EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

FileLaser (Co sądzicie o tym HOSCIE)

Dodał: first_person 22 Maj 2012 15:46


FileLaser (Co sądzicie o tym HOSCIE)

Całkiem nowy hosting plików. Na pierwszy rzut oka, serwis jest dobrze rozbudowany, nie jakieś tam "XFS". Pozostaje pytanie czy wypłacalny :)

Program partnerski. Do wyboru mamy 3 wariany:

- PPD - Pay Per Download
- PPS - Pay Per Sale
- 50/50 Hybrid



Na tym hostingu otrzymujemy punkty za pobrania, które wymieniane są UWAGA! NA GBP !!! Co jest w obecnej chwili dużym plusem bo 1GBP to ~5,50PLN



Niezłe prędkości pobierania:

Na podziały:
1. Anonymous = 175.0 KB/s
2. Free = 300.0 KB/s
3. Premium = Unlimited

Czyli, jak się zarejestrujemy, pobieramy pliki z prędkością 300.0 KB/s

Screen


Upload, przynajmniej ja, mam całkiem przyzwoity


Link na stronę:
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


TU PLIK Na próbę, dla zainteresowanych, jaką mają prędkość pobierania
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


Czekam na wasze opinie. A jak ktoś ma w ogole zamiar testować, niech się podzieli wrażeniami :]

Pozdrowił fperson^^

Użytkownik VIP

FeeVeeRUżytkownik

#2 | Dodany: 22 Maj 2012 15:49

Wrzucam tu obecnie pobrania nawet schodzą ładnie
Nie wiem po kiego umieściłeś ten link jak prędkość jest do 300kb/s dla free fellow

W dodatku nie wiem po co powstał taki temat winked
Nie robie reuploadów!
Użytkownik VIP

marus18Użytkownik

#3 | Dodany: 22 Maj 2012 15:51

to jest dla ciebie upload przyzwoity ??? na hell miałem 8mb a tu 7 razy mniej dziwny serwis
Użytkownik VIP

C0NiNOUżytkownik

#5 | Dodany: 22 Maj 2012 15:54

` Nawet nawet ok
Dok?adam najwi?kszych stara? aby robi? jak najlepsze newsy.
Użytkownik VIP

wi3cznyUżytkownik

#6 | Dodany: 22 Maj 2012 15:55

Jak znowu wszyscy tam wskoczą to za długo takich stawek nie będzie dla PL ;-)
Użytkownik VIP

StarbuckUżytkownik

#7 | Dodany: 22 Maj 2012 15:56

Ja tez tam wrzucam , niestety ftp miewa kaprysy :]
Boje sie tylko jednej rzeczy , że dorżniemy i ten host wink

Użytkownik VIP

pantalykVIP

#8 | Dodany: 22 Maj 2012 15:58

Francja, a poza tym smiecicie ten dzial informacje. Wedlug mnie to dzial o infromacjach co sie dzieje ze strona exsite a nie jakies dyskusje ala dw o hostach. Nie reklamuj, upaj sam dluzej potrzyma.
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#9 | Dodany: 22 Maj 2012 16:10

Cytat: FeeVeeR
Nie wiem po kiego umieściłeś ten link jak prędkość jest do 300kb/s dla free

A tak dla ciekawskich , jak im idzie pobieranie z tego hosta. Przecież jest opcja cancel, nie musząc ciągnąc do konca :)

Cytat: FeeVeeR
W dodatku nie wiem po co powstał taki temat

A czemu miałby nie powstać, nie widzę powodów :)

Cytat: Starbuck
Boje sie tylko jednej rzeczy , że dorżniemy i ten host

Ja by tak było że się obawiają, to i na WJ by tematu nie było :)

Cytat: pantalyk
Francja, a poza tym smiecicie ten dzial informacje. Wedlug mnie to dzial o infromacjach co sie dzieje ze strona exsite a nie jakies dyskusje ala dw o hostach. Nie reklamuj, upaj sam dluzej potrzyma.

