EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

HellShare.pl - KREDYTY

Dodał: OzW 30 Styczeń 2013 14:44


HellShare.pl - KREDYTY






"Szanowni użytkownicy, w HellShare zdecydowaliśmy się przejść z kont premium z ograniczeniem czasowym na konta z ograniczeniem transferu. O już zakupione konta premium z ograniczeniem czasowym nie musicie się obawiać, pozostaną Wam. W programie partnerskim nic się nie zmiena. Mamy nadzieję, iż podane zmiany zostaną przez Was przyjęte pozytywnie." - Info z FB Hellshare ;)

Użytkownik VIP

OzWVIP Uploader

#1 | Dodany: 30 Styczeń 2013 14:44

laughing
# OzW !!!!!!!.
Użytkownik VIP

GHunter Użytkownik

#2 | Dodany: 30 Styczeń 2013 14:47

Mehehhe 5fantastic.pl ten system ma od dawna i do tego taniej niż hellshare :]
No ale jarajcie sie dalej czeskim hostem xD
Skądś pomysł przecież zerżnęli :-)


Czyli sumując GH ma dwa hostingi - 5fantastic i Hellshare taniec
Użytkownik VIP

CAMBiOVIP Uploader

#3 | Dodany: 30 Styczeń 2013 14:49

GHunter ,

Popieram ok
Hellsahre tylko na początku spoko ;) Potem się zje... (popsuli) xd
Dziękuje ;**
Użytkownik VIP

OzWVIP Uploader

#4 | Dodany: 30 Styczeń 2013 14:57

No Teraz HELL trochę głupio zrobiło ;/



Cytat: GHunter 
Czyli sumując GH ma dwa hostingi - 5fantastic i Hellshare taniec



GH, RZĄDZI NIE OD DZIś.. Jeszcze ma pod sobą ruską mafie bo skąd filma bierze?!
Jest właścicielem sieci Banków bo dlaczego nie zgarnia kasy za upload?!
I wygrał w lotka $$$$$$$$ Bo dlaczego ?! można pokombajnować :P
# OzW !!!!!!!.
Użytkownik VIP

SaipherUżytkownik

#5 | Dodany: 30 Styczeń 2013 14:58

Cytat: GHunter 
No ale jarajcie sie dalej czeskim hostem xD

Żałosny jesteś, a te swoje 5f możesz sobie wsadzić w buty / teraz ładniej brzmi.
Flynn Lives !
Użytkownik VIP

frytaj88Użytkownik

#6 | Dodany: 30 Styczeń 2013 14:59

GHunter , powiedz nam co ten twoj 5fantastik daje uploaderom? Tylko punkty ktorych nawet odsprzedac nie mozesz, wiec juz hellshare was bije na glowe bo lepiej miec 2zl niz punkty tylko dla siebie. Ale zgadzam sie teraz to beda tacy drodzy jak i wy.

dlatego egofiles bije was obydwoch na glowe i jeszcze bardziej. za 8 zl mozna pobierac 20gb razy 30, od pobierajacego tyle w temacie
Użytkownik VIP

OzWVIP Uploader

#7 | Dodany: 30 Styczeń 2013 15:04

Cytat: manitou666
Bardzo delikatnie mówiąc głupio biorą przykład z dziadowskich hostingów, które taką politykę prowadzą.



"Hajs się musi zgadzać" ale na FB narzekają... i dobrze.!
# OzW !!!!!!!.
Użytkownik VIP

OzWVIP Uploader

#8 | Dodany: 30 Styczeń 2013 15:10


Cytat: manitou666
Ale ja i tak na razie zbytnio tego nie haczę; na moim koncie pojawiło się xxxx kredytów, ile i za co nigdzie nie piszą.


Kredyty to jest tak, ze ile masz kasy tyle kredytów :D za które możesz kupić kredyty.. w sumie nie weim.. nie ogarniam :D
# OzW !!!!!!!.
Użytkownik VIP

ampatinisUżytkownik

#9 | Dodany: 30 Styczeń 2013 15:18

No też mi się tak wydaje, że te kredyty są przeliczone z pieniędzy, które się aktualnie uzbierało i, jak coś teraz ściągniesz z hellshare to pewnie odejmują wraz kredytami kasę :p
Użytkownik VIP

OzWVIP Uploader

#10 | Dodany: 30 Styczeń 2013 15:20

Głupota ludzka głupota wymyślona przez głupotę dosłownie !! :D

Trza się przenieść ONLY 5fsc bo to chyba naj naj naj rynku host
# OzW !!!!!!!.
Użytkownik VIP

frytaj88Użytkownik

#11 | Dodany: 30 Styczeń 2013 15:24

Cytat: onzwrocka
Trza się przenieść ONLY 5fsc bo to chyba naj naj naj rynku host

a co se z punktami zrobisz, zjesz je? we ludzie ogarnijcie sie dla wrzucajacych zadnej zmiany tylko dla downloaderow i co krzyk
Użytkownik VIP

SaipherUżytkownik

#12 | Dodany: 30 Styczeń 2013 15:27

Cytat: onzwrocka
ONLY 5fsc bo to chyba naj naj naj rynku host

Buhahaha kolejny dowcipny, tylko dowcip marnych lotów jak i ten host ... f5 haha
Flynn Lives !
Użytkownik VIP

OzWVIP Uploader

#13 | Dodany: 30 Styczeń 2013 15:33

Nie wiedziałem, że to taka jeszcze kontrowera istna..

