EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Outpost Firewall Pro 7.6 3984.639.1842 Final (x86/x64)

Dodał: first_person 26 Październik 2012 16:14


Outpost Firewall Pro 7.6 3984.639.1842 Final (x86/x64)

Outpost Firewall Pro 7.6 3984.639.1842 Final (x86/x64) | 77.5 MB

Outpost Firewall Pro 7 to w pełni profesjonalny system firewallowy do zabezpieczania pojedynczych komputerów. Program poprzez stale monitorowanie połącze? przychodzących oraz wychodzących zabezpiecza komputer zapewniając mu stałą ochronę przed atakami hakerów oraz próbami kradzieży poufnych danych jak np. hasła do banków internetowych czy numery kart kredytowych. Nowa funkcja Blokada IP pozwala na blokowanie całej komunikacji z wybranymi, podejrzanymi komputerami lub sieciami.

Outpost Firewall Pro 7, to jedyne rozwiązanie oferujące użytkownikowi ponad 12 tysięcy gotowych szablonów reguł. Jest to możliwe dzięki unikalnej koncepcji Agnitum – społeczności ImproveNet, tworzonej przez wszystkich użytkowników programu, którzy zainstalowali program oraz wyrazili zgodę na przesyłanie anonimowych informacji o aplikacjach łączących się z Internetem i o regułach dla nich tworzonych. Informacje, wysyłane przez użytkowników są następnie weryfikowane przez inżynierów Agnitum i jeżeli są poprawne, są udostępniane wszystkim użytkownikom programu w postaci gotowego szablonu.

Kolejnym nowatorskim rozwiązaniem, proponowanym przez Agnitum jest sposób zabezpieczania komputera przed nowymi, niezdefiniowanymi jeszcze zagrożeniami. Służy do tego technologia Host Protection odpowiedzialna za ochronę krytycznych obiektów systemu, kontrolę komponentów oraz wykrywanie oraz blokowanie wszystkich znanych technik wykradania danych przez hakerów.

Połączenie Host Protection wraz z regułami tworzonymi dzięki społeczności ImproveNet powoduje, że Outpost działa w trybie zaawansowanego firewalla, tworząc odpowiednie dla danej aplikacji reguły, bez zadawania trudnych dla użytkownika pyta?. Taki sposób zabezpieczania komputera oferuje również maksymalny możliwy do osiągnięcia poziom bezpiecze?stwa, ponieważ ochrona działa na zasadzie „białych list” przepuszczając połączenia znane i już zdefiniowane oraz blokując te, które mogą stanowić zagrożenie dla komputera.

Miłośników gier komputerowych oraz oglądania filmów online z pewnością ucieszy możliwość przełączenia programu w tryb, w którym program nie wyświetla komunikatów zapewniając równocześnie odpowiednią ochronę komputera.
Program jest również odporny na próby wyłączenia jego usługi przez złośliwe aplikacje. Dzięki funkcji ochrony swoich plików, program jest doskonale zabezpieczony przed próbami deaktywacji lub zakłócenia pracy przez złośliwe, specjalnie w tym celu napisane programy. Jakakolwiek nielegalna modyfikacja plików Outpost Firewall Pro 7 jest niemożliwa.

Funkcje

Proaktywna ochrona
Outpost Firewall Pro 7 wykorzystując swoje mechanizmy stanowi pierwszą linię ochrony przed złośliwym oprogramowaniem. Jest to możliwe dzięki wykorzystanej w programie Technologii Host Protection w ramach której program stale monitoruje zachowanie innych programów na komputerze użytkownika, kontroluje wszystkie krytyczne obiekty systemu najczęściej atakowane przez złośliwe oprogramowanie oraz chroni przed wyciekiem danych.

Wykrywanie ataków
System IDS (Intrusion Detection System) wbudowany w programie Outpost doskonale zabezpiecza przed znanymi i jeszcze nierozpoznanymi atakami hakerów. System monitoruje ruch przychodzący i sprawdza go pod kątem legalności zabezpieczając przed nieautoryzowanym wyciekiem informacji.

Ochrona antyspyware
Wykorzystany w programie Outpost moduł anty-spyware chroni komputer przed oprogramowaniem szpiegowskim i kradzieżą poufnych danych. Ochronę zapewnia skaner rezydentny oraz skaner na żądanie. Wykryte programy spyware są automatycznie blokowane i usuwane.