Dla mnie właśnie to jest ważna informacja, zarówno dla uploaderów, jak i w interesie strony Exite. Bo póki co, z hostami jest sytuacja że tak powiem patowa, albo inaczej "beznadziejna" :)

Więc spamem bym tego nie nazwał ^_^
Użytkownik VIP

StarbuckUżytkownik

#10 | Dodany: 22 Maj 2012 16:12

first_person,

Pierwszy cytat w twoim poscie to nie ja pisałem tylko FeeVeeR :

Cytat: first_person
Cytat: Starbuck
Nie wiem po kiego umieściłeś ten link jak prędkość jest do 300kb/s dla free


Cytat: first_person
Ja by tak było że się obawiają, to i na WJ by tematu nie było :)


A tego zdania nie rozumiem :)

Użytkownik VIP

MarrakechVIP

#11 | Dodany: 22 Maj 2012 16:12

Cytat: wi3czny
Jak znowu wszyscy tam wskoczą to za długo takich stawek nie będzie dla PL ;-)

laughing
Użytkownik VIP

Kadafi725Użytkownik

#12 | Dodany: 22 Maj 2012 16:19

a dla mnie server do ncizego :/
slaby upload
konczy upac a tu wywala ze strony O.o

A co myslicie o tym bo widze sporo osob na to teraz wrzuca

http://frogup.com


Jakies to polskie:)
Ale czy oplacalne no i nigdzie niemoge znalesc za pobrania ile placa
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#13 | Dodany: 22 Maj 2012 16:21

Cytat: Starbuck
Pierwszy cytat w twoim poscie to nie ja pisałem tylko FeeVeeR :

Done.. Poprawione :)

Cytat: Starbuck
Ja by tak było że się obawiają, to i na WJ by tematu nie było :)


A tego zdania nie rozumiem :)


Chodziło mi o to że nie tylko w Polsce ludzie uploadują. A że dali Newsa o swojej działalności na WJ, to swiadczy o tym że chcieli zareklamować HOST...

Taki paradoks widzę wśród społeczności warezowej.. Pisanie ze np Polska rzuciła się na HELLSHARE, i ukróciła łeb hydrze, to banały. Raczej oni nas zrobili w ..... niech każdy dopisze po swojemu.

Weźmy np FILESONIC... przecież oni mieli więcej użytkowników niż Facebook (rotfl), mimo to jakoś sobie radzili
Użytkownik VIP

LILILILO VIP Uploader

#14 | Dodany: 22 Maj 2012 16:32

zaproście ponownie kolegów, rodzinę , kolejny host do zajechania :)
Użytkownik VIP

FeeVeeRUżytkownik

#15 | Dodany: 22 Maj 2012 16:57

Cytat: first_person
A czemu miałby nie powstać, nie widzę powodów :)


kolega pantalyk napisał #8 fellow
Nie robie reuploadów!
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#16 | Dodany: 22 Maj 2012 17:00

LILILILO,
Ja tam się nie martwię czy zajadą, czy też nie. Tylko zastanawia mnie czy to nie sen, nie SCAM :D

payment proves !!! @LL :]
Użytkownik VIP

Kadafi725Użytkownik

#17 | Dodany: 22 Maj 2012 17:12

5ZATAN,
U mnie upload smiga normalnie
no ale fakt niby wszystko ladnie pieknie a i tak nic niewiadomo nawet jak FAQ czytalem jest napsiane takie cos

2) Wyskoczył mi błąd! Czy mam go zgłosić i jak?
W przypadku kiedy wyskoczy błąd prosimy o kontakt z działem obsługi za pomocą formularza dostępnego w dziale kontakt Zgłaszanie błędów usprawni rozwój serwisu jak i zostanie ograniczona ilość osób spotykająca się z błędami.


tylko gdzie ten KONTAKT O.o


a co do tego FileLaser

Juz drogi raz wrzucam plik na niego skonczy uploadowac po czym wywala ze strony a pliku jak i niebylo tak i nie ma jeden tlyko sie jakims cudem wgral O.o
Użytkownik VIP

Download KillerUploader

#18 | Dodany: 22 Maj 2012 18:16

Nic prócz ruskich hostów nie jest pewne. Ale przyciąga mnie wypłata w funtach, więc... Why not? n_n
Spragniony anime, mangi i info z Japonii? Klikaj:
Projekt K7 M&A


Moje dotychczasowe publikacje na EXSite
http://exsite.pl/user/Download+Killer/news
Użytkownik VIP

k6io6VIP

#19 | Dodany: 22 Maj 2012 18:17

Dzisiaj poprawili wszystko
Użytkownik VIP

Kadafi725Użytkownik

#20 | Dodany: 22 Maj 2012 18:32

k6io6,
Chyba raczej nie wszystko skoro dalej jest tak ze po upnieciu pliku wywala no chyba ze ja mam ten problem po czym dopiero po paru parenastu minutach plik jest w folderach no i troche lipa skoro zarejestrowany a mam tlyko 50 GB na pliki O.o
Użytkownik VIP