Się tak zastanawiam.. czy ludzie nie lubią GH czy 5FSC czy GH bo wrzuca na 5fsc???
# OzW !!!!!!!.
Użytkownik VIP

GHunter Użytkownik

#14 | Dodany: 30 Styczeń 2013 15:34

manitou666, wszystko jest lepsze od sprzedawania ludzi na prawo i lewo i robienia z siebie świętego. Mam rację czy mam rację? fellow
Użytkownik VIP

ampatinisUżytkownik

#15 | Dodany: 30 Styczeń 2013 15:35

frytaj88,

Taki, że będzie teraz dużo mnie osób zainteresowanych kupnem kont premium na hellshare, no bo cena 19 zł za 18 Gb jest niepoważna.
Ale to i tak bez różnicy, bo wcześniej też nie naliczali premek oraz pobra? zgodnie z prawdą, więc teraz może być tylko gorzej :p
Użytkownik VIP

CAMBiOVIP Uploader

#16 | Dodany: 30 Styczeń 2013 15:36

manitou666,

Przynajmniej ludzie wrzucający na 5f odróżniają TVM4iN od TRODAT lol
manitou weź wyjdź bo czytając niektóre twoje posty tarzam się po ziemi ;D
Dziękuje ;**
Użytkownik VIP

OzWVIP Uploader

#17 | Dodany: 30 Styczeń 2013 15:37

loler
# OzW !!!!!!!.
Użytkownik VIP

ampatinisUżytkownik

#18 | Dodany: 30 Styczeń 2013 15:41

GH, nic nie poradzisz na to, że ludzie zazdroszczą Ci, że trzepiesz kasę na tym 5f, gdy oni w tym czasie ledwie wyciągają 10 zł dziennie ze wszystkich serwerów :p
Stąd ta agresja i bezsilność, że Ty możesz, a Oni nie :p
Użytkownik VIP

frytaj88Użytkownik

#19 | Dodany: 30 Styczeń 2013 15:45

ja generalnie nikogo nie atakuje bo dla mnie pobierajacego jest jak wiadomo pobrac jak najwiecej sie da przy ak najmniejszej cenie jak to w zyciu wiec wyzwiska, ze jestem sepem to se mozecie wsadzic, bo to normalne. 5fantastiki teraz hellszary czy chomiki sa za drogie i chyba beda ludzie z tego korzystac ktorzy szukac nie potrafia. poczekam 1dzien to i tam znajde te wasze premiery na darmowym serwerze. jak ktos czekal 3 miesiace na film to co to jest 1 dzien??

ale nikt nic nie potrafi odpowiedziec o tym 5fantastiku.przeciez oni nie placa to co wy tacy nage charytatywni i za frajer wrzucacie?? cos z tym musi byc na rzeczy. zpuntamii co robicie, sami na wzajem sobie sciagacie? a skoro ghunter ma premiery to po co mu punkty?? dla mnie to zagadka ale tez nie moja sprawadebilem takim nie jestem zeby umiec znalexc cos na czym mnie zalezy
peace ;)
Użytkownik VIP

CAMBiOVIP Uploader

#20 | Dodany: 30 Styczeń 2013 15:46

manitou666,

Pomylić się można ale pisałem ci że na bank nie to tak szedłeś w zaparte że aż mi się w głowie zaczęło motać...
A i zgłaszanie nawet jak ktoś łamie regulamin jest chamskie i w tym momencie wpisałeś się na listę ludzi których nie trawie... (w niektórych sytuacjach wystarczy PW czy cosik)
A i szkoda że Cie z all torrentów wywalili, naprawdę szkoda bo może teraz by Cie tu nie było...
Dziękuje ;**
Użytkownik VIP

GHunter Użytkownik

#21 | Dodany: 30 Styczeń 2013 15:47

manitou666, ty ale regulamin to tu na exs a ja o exs nic nie mówię właśnie ;P
Niemniej uważam że Twoja argumentacja w wielu kwestiach jest mocno nacechowana emocjonalnie i ukierunkowana wyłącznie subiektywnie.

Cytat: frytaj88
to co wy tacy nage charytatywni i za frajer wrzucacie??


