EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Passmark PerformanceTest 8.0.1019 [32Bit & 64Bit] [Serial]

Dodał: diabelek2222 9 Kwiecień 2013 14:36


Passmark PerformanceTest 8.0.1019 [32Bit & 64Bit] [Serial]Passmark PerformanceTest 8.0.1019 [32Bit & 64Bit] [Serial]


PassMark PerformanceTest to coraz popularniejsze wśród użytkowników na całym świecie narzędzie do testowania wydajności wszystkich istotnych elementów komputera. Pozwala ono zapisywać zgromadzone dane do pliku, udostępniać online, a także porównywać je z wynikami innych komputerów.

Program pomimo swoich stosunkowo niewielkich rozmiarów oferuje zestaw benchmarków, pozwalających na przeprowadzanie dokładnych testów takich podzespołów jak procesor, pamięć RAM, karta graficzna, dysk twardy i napędy optyczne. Każde z urządze? poddawane jest kilku testom cząstkowym, których wynik prezentowany jest w przejrzysty sposób. Interpretacja wygenerowanych wykresów z pewnością nie sprawi problemów nawet początkującym użytkownikom. Gotowy raport wydajności naszego komputera zapisać możemy na dysku i w dowolnym momencie odtworzyć w programie. Możliwe jest także ich udostępnianie online, jak również porównywanie z wynikami uzyskanymi przez inne, wybrane przez nas komputery. I tutaj na uwagę zasługuje sposób prezentacji danych w zestawieniach porównawczych. Czytelne wykresy pozwalają w wygodny sposób przeglądać wyniki osiągnięte w różnych aspektach wydajności komputerów.

Wbudowane w PassMark PerformanceTest benchmarki pozwalają testować wydajność procesora podczas wykonywania operacji arytmetycznych na danych całkowitych i zmiennoprzecinkowych, szyfrowania, kompresji oraz przetwarzania instrukcji SSE i 3DNow!. Karta graficzna sprawdzana jest pod kątem grafiki 2D, tj. rysowania linii, bitmap, czcionek i tekstów, elementów GUI, a także grafiki 3D - proste testy pozwalające oszacować wydajność podczas renderowania i wyświetlania grafiki i animacji trójwymiarowych przy użyciu bibliotek DirectX 9/10. Z kolei pamięć RAM testowana jest z naciskiem na szybkość alokacji przestrzeni i dostępu do danych. Dyski twarde i napędy CD analizowane są pod kątem zapisu i odczytu plików.

Poza małymi rozmiarami i dużą funkcjonalnością program posiada jeszcze kilka innych atutów. Jednym z najistotniejszych bez wątpienia są rozbudowane możliwości konfiguracji poszczególnych testów. To od użytkownika zależy jak bardzo skomplikowana grafika wykorzystywana będzie przy sprawdzaniu układu graficznego, jak duże partie danych będą stosowane w testach napędów, dysków, pamięci itp.
Passmark PerformanceTest 8.0.1019 [32Bit & 64Bit] [Serial]


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Użytkownik VIP

Daniel8911Użytkownik

#1 | Dodany: 9 Kwiecień 2013 15:51

Można na inną dać strone ?
Użytkownik VIP

pudliszUżytkownik

#2 | Dodany: 9 Kwiecień 2013 16:01

http://www.dobreprogramy.pl/PassMark-PerformanceTest,Program,Windows,24090.html
Użytkownik VIP

Daniel8911Użytkownik

#3 | Dodany: 9 Kwiecień 2013 16:03

Wole ten tu z kluczem
Użytkownik VIP

Lo00litkaUżytkownik

#4 | Dodany: 10 Kwiecień 2013 00:21PassMark PerformanceTest to coraz popularniejsze wśród użytkowników na całym świecie narzędzie do testowania wydajności wszystkich istotnych elementów komputera. Pozwala ono zapisywać zgromadzone dane do pliku, udostępniać online, a także porównywać je z wynikami innych komputerów.

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Użytkownik VIP

arti_p40Użytkownik

#5 | Dodany: 10 Kwiecień 2013 07:40

Ciekawy ! am
POZDRO!!!
Użytkownik VIP

Cpt.SoloUżytkownik

#6 | Dodany: 14 Kwiecień 2013 21:20

Dzięki,przyda się. thx

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.