EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Help & Manual Professional 6.0.2 Build 2350

Dodał: Szpachelka704 26 Marzec 2012 18:50


Help & Manual Professional 6.0.2 Build 2350

Help & Manual Professional 6.0.2 Build 2350

Help & Manual Professional 6.0.2 Build 2350
Help & Manual Professional 6.0.2 Build 2350 | 66.1 MB

Pomoc i obsługi sprawia, produkującą pomoc i dokumentację przyjemność. Wszystkie narzędzia potrzebne są na wyciągnięcie ręki w jednym środowisku intuicyjny, a program obsługuje wszystkie złożonych, technicznych aspektów procesu dla Ciebie. Zamiast tracić wiele godzin "programowanie" twojej pomocy można skupić całą swoją energię na rzeczywiście pisanie dokumentacji, tak że cały swój czas pracy jest produktywny czas.

Jak Help & Manual prace:
Wszystkie formaty wyjściowe obsługiwane przez Help & Manual generowane są z tego samego projektu. Oznacza to, że masz tylko edytować za pomoc i dokumentację raz. Zapomnij o koszmarze "przekształcenia" w dokumentacji każdym razem, gdy niczego zmienić.
Generować wszystkie formaty Pomocy Windows
Można wyprowadzać swoje projekty do wszystkich standardowych formatach systemu Windows Pomoc (Pomoc HTML, WinHelp i MS Help 2.0 / Visual Studio Help), a od Help & Manual jest bezpośrednio zintegrowany z kompilatorami firmy Microsoft dla tych formatów wszystkie twoje wyjście jest w 100% zgodny ze standardami .
Help & Manual generuje także opartą na przeglądarce Pomoc, PDF i Word RTF. Oprócz tego można generować w pełni sformatowane podręczników drukowanych bezpośrednio z tych samych projektów wykorzystywanych do wszystkich innych formatów.
Przeglądarka oparta wyjście Pomoc do użytku internetowej zawiera pełną strukturę menu, która emuluje wygląd i funkcjonalność Pomocy HTML i zawiera pełnotekstowe wyszukiwanie z podświetlanie znalezionych słów.
PDF wyjście i drukowane podręczniki są w pełni konfigurowalny za pomocą dołączonego ręcznego druku programu Designer: Możesz dołączyć spis treści oraz indeks słów kluczowych, automatyczne Odnośniki strona dla linków i odsyłaczy, niestandardowe układy stron, nagłówki, stopki, numeracja stron, obejmuje , wstępy i inne.
Wszystkie języki tego świata
Ten świat jest wielki i lokalizacja staje się coraz ważniejsza. Help & Manual umożliwia tworzenie dokumentacji w górę do 106 językach. Jest to jedno z niewielu narzędzi autorskich pomocy, które pełni wspierał Unicode i może obsługiwać języki jak japo?ski, innymi chi?ski, korea?ski i wiele innych.
Help & Manual 4 Professional oferuje dedykowane wsparcie dla translacji za pomocą importu XML i eksportu.
Łatwa migracja
Jednym z najważniejszych zada? jest do migracji istniejącej dokumentacji po przełączeniu do innego narzędzia. I to nigdy nie było łatwiejsze niż teraz. Pomoc i import Ręczne regularne HTML i pliki tekstowe, skompilowanego HTML Help, pliki Worda (format RTF), plików WinHelp źródłowego, a nawet decompiles pliki hlp.
Aby pomóc nowym użytkownikom migrację istniejących projektów pomocy, Help & Manual zawiera dedykowany narzędzie importu dla RoboHelp? Projekty X5

Help & Manual Professional 6.0.2 Build 2350
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.