FeeVeeRUżytkownik

#21 | Dodany: 22 Maj 2012 22:07

Kadafi725,
Starczy Ci tyle - nie będziesz im zapychał serwerów swoimi plikami loler
Jak se kupisz premium będziesz miał 750GB
Nie robie reuploadów!
Użytkownik VIP

marus18Użytkownik

#22 | Dodany: 22 Maj 2012 22:44

CZEMU WSZYSCY UPLOADUJĄ NA FROGA PRZECIEŻ TEN SERWIS NIE PŁACI ZA śCIAGANIE NAWET NIE MA KONTAKTU ŻADNEGO Z WŁAśCICIELEM
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#23 | Dodany: 22 Maj 2012 23:23

marus18,
Jak to czemu? to mój host... zarobki dodam, jak skoncze placic raty za nowego malucha z szyberdachem wink
Użytkownik VIP

B89VIP Uploader

#24 | Dodany: 22 Maj 2012 23:42

Polacy są w stanie każdy host zajechać ;D przykład turbo ;d
już nawet z premium sie ssać nie da ;p

marus18,
a po co ci kontakt z właścicielem, na kawę się chcesz umówić?

jak tak dalej pójdzie to już nie będziesz miał czym wybrzydzać bo po filmy do sklepu będziesz latał albo na torki sie przerzucisz ;p
Użytkownik VIP

B89VIP Uploader

#26 | Dodany: 22 Maj 2012 23:46

first_person,
Nio, ja tam nie narzekałem zawsze jak chciałem to leciało w miarę a teraz wcale nie leci ;p
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#27 | Dodany: 22 Maj 2012 23:54

PiratXXIw.,
w sumie ja tez... To taka ironia... sam mam na miecha od dzis premke :) leci elegancko.. przynajmniej o tej time clock
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#28 | Dodany: 23 Maj 2012 10:55

Cytat: ACTA
Jak dla mnie to HELLSHARE jest najlepszy koszt 33 zł na premkę na miesiąc to nie majątek, a i stawki nie złe.

Dla sciagajacych tak.. rozumiem ludzi...
Użytkownik VIP

SebaSTIVIP Uploader

#29 | Dodany: 23 Maj 2012 12:59

ile to jest te 10 000 pkt? przelicajac na zł po wypłacie?
Użytkownik VIP

RaperSuper Uploader

#30 | Dodany: 23 Maj 2012 13:46

SebaSTI,
Tam jest kalkulator. Mozesz przeliczac dowolna ilosc pkt.

Ale jesli chodzi o Upload- KATASTROFACJA.
MOJE TEMATY
(O_o) Pozdrawiam (o_O)
Użytkownik VIP

AMERICAN:.Użytkownik

#31 | Dodany: 23 Maj 2012 14:21

Dla kogoś tam wyzej (Nie chce mi sie teraz szukać) http://frogup.com/Kontakt oto link do kontaktu w frogup.com wystarczy dopisac "/Kontakt" do linku i sie wyswietla.;]
Użytkownik VIP

EliteUpUżytkownik

#32 | Dodany: 23 Maj 2012 15:57

Witam, uploaduję na ten hosting powiem tak:
-upload mega! po 40 mb/s
-pobieranie 300kb/s jest genialnie.
-jedyny problem terez to to że nie wypłacają.
MOJ UPLOAD - MASZ PEWNOSC CO POBiERASZ!
DZiEKUJE ZA POBRANiA!
Użytkownik VIP

piterO89Użytkownik

#33 | Dodany: 23 Maj 2012 19:11

Wiem ze nie na temat ale moglbym prosic reup pewnych skladanek na bitshare kogos z was ?
Ten Jedyny, by rządzi? wszystkimi, ten Jedyny, by wszystkie odnale??
Ten Jedyny, by zebra? je wszystkie i w ciemności zespoli? wi?zami
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#34 | Dodany: 23 Maj 2012 20:06

Cytat: manitou666
Ta a ja dzisiaj 35 GB przez 5 godzin ssałem, że już nie wspomnę ile razy trzeba było w jd ingerować :(

przez IDM (Internet Download Manager) idzie jak burza... Jak serwer zawiech nie ma, cale lacze mi cisnie...

tylko trzeba w sofcie ustawic co i jak ... Login , haslo ...

