EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

hellshare

Dodał: henryk93611 1 Marzec 2013 14:51


hellshare




Co się dzieje chyba padli zostawili mi jeden plik reszta usunięta.
a mieli być takim solidnym serwerem.

PARANOJA?

Użytkownik VIP

GHunter Użytkownik

#1 | Dodany: 1 Marzec 2013 14:56

"Pocałujcie nas w dupę, nic nam nie możecie zrobić." <- tok myślenia Hellshare.


Nie tylko Tobie, wszystkim skasowali.

Prawdopodobnie zawijają się od początku miesiąca całkowicie z Polski.

Zero ostrzeżenia, zero kontaktu z kimkolwiek, zero informacji dla POBIERAJĄCYCH, dla uploaderów, dla POSIADACZY PREMIUM.

A tyle kwiku i narzekania na 5fantastic ;]
Tyle pitolenia, że hellshare super, choć dymali nie 1 raz ;]


I co?


Hellshare? Prawdopodobnie w pośpiechu i bez ostrzeżenia, mając gdzieś wszystkich [kij z uploaderami, ludzie konta premium mają kupione i co z nimi, też pocałujcie misia w d....!] :]



A 5fantastic.pl - działa! Od kasy, panowie, ważniejszy jest honor i szacunek dla użytkowników, co by się nie działo ;]
Użytkownik VIP

ampatinisUżytkownik

#2 | Dodany: 1 Marzec 2013 15:12

Mi zostały tylko wrzucone wczorajsze pliki na koncie, ale to chyba z tego względu że upnięte z czeskiego ip, co daje jasną odpowiedź, że zwijają się z interesem w Polsce.
Użytkownik VIP

CeberebekUżytkownik

#3 | Dodany: 1 Marzec 2013 15:28

U mnie z kilkuset zostało 8(OSIEM)-najstarszy z września,a najnowszy z 3 lutego...paranoja...
I ciekawe.że wczoraj wypłacili jeszcze chajsik - jaki sens by był,jeśli zawijają żagle z Polski????
Użytkownik VIP

YolaUżytkownik

#4 | Dodany: 1 Marzec 2013 15:47

macie odpowiedź
http://mambiznes.pl/artykuly/czytaj/id/5422/panstwo_tylnymi_drzwiami_wprowadza_drugie_acta

powtórka z rozrywki
Użytkownik VIP

BlodVarkVIP Uploader

#5 | Dodany: 1 Marzec 2013 15:48

A mi nic nie usunęli :> napisali mi maila, że mają problem z pojemnością serwerów, sko?czyło im się miejsce i czekają na maszyny


Ale kto ich tam wie, dla mnie bardziej prawdopodobne, że się zwijają.
Użytkownik VIP

CeberebekUżytkownik

#6 | Dodany: 1 Marzec 2013 16:06

Cytat: Yola
macie odpowiedź
http://mambiznes.pl/artykuly/czytaj/id/5422/panstwo_tylnymi_drzwiami_wprowadza_drugie_acta

powtórka z rozrywki

A co to ma wspólnego z HS-skoro to czeska strona i zarejestrowana w Czechach...KRRiT nie ma raczej na nich wpływu
Użytkownik VIP

NonSceneVIP

#7 | Dodany: 1 Marzec 2013 16:09

no i macie te wasze hellshare lol loler kase zawineli i bajo bajo taniec
Użytkownik VIP

CeberebekUżytkownik

#8 | Dodany: 1 Marzec 2013 16:10

Cytat: NonScene
no i macie te wasze hellshare lol loler kase zawineli i bajo bajo taniec

Kaskę zdążyli wypłacić-szkoda tylko plików... am
Użytkownik VIP

OzWVIP Uploader

#9 | Dodany: 1 Marzec 2013 16:18


;_____;

To BiDA Wykopał Ich z obiegu :)

# OzW !!!!!!!.
Użytkownik VIP

Pako2712Użytkownik

#10 | Dodany: 1 Marzec 2013 16:33

Cytat: GHunter 
Zero ostrzeżenia, zero kontaktu z kimkolwiek, zero informacji dla POBIERAJĄCYCH, dla uploaderów, dla POSIADACZY PREMIUM.

