EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

A-PDF Page Crop v4.6.0

Dodał: bandatytana 3 Grudzień 2011 10:45


A-PDF Page Crop v4.6.0

A-PDF Page Crop v4.6.0

A-PDF Page Crop v4.6.0
Aplikacja jest programem przeznaczonym do edycji grafiki rastrowej. Jej głównym przeznaczeniem jest obróbka zdjęć.
Posiada on znane z innych zaawansowanych programów graficznych narzędzia, takie jak pędzle, zestawy korekcji, efekty, a także zestaw do retuszu. Pełną sprawność edytora graficznego blokuje jednak brak obsługi warstw, co dość poważnie ogranicza możliwości realizowanych projektów.
Spoglądając na jego najbardziej rozwinięte opcje, można go przeznaczyć do zaawansowanej edycji fotografii.

Projekty edycji fotografii wspierane są mnogością opcji retuszu, napraw oraz efektów. Pozwala to na pełną kontrolę nad wynikowym plikiem. Wbudowane korektory w zakresie koloru, kontrastu, wyostrzania, rozdzielczości, nasycenia itd. to mocna podstawa do zaawansowanej edycji. Możliwe jest dokonywanie zmian rozdzielczości obrazów, co wspierane przez specjalne algorytmy powoduje małą stratę jakości nawet przy dość znacznym powiększaniu. Algorytmy interpolacji dodatkowo pozwalają na zachowanie wysokiej jakości przy operacji powiększania i ogólnego skalowania. Wybór odpowiednich opcji w tym zakresie pozwala użytkownikowi dobrać odpowiadający mu efekt ko?cowy.

Bardzo przydatne jest także narzędzie Proportional Crop, które umożliwia skadrowany wycinek wyciąć z większego zdjęcia. Potęgą narzędzia jest definiowanie wycinania pod względem wysokości i szerokości na poziomie wyboru, co pozwala zachować na starcie odpowiednie proporcje. Ogólne możliwości programu można rozszerzać za pomocą dość dużej ilości wtyczek. Bardzo ucieszy większość użytkowników fakt, że bez problemu można stosować wtyczki przeznaczone dla programu Adobe Photoshop, co jeszcze bardziej wpływa na zwiększenie możliwości głównego programu.

Aplikacja dość mocno dociąża zasoby systemowe przy obróbce większych projektów, jednak nawet na mniej wydajnych komputerach program pracuje stabilnie i nie powoduje zawiesze? czy anomali w pracy całego systemu.A-PDF Page Crop v4.6.0
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.