EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Roxio Easy CD - DVD Creator 6 Platinum

Dodał: TheEnergy 29 Styczeń 2013 15:56


Roxio Easy CD - DVD Creator 6 Platinum

Roxio Easy CD - DVD Creator 6 Platinum


Wymagania sprzetowe:

Miejsce na dysku: 815 Mb
RAM: 128 Mb
Processor: Intel Pentium - 200 MHz
Systemy operacyjne: Microsoft Windows 98 Second Edition, Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows Millennium Edition, Microsoft Windows XP
Other requirement Sound card, CD-ROM, Monitor SVGAEasy CD & DVD Creator 6 to pakiet multimedialny, składający się aż z siedmiu aplikacji. Umożliwiają one odczyt zdjęć i filmów z aparatów cyfrowych i kamer, tworzenie filmów DVD i pokazów slajdów, robienie kompilacji muzycznych oraz, tradycyjnie, zapisywanie danych na płytach CD i DVD. Wszystko to w nowym interfejsie. Poszczególne elementy pakietu są ze sobą ściśle zintegrowane. Gdy zachodzi potrzeba, poszczególne aplikacje nawzajem wywołują swoje moduły.

Pakiet zawiera kilka nowych aplikacji. Jedną z nich jest AudioCentral, który umożliwia zarządzanie biblioteką plików muzycznych. Oprócz tradycyjnego odtwarzania i sortowania plików pozwala na ich zgrywanie ze źródeł zarówno cyfrowych, jak i analogowych. Muzykę można przetwarzać we wbudowanym edytorze. Wybrane pliki z kolekcji można zapisać na płytę CD. Podobne właściwości, ale dotyczące fotografii, ma nowa aplikacja - PhotoSuite.

Roxio Easy CD & DVD Creator 6

Montaż filmów DVD i ich autoring umożliwia aplikacja DVD Builder. Chociaż jej możliwości nie są zbyt wielkie, dla początkujących użytkowników zupełnie wystarczające. Pozwala ona na pozyskanie materiału ze źródła analogowego lub kamery cyfrowej (zarówno internetowej, jak i FireWire). Film można zapisać na płycie VCD, SVCD lub DVD.

Ciekawa funkcja pojawiła się w programie Creator Classic do zapisu danych na płytach CD i DVD. Gdy łączna ilość zapisywanych danych przekroczy pojemność płyty, program sam dzieli dane do zapisu na dwóch lub większej ilości nośników. Moduł Roxio Retrieve może później pomóc przywrócić dane do katalogów, w których się znajdowały.Download:

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Zobacz inne moje newsy na EXSite.pl

Użytkownik VIP

jszlomUżytkownik

#1 | Dodany: 30 Styczeń 2013 11:20

Wywala błędy w archiwum - prosba o poprawną wstakę.
Użytkownik VIP

anulanUżytkownik

#2 | Dodany: 30 Styczeń 2013 18:03

Błąd w archiwum, nie można zainstalować..

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.