EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

East-Tec Eraser 2013 10.2.1.100 [32Bit & 64Bit] [Serial]

Dodał: diabelek2222 5 Maj 2013 13:57


East-Tec Eraser 2013 10.2.1.100 [32Bit & 64Bit] [Serial]East-Tec Eraser 2013 10.2.1.100 [32Bit & 64Bit] [Serial]


East-Tec Eraser to solidne narzędzie do czyszczenia prywatnych danych tworzonych podczas aktywności na komputerze. Wyróżnia się pokaźną funkcjonalnością oraz stosunkowo prostą obsługą. Program składa się z trzech podstawowych modułów:

 Ochrona prywatności
Znakomite narzędzie do usuwania danych tymczasowych oraz ustawie? pozostawionych przez system operacyjny i zainstalowane oprogramowanie. East-Tec Eraser współpracuje z dużą ilością popularnych programów (przeglądarki internetowe, czytniki newsów, klienci poczty elektronicznej, menadżery pobierania, przeglądarki graficzne, pakiety biurowe, odtwarzacze multimedialne). Co ważne, dla każdej kategorii wyświetlane jest podsumowanie dotyczące danych, które zostaną usunięte. Dla niektórych dostępne jest także okno ze szczegółowymi ustawieniami (możliwość skasowania konkretnych plików i katalogów). Moduł działa w dwóch trybach - prostym i zaawansowanym.

 Wymazywanie przestrzeni dyskowej
East-Tec Eraser pozwala na wymazanie pełnej przestrzeni dyskowej oraz obszaru, w którym znajdują się skasowane pliki. System operacyjny nie usuwa danych fizycznie - są one tylko oznaczane odpowiednią etykietą i można je odczytać za pomocą dedykowanych narzędzi. Jeśli obawiamy się takiej sytuacji, za pomocą aplikacji w skuteczny sposób wyeliminujemy problem. Działanie odbywa się na algorytmach takich jak: Quick Wiping, AFSSI-5020, ANVSO P-5239-26, Russian GOST, German VSITR, Schneier czy Gutmann. Lista jest uszeregowana według skuteczności, a poszczególne metody posiadają krótki opis i zestawienie możliwych zastosowa?. Co więcej, jeśli czujemy się na siłach, możemy zdefiniować także własny algorytm (wskazujemy wzór, liczbę przejść i inne parametry).

 Usuwanie danych
Program pozwala na bezpieczne pozbycie się wskazanej listy plików i katalogów - dane wczytujemy w głównym oknie aplikacji. Co więcej, narzędzie posiada instrukcje dotyczące usuwania wiadomości e-mail z popularnych klientów pocztowych (Outlook, Outlook Express, Mozilla Thunderbird, Netscape Mail, Pegasus Mail, Opera Mail). Po zastosowaniu się do nich, należy wykonać wymazywanie przestrzeni dyskowej.


Uwaga!
Program z racji swojego działania nie jest przeznaczony dla początkujących użytkowników komputera. Nieprawidłowe użycie dostępnych funkcji może spowodować utratę plików lub usunięcie ustawie? oprogramowania i systemu operacyjnego.
East-Tec Eraser 2013 10.2.1.100 [32Bit & 64Bit] [Serial]


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Użytkownik VIP

marcel45143Użytkownik

#1 | Dodany: 5 Maj 2013 14:02

mirror:
http://ul.to/n8ros2z7
Reklama/Reflinki!!!
Użytkownik VIP

artekplayUżytkownik

#2 | Dodany: 5 Maj 2013 19:54


East-Tec Eraser 2013 10.2.1.100 [32Bit & 64Bit] [Serial]


Egofiles
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


brawo

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.