Kontrola połącze?
Outpost Firewall Pro 7 kontroluje ruch przychodzący oraz wychodzący nie tylko na poziomie sieci ale również na poziomie aplikacji. Oznacza to, że program "wie" jakie programu mogą łączyć się z Internetem, a jakie nie potrzebują połączenia do prawidłowej pracy.
Outpost oferuje również ochronę przed atakami z wnętrza sieci zapobiegając w ten sposób między innymi przed przekierowaniem użytkownika na fałszywe strony internetowe.

Tryb ukryty
Outpost Firewall Pro 7oferuje możliwość pracy w trybie ukrytym (stealth mode) dzięki czemu komputer jest niewidoczny dla pozostałych użytkowników w Internecie.

Autoochrona
Funkcja autoochrony programu uniemożliwia wyłączenie programu Outpost przez wirusy, trojany lub spyware, na bieżąco monitorując pliki programu zapisane na dysku twardym, wpisy w rejestrze, status w pamięci oraz uruchomione procesy.

Automatyczne tworzenie reguł
Outpost Firewall Pro 7 to jedyne rozwiązanie na rynku, które udostępnia użytkownikom ponad 12 tysięcy gotowych szablonów reguł do wykorzystania. Jest to możliwe dzięki społeczności ImproveNet, tworzonej przez wszystkich użytkowników programu, którzy zainstalowali program oraz wyrazili zgodę na przesyłanie anonimowych informacji o aplikacjach łączących się z Internetem i o regułach dla nich tworzonych. Informacje, wysyłane przez użytkowników są weryfikowane przez inżynierów Agnitum i jeżeli są poprawne, są udostępniane wszystkim użytkownikom programu w postaci gotowego szablonu.

Blokada ID
Outpost Firewall Pro 7 oferuje możliwość blokowania całej komunikacji z wybranym adresem IP lub z całą siecią. Producent umożliwia tworzenie własnych list lub korzystanie z list opracowanych przez inne organizacje

Blokowanie reklam
Program oferuje funkcje blokowania reklam, co sprawia, że surfowanie po Internecie jest dużo przyjemniejsze, a łącze internetowe jest mniej obciążone, co znacznie przyspiesza wyświetlanie przeglądanych stron.

Certyfikat WHQL
Outpost Firewall Pro 7 otrzymał certyfikat WHQL (Windows High Quality Labs) potwierdzający, że ochrona ofertowana przez spełnia wymagania Microsoft.

Dziennik zdarze?
Wszystkie zdarzenia zapisywane są w dziennikach zdarze?, dzięki czemu użytkownik w dowolnym momencie może sprawdzić aktywność sieci, połączenia zezwolone lub zablokowane. Aby dzienniki zdarze? zawierały tylko, najistotniejsze, strategiczne informacje istnieje możliwość zapisywania wyłącznie określonych informacji (z wyłączeniem określonych aktywności np. komunikacji NetBIOS).

DOWNLOAD
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


Zobacz moje inne newsy na Exsite.pl

Użytkownik VIP

iksmen666Użytkownik

#2 | Dodany: 26 Październik 2012 23:42

klucz już chyba zajechany mi wywalało komunikat ,, ... mogłeś paść ofiarą ...''
Iks
Użytkownik VIP

swiety606Użytkownik

#3 | Dodany: 27 Październik 2012 11:29

Jaka wersja Pl, czy EN winked
Użytkownik VIP

swiety606Użytkownik

#5 | Dodany: 27 Październik 2012 13:26

Dzięki umnie wszystko śmiga klucz mam na 399 dni ok
Użytkownik VIP

PrzemekmatyUżytkownik

#6 | Dodany: 29 Październik 2012 17:29

Outpost Firewall Pro 7.6 3984.639.1842 Final (x86/x64)

http://egofiles.com/OOrCsyuTzWtjPbFk/ofw.rar
Dzi?kuje za pobranie :) MI?ego dnia :-P
Użytkownik VIP

wampirek43Użytkownik

#7 | Dodany: 5 Listopad 2012 19:47

odsylam pod stronke http://www.searchengines.pl/Firewalle-a-eMule-t44191.html jak skonfigurowac ten i inne firewalle dla Emule
Użytkownik VIP

1969wzUżytkownik

#8 | Dodany: 15 Styczeń 2013 00:19


Nowsza wersja do tego PL! Zapraszam do pobrania:


http://turbobit.net/vlzflryi6rhs.htmlUpload

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.