EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Centrum Edukacyjne: KURS GITAROWY (PL)

Dodał: Elziomo 24 Marzec 2013 12:53


Centrum Edukacyjne: KURS GITAROWY (PL)


Centrum Edukacyjne: KURS GITAROWY (PL)

Jak szybko można nauczyć się grać na gitarze?
Kto jeszcze chce nauczyć się grać największe przeboje polskiego rocka, tak aby wszyscy byli zachwyceni i prosili o jeszcze? Jak często, patrząc na grającego znajomego, zdarzyło Ci się zadać mu pytanie: Jak ty to robisz?
Kiedyś i ja zadawałem takie pytania. Pytania, które nie będziesz musiał już zadawać, ponieważ nareszcie masz okazję poznać niezwykle skuteczne gotowe wzorce i struktury, które łatwo i szybko będziesz mógł zastosować w swojej przygodzie z gitarą.

Z tym kursem multimedialnym dowiesz się m. in. w jaki sposób nastroić łatwo i szybko gitarę, złapać podstawowe akordy, jakie bicia użyć do swojego ulubionego utworu, jak upiększać akordy, jak czytać tabulatury, jak improwizować oraz jak poprawnie stosować inteligentne sztuczki.
W dziale "śpiewnik" znajdziesz utwory największych polskich wykonawców! Do każdej piosenki podane są akordy oraz filmik z przykładowym biciem, które od razu będziesz mógł wykorzystać. Nauczenie się piosenki Twojego ulubionego wykonawcy jeszcze nigdy nie było takie proste!
W dziale "Bicia gitarowe" są opisane sposoby tłumienia strun oraz 21 przykładowych filmów, pokazujących różne uderzenia prawą ręką. Nauczenie się tych bić pozwoli Ci stosować je w innych utworach nie znajdujących się w śpiewniku. Bicia zostały podzielone na dwie kategorie „Bicia na akordach zwykłych” (12 filmów) oraz „Bicia na akordach barrowych” (9 filmów).
W dziale "Tabulatury" znajdziesz szczegółowy opis odczytu tabulatur. Oprócz tego, co to jest „tabulatura”, dowiesz się również co oznacza „Pull off”, „Hammer on”, „Sidle”, „Bend”, „Vibrato”, „Tryl”, „Rake”, „Muffed strings”, „Palm Muting", „Tapping”, itd.
Do każdego objaśnienia oraz techniki artykulacyjnej załączony jest film pokazujący jak je zagrać. Po zapoznaniu się z tymi technikami zobaczysz przykładowy film, pokazujący solo gitarowe z użyciem wszystkich technik.
Dzięki dwóm ujęciom kamer lepiej dostrzeżesz jak grany jest dany motyw! Zastosowano tutaj technologię obrazu w obrazie, która pozwoliła na takie rozwiązanie. Znajdziesz tu aż 138 filmów instruktażowych!


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!Spodobało się, kliknij w baner.

Centrum Edukacyjne: KURS GITAROWY (PL)

Użytkownik VIP

azja63Użytkownik

#1 | Dodany: 25 Marzec 2013 08:20

Linki nieaktywne. linki
Użytkownik VIP

dzidziusUżytkownik

#2 | Dodany: 25 Marzec 2013 12:11

kurs dziala to i linki chyba sa aktywne
Użytkownik VIP

azja63Użytkownik

#3 | Dodany: 25 Marzec 2013 22:20

dzidzius
A czym to otworzyć?
Użytkownik VIP

markus86Użytkownik

#4 | Dodany: 26 Marzec 2013 12:28

koncowka wkazuje na *.rar wiec winrar-em, winzip-em, 7-zip-em, Ultrazip-em, i wszystkim innym czym sie da otwierac archiwa nawet WindowsCommanderem czy TotalCOmmanderem ma wbudowanego pakera.
Przeczytaj...pomyśl...pomyśl po raz 100 zanim coś palniesz.
FAQ to zbiory często zadawanych pytań i odpowiedzi na nie, mające na celu udzielenie danemu użytkownikowi serwisu internetowego pomocy bez konieczności angażowania do tego jakichkolwiek osób.
Użytkownik VIP

azja63Użytkownik

#5 | Dodany: 26 Marzec 2013 13:45

Tyle to wiem, ale po rozpakowaniu mam plik MDF, który trzeba wypalić na płycie, czy można bezpośrednio w np. alkoholu otworzyć?
Użytkownik VIP

ares43Użytkownik

#6 | Dodany: 26 Marzec 2013 18:29

np. zamontować w wirtualnym napedzie i otworzyc przegladarka internet
explorer
Użytkownik VIP

wiesio222Użytkownik

#7 | Dodany: 20 Styczeń 2015 11:51

poproszę o nowe linki

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.