EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Ashampoo Anti-Malware 1.21 [32Bit & 64Bit] [Serial] [PL]

Dodał: diabelek2222 20 Marzec 2013 20:45


Ashampoo Anti-Malware 1.21 [32Bit & 64Bit] [Serial] [PL]Ashampoo Anti-Malware 1.21 [32Bit & 64Bit] [Serial] [PL]


Ashampoo Anti-Malware to oprogramowanie do zabezpieczania komputera i przechowywanych w nim danych przed szkodliwymi komponentami.

Program jest kontynuacją dwóch nierozwijanych już produktów antywirusowych - Ashampoo AntiSpyWare oraz Ashampoo AntiVirus, łącząc w sobie wszystkie zalety obu tych narzędzi. Ashampoo Anti-Malware wyposażony został w dwa silniki skanujące, pozwalające kompleksowo chronić komputer przed wirusami, trojanami, robakami, komponentami malware i rootkit, botami, a także składnikami reklamowymi oraz wykradającymi poufne informacje.

Poza funkcjami skanowania na żądanie, mogącymi objąć swoim zadaniem cały system, obszar systemowy oraz lokalizacje wskazane przez użytkownika oprogramowanie oferuje również działający automatycznie w tle skaner dostępu, którego zadaniem jest kontrola potencjalnie zainfekowanych plików podczas zapisywania, kopiowania itp. Ponadto w ręce użytkownika trafiają moduły (składające się na mechanizm ochrony w czasie rzeczywistym) do wyszukiwania ukrytych procesów i plików, monitorowania wpisów dodawanych w autostarcie oraz instalacji składników LSP/BHO i zmian w pliku hosts.

Na tym jednak możliwości Ashampoo Anti-Malware się nie ko?czą. Do dyspozycji użytkownika oddano zestaw kilku przydatnych narzędzi, które pozwalają dodatkowo zadbać o bezpiecze?stwo poufnych danych i prywatność. Znajdziemy wśród nich funkcję do bezpowrotnego kasowania plików, usuwania plików z pamięci podręcznej przeglądarki, ciasteczek i historii odwiedzanych stron internetowych, skanowania dysków NTFS w poszukiwaniu niewidocznych z poziomu Eksploratora Windows strumieni, a także przeglądania i zatrzymywania wybranych procesów. Nie zabrakło również mechanizmu kwarantanny, w której przechowywane są zawirusowane pliki, automatycznych aktualizacji - zarówno samego programu, jak również sygnatur wirusów, i opcji harmonogramu zada?, pozwalającej zaplanować m.in. cykliczne skanowanie systemu.
Ashampoo Anti-Malware 1.21 [32Bit & 64Bit] [Serial] [PL]


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Użytkownik VIP

sanio123Użytkownik

#1 | Dodany: 12 Wrzesień 2013 02:50

jak cos wstawiasz do daj dzialajacy link

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.