VIP

NonSceneVIP

#29 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 19:30

Dla ludzi ktorym sie nie podoba ta zmiana, mam dla nich rozwiazanie.
W gornym rogu strony znajduje sie button Wyloguj, jesli sie wam cos nie podoba kliknijcie w niego :)

Co do tematu, duble sa, byly i beda zastrzezone na exsite.

Pozdrawiam
Użytkownik VIP

ampatinisUżytkownik

#30 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 19:47

Czyli mam teraz przeglądać 50 newsów z tym samym filmem i sprawdzać za każdym razem, jaki source został użyty tak ?
Nie da się tego kontrolować, musiałbym być no livem :p
Użytkownik VIP

DarQ29VIP

#31 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 19:52

ampatinis, wujek Google Ci pomoże :D
Farewell ...
Użytkownik VIP

BlodVarkVIP Uploader

#32 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 21:33

Cytat: ampatinis
Czyli mam teraz przeglądać 50 newsów z tym samym filmem i sprawdzać za każdym razem, jaki source został użyty tak ?
Nie da się tego kontrolować, musiałbym być no livem :p


Wystarczy, że wszyscy będą wpisywać source w treści newsa.
A żeby sprawdzić, czy source zostało już użyte, trzeba skorzystać z wyszukiwarki. Jak się umie z niej korzystać, to nie powinno być problemu.
Użytkownik VIP

maaaniek2VIP

#33 | Dodany: 28 Kwiecień 2012 23:47

GHunter ,& PiratXXIw.
eee tam... chrzanicie bo jakiś relek zagramianiczy wrzucę jako pierwszy bez napków do których to chciałbyś zrobić hardsuby ? belay Co z tego..i tak reg..jest taki że jak harsdub to masz wolną rękę? no zastanów się sam.. Bo pierdoły wymyślalta niesamowite :(

nie róbmy bajzlu panowie...to jest EXSite a nie DW czy plebs....

Użytkownik VIP

GHunter Użytkownik

#34 | Dodany: 29 Kwiecień 2012 12:52

maaaniek2, maniuś ale mi wisi czy to wrzucisz jako pierwszy. Ale tu się robi syf, bo 20 razy to samo walisz i żadnych napisów do tego nie ma. Byle te 20 dl załapać, no lol.

Użytkownik VIP

k6io6VIP

#35 | Dodany: 29 Kwiecień 2012 13:39

Lipa straszna...
Użytkownik VIP

NonSceneVIP

#36 | Dodany: 29 Kwiecień 2012 14:16

k6io6,
No lipa lipa, nie bedzie juz 20 razy tych samych wersji i nabijania za free kasy ;)
Użytkownik VIP

Aaron_1988Użytkownik

#37 | Dodany: 29 Kwiecień 2012 14:27

Prawda jest taka że tą stroną rządzą tylko sami MODERZY i UPLOADERZY ktoś nowy coś doda to nie ma szans żeby jego stawka się pojawiła
NA EXSITE OD 14 Maj 2010
„Jasność tysiąca słońc, rozbłysłych na niebie, oddaje moc Jego potęgi. Teraz stałem się Śmiercią, niszczycielem światów”.
Użytkownik VIP

NonSceneVIP

#38 | Dodany: 29 Kwiecień 2012 14:38

Aaron_1988,
Bzdury kolego. Caly czas sprawdzamy poczekalnie i jesli dany film/gra jest dobrze dodany, akceptujemy :)
Użytkownik VIP

djbarneyUżytkownik

#39 | Dodany: 29 Kwiecień 2012 15:11

Cytat: NonScene
Bzdury kolego. Caly czas sprawdzamy poczekalnie i jesli dany film/gra jest dobrze dodany, akceptujemy :)

Hehe chyba tak nie do ko?ca z tym jest - ostatnio dodałem jakiś tam programik - opis był zrobiony cacy i elegancko... i co z tego skoro po 3/4 dniach w poczekalni został usunięty...
Nie chce mi się dodawać już czegokolwiek skoro i tak nie zostanie to zaakceptowane, bo wielmożny pan miał takie widzimisie.
Na zaczepki idiot?w nie odpowiadam - no bo i po co...
___________________________________________
Użytkownik VIP

maaaniek2VIP

#40 | Dodany: 29 Kwiecień 2012 16:35

Cytat: GHunter
maaaniek2, maniuś ale mi wisi czy to wrzucisz jako pierwszy. Ale tu się robi syf, bo 20 razy to samo walisz i żadnych napisów do tego nie ma. Byle te 20 dl załapać, no lol.

No i co z tego./.przeciez piracimy tak samo wink więc zobacz czy ja upam co dziennie jak Ty ? Ty teraz nie płacz hehe

Z resztą jakie 20 newsów tego samego tytułu!? Jeszcze nie było tak, bym 10 wrzucił tego samego tytułu (tak jak wielu robi)
Nie pamiętam kiedy wrzuciłem dziennie OGÓLNIE 20 newsów a co dopiero 20 tego samego tytuły i bez napisów!