A tyle kwiku i narzekania na 5fantastic ;]
Tyle pitolenia, że hellshare super, choć dymali nie 1 raz ;]


dobra nagonka aby pobierać z 5f napisz to się dowiesz
że pliki pod publikę są kasowane zaznacz przy wrzucaniu na hell ,że pliki są priv tyle co dasz na fora to pobiorą a nie szukajką na hell.Nie siej propagandy lol

Ja słyszałem ,że na 5f polecą lada dzie? "bidki" i srytki lol
Użytkownik VIP

CeberebekUżytkownik

#11 | Dodany: 1 Marzec 2013 16:54

Otrzymałem odpowiedź na pytanie:dlaczego zostały usunięte pliki?
Cytat:

"Dzie? dobry,

dziekujemy za kontakt i pragniemy poinformowac, iz pliki sa usuwane na podstawie warunkow korzystania z uslug.

Z pozdrowieniami

Zespół HellShare.pl"


Użytkownik VIP

NonSceneVIP

#13 | Dodany: 1 Marzec 2013 17:51

Pako2712,
a ja slyszalem ze ktos inny moze poleciec ale nie powiem kto, tajemnica taniec
Użytkownik VIP

GhostRaiderUżytkownik

#14 | Dodany: 1 Marzec 2013 18:31

śmierdzi to wszystko. "na podstawie warunków..." Tak nagle im się warunki pozmieniały, że skasowali w jednej chwili kilka TB danych? Wymyślali transfery i tak im to wyszło, kiedy okazało, że ludzie niechętni do wykupowania.
Plików od wczoraj nie da rady wrzucać, zero pobra? (bo z czego). Zero ruchu na serwerach=straty, więc o co kaman? To tyle.
Intel Core i7 4790K 4.80 GHz|Thermalright HR-02 - Macho 120 Rev. A
ASRock Z97 EXTREME6|G.Skill RipjawsX DDR3 4x4GB 2133MHz CL9
MSI GeForce GTX 1080 Gaming, 8GB GDDR5X
Be Quiet! Pure Power BQT L8-CM-630W|Samsung 2.5'' SSD 840 Evo 250GB
Seagate 1 TB Barracuda (64MB, SATA/600)
Lite-ON DVD+/-RW IHAS122-18 bulk black|Aerocool GT-R | Samsung 46" |Logitech Z906
Użytkownik VIP

eurofilmeuroUżytkownik

#15 | Dodany: 1 Marzec 2013 18:54

5fantastic.pl też kiedyś poleci, nie ma co się czarować- wszystkie hosty parające się piractwem w ko?cu polecą. I wszelkie regulaminy, umowy, sposób przetrzymywanie danych na serwerze nie pomoże. Hosty pod warezy szybko powstają i szybko się zamykają ze strachu przed odpowiedzialnością...
świat?o to se wiesz...
Użytkownik VIP

Kokosz55Użytkownik

#16 | Dodany: 1 Marzec 2013 19:08

Na 5F nikt wstawek nie usuwa, są,były i będą. Ciągłe narzekania ...............na 5F to na GH..to teraz macie HS pepiki was wydmuchali wink
Użytkownik VIP

koksik117Użytkownik

#17 | Dodany: 1 Marzec 2013 19:14

Bitshare ile razy pliki usuwało do 0 a ludzie nadal wrzucali i wypłacają do dziś. wink
Użytkownik VIP

dragonmasterUżytkownik

#18 | Dodany: 1 Marzec 2013 19:55

Wez ghunter wypchaj sie tym swoim 5fantastikiem bo rzygac sie na niego chce. No i co ze zyje ten pseudohostowy twor? Wiesz czemu bo tylko ty i paru twoich kolegow wrzuca i nie placi to sie trzymacie. Dajcie ludziom kase a rozloza cie w 2 dni. Samo to gowno sie wysypuje a wrzucasz sam czasami wiec skoncz co ty w ogole porownujesz...

