EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

POLSKA GOLA! Euro 2012 - Kibicujemy i my!

Dodał: NonScene 17 Czerwiec 2012 10:44


POLSKA GOLA! Euro 2012 - Kibicujemy i my!

POLSKA GOLA! Euro 2012 - Kibicujemy i my!

Dzisiaj 2 mecz Polski. Co myslicie o tym spotkaniu? Bo to raczej bedzie decydujace spotkanie, Rosja jest raczej najlepsza z przeciwnikow w naszej grupie :)

POLSKA GOLA! Euro 2012 - Kibicujemy i my!

Użytkownik VIP

:-(Trial Uploader

#1 | Dodany: 12 Czerwiec 2012 16:08

2:1 dla Rusków :-(
Użytkownik VIP

-=VoV=-Użytkownik

#2 | Dodany: 12 Czerwiec 2012 16:09

Polska 2:1 Rosja ;)
ŻYCIE JEST JAK PSI ZAPRZĘG.JEŚLI NIE JESTEŚ LIDEREM SCENERIA NIGDY SIĘ NIE ZMIENIA.
Użytkownik VIP

xdriverxUżytkownik

#3 | Dodany: 12 Czerwiec 2012 16:12

moze uda sie zremisowac ;)
Użytkownik VIP

zwirek666Użytkownik

#4 | Dodany: 12 Czerwiec 2012 16:16

Polska 3 - 2 Rosja :)
Użytkownik VIP

PaNtErRa1991Użytkownik

#5 | Dodany: 12 Czerwiec 2012 16:16

Wygramy a jak nie to nasi kibole ich kiboli sklepią za mecz z czechami :D i zawsze to jakaś satysfakcja!
Użytkownik VIP

wi3cznyUżytkownik

#6 | Dodany: 12 Czerwiec 2012 16:18

0:4 dla Rosji :-)
Użytkownik VIP

Marcel1251Użytkownik

#7 | Dodany: 12 Czerwiec 2012 16:21

Jeśli nie będzie zmian w drugiej połowie żeby zaskoczyć Ruskich to będzie porażka, bo nie którzy zawodnicy ewidentnie są nie przygotowani fizycznie do turnieju mam na myśli przede wszystkim blok defensywny POL - RUS 1-1
Użytkownik VIP

NonSceneVIP

#9 | Dodany: 12 Czerwiec 2012 16:29

first_person,
a ja wskocze do fontanny ktora jest w miescie na srodku parku w ktorym jest mnostwo ludzi wink
Użytkownik VIP

-=VoV=-Użytkownik

#10 | Dodany: 12 Czerwiec 2012 16:33

NonScene,
Chciałbym to zobaczyć lol
ŻYCIE JEST JAK PSI ZAPRZĘG.JEŚLI NIE JESTEŚ LIDEREM SCENERIA NIGDY SIĘ NIE ZMIENIA.
Użytkownik VIP

SaipherUżytkownik

#12 | Dodany: 12 Czerwiec 2012 16:38

2:1 Dla Polski ! I nie ma uja że nie.
Flynn Lives !
Użytkownik VIP

leonkrakowiakUżytkownik

#13 | Dodany: 12 Czerwiec 2012 16:44

1-2 dla Rosji :-) oby tak nie było tylko ze by polska wygrała w najgorszy ze by zremisowała ale nie wierze w to wink
Użytkownik VIP

slucaUploader

#14 | Dodany: 12 Czerwiec 2012 17:04

Dach otwarty - remis 0:0
Dach zamknięty - 2:0 dla Ruskich lol


a w nocy OKC niszczy Heat w pierwszym meczu finałów NBA fellow

PS. Smuda, załóż w ko?cu garnitur jak przystało zamiast paradować w tym wiejskim dresie
Użytkownik VIP

Administrator_01Użytkownik

#15 | Dodany: 12 Czerwiec 2012 17:11

Jak zawsze ... wdupimy!! Polska 1 - 4 Rosja

Cytat: sluca
PS. Smuda, załóż w ko?cu garnitur jak przystało zamiast paradować w tym wiejskim dresie


Bo smuda to dres!!
Użytkownik VIP

UtakataVIP Uploader

#16 | Dodany: 12 Czerwiec 2012 22:20

Użytkownik VIP

CrashRedVIP

#17 | Dodany: 12 Czerwiec 2012 23:31

No i tragedii nie bylo , dobry mecz nie taka Rosja straszna.
Użytkownik VIP

NonSceneVIP

#18 | Dodany: 12 Czerwiec 2012 23:49

No to decydujacy mecz z czechami taniec
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#19 | Dodany: 13 Czerwiec 2012 00:45

NonScene,
Cool OPIS (gif) ok

Cytat: CrashRed
No i tragedii nie bylo , dobry mecz nie taka Rosja straszna.