GH dobry z Ciebie mod i tłumacz ale...nie dokuczaj już...

Pozdr
Użytkownik VIP

elvira3Użytkownik

#41 | Dodany: 29 Kwiecień 2012 17:35

Ja mam takie pytanie. Czyli od teraz nie ma szans na to że ktoś wstawi po wstawce
Red State (2011) PL.720p.BluRay.x264.AC3-BiDA
V: REFiNED A: TV-BiDA

przykładowo wersje z
V: REFiNED A: 480p.BRRip.XviD.AC3-TVM4iN (lub A: TV-PSiG)

video jest to samo ale audio już inne. Ja GHuntera bardzo lubię wink , jako upacz jest bardzo pomocny, zawsze odpowiada na PW i według mnie jest to jeden z najlepszych moderatorów jakie miała ta strona. Ale audio od niego jest niekiedy bardzo "dziwne"
Chodzi mi o to aby dozwolone były wydania różniące się źródłem audio
Użytkownik VIP

NonSceneVIP

#42 | Dodany: 29 Kwiecień 2012 18:34

elvira3,
Ludzie przeczytajcie ze zrozumieniem temat.
Użytkownik VIP

LILILILO VIP Uploader

#43 | Dodany: 29 Kwiecień 2012 21:55

subbedów mniej jeszcze :p
Użytkownik VIP

CrashRedVIP

#44 | Dodany: 29 Kwiecień 2012 23:14

Cytat: manitou666
śmieszne lol czyli jak ktoś wypuści relka 700 x 400 to już nik nie może zrobić w tej samej rozdzielczości ? Zastanów się co piszesz i dopiero coś pisz lol


Ja pierniczę nie ma to jak sie z czegos zaśmiać i samemu sie ośmieszyć , według ciebie dane techniczne to tylko rozdzielczość ? Zatem gratuluje statusu VIP UPLOADER

Informuje cie bo widac nie wiesz ze dane techniczne to rodzaj kodeka, rozdzielczość, bitrate i rodzaj audio i jeśli WSZYSTKIE te dane sa identyczne jest to dubel , to co jest zawarte w tym niusie sprowadza sie do tego co napisałem czyli NIE MOŻNA DODAWAĆ TEGO SAMEGO FILMU O IDENTYCZNYCH DANYCH TECHNICZNYCH NIEZALEŻNIE OD GRUPY KTÓRA WYDALA , nie wiem czy dotrze ale to juz twoja sprawa...
Użytkownik VIP

faldino12VIP Uploader

#45 | Dodany: 30 Kwiecień 2012 00:16

Jezeli ja nie robie skladakow a robie rip z wersji BR lub DVD to moge dalej robic? Chodzi np czy jezeli ktos zrobil rip z DVDSEED-vego to ja juz nie moge z tej wersji dvd tego zrobic?
Użytkownik VIP

ghwaySuper Uploader

#46 | Dodany: 30 Kwiecień 2012 09:30

faldino12, możesz, to się tyczy tylko tzw. "składaków". Ripy z dvd bądź też bluraya można robić normlanie ;]
Użytkownik VIP

NonSceneVIP

#47 | Dodany: 30 Kwiecień 2012 09:53

ghway,
Dokladnie. faldino, ty sie nie martw, bo jesli robisz wlasne ripy, ten temat ciebie nie dotyczy, tu chodzi o skladaki :-)
Użytkownik VIP

passesUżytkownik

#48 | Dodany: 30 Kwiecień 2012 11:44

NonScene, to powiedz mi dlaczego ten news nie zostal zaakceptowany, skoro tak twierdzisz, ze sprawdzacie. Dodam, ze news byl stworzony przez generator ktory jest na stronie:

http://www.exsite.pl/dodatki/NewsGen/index.php


Tytuł dalem:
The Eye of the Storm (2011) DVDRip.XviD-aAF

Krotki artykul:
http://wklej.to/unySS/text


Dluga wersja:
http://wklej.to/IGOGL/text


A z poczekalni nie przeszedl, dublem nie jest. Wiec niech ktos z ranga teraz doda ten news i zobaczymy czy moderator go wyrzuci bo jest zle zrobiony.

Dlatego ludzie z bez rangi nie maja szans i takie gadanie, ze sprawdzacie to se mozecie w dupe wsadzic. Jedynie newsy z dzialu muzyki przechodza bo tam jest normalny moderatora adamo2026, ktory to rzetelnie sprawdza. Wiec jak ktos chce range musi newsy z muzyki wrzucac, zeby uzbierac 25 newsow. I piszcie do administratora, bo ja juz do niego pisalem, ale dawno i mowiel, ze w niedalekiej przyszlosci moderator bedzie musial podac przyczyne czemu news nie przeszedl. Tylko piszcie.

A ja slucham.
Użytkownik VIP

djbarneyUżytkownik

#49 | Dodany: 30 Kwiecień 2012 11:50

passes
Nic dodać nic ująć brawo
Na zaczepki idiot?w nie odpowiadam - no bo i po co...
___________________________________________
Użytkownik VIP

olchowoUżytkownik