Wiec idz wrzucaj dalej i tak ciebie omijaja lukiem ludzie i udajesz ze kolorowo na 5f fantastic. Dobree loler
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#19 | Dodany: 1 Marzec 2013 20:12

Ja ma skromną nadzieje ze maja padnięte dyski :D ale to tylko mrzonki wink

Staty za dzis nie dzialaja, upnac sie nic nie da etc...

z 2.5 TB plików zostały mi 3 (pliki).... GH ma chyba racje ze zwijaja interes.
Przynajmniej w Polsce.

Cytat: GHunter 
A 5fantastic.pl - działa! Od kasy, panowie, ważniejszy jest honor i szacunek dla użytkowników, co by się nie działo ;]

Jak nie wiadomo o co chodzi, zawsze chodzi o pieniądze :D

Jak ktos wrzuca bezinteresownie to na torrenty np :)
Użytkownik VIP

norek111Użytkownik

#20 | Dodany: 1 Marzec 2013 22:27

Cholera jasna, a taki dobry serwer był. A co do narzekania do 5fantastic to tam za free leci ledwo 50kb/s... Wiec dlatego ludzie woleli sciagac z hellshare, ktory byl za free szybszy, ale fakt czasem "dymali".
Użytkownik VIP

norek111Użytkownik

#21 | Dodany: 1 Marzec 2013 23:04

first_person, Każdy stracił wszystko, też mam nadzieje, że to tylko dyski, bo po co by mieli zwijac interes w polsce? To nie ma sensu.

Cóż, jeżeli padli na wieki jak rapidy, filesoniki itd... Czekamy na następce, jak co roku.
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#22 | Dodany: 2 Marzec 2013 06:59

Cytat: norek111
first_person, Każdy stracił wszystko, też mam nadzieje, że to tylko dyski, bo po co by mieli zwijac interes w polsce? To nie ma sensu.

Swoje zarobili i papa ;D

Dostalem cos takiego

Dzie? dobry,

przepraszamy za komplikacje spowodowane nie wystarczającą pojemnością serwerów, która uniemożliwia upload plików.

Z pozdrowieniami

Zespół HellShare.pl

Natomiast czemu pliki znikaja, echo.

Cytat: ACTA
EGO, CAT, no i UL pewnie.

Ja chyba wracam na rapidgator cos czuje, tym bardziej ze dodali Polske do grupy I (tylko ciekawe na jak dlugo)

BTW:
Dear Partners,

We are happy to announce that we decided to changes PPS and PPD rates. From now on, you'll receive 50% from all sales and recurring payments. PPD rates are raised to 40$ per 1000 download. Referrals rate raised from 5% to 10%.
You can view new rates on this page:
http://rapidgator.net/article/resource

Have a nice day,
Użytkownik VIP

koksik117Użytkownik

#23 | Dodany: 2 Marzec 2013 13:31

first_person, póki co chyba nie ma lepszej alternatywy niż RG. :)
Użytkownik VIP

GhostRaiderUżytkownik

#24 | Dodany: 2 Marzec 2013 16:38

Rapidgator ma okrutnie wolne ftp.
Intel Core i7 4790K 4.80 GHz|Thermalright HR-02 - Macho 120 Rev. A
ASRock Z97 EXTREME6|G.Skill RipjawsX DDR3 4x4GB 2133MHz CL9
MSI GeForce GTX 1080 Gaming, 8GB GDDR5X
Be Quiet! Pure Power BQT L8-CM-630W|Samsung 2.5'' SSD 840 Evo 250GB
Seagate 1 TB Barracuda (64MB, SATA/600)
Lite-ON DVD+/-RW IHAS122-18 bulk black|Aerocool GT-R | Samsung 46" |Logitech Z906
Użytkownik VIP

