EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Uninstall Tool v3.0.1 Build 5227 *PL*

Dodał: first_person 9 Luty 2012 12:15


Uninstall Tool v3.0.1 Build 5227 *PL*

Uninstall Tool v3.0.1 Build 5227 *PL* | 3.69 MB

Ukazała się kolejna, stabilna wersja programu Uninstall Tool, służącego do odinstalowywania wszelkich aplikacji zainstalowanych w systemie Windows. Za pomocą tego programu możemy również zarządzać procesami uruchamianymi wraz z systemem operacyjnym. W najnowszej wersji oznaczonej numerem 3.0, dodano nową usługę Install Tracker oraz wprowadzono wiele innych zmian i poprawek. W nowej wersji aplikacji ulepszono interfejs użytkownika, dzięki zastosowaniu kolejnego paska narzędzi. Dodano możliwość przypinania programu do paska zada? lub menu start w systemie Windows 7. Uproszczono korzystanie z lewego panelu zada?, poprzez wprowadzenie obsługi klawiatury. Oprócz tego dodano też nowe ikony do programu oraz możliwość regulacji położenia pasków narzędzi.

Jedną z najważniejszych nowości w programie jest dodanie nowej usługi zwanej Install Tracker. Za jej pomocą możemy zainstalować nową, dowolną aplikację, a następnie usługa będzie śledziła wszystkie jej utworzone pliki wraz z wpisami w rejestrze systemowym. W momencie kiedy zamierzamy odinstalować śledzony program, usługa Install Tracker usunie wszystkie pozostałości po tej aplikacji. Inną istotną zmianą w porównaniu do poprzednich wersji Uninstall Tool jest przepisanie od nowa i zoptymalizowanie przez producenta około 90% całego kodu programu. Dzięki temu poprawiono stabilność działania aplikacji.

Kreator odinstalowujący programu został przebudowany i znacznie ulepszony. Zastosowano w nim nowy, szybszy mechanizm skanujący. Oprócz tego kreator będzie od tej pory informował użytkownika i następnie usuwał (po ponownym uruchomieniu systemu) pliki używane przez system. Producent ulepszył również algorytmy cache oraz poprawił korzystanie z filtra wyszukiwania aplikacji. Na koniec warto dodać, że ulepszony został mechanizm wykrywania wszystkich zainstalowanych programów w systemie Windows.

...::: DOWNLOAD LINKS :::...

DOWNLOAD FROM UPLOADED
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

DOWNLOAD FROM TURBOBIT
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


! No Mirror Please !
...::: Links are Interchangeable - No Password - Single Extraction :::...

Zobacz moje inne newsy na Exsite.pl

Użytkownik VIP

czarek54Użytkownik

#2 | Dodany: 9 Luty 2012 17:57

thx

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.