No wiesz bo ghunter za każdy upload funduje solidnego BJ O_o
Użytkownik VIP

OzWVIP Uploader

#22 | Dodany: 30 Styczeń 2013 15:48

LUDZIE NIE ZMIENIAJMY JUŻ TEMATU..
BO WAS PODKABLUJE I KAŻDY PO WARNIE!!!!
# OzW !!!!!!!.
Użytkownik VIP

CAMBiOVIP Uploader

#23 | Dodany: 30 Styczeń 2013 15:49

frytaj88,

Ja kiedyś tylko na free serwery wrzucałem ; D Potem mi przyszedł rachunek za neta i prąd i trzeba było zarobić parę pkt żeby chociaż film można było pobrać recourse

onzwrocka,
Ty co najwyżej możesz mi kopytka wyczyścić lol
Dziękuje ;**
Użytkownik VIP

OzWVIP Uploader

#24 | Dodany: 30 Styczeń 2013 15:54

Mam znajomości i wiem co gdzie co i robie dobry pipping wiec Mi Air Max'y czyścij :D:D:DD taniec
# OzW !!!!!!!.
Użytkownik VIP

OzWVIP Uploader

#25 | Dodany: 30 Styczeń 2013 16:00

Cytat: manitou666
Tak czy siak reklamy obcych stron na EXSite nie nawidzę.


To prawda... Też takich zgłaszam i zapełniem GH skrzynkę :D
# OzW !!!!!!!.
Użytkownik VIP

pawel86ckUżytkownik

#26 | Dodany: 30 Styczeń 2013 16:13

Na takie beznadziejne serwery jak hellshare czy egofiles wiele ostatnio ludzi wrzuca pliki po 40-50 GB, ale jak przy limicie 20/30GB na dzie? można pobrać taką wstawkę ? Więc mi te serwery nie zbyt przypasowały, nie obchodzi mnie też ich los. Wiele jest serwisów bez limitu/ogranicze? pobierania więc osobiście co mnie obchodzi hellshare, co najwyżej tak jak pisze frytaj88 poczekam sobie na filmik czy gierkę dzie? dłużej jak ktoś wstawi na normalny serwer. Ostatnio filmy BR pobieram na zagranicznych stronach a tam 95% uploadu idzie na netload który nie ma wcale limitów. Dla mnie taka sytuacja jest super bo nie potrzebujesz co temat kilku różnych premiumek, wystarcza jedna. W ostatnich 3 miesiącach pobrałem ponad 130 filmów BR i kosztowało mnie to 19zł za premkę netlod na 3 miesiące.
Użytkownik VIP

MaRCiNJaCKUżytkownik

#27 | Dodany: 30 Styczeń 2013 16:42

Ja tu zrobie sobie małą prywate, bo HellShare jest dla mnie martwy podobnie jak 5F, omijam wstawki ludzi którzy proponują mi 5F lol
Szukam dobrych filmów jak macie to prosiłbym, o Braterstwo broni (2004), Wojna Harta (2002), trylogie Ojca Chrzestnego, Donnie Brasco (1997) i Życie Carlita (1993) w 720p
Użytkownik VIP

Pako2712Użytkownik

#28 | Dodany: 30 Styczeń 2013 16:52

Cytat: GHunter 
Mehehhe 5fantastic.pl ten system ma od dawna i do tego taniej niż hellshare :]
No ale jarajcie sie dalej czeskim hostem xD
Skądś pomysł przecież zerżnęli :-)


Tak tylko ,że hellshare od samego początku w czechach miał tylko transfer do wykupienia tylko w pl zrobili premki a teraz transfer wprowadzili to pierwsza sprawa co do 5f to widze jak mnóstwo ludzi z niego pobiera i wrzuca hahahahaha lol chyba kilkanaście osób ale co dziwić się gównianemu 5f gdzie promuje go tylko jedna osoba i to tylko na tym forum bo na innych banicja za ten shit .Ludzie dobrze piszą wszystko znajdziecie po kilku godz na innych hostach , co do hell to wolę im zapłacić 170zł za transfer 500gb niż jakieś amatorszczyźnie 5f gdzie wrzuca na niego jedna osoba .
Użytkownik VIP

OzWVIP Uploader

#29 | Dodany: 30 Styczeń 2013 17:03

Taa Z jednego pliku miałem z 5FSC 100Pobra? a z innych też łądnie.. wiec z 5f sciąga garstka.. tak. ! ;)
# OzW !!!!!!!.
Użytkownik VIP