2ga połowę Polacy przycisnęli i pozytywnie.
Chociaż i Rosjanie grali nieco mniej ofensywnie, jak w pierwszej :P
Użytkownik VIP

saimon321Użytkownik

#20 | Dodany: 13 Czerwiec 2012 00:57

W pierwszej połowie obie drużyny grał dobrze, ale w drugiej Polska była lepsza. Powinno być 2:1. :)
Użytkownik VIP

mixer88Użytkownik

#21 | Dodany: 13 Czerwiec 2012 16:04

Z Czechami będzie bardzo ciężko. Im wystarczy tylko remis a my musimy cisnąć. Mam nadzieję, że chociaż 2:0 nasi wygrają (po*ebany optymista ze mnie, ale już lepszy taki optymista od pier*olonych pesymistów co wróżyli porażkę do 0 z rusami) brawo taniec
Użytkownik VIP

NonSceneVIP

#22 | Dodany: 14 Czerwiec 2012 12:46

mixer88,
Dokladnie! :-) POLSKA GOLA taniec brawo
Użytkownik VIP

FeeVeeRUżytkownik

#23 | Dodany: 15 Czerwiec 2012 18:59

Polska 2:1 Czechy winked
Nie robie reuploadów!
Użytkownik VIP

StarbuckUżytkownik

#24 | Dodany: 16 Czerwiec 2012 06:14

Lachy 1:0 Pepiki smile

Użytkownik VIP

B89VIP Uploader

#25 | Dodany: 16 Czerwiec 2012 12:01

To je już koniec
Użytkownik VIP

-=VoV=-Użytkownik

#26 | Dodany: 16 Czerwiec 2012 12:19

FeeVeeR,
Typuję tak samo ;)
ŻYCIE JEST JAK PSI ZAPRZĘG.JEŚLI NIE JESTEŚ LIDEREM SCENERIA NIGDY SIĘ NIE ZMIENIA.
Użytkownik VIP

elamigosUżytkownik

#27 | Dodany: 16 Czerwiec 2012 14:37

Ogladac od 08:15.

http://euro2012.tvp.pl/7728215/konferencja-prasowa-smudy-i-polanskiego
Użytkownik VIP

B89VIP Uploader

#28 | Dodany: 16 Czerwiec 2012 17:20

Cytat: elamigos
http://euro2012.tvp.pl/7728215/konferencja-prasowa-smudy-i-polanskiego

to przekle?stwo?, tak strzelam bez oglądania ;D
Użytkownik VIP

wojak32Użytkownik

#29 | Dodany: 16 Czerwiec 2012 19:38

Ja byłem pesymistą przy Ruskach a Tutaj myślę że wygramy. W najgorszym wypadku 1:1 a w najlepszym 3:1 taniec
Użytkownik VIP

NonSceneVIP

#30 | Dodany: 16 Czerwiec 2012 21:44

Jak narazie pierwsza polowa zaaaarypista gra polakow, oby w 2 polowie chociaz tego jednego gola strzelili taniec nuta
Użytkownik VIP

UtakataVIP Uploader

#31 | Dodany: 16 Czerwiec 2012 22:35

odpadamy ;/
Użytkownik VIP

venusiceUżytkownik

#32 | Dodany: 16 Czerwiec 2012 22:52

Nie ten czas i nie to miejsce poczekajmy jeszcze kilka-kilkanascie lat grunt ze ruscy wyjebali Czarny Kon :) Brawo Grecy
Użytkownik VIP

kameleon.2Użytkownik

#33 | Dodany: 16 Czerwiec 2012 23:06

Czesi zawsze sobie jaja robili i z nas też sobie zrobili ! wink
Użytkownik VIP

kriszpanUżytkownik

#34 | Dodany: 16 Czerwiec 2012 23:15

Cytat: venusice
Nie ten czas i nie to miejsce poczekajmy jeszcze kilka-kilkanascie lat grunt ze ruscy wyjebali Czarny Kon :) Brawo Grecy

Podbijam brawo Grecy!! A nasi? Co tu dużo mówić...niczym cholerne deja vu z meczu Polska - Grecja...pierwsza polowa piękna druga... stała się naszym przekle?stwem, i koniec ko?ców brawa dla Tytonia chłopak zrobił ile sie dało to gra drużynowa a nie w pojedynkę. Tak więc brawo Tyto? ok brawo
Dlaczego ściągam z neta.......? Bo jestem BIEDNY ;P
Użytkownik VIP

