EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Rapidshare - Idą zmiany

Dodał: manitou666 28 Listopad 2012 09:15


Rapidshare - Idą zmiany

Rapidshare - Idą zmiany




Wczoraj czyli 27 listopada Rapidshare postanowił wprowadzić szerokoidące zmiany w swoim wachlarzu usług :)
Od tej pory prawdopodobnie hostng będzie tylko do użytku osobistego i udostępniał pliki tylko osobie która umieściła je na swoim koncie.

Today is 2012.11.27, RS present their new changes and become a hosting for personal only so we can't use RS anymore, all RS links will be not available because of "File owner's public traffic exhausted", please don't click on rs links, for more details you can read more infomation at their homepage.


Więcej na stronie hostingu:Kliknij

...


Zobacz więcej moich newsów




Użytkownik VIP

QantexUżytkownik

#1 | Dodany: 28 Listopad 2012 09:17

Chujnia z patatajnią recourse
Użytkownik VIP

olcia30Użytkownik

#2 | Dodany: 28 Listopad 2012 09:24

po co komu takie konto ?
Użytkownik VIP

nowyleiwruksUżytkownik

#3 | Dodany: 28 Listopad 2012 09:31

no, chlopaki chca w pelni zalegalizowac swoja dzialalnosc, pytanie czy dadza rade konkurowac z googlem, ms i innymi dyskami chmurowymi, skoro zla slawa bedzie z pewnoscia za nimi podążać.
coż, widocznie sie juz nachapali i maja dosc pozwow.
niedlugo start megaupload, zobaczymy...
Użytkownik VIP

QantexUżytkownik

#4 | Dodany: 28 Listopad 2012 09:48

nowyleiwruks, mogę się założyć że megaupload też będzie serwerem w chmurze, widziałeś na necie chatę właściciela megauploadu?? Gościo mieszka jak w niebie.
Użytkownik VIP

Zbojnik2010Użytkownik

#5 | Dodany: 28 Listopad 2012 10:31

h***ia z grzybnią po chamsku że się tak wyrażę. Dobrze wiemy że ludzie sko?czą z tego korzystać i tyle zostanie po rapidzie. Podzrwaiam

http://pokazywarka.pl/3en0e1
Użytkownik VIP

Download KillerUploader

#6 | Dodany: 28 Listopad 2012 19:32

Dla mnie OK.
Prywatny dysk z RS to pewność, że nie zniknie za kilka tygodni, więc swoje pliki mogę trzymać na zapas np. backupy.
Prędkość spoko, niezawodność spoko; zobaczymy tylko co z pojemnością.
Spragniony anime, mangi i info z Japonii? Klikaj:
Projekt K7 M&A


Moje dotychczasowe publikacje na EXSite
http://exsite.pl/user/Download+Killer/news
Użytkownik VIP

jiNSUżytkownik

#7 | Dodany: 28 Listopad 2012 23:08

Nie widzę, aby ktokolwiek z działu filmowego wstawiał na RS, toteż czym się przejmujecie? Dla mnie te zmiany są zadowalające.
Stwierdzanie, że RS padnie, bo "piraci" go porzucą, rozśmiesza mnie do rozpuku. Czy naprawdę jesteście, co poniektórzy, tak ograniczeni, uważając iż filary takiego biznesu pochodzą głównie z działalności "piratów"? Przytoczę pewien fakt, ze sprawy MegaUpload. Ponad połowa plików, znajdujących się na serwerach MU, nigdy nie została pobrana. Oznacza to, że znacząca większość użytkowników korzystała z ich usług w celu magazynowania danych, nie ich rozpowszechniania. Pamiętajmy również, że wielu pracowników, przeróżnych firm, korzystało z ich usług do dzielenia się swoimi pracami, dokumentami, etc. Ta sytuacja ma przełożenie w RapidShare.
RS jest to solidna firma, istniejąca od 2004 roku, tj. 8 lat. To, że ich polityka nie propaguje piractwa, a wręcz z piractwem walczy, w żadnym stopniu nie określa jej jako fatalnej firmy. Dla osób, którym zależy na stabilności, pewności przetrwania, RS jest dobrym wyborem. W czsie kiedy wiele hostingów powstawało, padało, "okradało" swoich użytkowników, RapidShare nadal istnieje i nadal się rozwija.
Najnowsze zmiany są przychylne naszemu prawu, które stanowi, że możemy legalnie pobierać filmy, muzykę, na własny użytek i dzielić się nimi z najbliższymi. Dodając do swojej listy kontaktów osoby znajome, w pewien sposób potwierdzamy iż udostępnione pliki pobierane pozostają przez krąg osób pozostających w związku osobistym, w szczególności pokrewie?stwa, powinowactwa lub stosunku towarzyskiego.

Polecam lekturę: http://acta.di.com.pl/porady/43651,0,Dozwolony_uzytek_-_gdzie_zaczynaja_sie_klopoty.html
 
Mądrej głowie dość dwa słowie, a głupiemu to i referatu mało.
Użytkownik VIP

bagi07Użytkownik

#8 | Dodany: 29 Listopad 2012 21:08

Następny filesonic, mam nadzieję, że rapidgator tak nie zrobi, bo dopiero bym się wkur...
Użytkownik VIP

poldek_7Użytkownik

#9 | Dodany: 2 Marzec 2013 14:30

RAPIDSHARE NADAL UDOST?PNIA PLIKI

uploader musi tylko pliki ktore chce udostępniać trzymać w folderze z ustawionymi właściowościami pozwalającymi wszystkim ściągać z niego pliki

(wiem, bo mam konto i po zmianie ustawie? da się ściągać pliki)

Informacje