EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

ThinVNC 3.0.0.6

Dodał: Szpachelka704 24 Marzec 2012 08:47


ThinVNC 3.0.0.6

ThinVNC 3.0.0.6

ThinVNC 3.0.0.6
ThinVNC 3.0.0.6 | 13 MB

ThinVNC jest to rozwiązanie zdalnego dostępu Desktop.Zdalny komputer można uzyskać z dowolnego systemu operacyjnego przy pomocy dowolnej przeglądarki zgodnej z HTML5.
ThinVNC korzysta z najnowszych technologii internetowych, takich jak AJAX, JSON i płótna HTML5 dostarczania wysokiej wydajności pulpit zdalny poprzez sieć za pomocą protokołów HTTP i SSL.


ThinVNC 3.0.0.6
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


Zobacz inne moje newsy na EXSite.pl

Użytkownik VIP

ValdeQUżytkownik

#1 | Dodany: 24 Marzec 2012 11:12

ThinVNC - narzędzie do zdalnej kontroli. Aplikacja pozwala na administrowanie i zarządzanie maszynami bez fizycznego do nich dostępu. Wyróżnia ją na tle konkurencyjnych programów tego typu lepsze wsparcie technologii sieciowych. Udostępnione połączenie można otworzyć za pomocą standardowej przeglądarki internetowej obsługującej HTML w wersji 5 (na przykład Internet Eksplorera 9 lub Google Chrome). Dzięki temu wykonanie dowolnej operacji na zdalnym komputerze nie wymaga instalowania dodatkowych aplikacji klienckich - można od razu przystąpić do pracy.

Producent zaimplementował szereg podstawowych opcji pozwalających na wygodne zarządzanie komputerem (skalowanie obrazu i zmiana jego jakości, przekazywanie skrótów klawiaturowych, wklejanie informacji ze schowka, pauzowanie i zamykanie połączenia). Funkcjonalność po stronie udostępniającego została ograniczona w zasadzie do minimum. Użytkownik może dostosować ustawienia związane z bezpiecze?stwem i połączeniem (protokół, port, sposób identyfikacji, login i hasło, certyfikaty SSL). Dodatkową funkcją jest wkluczanie wybranych aplikacji z prezentacji. Istnieje również możliwość szybkiego wysłania wiadomości e-mail do wybranych klientów (zbudowana będzie na podstawie ustalonego szablonu).

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.