Rafal4265Użytkownik

#35 | Dodany: 16 Czerwiec 2012 23:15

nie ma co się załamywać, oby Smuda został i udoskonalał co potrzeba bo ogólna ocena na Euro jest naprawdę wyższa niż w ostatnich latach i to jest najważniejsze !
hellshare.pl, turbobit.com, ul.to bez limit?w na http://www7.filefox.pl/poleca/Rafal4265 ,zapraszam do rejestracji z mojego reflinka, dzi?ki.
Użytkownik VIP

overbreakerUżytkownik

#36 | Dodany: 17 Czerwiec 2012 01:45

wyjebal nas z euro krecik.Mysle ze flagi z golfików już jutro out.
Użytkownik VIP

StarbuckUżytkownik

#37 | Dodany: 17 Czerwiec 2012 03:34

Cytat: Rafal4265
nie ma co się załamywać, oby Smuda został i udoskonalał co potrzeba bo ogólna ocena na Euro jest naprawdę wyższa niż w ostatnich latach i to jest najważniejsze !


Faktycznie , w poprzednich ME mielismy na koniec 1 pkt , teraz mamy... 2 .
WOW, szał , dziki szał ! wink

A co do kacapów , to słabli oni z meczu na mecz , a pepiki-kreciki rosli w siłe z meczu na mecz . Greki jak zwykle oszukali Europe , a polaki :

http://www.youtube.com/watch?v=gKPE_CFeqGw

Użytkownik VIP

Bilu.VIP

#38 | Dodany: 17 Czerwiec 2012 05:33

A ja teraz oglądam walkę Tomasz Adamek & Eddie Chambers i jest ok
Użytkownik VIP

wojak32Użytkownik

#39 | Dodany: 17 Czerwiec 2012 11:27

Normalnie załamka Polacyyy Wam się niechciałoooo
Użytkownik VIP

1969wzUżytkownik

#40 | Dodany: 17 Czerwiec 2012 11:47

Lato a kassa leci
Użytkownik VIP

kamilnorbertVIP

#41 | Dodany: 17 Czerwiec 2012 13:03

Mnie i tak zaskoczyli myślałem że ten ostatni mecz będzie o honor a oni jeszcze mieli szanse przejść. Ale nie pomyliłem się w ocenie ich umiejętności nie dość że dostali się za darmo na euro to, jeszcze zajeli ostatnie miejsce w najsłabszej grupie
Użytkownik VIP

VIVO9002VIP

#42 | Dodany: 18 Czerwiec 2012 22:54

Cytat: kamilnorbert
Mnie i tak zaskoczyli myślałem że ten ostatni mecz będzie o honor a oni jeszcze mieli szanse przejść. Ale nie pomyliłem się w ocenie ich umiejętności nie dość że dostali się za darmo na euro to, jeszcze zajeli ostatnie miejsce w najsłabszej grupie

Cytat: panek328
Zaskoczyli?????
Ale czym???
Gdybyśmy nie byli gospodarzami to o euro polska reprezentacja mogłaby pomarzyć.
Teraz pewnie ręce składają do boga żeby Grecja lub Czechy żeby zaszły dalej.
Wtedy w necie i wszędzie będzie napisane oraz o tym będą mówić że to nasza grupa była grupą śmierci.
Normalnie śmiech na sali Polska ostatni zespół jak zawsze. To tylko kwestia przyzwyczajenia.
A już myślałem że chociaż wyjdą z grupy.


NIC dodać nic ująć. A po 150 kafli na łeb zainkasowali razem ze startowym 15 EUR na łeb za 2 remisy . Onet podsumował.
Chciałem zmienić świat. Doszedłem jed­nak do wnios­ku, że mogę je­dynie zmienić siebie.
Użytkownik VIP

Download KillerUploader

#43 | Dodany: 19 Czerwiec 2012 16:51

A ja myślę, że w przyszłym roku Polska będzie mistrzem polski i nikt nam w tym nie przeszkodzi!
Spragniony anime, mangi i info z Japonii? Klikaj:
Projekt K7 M&A


Moje dotychczasowe publikacje na EXSite
http://exsite.pl/user/Download+Killer/news
Użytkownik VIP

UtakataVIP Uploader

#44 | Dodany: 22 Czerwiec 2012 10:21

Download Killer,
haha wszyscy sie smieja

Informacje