EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Lektor IVO w dziale R5, DVDScr

Dodał: NonScene 1 Luty 2013 10:10


Lektor IVO w dziale R5, DVDScr

Witajcie, doszlismy do wniosku ze TS'y, DVDRip'y i inne tego typu tagi z lektorem IVO czy innym badziewnym glosem od dzisiaj wedruja do dzialu R5, DVDScr.

Pozdrawiamy, Ekipa EXSite.pl

KOMENTARZE NIE NA TEMAT I TE WULGARNE BEDA KASOWANE A UZYTKOWNICY BANOWANI.
Chcesz trolowac? Wejdz sobie na Gadu-Gadu i popisz z Karolina.

Użytkownik VIP

OzWVIP Uploader

#1 | Dodany: 1 Luty 2013 10:14

To nie lepiej dla takich filmów zrobić dział osobny? Ukryty.. by na str. gł. nie śmieciło się.. ?
# OzW !!!!!!!.
Użytkownik VIP

slawokUżytkownik

#2 | Dodany: 1 Luty 2013 10:15

Osobny dział będzie OKi
slawok77
Użytkownik VIP

NonSceneVIP

#3 | Dodany: 1 Luty 2013 10:18

onzwrocka,
Administracja jest bardzo zajeta, bo maja na glowie 3 serwisy, skrypt EXSite jest tak pomieszany i zasmiecony ze watpie zeby taki dzial powstal, po drugie robic osobny dzial do takiego smiesznego tagu jak Lektor IVO to wydaje mi sie przesadyzmem, R5, DVDScr wystarczy dla IVO ;-)
Dodam jeszcze ze jesli by taki dzial mial powstac to potem by sie zlecieli ludzie jak muchy do nie powiem czego (:D) i poprosili o kolejne dzialy, typu Lektor, FullHD czy FLAC, narazie jest ok, moze w przyszlosci cos sie zmieni :P
Użytkownik VIP

OzWVIP Uploader

#4 | Dodany: 1 Luty 2013 10:23

NonScene, To może zabronić wrzutek z takim lektorem? nie byłoby lepiej, prościej i smaczniej?
# OzW !!!!!!!.
Użytkownik VIP

NonSceneVIP

#5 | Dodany: 1 Luty 2013 10:25

onzwrocka,
Tez o tym myslalem...?=! Ale wydaje mi sie to za ostre posuniecie dla uzytkownikow ktorzy ogladaja filmy z takim wlasnie lektorem IVO, wiec zmiana dzialu na R5, DVDScr to chyba najlepsze rozwiazanie.
Użytkownik VIP

MiroslawskiUżytkownik

#6 | Dodany: 1 Luty 2013 10:29

wcale tej IVOny nie powinno być, bo dojdzie do absurdów np. czytanych przez ten program książek
jak ktoś jest niedowidzący to może za darmo pobrać ten symulator, a jak jest leniem to może poczekać na film z lektorem
opisy i dane filmu też pozwolicie by były podawane w wersji audio? może też linki angry
Jak jest się innym to się przyzwyczajasz do ludzkiej głupoty, to lepsze od bycia głupkiem ...
Muminki Cię widzą, Muminki Cię śledzą, Muminki Cię znajdą, Zabiją i zjedzą!!
Użytkownik VIP

OzWVIP Uploader

#7 | Dodany: 1 Luty 2013 10:32

DOKŁADNIE SI!! Nie powinno być... tak, exsite to jeden z największych stron.. Jak sobie cchą dodawać to niech idą na piyu pitu jakieś...

NonSCENE - Daj ankiete kto za zostawieniem IVO a kto za skasowaniem.
# OzW !!!!!!!.
Użytkownik VIP

NonSceneVIP

#8 | Dodany: 1 Luty 2013 10:36

onzwrocka,
Nic nie bede dodawac kolego, narazie niech zostanie tak jak zadecydowalismy razem z ekipa, ze lektor IVO ma sie znajdowac w dziale R5, DVDScr. Zobaczymy jak to bedzie wygladac, zawsze mozna cos zmienic/zabronic.
Użytkownik VIP

OzWVIP Uploader

#9 | Dodany: 1 Luty 2013 10:38

NonScene, brawo OKi.. Bo tu tak naprawdę dodaje jedna osoba IVKO? No, zobaczymy... Oby był porządek i.. każdy sie zapoznał z tematem.
# OzW !!!!!!!.
Użytkownik VIP

lykenosUżytkownik

#10 | Dodany: 1 Luty 2013 11:43

popieram jak najbardziej - takie wrzuty zawalaja tylko miejsce przy przegladaniu nowosci w dobrej jakosci...

przydaloby sie jeszcze wprowadzic jakis dzial zeby bylo wiadomo od kogo mozna smialo sciagac a od kogo nie bo czesto sie zdarza ze jakies popsute pliki wrzucaja a potem nawet nie odp jesli prosisz o naprawe itp itd...

wylaczenie wpisywania tego kodu przy pisaniu komentow tez by wyszlo na dobre - w koncu ile razy mozna sie mylic - frustrujace... :/
ASUS G72
Intel Core i7-6700HQ 2.6 GHz
NVIDIA GeForce GTX 970M - 3072 MB, rdzeń: 924 MHz, DDR4-2132 32GB
Intel CM236 (Skylake PCH-H)
Samsung PM951 NVMe MZVLV128, 128 GB + Hitachi HGST HTS721010A9E630 2x 1TB
A przy mnie sie wiesza...
Użytkownik VIP

NonSceneVIP

#11 | Dodany: 1 Luty 2013 18:30

manitou666,
Nic dodac nic ujac :-)
Użytkownik VIP

MiroslawskiUżytkownik

#12 | Dodany: 2 Luty 2013 13:27

Cytat: manitou666
Są użytkownicy, którym taka wersja filmu odpowiada z tego czy innego powodu więc bądźmy bardziej wyrozumiali w tej kwestii.

a wiesz, że jak ktoś jest leniem to mu się nie spieszy, inaczej by się nie lenił
a skoro tak, to może poczekać na wersję z lektorem
z drugiej strony jak pisałem może pobrać ten program i samemu sobie puszczać IVOnę jak mu się podoba
to nie jest kwestia "być albo nie być", tylko lenistwa
już masz rozbicie na kilka wersji tego samego filmu, chcesz to powiększać?
o dodatkowe XVID, XVID-AC3, MKV-480p, MKV-720p, MKV-1080p, kilka MPEG-4, TS, DVDrip, BRrip, TVrip i cholera wie co jeszcze z IVOną, bo mamy być "wyrozumiali" angry
chcesz powiększyć śmietnik?
jeśli już tak bardzo chcesz ograniczcie to do max 2 wersji
Jak jest się innym to się przyzwyczajasz do ludzkiej głupoty, to lepsze od bycia głupkiem ...
Muminki Cię widzą, Muminki Cię śledzą, Muminki Cię znajdą, Zabiją i zjedzą!!
Użytkownik VIP

fiskerUżytkownik

#13 | Dodany: 4 Luty 2013 10:48

Może być ok
Użytkownik VIP

maciunio121Trial Uploader

#14 | Dodany: 7 Luty 2013 16:26

W zupełności popieram ok Moim zdaniem nie będzie to fair zakazać dodawania filmów z IVO, po prostu niektórzy ludzie wolą obejrzeć badziewnego IVO jak czekać na profesjonalny lektor.

Informacje