EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Ashampoo HDD Control v2.10 Datecode 04.02.2013 up.dla.EXSite.pl.

Dodał: peet85 11 Luty 2013 13:05


Ashampoo HDD Control v2.10 Datecode 04.02.2013 up.dla.EXSite.pl.


Ashampoo HDD Control v2.10 Datecode 04.02.2013 up.dla.EXSite.pl.


Ashampoo HDD Control v2.10 Datecode 04.02.2013 up.dla.EXSite.pl.
Ashampoo HDD Control v2.10 Datecode 04.02.2013 up.dla.EXSite.pl.


Ashampoo HDD Control v2.10 Datecode 04.02.2013 | 15. MB


Monitoring, czyszczenia i defragmentacji
Ashampoo oprogramowanie sterujące dysku twardego utrzymania dla Ciebie. To podjęcia środków, aby zapobiec potencjalnej awarii i wypadków, zanim one wystąpią. W tym celu program łączy kilka funkcji dostępne po raz pierwszy w tej konfiguracji.


Monitoring
Oprogramowanie obsługuje wszystkie powszechnie dostępne IDE i Serial ATA. Należy pamiętać jednak, że urządzenia podłączone do sieci przez USB, FireWire lub kontrolera RAID często nie obsługują tej funkcji. Na podstawie rodzaju napędu w użyciu, Ashampoo HDD zapewnia użytkownikowi wszystkie istotne fakty i informacje, w tym w wersji firmware, liczba skonfigurowanych partycji, przestrzeni dysku i temperatury prądu. Ponieważ liczba znaków wskazuje, że dysk może potencjalnie nie zaczyna szybko zamontować w tle straży sygnały alarmu. Jeśli nie jesteś w pobliżu komputera, program może zostać powołany do powiadamiania o wpisu przez e-mail. W sprawozdaniu ko?cowym, program przewiduje również informacje na temat zdrowia i wydajność dysku twardego pokazane w procentach.

Konserwacja
Z biegiem czasu, coraz większej liczby niechcianych i niepotrzebnych plików gromadzą się na dysku twardym i Ashampoo HDD Control to przydatne narzędzie, które pomogą Ci zlokalizować i usunąć te pliki. Plików tymczasowych, plików w recyklingu bin i kopie są usuwane. Ponadto, oprogramowanie opróżnia cache, czyści historię przeglądania i usuwa pliki cookie z przeglądarki internetowej.

Defragmentacja
Puste miejsce pojawi się po usunięciu pliku z dysku twardego. Luka ta jest następnie wypełnione następnym razem, gdy plik jest zapisany na dysku. Jeśli nie jest wystarczająco dużo miejsca do przechowywania kompletnej dokumentacji w tym miejscu, to jest łamane się na kawałki. System Windows zapisuje te z kolei w różnych lokalizacjach na dysku twardym w celu jak najlepszego wykorzystania dostępnych luk. Z tego powodu, to łatwo zrozumieć, dlaczego komputer ma już odczytać ten plik, ponieważ w pierwszej kolejności musi zlokalizować i zebranie wszystkich oddzielne fragmenty. Dzięki defragmentacji module Ashampoo HDD sterowania jest w stanie odczytać fragmenty pliku i zorganizować je w jeden klaster na dysku twardym w celu zapewnienia szybkiego dostępu. W rezultacie, na dysku twardym musi spin mniej natomiast wydajność pozostaje bez zmian. Jako dodatkowe korzyści, nie jest mniejszy popyt umieszczone na zasoby systemowe.

Ashampoo HDD Control v2.10 Datecode 04.02.2013 up.dla.EXSite.pl.


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Użytkownik VIP

wariat2008Użytkownik

#1 | Dodany: 29 Styczeń 2014 13:19

testuję programik i widzę że ma full opcji , zapowiada się zayebisty programik thx

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.