EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Photo Calendar Maker 2.51 + serial

Dodał: hitman1969 20 Kwiecień 2012 23:09


Photo Calendar Maker 2.51 + serial


Prawie każdy fotoamator chciałby mieć na ścianie kalendarz z własnymi najbardziej udanymi zdjęciami lub przygotować taki oryginalnych prezent dla kogoś z rodziny lub przyjaciół. I choć możliwość stworzenia takiej publikacji oferuje większość internetowych fotolabów, to jednak dostępne tam szablony nie każdemu muszą się podobać, a możliwości ich modyfikacji są bardzo ograniczone. Problem ten dostrzegła Firma AMS Software i przygotowała program, który pozwala samodzielnie przygotować projekt kalendarza w oparciu o bibliotekę gotowych szablonów, które w znacznym stopniu możemy dopasować do własnego gustu


Właściwie wystarczy kilka chwil, by otrzymać profesjonalnie wyglądający projekt z zaznaczonymi własnymi ważnymi datami, czy świętami religijnymi wyznawanej wiary. To właśnie jedna z większych zalet programu – użytkownik może samodzielnie definiować dni świąteczne i przypisywać im własne (także polskie) nazwy, a następnie zachować je w postaci gotowego zestawu do wykorzystania w innym projekcie. Na tym tle dziwni natomiast to, że aplikacja pozwala wybierać nazwy miesięcy jedynie spośród pięciu popularnych języków, ale to ograniczenie z pewnością zostanie usunięte w kolejnej edycji programu.

Photo Calendar Maker umożliwia tworzenie kalendarzy całorocznych lub dla poszczególnych miesiący i pozwala całkowicie swobodnie dobierać krój czcionki, jej kolor czy sposób rozmieszczenia kolumn i wierszy dni na projekcie. Sami określamy także orientację kalendarza, jego tytuł oraz zdjęcie tła. Istnieje także możliwość dodawania zabawnych ikon i rysunków, pozwalających wyróżnić istotne dla nas daty.


Aplikacja pozwala tworzyć kalendarze o zróżnicowanej wielkości od niewielkich kieszonkowych projektów rozmiaru wizytówki aż po kalendarze ścienne formatu A4. Gotowy projekty można eksportować do kilku popularnych formatów graficznych lub od razu wydrukować na drukarce.


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Użytkownik VIP

Szpachelka704Użytkownik

#1 | Dodany: 21 Kwiecień 2012 10:40

Photo Calendar Maker 2.51 + serial

Mirror - Freakshare

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Użytkownik VIP

maggia7Użytkownik

#2 | Dodany: 25 Listopad 2014 09:02

Komentarze z linkami / mirrorami plików, muszą zawierać pliki należące do jednakowej kategorii jak publikacja oraz muszą mieć ten sam format pliku docelowego (czyli już po wypakowaniu itp.).
Jeszcze prościej - jaki kodek w newsie taki w komentarzach, jaka wersja w news'ie taka w komentarzach.

Taka sama zasada obowiązuje w artykułach i komentarzach z lektorem, napisami, w artykułach "Online", Muzyce, Programach... Jaka wersja w artykule, taka wersja w komentarzach.
Suttree

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.