EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

AMS Home Photo Studio 3.15 Portable

Dodał: hitman1969 29 Luty 2012 12:08


AMS Home Photo Studio 3.15 Portable


Home Photo Studio jest potężnym i łatwym oprogramowania do edycji zdjęć oferuje kompletny zestaw narzędzi do obróbki zdjęć. Dzięki wygodny interfejs i szczegółowy system pomocy, program jest łatwy do opanowania, ale zapewnia wystarczająco dużo opcji, aby zachować wszelkie entuzjastów fotografii twórczo zajęte. Pozwala to zwiększyć swoje zdjęcia, dodawać piękne efekty, zdobią obrazy z artystycznych granic i ramek, tworzenie kolaży i kartki okolicznościowe!

Z Home Photo Studio umożliwia przeglądanie i edycję cyfrowych zdjęć. Zdjęcia można retuszować, kolor można poprawić, a efekt czerwonych oczu można usunąć, i niewyraźne obrazy mogą być wyraźniejsza. Wszystkie te zmiany mogą być dokonane za pomocą kliknięcia myszką!

Możesz dodać efekty specjalne do zdjęć, w tym oświetlenie, efekty pogodowe, a nawet kompozycji 3D - funkcja nie spotykane na nie profesjonalnego oprogramowania do edycji zdjęć. Ramki w różnych stylów mogą być dodawane do zdjęć, jak również. Gdy zdjęcia zostały udoskonalone, mogą być wykorzystywane do tworzenia pokazów slajdów, pocztówki i kolaże, które mogą być dzielone z innymi.

To oprogramowanie do edycji zdjęć, zawiera setki efektów specjalnych, szablony projektów i opcji projektu, które mogą być używane z cyfrowych zdjęć na komputerze. Jeśli popełniane są błędy podczas edycji lub poprawy, multi-cofnąć cecha sprawia, sprostowanie błędu łatwiejsze.

Dodatkowe funkcje dostępne w oprogramowaniu, w tym możliwość szybkiego wyświetlić dane EXIF \u200b\u200boraz do korzystania z tworzyw sztucznych wpływu na zdjęcia. Użytkownicy z pewnością docenią szczegółowy system pomocy wbudowanego w program tak aby mogli znaleźć odpowiedzi, gdy problemy z nowym projektem. Home Photo Studio zapewnia wszystkie potrzebne funkcje i dodatki do zmiany i poprawy cyfrowych obrazów.

Oto kilka kluczowych cech "Home Photo Studio":

Wsparcie 20 wejściowych i wyjściowych formatów graficznych.
Szybkie i łatwe w użyciu Image Explorer.
Wzmocnienie niskiej jakości zdjęć cyfrowych.
dostosowanie Wsparcie Poziomy, Krzywe, Balans kolorów, kontrast, nasycenie, itp.
Szeroki zakres dostępnych efektów do tworzenia unikalnych fotografii art.
Ponad 100 zdjęć ramki i efekty maski.


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.