bzyko69Użytkownik

#25 | Dodany: 3 Marzec 2013 00:32

aha czyli rozumiem dlaczego nie wstawiacie na hellshare:/ i moje konto premium juz nie podziala :/ ehhh do dup... nie powiem
Użytkownik VIP

koksik117Użytkownik

#26 | Dodany: 3 Marzec 2013 09:24

GhostRaider, przez stronę i zooma idzie dobrze.
Użytkownik VIP

GhostRaiderUżytkownik

#27 | Dodany: 3 Marzec 2013 13:59

koksik117,

Tak, ale trzeba miec zarejestrowana wersję.
Intel Core i7 4790K 4.80 GHz|Thermalright HR-02 - Macho 120 Rev. A
ASRock Z97 EXTREME6|G.Skill RipjawsX DDR3 4x4GB 2133MHz CL9
MSI GeForce GTX 1080 Gaming, 8GB GDDR5X
Be Quiet! Pure Power BQT L8-CM-630W|Samsung 2.5'' SSD 840 Evo 250GB
Seagate 1 TB Barracuda (64MB, SATA/600)
Lite-ON DVD+/-RW IHAS122-18 bulk black|Aerocool GT-R | Samsung 46" |Logitech Z906
Użytkownik VIP

henryk93611Użytkownik

#28 | Dodany: 3 Marzec 2013 20:46


Data dodania pliku na HELLSHARE:


Dodał: henryk93611 | Filmy Filmy Azjatyckie | Wyświetle?: 285 | 28 Luty 2013


Otrzymałem taką odpowiedź:


Dzie? dobry,

pragniemy poinformować, że pliki są usuwane na podstawie warunków korzystania z usług.

Z pozdrowieniami

Zespół HellShare.pl


Ch......nia z grzybnią na dodatek z p....dy kwiatek


kontakt tylko na PW
Użytkownik VIP

norek111Użytkownik

#29 | Dodany: 4 Marzec 2013 19:36

Teraz to jest masakra bez tego hellshare, zaden konkretny hosting nie daje za free nawet 200kb/s.....
Użytkownik VIP

GhostRaiderUżytkownik

#30 | Dodany: 5 Marzec 2013 09:03

Ile najdłużej szła Wam wypłata? Zleciłem w piątek, szybko zatwierdzili, co mnie trochę zdziwiło. Do dzisiaj kasy na koncie nie widać. Zaczynam myśleć, że na koniec mnie przewalili.
Intel Core i7 4790K 4.80 GHz|Thermalright HR-02 - Macho 120 Rev. A
ASRock Z97 EXTREME6|G.Skill RipjawsX DDR3 4x4GB 2133MHz CL9
MSI GeForce GTX 1080 Gaming, 8GB GDDR5X
Be Quiet! Pure Power BQT L8-CM-630W|Samsung 2.5'' SSD 840 Evo 250GB
Seagate 1 TB Barracuda (64MB, SATA/600)
Lite-ON DVD+/-RW IHAS122-18 bulk black|Aerocool GT-R | Samsung 46" |Logitech Z906
Użytkownik VIP

bodzio9Uploader

#31 | Dodany: 5 Marzec 2013 10:42

Napisz do nich , dwa razy musiałem się upomnieć.
Raz gdy zapomnieli wysłać i raz gdy pomylili walutę na moją sporą niekorzyść.
Użytkownik VIP

Download KillerUploader

#32 | Dodany: 5 Marzec 2013 18:28

Trolololo, suckers!
To było tak pewne, że od razu wiedziałem żeby tam nie uploadować. Narzekaliście na TB czy RG, a nadal się trzymają i raczej nieprędko znikną.
Spragniony anime, mangi i info z Japonii? Klikaj:
Projekt K7 M&A


Moje dotychczasowe publikacje na EXSite
http://exsite.pl/user/Download+Killer/news
Użytkownik VIP

michalektg95Użytkownik

#33 | Dodany: 6 Marzec 2013 18:37

649 plikow (283 GB ) 28.02.2013
114 plikow ( 43Gb ) dzisiaj ;)

