EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

HellShare – wyszukiwanie plików!

Dodał: OzW 9 Sierpień 2012 17:09


HellShare – wyszukiwanie plików!

HellShare   – wyszukiwanie plików!

HellShare   – wyszukiwanie plików!
HellShare teraz oferuje nowość – wyszukiwanie plików! Teraz możesz wyszukać swój plik bezpośrednio na HellShare. Spróbuj!

CO O TYM MYśLICIE?
Czy Hell upadnie czy nadal będzie sie opłącało uploadowac?




Użytkownik VIP

misieksiekUżytkownik

#1 | Dodany: 9 Sierpień 2012 17:20

Dlaczego nikt nie wrzuca na Peejeshare ,czy jakos tak,tylko na te ***** serwery z limitem jednego pliku na ileś tam godzin.Mnóstwo 100 razy lepszych i darmowych serwów jest
Szybkie porady o Xboxie 360
Użytkownik VIP

OzWVIP Uploader

#2 | Dodany: 9 Sierpień 2012 17:27

misieksiek,
Kultura, tak?

Free serwer = o tantiem
Proste!
# OzW !!!!!!!.
Użytkownik VIP

elamigosUżytkownik

#3 | Dodany: 9 Sierpień 2012 17:34

Bojcie sie Boga... Ilosc pobran widoczna publicznie i teraz na dokladke internal search engine dostepny nawet dla osob bez konta...

http://s1.anyimg.com/img/rclhs4j/51.png
Użytkownik VIP

unibaltiUżytkownik

#4 | Dodany: 9 Sierpień 2012 17:35

pewnie upadnie komunikacja z nimi jest fatalna... na odpowiedz na zadane pytanie czekałem 2 tygodnie i pewnie dalej bym czekał gdybym nie dopominał się uparcie odpowiedzi
Użytkownik VIP

Download KillerUploader

#5 | Dodany: 9 Sierpień 2012 17:38

Koniec jest bliski...
Spragniony anime, mangi i info z Japonii? Klikaj:
Projekt K7 M&A


Moje dotychczasowe publikacje na EXSite
http://exsite.pl/user/Download+Killer/news
Użytkownik VIP

azuliUżytkownik

#6 | Dodany: 9 Sierpień 2012 21:15

Nareszcie moze zaczniecie wrzucac na inne serwery bo z tego za granica nie mozna nic sciagnac brawo
Użytkownik VIP

Dark ArchAngelUżytkownik

#8 | Dodany: 10 Sierpień 2012 02:03

Cytat: first_person
https://www.torproject.org/



fajnie fajnie ale z tego co słyszałem tzreba mieć mocnego kompa żeby ciągnąc na TORze... sprawdzałem bo grzebałem info o deep webie
Użytkownik VIP

hero512Użytkownik

#9 | Dodany: 10 Sierpień 2012 23:22

mam pytanie do was, jak chcę kupić konto premium na 3 miechy ale nie mam konta w banku to np. robię przelew przez pocztę i na blankiecie umieszczam swój login z hellshare? i w jaki oni sposób mi je aktywują, odraz jak dojdzie przelew czy jak... jak myślicie ile bym musiał czekać jeżeli przelew np dokonał bym w poniedziałek?
Użytkownik VIP

MarkateVIP

#10 | Dodany: 11 Sierpień 2012 03:26

Nie opłaca się kupcowa konta premium na ich stronie jeśli chcesz tylko ściągać to kup na allegro jakieś za 2 - 3 zł.
Użytkownik VIP

hero512Użytkownik

#11 | Dodany: 11 Sierpień 2012 09:44

ja nie znam się na tym za bardzo ale jak tak patrze to za cholerke wg mnie nie opłaca się na allegro dla porównania,,, chcą 10zł za transfer 45 gb na allegro ,a ja kupie za 36 zł na 3 miechy i moge pobierać do upadłego bo jak premka to rozumiem ze pobieram kiedy, co chce.... a i piszesz a tych tanich widziałem jedynie za 1zl ale tez jakies badziewne limity idk...
Użytkownik VIP

loadsGość

#12 | Dodany: 11 Sierpień 2012 14:41

hero512,

kup na ich stronie, tam się teraz bardziej opłaca, wypełniasz druk idziesz na pocztę babka przepisuje dane do komputera i wysyła, jeżeli by było złe konto bankowe lub błąd jakiś w wysyłce to nie wyśle, opłata 2,50zł za wysłanie, taniej teraz masz rapidgator około 8zł na allegro 30 dni i turbobit podobnie, najwięcej linków teraz jest na rapidgator turbobit i hellshare, reszta mało używalna.
Użytkownik VIP

B89VIP Uploader

#13 | Dodany: 13 Sierpień 2012 20:06

ACTA,
przynajmniej nie ma spama samym hellshare, dzięki czemu jest jakiś wybór.
Użytkownik VIP

eragon000Użytkownik

#14 | Dodany: 31 Sierpień 2012 19:21

chcialbym kupic premium na hellshare i mam pytanie? czy jak kupie premke to sa jakies limity czy bede mogl sciagac ile chce kiedy chce i co chce? czy np bedzie limit 30gb dziennie? ewentualnie doradzcie gdzie kupic premke zeby bylo bez limitow i szybko zasysalo ;] pozdrawiam i czekam na szybka odpowiedz wink
Użytkownik VIP

eragon000Użytkownik

#15 | Dodany: 4 Wrzesień 2012 23:45

dziekuje wszystkim za wyczerpujaca odpowiedz :P
Użytkownik VIP

legionnUżytkownik

#16 | Dodany: 1 Marzec 2013 20:52

jeszcze dziala poprostu wyczyscili bo miejsca brak i jazda od nowa (zobczymy) :)
Użytkownik VIP

azisekUżytkownik

#17 | Dodany: 12 Marzec 2013 14:24

Czemu nie ma żadnego linku z Hellshare ?? Czy ktoś wie ??

Informacje