Cytat: EliteUp
-jedyny problem terez to to że nie wypłacają.

prove , please .. ze scam..
Użytkownik VIP

piterO89Użytkownik

#35 | Dodany: 23 Maj 2012 21:19

Tak po logo to zajezdza fileserverem wink
Ten Jedyny, by rządzi? wszystkimi, ten Jedyny, by wszystkie odnale??
Ten Jedyny, by zebra? je wszystkie i w ciemności zespoli? wi?zami
Użytkownik VIP

marus18Użytkownik

#36 | Dodany: 23 Maj 2012 21:22

z tego co się dowiedziałem serwis frogup jest od PiratXXIw.
Użytkownik VIP

Marian90Użytkownik

#37 | Dodany: 23 Maj 2012 21:33

marus18, to jak pazie zle plotki sieja to sie zle slyszy. A ja slyszalem, ze 5f jest od GHUntera loler a filelaser od DW
Użytkownik VIP

B89VIP Uploader

#38 | Dodany: 23 Maj 2012 21:33

Cytat: marus18
z tego co się dowiedziałem serwis frogup jest od PiratXXIw.

To ja cię doinformuje bo widzę że ktoś cię w ładny błąd wprowadził. Więc to nie jest mój serwis bo mi host na utrzymaniu nie potrzebny a, że tam upam to o niczym nie świadczy dogi Panie...
Użytkownik VIP

GHunter Użytkownik

#39 | Dodany: 23 Maj 2012 21:36

PiratXXIw., jak nie? Przecież mi nie dalej jak 3 dni temu akt własności pokazywałeś wink
Użytkownik VIP

B89VIP Uploader

#40 | Dodany: 23 Maj 2012 21:39

GHunter ,
to był akt własności 3 kotów... oj GH nie pij już ;D
Użytkownik VIP

GHunter Użytkownik

#41 | Dodany: 23 Maj 2012 21:39

PiratXXIw., jasne, pierwszy uderzyłem, teraz myślisz że ktoś w bujdy o kotach uwierzy smile
Użytkownik VIP

B89VIP Uploader

#42 | Dodany: 23 Maj 2012 21:44

GHunter ,
mówie ci ostatni raz, nie zagryzaj wódki jagodzianką ;d
Użytkownik VIP

GHunter Użytkownik

#43 | Dodany: 23 Maj 2012 21:55

PiratXXIw., mówiłeś że jak z jabłkami, to można :|
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#44 | Dodany: 23 Maj 2012 22:18

Marian90,
to jestes w bledzie. Bo GH jedynie utrzymuje ten serw, a ja place podatki PIT corok i z tego maja kase wink
Użytkownik VIP

marus18Użytkownik

#45 | Dodany: 23 Maj 2012 22:27

podobno GH sprzedaję tonę węgla za 850zł a normalnie chodzi 650zł
Użytkownik VIP

SebaSTIVIP Uploader

#46 | Dodany: 23 Maj 2012 22:47

haha;d


EliteUp skąd wiesz ze nie wypłacaja?
Użytkownik VIP

4you_Użytkownik

#47 | Dodany: 26 Maj 2012 16:29

Gdyby dało się wrzucić jeszcze.. i wrzucanie tandetne (normalnie mam 11mb/s) a tu nawet nie pokazuje. Dodatkowo błąd wywala.
Każdy plik wrzucony na hostingi mam również na wirtualnym dysku, więc w razie usunięcia ich nie ma problemu, by otrzymać dokładnie te same pliki.
Turbobit szybko usuwa pliki, lecz spokojnie, szukam sposobu jak to ominąć :) Na ten moment zmieniam nazwy pliku i pakuje, zobaczymy co to da. Są to te same pliki co na innych serwerach.
Użytkownik VIP

xXxMateusz00xXxUżytkownik

#50 | Dodany: 1 Czerwiec 2012 11:32

5ZATAN,
ciekawy hosting.. chyba przetestuje. Nie ma dużych różnic dla danych grup no i Polska w B (250-1000 MB / $ 9.00)
Tylko gdzie zakładka "My files" ? xD

Edit: Znalazłem ;p

Informacje