EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Acronis True Image Home 2011 14.0.6597 UPDATE 1 *PL*

Dodał: first_person 6 Luty 2012 12:48


Acronis True Image Home 2011 14.0.6597 UPDATE 1 *PL*

Acronis True Image Home 2011 14.0.6597 UPDATE 1 *PL* | 157.2 MB

Acronis True Image Home 2011 opiera swoje działanie na nowoczesnych opatentowanych technologiach służących do przywracania systemu od podstaw oraz tworzenia obrazów dysku. Użytkownik programu może w prosty sposób tworzyć kopie zapasowe systemu, wszelkiego rodzaju aplikacji oraz ustawie? i danych osobistych – razie awarii wszystkie te dane są odzyskiwane i przywracane do stanu sprzed awarii. Intuicyjny interfejs dzięki swojej graficznej przejrzystości ułatwia przeprowadzanie takich operacji jak ustalanie miejsca zapisu kopii zapasowych komputera (dwa miejsca docelowe – dysk lokalny lub magazyn online) oraz z jaką częstotliwością proces ten ma się potarzać. Utworzenie kopii lokalnych dysków twardych wymaga wykonania zaledwie kilku prostych kroków i w żaden sposób nie wpływa na korzystanie z komputera w momencie ich tworzenia. Dzięki współpracy z systemem Windows 7 program może pochwalić się usprawnioną nawigacją, płynnym zintegrowaniem z panelami sterowania ułatwiając tym samym tworzenie kopii zapasowych bibliotek. Ponad to Acronis True Image Home 2011 wyposażony jest w pomocne narzędzie do backupu oraz narzędzie do odzyskiwania danych.

Acronis True Image Home 2011 umożliwia tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie danych zapisanych w plikach, folderach, e-mailiach i bibliotekach systemu Windows 7. Dzięki swojej funkcjonalności nawet odzyskanie całego systemu operacyjnego jest operacją łatwą i przyjemną dla każdego.

Zmodernizowany, intuicyjny interfejs, z którym użytkownik spotyka się w nowej wersji programu dzięki swojemu dostosowaniu do zróżnicowanych potrzeb nawet początkującemu użytkownikowi zapewni bezproblemowe przeprowadzanie profesjonalnych operacji z zakresu kreowania kopii zapasowych oraz odzyskiwania potrzebnych danych. Dodatkową z funkcji występujących w nowym Acronis True Image Home 2011 jest możliwość tworzenia skrótów za pomocą tzw. Metody „przeciągnij i upuść”, która z poziomu okna pulpitu pozwala na szybki dostęp do zada? tworzenia kopii zapasowych.

Unowocześniona wersja narzędzi kreatorów oraz One-Click Protection ułatwia użytkownikowi konfigurację opcji backupu i odzyskiwania danych w sposób najlepiej pasujący do indywidualnych potrzeb, usprawniając w ten sposób ochronę najistotniejszych plików. Acronis True Image Home 2011 współpracuje z systemem operacyjnym Windows 7 sprawnie kooperując z jego panelem sterowania, daje to użytkownikowi łatwiejsze zarządzanie kopiami zapasowymi oraz ich aktualizacją. Uruchomienie kopii zapasowych utworzonych za pomocą programu Acronis True Image Home 2011 może odbywać się poprzez pasek zada? Windows 7.

Dzięki funkcji niemal nieprzerwanej ochrony danych cały system operacyjny jest zabezpieczony przed wszelkiego rodzaju awariami. Program daje możliwość z korzystania z funkcji backup w trybie online – Acronis Online Backup to w pełni zautomatyzowany, prosty w obsłudze i bezpieczny sposób tworzenia kopii zapasowych plików w zewnętrznej lokalizacji za pomocą Internetu. Za pomocą jednej aplikacji możesz chronić swoje dane – zarządza ona wszystkimi zadaniami(zarówno podczas tworzenia pełnych kopii zapasowych jak i kopii określonych plików i folderów w wersji online) potrzebnymi do sprawnego tworzenia kopii zapasowych oraz odzyskiwania danych.

Usprawniona wersja Acronis True Image Home 2011 Plus Pack, daje możliwość przywracania plików, system operacyjnego czy aplikacji na innym sprzęcie niż ten, na którym prowadzone były wszelkie operacje – więc nawet w wypadku utraty danego sprzętu, użytkownik z łatwością może odzyskać wszelkie potrzebne mu dane.

Kopie zapasowe dla indywidualnych użytkowników

Każdy z nas pamięta sytuację, gdy stracił swoje zdjęcie, muzykę, dane osobiste i finansowe poprzez przypadkowe usunięcie ważnego pliku, niespodziewaną awarię dysku czy wirusowe uszkodzenie danych – od dziś ta sytuacja może nie być już Twoim problem! Dzięki zabezpieczeniom jakie nakłada na Twój komputer program Acronis True Image Home 2011, twoje dane mogą bezpiecznie funkcjonować jako kopie zapasowe – lokalne lub online – i gdy tylko zajdzie taka potrzeba, z łatwością je odzyskasz.