Pako2712Użytkownik

#30 | Dodany: 30 Styczeń 2013 17:12

Cytat: onzwrocka
Taa Z jednego pliku miałem z 5FSC 100Pobra? a z innych też łądnie.. wiec z 5f sciąga garstka.. tak. ! ;)


nom mogłeś tyle mieć na pliku 5mb hahahahaha na 5f lol , jak ktoś za free pobierał z 20kbs bez odbioru fellow . Nie interesują mnie hostingi typu 5f gdzie wrzuca na nie kilka osób tylko i pobiera nie wiele więcej do tego zakaz publikacji linków na 5f na każdym forum .To wolę 100 razy wrzucać na chomika niz na jakieś 5f
Użytkownik VIP

OzWVIP Uploader

#31 | Dodany: 30 Styczeń 2013 17:17

Ogarnij co mówisz.. na chomiku też nigdzie nie dodasz.. po zatym GH jakoś dodaje Te swoje dziadowskie linki po forkach i bana nie ma..
# OzW !!!!!!!.
Użytkownik VIP

frytaj88Użytkownik

#32 | Dodany: 30 Styczeń 2013 17:19

moze i miales 100, rozoczetych bo tam tak wyswielta z moich ifnformacji, pinktu dostaniesz jak ktos skonczyl, policz prywatne wiadoosci a nie te wyswietlenia, a raczeh pw nie liczysz i co kto pobral, bada tsss
Użytkownik VIP

Pako2712Użytkownik

#33 | Dodany: 30 Styczeń 2013 17:41

Cytat: frytaj88
Ogarnij co mówisz.. na chomiku też nigdzie nie dodasz.. po zatym GH jakoś dodaje Te swoje dziadowskie linki po forkach i bana nie ma..


koniec tematu bo bez sensu to ciągnąć , smile .Jak w każdym razie z daleka od tego 5f .
Użytkownik VIP

beny2k1Użytkownik

#34 | Dodany: 30 Styczeń 2013 20:18

Ja korzystam w twójlimit. Kupię sobie np. za 29 zł 200 gb transferu. Wystarczy mi to na ruski rok. Nie pobieram aż tyle. Mam dostęp do wielu serwerów i transfer na maksa. Jak mi się ko?czy transfer zastanawiam się nad kupnem konta na cały rok. 140 zł nie jest dużo, a wtedy byle znajomemu mogę pobierać co chce.

Z serwera GH nie korzystam i nie mam zamiaru.

Użytkownik VIP

OzWVIP Uploader

#35 | Dodany: 30 Styczeń 2013 20:49

Cytat: ACTA
a podziękuję za taki system. HellShare już dawno spadł na psy. help


Dobrze gada. Polać Mu :)
# OzW !!!!!!!.
Użytkownik VIP

NonSceneVIP

#36 | Dodany: 31 Styczeń 2013 08:26

Informuje iz komentarze nie wnoszace nic do tematu beda kasowane a uzytkownicy beda dostawac ZP na czas ;-)
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#37 | Dodany: 1 Luty 2013 11:24

Spokojnie panowie, juz niedlugo rusza FirstShare wink

Dla każdego uploadera promocja. Za sprzedaną premkę blondynka, za dwie brunetka.. Będzie sie dzialo.

Co do Hellshare i ich pomyslu, sam jestem ciekaw jak ten chwyt markietingowy im wyjdzie.
Użytkownik VIP

huginVIP

#38 | Dodany: 4 Luty 2013 20:01

Nie wiem jak wam ale gdy chcę wejść na 5fantastic wyskakuje mi

Ostrzeżenie ESET Smart Security
Dostęp zabroniony !


Szczegóły:

   Strona:
   http://www.5fantastic.pl/

   Uwagi:
   Dostęp do strony został zablokowany przez ESET Smart Security.
   Strona znajduje sie na liście stron zawierających wirusy i inne niebezpieczne
   aplikacje. Lista jest definiowana przez producenta.


Niema super serwer, antywirus go blokuje.
Powinno dawać się bana za wstawianie tylko na nim tak jak kiedyś na hellshare.

Ups... zapomniałem że to ULUBIONY serwer GÓRY i raczej to nie przejdzie
Gdy jesteś ranny i pozostawiony na równinach Afganistanu, a kobiety wychodzą i tną, to co pozostało, doczołgaj się do karabinu i sam dokończ dzieła. Idź do Boga, jak na żołnierza przystało.
Użytkownik VIP

thebestyetUżytkownik

#39 | Dodany: 5 Luty 2013 13:57

5fantastic BEKA z tego czegos niemala. lol
Użytkownik VIP

beny2k1Użytkownik

#40 | Dodany: 7 Luty 2013 22:54

Spoko Ruskie za 100 albo 200 dolców rozpier... 5F ;]. Za drobne wykasują wszystkie pliki Góry ;].
Użytkownik VIP

jarek92Użytkownik

#41 | Dodany: 24 Luty 2013 10:54

chyba są niepoważni już nie kupuję premium tam powodzenia jakieś limity walą żal

Informacje