EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

CaptureWizPro 5.4 2013 up.dla.EXSite.pl.

Dodał: peet85 13 Luty 2013 17:59


CaptureWizPro 5.4 2013 up.dla.EXSite.pl.


CaptureWizPro 5.4 2013 up.dla.EXSite.pl.


CaptureWizPro 5.4 2013 up.dla.EXSite.pl.
CaptureWizPro 5.4 2013 up.dla.EXSite.pl.


CaptureWizPro 5.4 | 4.6 MB


Nowe narzędzie do przechwytywania wychwytuje przewijania stron internetowych większych niż ekran, jak również większości innych obszarów przewijania, poprzez automatyczne przewijanie materiału pionowo i / lub poziomo. Fragmenty obszarów przewijania może być zrobione, jak jeden kolumnie wiadomości.

Ulepszone narzędzie do przechwytywania prędkości łapie prostokątne obszary, przeciągając myszą, jak i całych obiektów ekranowych (jak okna, dialogów i list) za pomocą jednego kliknięcia. Jest tam również narzędzie do tworzenia filmów i ramki do komponowania ujęcia do konkretnych wymiarów.

Zacznij zrzuty z nowego paska wychwytywania, która stoi z drogi na skraju ekranu. (Lub naciśnij klawisz skrótu lub kliknij ikonę na pasku zada?). Narzędzia wysokiej kontrastowe, które są widoczne na każdym tle poprowadzi cię przez trzy prostych krokach.

Jak youd oczekiwać, zrobione zawartość można zapisać kolejno ponumerowanych plików (GIF, JPEG, PNG, lub BMP), drukowane (z opcjonalnym dopasowaniem do strony), lub skopiowane do schowka Windows do wklejania do dokumentów. CaptureWizPro może również wysyłać zrzuty do programu poczty, edytor zdjęć lub ekranie jako karteczkę.

Albo nic nie robić z obrazem - i wrócić do niej później przez przeglądarkę miniatur w oknie głównym. Jeśli jest to potrzebne, przyciski i klawisze mogą zostać przeprogramowane do pracy tak, jak chcesz. Dowiedz się, jak przejść od codziennych wskazówek, pokazy interaktywne, przewodnik Wydrukuj i szczegółowy plik pomocy.

Użyj CaptureWizPro codziennie wyjaśnić, zapamiętać i zorganizować. Dodaj zdjęcia do dokumentów. Wydrukuj listy kontrolne z list ekranowych. Screenshots znaczników ze zmianami i sugestie. Zachowaj informacje o ekranie z okien dialogowych i dymkach. Zapisz zdjęcia z ustawie? po wszystko działa.

Oto kilka kluczowych cech "CaptureWizPro":

Poręczny pasek przechwytywania jest łatwy w obsłudze i pozostaje na swój sposób.
Przewi? uchwycić wszystkie lub część obszarów ponadnormatywnych przewijania.
Wybór przewijania stron.
Predictive przechwytywania chwyta przedmioty ekranu w 1-Click.
Ramka pozwala komponować doskonałe zdjęcia.
Karteczki zachować przechwyconych informacji widoczne.

CaptureWizPro 5.4 2013 up.dla.EXSite.pl.


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.