EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Ashampoo HDD Control 2.09 Portable

Dodał: sarthony 28 Listopad 2011 18:35


 Ashampoo HDD Control 2.09 Portable


Ashampoo HDD Control 2.09 Portable | 14 Mb

Ashampoo HDD Control to rozwiązanie zabezpieczające przed nieoczekiwanymi awariami dysków twardych. Program monitoruje wszystkie obszary dysku i dostarcza niezbędnych informacji: numer seryjny, ilość pamięci podręcznej, rozmiar, liczba skonfigurowanych partycji, wersja oprogramowania oraz temperatura.

Jeżeli aplikacja wykryje jakieś niepokojące zdarzenia powiadomi użytkownika wyświetlając odpowiedni alert. Ponadto powiadomienia o stanie dysków mogą być wysyłane na wskazany adres poczty elektronicznej - rozwiązanie idealne dla osób chcących zdalnie monitorować stan sprzętu.

Ponadto HDD Control posiada właściwości związane z konserwacją dysku. Z czasem w systemie zbierają się pliki śmieci które niepotrzebnie zajmują miejsce na partycjach. Narzędzie pomaga zlokalizować takie dane i je usunąć (pliki tymczasowe, kopie, historia przeglądarek internetowych, ciasteczka, itd.). Kolejna ważna funkcja oprogramowania Ashampoo to defragmentator który zadba o porządek. Moduł jest w stanie zlokalizować i zorganizować w jeden klaster części poszczególnych plików zapewniając tym samym szybszy dostęp.

Dodatkową zaletą defragmentacji jest wyższa wydajność komputera i mniejsze zużycie zasobów systemowych. Moduł może uruchamiać się automatycznie w momencie gdy komputer nie jest zajęty innymi czynnościami. W aplikacji dostępny jest również moduł "Test wydajności" który pozwala zbadać jakość zainstalowanego dysku i porównać wyniki z innymi użytkownikami. Test określa prędkość odczytu (średnią, maksymalną i minimalną) oraz czas dostępu.


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Użytkownik VIP

ueeUżytkownik

#1 | Dodany: 28 Listopad 2011 19:26

Używam Ashampoo HDD Control w wersji .exe od bardzo dawna.
Program mi służy i tak pozostanie na jeszcze bardzo długo.
Nie spieraj się z idiotą, ktoś patrzący z boku mógłby was pomylić.

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.