Program Acronis True Image Home 2011 zapewni Twoim danym kompleksową ochronę dając Ci możliwość odzyskania ich jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Intuicyjny graficzny interfejs z łatwością pomaga określić docelowe miejsce zapisu kopii oraz częstotliwość z jaką ta akcja ma być powtarzana – wszystko to zależnie od indywidualnych wymogów każdego użytkownika. . Utworzenie kopii lokalnych dysków twardych wymaga wykonania zaledwie kilku prostych kroków i nie wymaga przerwania pracy na komputerze. Istnieje możliwość przywracania istotnych pliku w razie ich utraty, lub gdy zajdzie potrzeba odzyskiwania ich pierwotnej wersji.

Funkcje i korzyści:
# Łatwe i szybkie tworzenie i odzyskiwanie kopii zapasowych
Korzystając z pełnych obrazów systemu, program Acronis True Image Home 2011 umożliwia tworzenie i odzyskiwanie kopii zapasowych system operacyjnego, aplikacji, ustawie? i plików osobistych z domowego komputera.
# Nieprzerwana ochrona danych
Funkcja Acronis Nonstop Backup™ tworzy w sposób automatyczny przyrostową kopię zapasową, proces ten powtarza się w pięciominutowych odstępach co umożliwia wycofanie obecnego stanu systemu, jego plików i folderów do wybranego przez użytkownika punktu w czasie.
# Modernizacja integracji z systemem Windows 7
Zarówno początkujący jak i zaawansowani użytkownicy docenią prostotę obsługi i sprawność działania programu. W celu zintegrowania programu z Windows 7 firma Acronis wprowadziła istotne zmiany umożliwiające bezproblemową współpracę aplikacji z panelem sterowania, i dzięki temu— proste tworzenie kopii zapasowych bibliotek systemu operacyjnego Windows.
# Acronis Online i Plus Pack
Usługa Acronis Online Backup to w pełni zautomatyzowany, prosty w obsłudze i bezpieczny sposób tworzenia kopii zapasowych najważniejszych plików nawet z pięciu osobistych komputerów stacjonarnych lub laptopów do w pełni bezpiecznego, udostępnionego przez producenta magazynu online, który jest dostępny z każdego komputera posiadającego połączenie z Internetem. Dzięki integracji z profesjonalnym dodatkiem Acronis True Image Home 2011 Plus Pack istnieje możliwość przywracania plików, system operacyjnego czy aplikacji na sprzęcie(lub maszynie wirtualnej) o innej konfiguracji niż ten, na którym prowadzone były wszelkie operacje – więc nawet w wypadku utraty danego sprzętu, użytkownik z łatwością może odzyskać wszelkie potrzebne mu dane.
# Graficzny i przyjazny interfejs użytkownika
Usprawniony sposób nawigacji (np. przeciąganie i upuszczanie) oraz strona wizualna nowego interfejsu został powszechnie doceniony i kilkakrotnie nagradzany. Narzędzia kreatorów i narzędzia konfiguracyjne pozwalają dostosować proces tworzenia i przywracania kopii zapasowych do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

System operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7

...::: DOWNLOAD LINKS :::...

DOWNLOAD FROM UPLOADED
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


! No Mirror Please !
...::: Links are Interchangeable - No Password - Single Extraction :::...

Zobacz moje inne newsy na Exsite.pl

Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#1 | Dodany: 6 Luty 2012 12:49


Na prośbę.
Bez zbędnych komentarzy ze jest nowsza wersja :)

Pozdrowił ^^
Użytkownik VIP

sebek1974.1974Użytkownik

#2 | Dodany: 6 Luty 2012 14:26

thx Nawet nie wiedziałem że jest coś takiego. Zaraz zasysam i przetestuję:)
Użytkownik VIP

Merlin.MUżytkownik

#3 | Dodany: 6 Luty 2012 15:01
mirror na 6 hostingów:


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


Użytkownik VIP

germinUżytkownik

#4 | Dodany: 6 Luty 2012 15:22first_person

Gdzie byłeś jak cie nie było, rejestrowałeś się na bezrobocie, czy co.. fellow
PS.. 2012 tongue

sebek1974.1974,
Sam używam od wczesnych wersji, dobry soft, nieraz się przydaje smile


Pozdro
Użytkownik VIP

first_personVIP Uploader

#5 | Dodany: 6 Luty 2012 15:26

Cytat: germin
Gdzie byłeś jak cie nie było, rejestrowałeś się na bezrobocie czy co

Komp mi padl. Nie jestem na swoim ;)
Pozdro

PS. Stad taki avek wink

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.