EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Teamviewer Enterprise 7.0.14563.FULL

Dodał: kdc 6 Październik 2012 02:43


Teamviewer Enterprise 7.0.14563.FULL

Teamviewer Enterprise 7.0.14563.FULL

Teamviewer Enterprise 7.0.14563.FULL

Z wielu tysięcy użytkowników na całym świecie TeamViewer jest standardowym narzędziem, aby dać wsparcie i pomoc dla ludzi w odległych miejscach. Oprogramowanie może być również wykorzystywane do prezentacji, gdzie można pokazać swój pulpit na partnera. TeamViewer jest również zgodny VNC i oferuje bezpieczny, szyfrowany transfer danych z maksymalną bezpiecze?stwa. TeamViewer ustanawia połączenia do dowolnego komputera PC wszystko na całym świecie w ciągu zaledwie kilku sekund. Można zdalnie sterować komputer partnera tak, jakbyś siedział w prawej przedniej it.TeamViewer jest całkowicie darmowy do użytku prywatnego.

CECHY:
• Jedno rozwiązanie na wszystko. Podczas gdy większość konkurentów oferuje różne pakiety dla zdalnego wsparcia, zdalnej administracji, szkole? oraz sprzedaży (a także opłaty za nich ...) TeamViewer to kompletne rozwiązanie na wszystko, czego potrzebujesz: TeamViewer obejmuje wszystkie moduły w jednym pakiecie prosty i bardzo przystępnej cenie.
• Zdalna administracja nienadzorowanych serwerów. TeamViewer może być również używany do sterowania bez nadzoru komputerów i serwerów. Instalacja jako usługa systemu nawet umożliwia zdalny restart i ponownie podłączyć. • Transfer plików. TeamViewer jest zintegrowany z systemem przesyłania plików, który pozwala skopiować pliki i foldery z i do zdalnego partnera - który również pracuje za zaporą
• Najwyższe standardy bezpiecze?stwa. TeamViewer to bardzo bezpieczne rozwiązanie. Wszystkie wersje wyposażone są w całkowicie bezpiecznych kanałów danych z wymiany kluczy i kodowania sesji RC4, sam standard bezpiecze?stwa wykorzystywany przez https / SSL.
• Nie wymaga instalacji. Aby zainstalować TeamViewer ma prawa administratora są wymagane. Wystarczy uruchomić program i już można jechać ...
• Wysoka wydajność dzięki międzynarodowej sieci routera. Zoptymalizowany dla połącze? na sieci LAN i Internetu, TeamViewer zapewnia automatyczny wybór pasma opartego jakości dla optymalnego wykorzystania na dowolne połączenie. TeamViewer używa rozszerzonego międzynarodowej sieci serwera z lokalizacji serwerów w wielu krajach na całym świecie, więc bez względu na to gdzie się znajdujesz będzie upewnić się, że o wysokim poziomie bezpiecze?stwa, wysokiej wydajności routera w pobliżu miejsca docelowego domu zapewni wysoką wydajność.
• Zdalna obsługa bez instalacji. Z TeamViewer można zdalnie sterować dowolnym komputerze w dowolnym miejscu w Internecie. Nie jest wymagana instalacja, wystarczy uruchomić aplikację po obu stronach i połączyć - nawet przez wąskie zapór.
• Zdalna prezentacja produktów, rozwiąza? i usług. Drugi tryb TeamViewer pozwala na przedstawienie pulpit na partnera. Pokaż swoje pokazy, prezentacje produktów oraz w Internecie w ciągu kilku sekund - żyj na ekranie komputera.
• Działa za zaporami ogniowymi. Główne trudności w użyciu oprogramowanie do zdalnego sterowania są zapory i zablokowanych portów, a także routing NAT dla lokalnych adresów IP. Jeśli używasz TeamViewer nie musisz się martwić o zaporach: TeamViewer znajdzie drogę do swojego partnera.
• Elastyczne wykorzystanie do różnych zastosowa?. TeamViewer pozwala na podłączenie do partnerów na wiele różnych sposobów: Można wyświetlić lub kontrolować partnera pulpit aby zrobić online-wsparcie; Można przesyłać ekranu do swoich partnerów w celach prezentacji - może nawet zmienić wskazówek podczas sesji dla wysokiej wierności pracy zespołowej!Teamviewer Enterprise 7.0.14563.FULL
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!Użytkownik VIP

kdcTrial Uploader

#1 | Dodany: 6 Październik 2012 09:01

ok
ǝɔuoɹpǝıq ʍ ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ɾndnʞ ǝıu
--------------------------------------------
>Adobe CC Master Collection
>Microsoft Office 2016 ProPlus VL PL
Użytkownik VIP

Zbojnik2010Użytkownik

#2 | Dodany: 6 Październik 2012 12:15

thx

http://pokazywarka.pl/3en0e1
Użytkownik VIP

tofleg2Użytkownik

#3 | Dodany: 6 Październik 2012 13:53

Używam ten program od kilku lat. Jest bardzo dobry.
Użytkownik VIP

poki1999VIP

#4 | Dodany: 6 Październik 2012 15:47

Takiego programu właśnie szukałem.Polecam każdemu kto ma problem z przesyłaniem plików między xp-vista-win7 thx
Użytkownik VIP

ocieocieUżytkownik

#5 | Dodany: 7 Październik 2012 12:35

dziala wam wersja komercyjna ? bo u mnie nie mozna skopiowac craka
Użytkownik VIP

mx47Użytkownik

#6 | Dodany: 7 Październik 2012 14:33

ocieocie; skopiujesz w trybie awaryjnym! u mnie działa wszystko jak trzeba a tej jednej biblioteki inaczej nie przeniesiesz!
Użytkownik VIP

poki1999VIP

#7 | Dodany: 7 Październik 2012 18:22

Wszystko działa wystarczy uruchomić menadzera zada? i odzukać proces TeamViewer.exe przejść następnie do usługi zatrzymać ją i podmienić pliki a potem ją uruchomić działa bez problemów to dotyczy rozwiązania na win7 i viste bo na xp można pomienić bez żadnych kobinacji.
Użytkownik VIP

mx47Użytkownik

#8 | Dodany: 8 Październik 2012 13:59

Nie wiem jak u kogo ale u mnie przestało działać! Robiłem kilka razy koledze komputer na odległość i wyskakuje mi komunikat,że okres próby minął! mam kupić albo przedłużyć okres próby tyle że tam za dużo potrzebują a głównie o adres mailowy!Czy jest na ten problem jakaś rada? a może inne klucze...
Użytkownik VIP

poki1999VIP

#9 | Dodany: 8 Październik 2012 17:28

mx47: potwierdzam u mnie jest to samo

Zassałem ze żródła ale to ta sama wersja bo jest taki sam crack
Użytkownik VIP

mx47Użytkownik

#10 | Dodany: 9 Październik 2012 14:32

Testowałem inny sposób,instalacja nowego windowsa i tylko TW i wszystko działa,ale na krótko!Jak widać maja dobry wgląd do programu
Użytkownik VIP

poki1999VIP

#11 | Dodany: 9 Październik 2012 16:21

Szkoda że nie dziala jak należy bo programik jest świetny

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.