EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

CoolUtils Total Doc Converter 2.2.224 2013 up.dla.EXSite.pl.

Dodał: peet85 12 Luty 2013 12:48


CoolUtils Total Doc Converter 2.2.224 2013 up.dla.EXSite.pl.


CoolUtils Total Doc Converter 2.2.224 2013 up.dla.EXSite.pl.


CoolUtils Total Doc Converter 2.2.224 2013 up.dla.EXSite.pl.
CoolUtils Total Doc Converter 2.2.224 2013 up.dla.EXSite.pl.


CoolUtils Total Doc Converter 2.2.224 | 8 MB


Razem Doc Converter rozwiązuje problem konwersji DOC, DOCX, docm, RTF lub TXT do formatu HTML, PDF, XLS, JPG, TIFF, lub Tekst. Poza tym, Total Doc Convetrer może także konwertować pliki RVF (RVF do PDF, Excel, HTML, JPEG, TIFF, RTF, tekst). Program jest przydatny i skuteczny. Przejrzysty interfejs pozwala na łatwe nawet dla początkujących, aby dowiedzieć się, jak to działa. W rzeczywistości można nawet nie trzeba uruchomić program.
Razem DOC Converter został zaprojektowany dla wygody i aby zaoszczędzić czas. Przejrzysty interfejs pozwala nawet początkującym użytkownikom łatwo zrozumieć zasady działania tego narzędzia. Nie trzeba nawet uruchomić program. Można konwertować pliki Worda bezpośrednio z pulpitu. Razem Doc Converter jest zintegrowany z systemem Windows. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybrany plik i wybierz polecenie Konwertuj na. Automatyczne okno w którym można ustawić wszystkie parametry konwersji. Nie może spowodować, że interfejs użytkownika, pracy z linii polece?.
Będziesz docenić Total Converter Doc, gdy trzeba przekonwertować setki plików. Użyj jednoczesna konwersja wielu plików, a proces zajmie więcej czasu niż konwersji jednego pliku. Pobierz oprogramowanie za darmo i upewnij się, że jest to najlepsze rozwiązanie do konwersji plików DOC.
Pełna lista zmian:
Doc do pdf, doc do HTML, DOC XLS, DOC do formatu JPEG, DOC TIFF, DOC do tekstu, RTF do PDF, RTF, HTML, RTF, XLS, RTF do formatu JPEG, RTF, TIFF, RTF do tekstu, docx w PDF, DOCX w HTML, DOCX XLS, docx w jpeg, docx w Tiff, DOCX w formacie RTF, DOCX do tekstu, TXT do PDF, TXT do formatu HTML, TXT XLS, TXT do formatów JPEG, TIFF, TXT TXT w Unicode TXT .
Total Converter Doc może seamelessly integrację systemu Windows, co oznacza, że ​​można po prostu wybrać plik na pulpicie, kliknij prawym przyciskiem i naciśnij przycisk Konwertuj na.
Poza tym, istnieje wsparcie linii polece?. Jest to bardzo pomocne dla tych, którzy chcą uruchomić Total Converter Doc z poziomu innych programów. Należy pamiętać, że opcja Imagebox Kształt nie jest obsługiwany.
Razem Doc Converter jest bardzo praktyczny, gdy masz do tysięcy plików. Użyć partii konwersji opcji konwertowania humdreds plików i proces przyzwyczajenie cię długo. Pobierz go teraz za darmo i upewnić się jego najlepszym rozwiązaniem do konwersji doc.
Najnowsza wersja programu Total Doc Converter obsługuje docx (format Word 2007 dokumentów). Po zainstalowaniu tego pakietu Microsoft Office Compatibility Pack można konwertować pliki DOCX do HTML, PDF, XLS, JPG, TIFF, TXT z Total Converter Doc.
Dodaliśmy także kilka opcji do czynienia z czcionkami: teraz można zdefiniować nazwę czcionki wyjściowego, rozmiar czcionki i styl czcionki (pogrubienie, podkreślenie, kursywa, skreślić). Dla wyjścia doskonale czystym także dodano opcję zawijania wierszy. Użyj go, jeśli nie chcesz, aby linie w folię dokument.
Oto kilka kluczowych cech Total Converter Doc:
Opcja WordWrap
Ustaw nazwę czcionki
Ustaw rozmiar czcionki
Ustawić styl czcionki (pogrubienie, podkreślenie, kursywa, pogrubienie)
AutoSize (landscape / portrait pliki pasują do strony doskonale)

CoolUtils Total Doc Converter 2.2.224 2013 up.dla.EXSite.pl.


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Użytkownik VIP

djbarneyUżytkownik

#1 | Dodany: 12 Luty 2013 13:17

kolejny kacap na stronie z piękną polszczyzną z translatora
Na zaczepki idiot?w nie odpowiadam - no bo i po co...
___________________________________________
Użytkownik VIP

peet85Użytkownik

#2 | Dodany: 12 Luty 2013 13:43

djbarney,
wink
Użytkownik VIP

wariat2008Użytkownik

#3 | Dodany: 12 Luty 2013 23:59

Total Converter Doc może seamelessly integrację systemu Windows lol
Użytkownik VIP

mocznikUżytkownik

#4 | Dodany: 13 Luty 2013 14:45

sie jakieś pety poniewierają
Wszystkie czarownice muszą spłonąć...,
a jak będzie padało to pod dachem
Użytkownik VIP

peet85Użytkownik

#5 | Dodany: 14 Luty 2013 10:21

mocznik,milcz niegodny uzytkowniku!!!!! wink

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.