EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Readon TV Movie Radio Player 7.5.0.0

Dodał: hitman1969 18 Luty 2012 17:02


Readon TV Movie Radio Player 7.5.0.0


Readon TV Movie Radio Player jest aplikacją, umożliwiającą odtwarzanie strumieni audio/wideo nadawanych przez stacje radiowe i telewizyjne za pośrednictwem Internetu.

Program dysponuje pokaźną listą stacji z całego świata, wśród których znaleźć można niespotykanie dużą w porównaniu do konkurencyjnego oprogramowania liczbę także polskich stacji. Na ich łamach nadawane są programy muzyczne, informacyjne, dokumentalne, edukacyjne, historyczne, sportowe oraz filmy i kreskówki pełnometrażowe - w tym takie znane produkcje jak Jaś Fasola, Sezon na misia, Czterej pancerni i pies czy też seriale Czarodzieje z Waverly Place, Hannah Montana itp. Na uwagę zasługuje fakt, iż materiały w większości przypadków dostępne są w technologii VOD (Video On Demand), która pozwala oglądać wybrane audycje w dowolnym czasie. Ponadto użytkownik może nagrywać wybrane audycje i zapisywać je do formatów ASF, AVI, MP4, WMV i MP3.

Readon TV Movie Radio Player potrafi wyświetlać obraz w trybie pełnoekranowym, informując przy tym w niektórych przypadkach o ilości widzów. Dodatkowo aplikacja wyposażona została w wyszukiwarkę, która ułatwia korzystanie z olbrzymiej ilości stacji radiowych i TV. Z jej pomocą możemy przeszukiwać listę według krajów pochodzenia lub typu nadawanych audycji. Użytkownik ma również możliwość tworzenia list ulubionych pozycji.
Uwaga!

1. Readon TV Movie Radio Player podczas instalacji wymaga aktywnego połączenia z Internetem.

2. Program do poprawnego działania wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 3.5


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Użytkownik VIP

internecikUżytkownik

#1 | Dodany: 19 Luty 2012 10:33

z kazdego programu tv da sie sciagnac!

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.