EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X
Użytkownik VIP

niedzwiedzxVIP

#1 | Dodany: 13 Sierpień 2012 21:46

Może sprawy zaczną wracać z czasem do normy :)
Jeśli chcesz rozśmieszy? Boga, opowiedz mu o twoich planach na przysz?oś?.
Użytkownik VIP

pomorze512Użytkownik

#2 | Dodany: 13 Sierpień 2012 22:25

Ci, którzy zamknęli MU powinni wypłacić słone odszkodowania ludziom, którzy trzymali tam dane. Bo wielu traktuje takie serwisy typu RS, MU itp. jako magazyn danych. Trzymają tam różne zdjęcia, wspomnienia i rzeczy, których nie chcą np. trzymać na twardzielu w domu lub jako kopia zapasowa. Przecież ktoś zapłacił za używanie konta i za możliwość składowania tam danych, a tu ot tak zamykają i wszystko przepada.
Dobrze mówię?
Użytkownik VIP

B89VIP Uploader

#3 | Dodany: 14 Sierpień 2012 02:02

Cytat: koste112
Miejmy nadzieje ze Megaupload zostanie reaktywowane a za nim w slady pojdzie filesonic winked


A śliwki będą rosły w zimę na drzewie.
Użytkownik VIP

elamigosUżytkownik

#4 | Dodany: 14 Sierpień 2012 11:35

Cytat: PiratXXIw.
A śliwki będą rosły w zimę na drzewie.

A ja dodam newsa na exsite.
Użytkownik VIP

adek2Użytkownik

#5 | Dodany: 14 Sierpień 2012 12:50

Na Uploaded.to reaktywowali program partnerski, więc i na innych serwisach tego typu też raczej przywrócą.
Użytkownik VIP

Download KillerUploader

#6 | Dodany: 14 Sierpień 2012 18:26

I ch*j. Na białym domu się nie ko?czy. Tu chodzi o organizacje, które są potężniejsze, niż jakieś tam pa?stwo.

Cytat: elamigos
Cytat: PiratXXIw.A śliwki będą rosły w zimę na drzewie.
A ja dodam newsa na exsite.

Ja tam bym je zjadł bully
Spragniony anime, mangi i info z Japonii? Klikaj:
Projekt K7 M&A


Moje dotychczasowe publikacje na EXSite
http://exsite.pl/user/Download+Killer/news
Użytkownik VIP

B89VIP Uploader

#7 | Dodany: 14 Sierpień 2012 19:44

adek2,
wow to już jakieś 2tyg temu reaktywowali ;d ale szału to nie ma jest gorzej niż wcześniej ;D premki jeszcze jakos to ratują ;D
Użytkownik VIP

Bilu.VIP

#8 | Dodany: 14 Sierpień 2012 23:28

Cytat: adek2
Na Uploaded.to reaktywowali program partnerski, więc i na innych serwisach tego typu też raczej przywrócą.


Tak ale ja kiedyś na Uploaded miałem na dzie? około 0,80 centów czyli około 20 Euro na 30 dni teraz mam 0,05 centów dziennie

czyli dziennie 0,05
00,5 X 365 dni = około 16 Euro a wypłata od 20 Euro am
Użytkownik VIP

koba144Użytkownik

#9 | Dodany: 18 Sierpień 2012 18:41

Wątpie czy bedzie jeszcze coś takiego jak Megaupload jak powstanie to i tak zamkną taki serwer,nie ma sie co oszukiwac tam było wszystko czego każdy szperacz int.Szukał i wątpie juz w jakiekolwiek śliwki jedyne to te z warzywniaka u mnie pod blokiem fellow
Nie nale?y wstrzymywa? bąka poniewa? gazy idą do m?zgu i stąd si? biorą posrane pomys?y.
Użytkownik VIP

LILILILO VIP Uploader

#10 | Dodany: 19 Sierpień 2012 19:09

loler
Użytkownik VIP

UtakataVIP Uploader

#11 | Dodany: 19 Sierpień 2012 22:25

śmieszne to :D
Użytkownik VIP

LILILILO VIP Uploader

#12 | Dodany: 20 Sierpień 2012 17:29

a no śmieszne zdeka zawsze myslałem, że tylko kobiety są "przy nadzieji" tak długo :D


synonimy: brzemienna, ciężarna, przy nadziei, w ciąży, chłopaki z warezu


no panowie to już od stycznia 8 miesiąc czas na rozwiązanie :D
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#13 | Dodany: 22 Sierpień 2012 10:49

Pożyjemy zobaczymy -:P..

Prasa swoje, zycie swoje.

PS. Co sądzicie o poczynaniach Rapidshare
http://torrentfreak.com/rapidshare-wants-a-crackdown-on-linking-sites-120820/
Użytkownik VIP

koba144Użytkownik

#14 | Dodany: 22 Sierpień 2012 23:13

kolego first_person w przyszłości każdy bedzie płacił za jakiś produkt z int.kupisz to na co cie stac,puki co trzeba korzystac z tego co mamy.
A rapidshare jest dośc znane i może byc przetrzec droge do tego co tam pisze OBY NIE......
Nie nale?y wstrzymywa? bąka poniewa? gazy idą do m?zgu i stąd si? biorą posrane pomys?y.
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#15 | Dodany: 23 Sierpień 2012 23:39

Cytat: koba144
kolego first_person w przyszłości każdy bedzie płacił za jakiś produkt z int.

O koncernach, nakazach, zakazach etc... podobała mi się ta wypowiedz.
http://youtu.be/eYu-XQB-3bg

Co do piractwa, wiadomo ze nie popiera :P ....

Chociaż u T. Lisa, troszkę inaczej się wypowiadał w tej kwestii.
Użytkownik VIP

koba144Użytkownik

#16 | Dodany: 24 Sierpień 2012 19:17

first_person
wypowiedz jest konkretna i napewno tak myśli 90% ludzi korzystających z niego lecz sam widzisz jak wielu ludzi nie wiedziało o czymś takim jak ACTA sam nie wiedziałem tak naprawde dopiero jak pewni ludzie nagłośnili to każdy sie obudził...
Nie nale?y wstrzymywa? bąka poniewa? gazy idą do m?zgu i stąd si? biorą posrane pomys?y.
Użytkownik VIP

derka78Użytkownik

#17 | Dodany: 29 Sierpień 2012 15:30

akta strakta cuugle wszystko trzymają w łapie i teraz muszą się z pejsbukiem dzielić. Na skale globalną nic już takiego nie powstanie (za duży obrót gotówki) tylko lokalnie jak helle w Czechach no i u ruskich bo tam wszystko można
to zaawansowana technologia
Użytkownik VIP

savio39VIP

#18 | Dodany: 1 Wrzesień 2012 01:36

Nie łudźcie się, teraz musicie użyć rąk i wyjść na dwór żeby coś zarobić ;-)
UPLOAD WSTRZYMANY DO ODWO?ANiA.
WSZELKiE REUPLOADY i UPLOADY NiEMO?LiWE.

Informacje