EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Megaupload i Kim Dotcom Schmitz bez zarzutów - korupcja na szczeblu politycznym?

Dodał: niedzwiedzx 3 Maj 2012 22:33

Użytkownik VIP

niedzwiedzxVIP

#1 | Dodany: 3 Maj 2012 22:33

wink
Jeśli chcesz rozśmieszy? Boga, opowiedz mu o twoich planach na przysz?oś?.
Użytkownik VIP

XioUżytkownik

#2 | Dodany: 3 Maj 2012 22:33

wassat
Kocham kobiety!
Użytkownik VIP

UtakataVIP Uploader

#3 | Dodany: 3 Maj 2012 22:35

Wiedziałem ze im nic nie zrobią
Użytkownik VIP

niedzwiedzxVIP

#5 | Dodany: 3 Maj 2012 22:37

first_person,
prawda
Jeśli chcesz rozśmieszy? Boga, opowiedz mu o twoich planach na przysz?oś?.
Użytkownik VIP

Bilu.VIP

#6 | Dodany: 3 Maj 2012 22:46

fajnie by było ja by wróciły stare serwery
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#7 | Dodany: 3 Maj 2012 22:48

niedzwiedzx,
Na temat który dałeś na TF rozpisywałem się już CLICK
Nie zdziwie się jak prawnicy Kim Dotcom'a, będą mieli pomysł na odszkodowanie od rządu USA. Zobaczymy, zegar tyka =:)
Użytkownik VIP

NonSceneVIP

#8 | Dodany: 3 Maj 2012 22:59

Bez komentarza... crying
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#9 | Dodany: 3 Maj 2012 23:00

ACTA,
To nasi politycy powinni ich do cna wydoić. Nie tylko posłusznie im dupe liżą. Czy to Irak , czy Afganistan. Polska zawsze na zawołanie, i gówno z tego ma.
Użytkownik VIP

djbarneyUżytkownik

#10 | Dodany: 3 Maj 2012 23:10

heheheee ma satysfakcję, że pomogła super mocarstwom
Na zaczepki idiot?w nie odpowiadam - no bo i po co...
___________________________________________
Użytkownik VIP

hulkkUżytkownik

#11 | Dodany: 3 Maj 2012 23:11

ok
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#12 | Dodany: 3 Maj 2012 23:22

djbarney,
Miałem na myśli chociażby wizy... Wiem, to utopia, gdy się ma polityków tylko ladnie usmiechających się do kamer, nic poza tym =D
Użytkownik VIP

autorUżytkownik

#13 | Dodany: 3 Maj 2012 23:24

To wszystko male miki

Tu jestesmy liderami - Polska - kraj pilotazowy

http://www.indect-project.eu/front-page
Użytkownik VIP

infernoTRHUżytkownik

#14 | Dodany: 4 Maj 2012 00:33

@autor
A słyszałeś, że chcą wycofać całkowicie gotówkę? Niby po to żeby zlikwidować szarą strefę i nielegalny handel. Orwell przewraca się w grobie...
Użytkownik VIP

GEEBUżytkownik

#15 | Dodany: 4 Maj 2012 00:36

->Bezpiecze?stwo obywateli jest jednym z największych priorytetów.<- Takie kity walom a wszystko idzie do jednego NEW WORLD ORDER.Projekt INDECT nowa zabawka cenzora ktory wie lepiej co dobre dla nas
Użytkownik VIP

MiroslawskiUżytkownik

#16 | Dodany: 4 Maj 2012 01:44

nigdzie indziej w polskiej sieci nie było podobnego tekstu, tylko odsyłacz musi być na stronę portalu finansowanego przez niektórych producentów sprzętu sic!!!
skoro od jednych biorą w łapę i publikują tendencyjne teksty kasując wszelką krytykę w momencie udowodnienia im takiego postępowania, w innych sprawach też nie są dla mnie wiarygodni
to dotyczy Benchmarka jak i PCLaba
Jak jest się innym to się przyzwyczajasz do ludzkiej głupoty, to lepsze od bycia głupkiem ...
Muminki Cię widzą, Muminki Cię śledzą, Muminki Cię znajdą, Zabiją i zjedzą!!
Użytkownik VIP

mlekmenUżytkownik

#18 | Dodany: 4 Maj 2012 21:44

I tu, tytuł jak z WP.PL
Są to wypowiedzi ludzi którzy nie maja styczności z ta sprawa, a jedynie sa ex-pertami prawa itp.
Kolejny raz ludzie w szoku, ze USA może coś czego inni nie mogą heheh żal!
Idea??w niema, zawsze jest jakaś skaza , tylko trzeba ją dostrzec!
Użytkownik VIP

MiroslawskiUżytkownik

#19 | Dodany: 4 Maj 2012 21:50

first_person wiem, wszyscy się rozpisują podając nawet więcej szczegółów, może następnym razem ktoś przetłumaczy tekst z jakiejś strony i go po prostu wklei zamiast reklamować portal o szemranej reputacji bully
Jak jest się innym to się przyzwyczajasz do ludzkiej głupoty, to lepsze od bycia głupkiem ...
Muminki Cię widzą, Muminki Cię śledzą, Muminki Cię znajdą, Zabiją i zjedzą!!
Użytkownik VIP

koba144Użytkownik

#20 | Dodany: 5 Maj 2012 23:02

Za tym stoja takie pieniądze jakie jeszcze żaden z ''NAS'' nie widzial nie jestem żadnym expertem ale pare rzeczy potrafie sobie zrobic z tym co znajduje sie w sieci ile jest tego każdy wie...wydaje mi się że korporacje duże bedą z tym walczyc coraz mocniej a pionki takie jak ''MY'' przegrają kiedyś i podporządkujemy sie tylko jak wtedy bedzie wyglądać świat...
Nie nale?y wstrzymywa? bąka poniewa? gazy idą do m?zgu i stąd si? biorą posrane pomys?y.
Użytkownik VIP

krysia5522Użytkownik

#21 | Dodany: 6 Maj 2012 01:07

koba144,
No waśnie

Informacje