Ostro jadą po bandzie^^Zamiast dokupić sewer to usuwają...
Użytkownik VIP

ostlaryUżytkownik

#34 | Dodany: 7 Marzec 2013 14:04

Odrazu bylo widac ze to malanowskiego server
→Eh→
Użytkownik VIP

MaRCiNJaCKUżytkownik

#35 | Dodany: 7 Marzec 2013 23:16

I bardzo dobrze wcale mi tego serwera nie będzie brakowało taniec
Użytkownik VIP

thebestyetUżytkownik

#36 | Dodany: 8 Marzec 2013 05:28

Zaczalem czytac pierwszy komentarz i od razu sie usmiechnalem. smile Bylem wprost przekonany, ze w ktoryms zdaniu panie magiczne slowo "wspanialy 5fantastic".
Ja przykaladowo hellshare od zawsze mialem gdzies. Dla mnie po prostu nie istnialo. Mam inne konta premium ktore sluza mi wylacznie do sciagania. I nie jestem lamusem wykupujac mulitkonto. Zawsze zostawiam uploaderowi po sobie ten skromny punkcik. A wracajac do tematu, to najlepsze jest na koncu -
Cytat: GHunter
A 5fantastic.pl - działa! Od kasy, panowie, ważniejszy jest honor i szacunek dla uzytkowników, co by się nie działo ;]


Trafilem tam kilka razy. GHunter punktomaniak. Plikomaniaka pomine.. Dogadany tam jestes i tyle w temacie. smile Dla mnie ten 5fantastic. Heh. Produkt/usługa ma się tak do ceny jak??? Mi się 5fantasikow zawsze kojarzy wylacznie z jednym. Mianowicie z pobieraczkiem. Tu i tu dymaja polaczkow w d.pke. Dobra. Napisalem swoje gorzkie zale i nawet jesli mijaja sie z prawda, to i tak czuje sie lepiej. :D "Honor i szacunek." Hehehe. Dobra ironia. Kazdego dnia userzy prosza Cie o zlitowanie sie i dolozenie chcby jednego, innego serwera. Ile to juz bedzie na dzien dzisiejszy "szacunkowo" tych "szanowanych" chlopakow?? Tysiace/kilkanascie tysiecy? :] Ja na szczescie nie musze brac lekow antydepresyjnych, bo w komentarzach zawsze ktos Cie zremoci. :D A teraz dalej dzialam z pobieraniem legalnych plikow. lol
Użytkownik VIP

DarQ29VIP

#37 | Dodany: 9 Marzec 2013 19:41

Oj widzę że dalej kaszana z serwerami ...
Farewell ...
Użytkownik VIP

zairon77Użytkownik

#38 | Dodany: 24 Marzec 2013 22:57

Uuuhuhu mi usuwali plik z powodów osób trzecich w przeciągu godziny - 2 dni a teraz od razu nie mam nic? Ciekawe ^^
Co do tego że plik jakiś czas nie jest pobierany to ok ale miałem pełno aktywnych :/
Chcesz dowiedzie? si? wi?cej o zarabianiu na uploadzie plik?w lub dopiero zaczynasz? Napisz do mnie na PW lub na GG a ch?tnie pomog? Ci si? rozwiną?!
Użytkownik VIP

zairon77Użytkownik

#39 | Dodany: 30 Marzec 2013 14:25

no cóż, teraz mi wyskakuje "nieoczekiwany błąd gdy chcę zauploadować plik"
Chcesz dowiedzie? si? wi?cej o zarabianiu na uploadzie plik?w lub dopiero zaczynasz? Napisz do mnie na PW lub na GG a ch?tnie pomog? Ci si? rozwiną?!
Użytkownik VIP

michalektg95Użytkownik

#40 | Dodany: 2 Kwiecień 2013 17:48

I tak mało płacili w porównaniu np do Turbobit ;)

Informacje