EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

R-Studio 6.2 build 153617 Network Edition EXSite.pl

Dodał: ergonix84 21 Luty 2013 14:19


R-Studio 6.2 build 153617 Network Edition EXSite.pl


R-Studio 6.2 build 153617 Network Edition EXSite.pl


R-Studio 6.2 build 153617 Network Edition EXSite.pl


-
Studio to rodzina potężnego, opłacalny oprogramowania do odzyskiwania dysku. Pierwotnie opracowany przez R-tools Technology Inc dla doświadczonych specjalistów odzyskiwania danych, R-Studio została przeprojektowana jako skalowalną, przyjazny dla użytkownika all-in-one narzędzie do odzyskiwania danych. Przez sprzęganie nasze najbardziej zaawansowane technologie odzyskiwania plików i naprawy dysku, intuicyjny interfejs użytkownika, R-Studio oferuje przedsiębiorstwa i profesjonalnej specjaliści odzyskiwania danych narzędzia, których potrzebują, bez utrudniania doświadczenie początkujących użytkowników.

R-Studio działa na Mac, Windows, Linux i * i można odzyskać danych z dysków lokalnych, dyski wymienne, dyski mocno uszkodzonych, dyski uruchamiać, klientów podłączonych do sieci lokalnej lub Internetu. Jako wysoce skalowalne, elastyczne i mobilne rozwiązanie do odzyskiwania danych, R-Studio to nieocenione narzędzie do odzysku danych, dużych i małych.

Bez względu na platformę hosta lub klienta lub fizycznej lokalizacji na dysku, R-Studio może szybko i skutecznie odzyskać utracone dane z uszkodzonych, sformatowanych partycji, dysków lub usunięty.


R-Studio 6.2 build 153617 Network Edition EXSite.pl


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Użytkownik VIP

jam80Użytkownik

#1 | Dodany: 21 Luty 2013 16:35

...R-Studio oferuje przedsiębiorstwa i profesjonalnej specjaliści odzyskiwania danych narzędzia, których potrzebują, bez utrudniania doświadczenie początkujących użytkowników...
Za takie kaleczenie języka ojczystego proponuję ban

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.